Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

Μπερδεύομαι κάπου λες; εγώ τωρα εκανα 2ης φάσης αρα σε μερικές μέρες περίπου βδομάδα περιμένω περίοδο... Άρα η επόμενη θα ερθει κάπου 15/12 οπότε προς τέλη Δεκεμβρίου δεν βγαινει; 

Γιατί είναι 2ης φάσης είπε και δεν μπορώ να κάνω τώρα. 

Ναι λογικό, εννοεί ότι δεν μπορείς τώρα τώρα, σε τρεις μέρες δηλαδή που θα ολοκληρωθούν τα έμβρυα. Σε δεύτερη φάση δεν κάνουν ετ. Μόλις αδιαθετήσεις όμως είναι ένας νέος κύκλος και μπορείς κανονικά να προχωρήσεις σε ετ. Εκτός αν για κάποιο λόγο θέλει να σε αφήσει και άλλο κύκλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

16 minutes ago, Angot said:

Ναι δεν έχουμε θέμα, όσες φορές έχουμε πάρει είναι καλής ποιότητας, και το σπέρμα είναι καλό . Απλως περίμενα 3 πχ να γονιμοποιηθουν.. Έτσι πίστευε και ο γιατρός! 

Οχι μου είπε ότι δεν θα κάνουμε τώρα μεταφορά γτ είναι 2ης φάσης... Και ξέρω ότι αν πει ο συγκεκριμένος γιατρός οχι ειναι οχι.. Οπότε δεν ρωτάω και πολλά. Θα το συζητήσουμε με τον αντρα μου, εκείνος δε θελει γτ έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά λέει.. 

Oχι, δεν έλεγα γι αυτόν τον κύκλο τώρα. Τώρα που είναι 2η φάση εννοείται ότι δεν μπορείς. Για τον επόμενο λέω, μόλις δηλαδή σου έρθει περίοδος, είπες ότι ούτε σε εκείνον θέλει (εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά)


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Oχι, δεν έλεγα γι αυτόν τον κύκλο τώρα. Τώρα που είναι 2η φάση εννοείται ότι δεν μπορείς. Για τον επόμενο λέω, μόλις δηλαδή σου έρθει περίοδος, είπες ότι ούτε σε εκείνον θέλει (εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά)

Σε εκείνον θα κάνουμε.... Δλδ στην περιοδου του άλλου μήνα.... Εγω τον ρώτησα αν μπορούσαμε τωρα όταν αδιαθετησω να κάνουμε και μεταφορά και αρνήθηκε.. 

πρίν από 14 λεπτά , Σποράκι είπε:

Ναι λογικό, εννοεί ότι δεν μπορείς τώρα τώρα, σε τρεις μέρες δηλαδή που θα ολοκληρωθούν τα έμβρυα. Σε δεύτερη φάση δεν κάνουν ετ. Μόλις αδιαθετήσεις όμως είναι ένας νέος κύκλος και μπορείς κανονικά να προχωρήσεις σε ετ. Εκτός αν για κάποιο λόγο θέλει να σε αφήσει και άλλο κύκλο.

Μου ειπε στην επόμενη περίοδο. Οχι σε αυτήν που αναμένω τωρα! Γτ δεν κάνουν στα 2ης φάσης μηοως γνωρίζεις; 

Link to comment
Share on other sites

Βρε τώρα που θα αδιαθετήσεις ξεκινάει ο νέος κύκλος που θα γίνει και η ετ. Εσύ μάλλον εννοούσες σε 3 μέρες από σήμερα να την έκανες που αυτό σίγουρα δεν γίνεται.

Σε μια εβδομάδα λες περιμένεις περίοδο, άρα πες 15 Νοέμβρη 1η μέρα περιόδου, 28-29 του μήνα να πάρετε το ωάριο του μήνα (αν θες) και μετά από 3 μέρες (30/11 με 02/12 περίπου) την εμβρυομεταφορά 

14 minutes ago, Angot said:

Σε εκείνον θα κάνουμε.... Δλδ στην περιοδου του άλλου μήνα.... Εγω τον ρώτησα αν μπορούσαμε τωρα όταν αδιαθετησω να κάνουμε και μεταφορά και αρνήθηκε.. 

Μου ειπε στην επόμενη περίοδο. Οχι σε αυτήν που αναμένω τωρα! Γτ δεν κάνουν στα 2ης φάσης μηοως γνωρίζεις; 

Μην μπερδεύεσαι. Σου είπε ότι δεν μπορείς στην 2η φάση δηλαδή μεθαύριο, 3 μέρες από την ωοληψια 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Βρε τώρα που θα αδιαθετήσεις ξεκινάει ο νέος κύκλος που θα γίνει και η ετ. Εσύ μάλλον εννοούσες σε 3 μέρες από σήμερα να την έκανες που αυτό σίγουρα δεν γίνεται.

Σε μια εβδομάδα λες περιμένεις περίοδο, άρα πες 15 Νοέμβρη 1η μέρα περιόδου, 28-29 του μήνα να πάρετε το ωάριο του μήνα (αν θες) και μετά από 3 μέρες (30/11 με 02/12 περίπου) την εμβρυομεταφορά 

Μην μπερδεύεσαι. Σου είπε ότι δεν μπορείς στην 2η φάση δηλαδή μεθαύριο, 3 μέρες από την ωοληψια 

Αρα λες να εννοούσε όταν αδιαθετησω τωρα σε 10 μερες; και να μπερδεύτηκα; θα παρω να ρωτησω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

11 minutes ago, Angot said:

Αρα λες να εννοούσε όταν αδιαθετησω τωρα σε 10 μερες; και να μπερδεύτηκα; θα παρω να ρωτησω 

Σίγουρα αυτό εννοούσε. Σε αυτόν τον κύκλο που είσαι τώρα το χάσατε το παράθυρο εμφύτευσης της 1ης φάσης και στην 2η φάση που είσαι τώρα δεν γίνεται ετ. Μόλις αδιαθετήσεις είναι ο νέος κύκλος που θα προχωρήσετε κανονικά  


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , kateriiina25 είπε:

 

Σίγουρα αυτό εννοούσε. Σε αυτόν τον κύκλο που είσαι τώρα το χάσατε το παράθυρο εμφύτευσης της 1ης φάσης και στην 2η φάση που είσαι τώρα δεν γίνεται ετ. Μόλις αδιαθετήσεις είναι ο νέος κύκλος που θα προχωρήσετε κανονικά  

Αρα θα κανω μεταφορά τέλος Νοεμβρίου.  Οχι τέλος Δεκεμβρίου; 

Τωρα πηρα αλλά δεν το σήκωσε, θα ξαναπάρω! 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Angot said:

Αρα θα κανω μεταφορά τέλος Νοεμβρίου.  Οχι τέλος Δεκεμβρίου; 

Τωρα πηρα αλλά δεν το σήκωσε, θα ξαναπάρω! 

Εγώ αυτό πιστεύω ρε 'σύ. Γιατρός δεν είμαι βέβαια, μπορεί για κάποιο λόγο να θέλει να σε αφήσει παραπάνω καιρό αλλά λογικά κοντοζυγώνει η ώρα!!!!!!


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εγώ αυτό πιστεύω ρε 'σύ. Γιατρός δεν είμαι βέβαια, μπορεί για κάποιο λόγο να θέλει να σε αφήσει παραπάνω καιρό αλλά λογικά κοντοζυγώνει η ώρα!!!!!!

Θα δούμε, εγω όπως τα είπε κατάλαβα τον άλλο μήνα... Αλλα έτσι όπως τα λες έχεις δίκιο γτ είπε δεν θα κάνουμε μεταφορά τωρα γτ ειναι 2ηε φάσης. Θα περιμένουμε την αλλη περίοδο και θα κάνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Θα δούμε, εγω όπως τα είπε κατάλαβα τον άλλο μήνα... Αλλα έτσι όπως τα λες έχεις δίκιο γτ είπε δεν θα κάνουμε μεταφορά τωρα γτ ειναι 2ηε φάσης. Θα περιμένουμε την αλλη περίοδο και θα κάνουμε. 

Επόμενη περίοδος είναι αυτή που θα σου έρθει , ναι να μιλήσεις να ξέρεις ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Apple1 said:

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα μερικές πληροφορίες για το ΙΑΚΕΝΤΡΟ για εξωσωματική, αν γνωρίζει κάποια κοπέλα και τι γνώμη έχει. Ευχαριστώ 

Καλησπέρα σου στέλνω προσωπικό .

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μπούτια μου εμπλξα πάλι. 

Κορίτσια έχει έρθει στον πειραια η Αγία ζώνη της παναγίας, όσες είστε εδώ γύρω και πιστεύετε μπορείτε να πάρετε ζώνη. Εγω απόψε θα φορεσω τη δική μου. 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Angot είπε:

Θα δούμε, εγω όπως τα είπε κατάλαβα τον άλλο μήνα... Αλλα έτσι όπως τα λες έχεις δίκιο γτ είπε δεν θα κάνουμε μεταφορά τωρα γτ ειναι 2ηε φάσης. Θα περιμένουμε την αλλη περίοδο και θα κάνουμε. 

Και εγώ πιστεύω ότι μάλλον μπερδεύτηκες. Στην δεύτερη φάση δεν προχωράς γιατί έχεις χάσει το παράθυρο εμφύτευσης. Ετοιμάσου ψυχολογικά μάλλον πας για ετ τον Νοέμβρη!!!

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

Τα μπούτια μου εμπλξα πάλι. 

Κορίτσια έχει έρθει στον πειραια η Αγία ζώνη της παναγίας, όσες είστε εδώ γύρω και πιστεύετε μπορείτε να πάρετε ζώνη. Εγω απόψε θα φορεσω τη δική μου. 

Τι εννοείς να πάρουμε ζώνη;;; Σου δίνουν κάτι; Νόμιζα ότι είναι μόνο για προσκύνημα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Σποράκι είπε:

Και εγώ πιστεύω ότι μάλλον μπερδεύτηκες. Στην δεύτερη φάση δεν προχωράς γιατί έχεις χάσει το παράθυρο εμφύτευσης. Ετοιμάσου ψυχολογικά μάλλον πας για ετ τον Νοέμβρη!!!

Τι εννοείς να πάρουμε ζώνη;;; Σου δίνουν κάτι; Νόμιζα ότι είναι μόνο για προσκύνημα 

Ναι σου δίνουν τη ζώνη, ειναι μια λευκή κορδέλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Angot είπε:

Τα μπούτια μου εμπλξα πάλι. 

Κορίτσια έχει έρθει στον πειραια η Αγία ζώνη της παναγίας, όσες είστε εδώ γύρω και πιστεύετε μπορείτε να πάρετε ζώνη. Εγω απόψε θα φορεσω τη δική μου. 

Όσες πιστεύετε κορίτσια και είστε κοντά να πάτε να προσκυνήσετε κ να την πάρετε,να την φορέσετε. Εγω είχα επικοινωνήσει με την Μονή κ μου την είχαν στείλει τη ζώνη στην 1η μου εγκυμοσύνη κ την φοράω κ τώρα στην 2η. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...