Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Μαρία τζορμπατζακη είπε:

Κορίτσιαααα βγήκε η χοριακη. 277 και θα επαναλάβω την Τετάρτη. Είχατε δίκιο για όσα είπατε...

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , winspert είπε:

Τη φοραγα και στην πρώτη μου προσπάθεια και σε ολη την εγκυμοσύνη και παλι τη φοράω...Νομιζω ομως οτι κανονικα θελει 3 μερες νηστεια πριν τη φορεσεις..Ετσι μου είχε πει ο πνευματικός μου που μου την είχε δωσει τότε...Καλη επιτυχία κοπελα μου!!!

Μπράβο κοπελα μου!!!! Συγχαρητήρια!!!  

Αληθεια; να την βγάλω; να νηστεψω και να την βάλω πάλι; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Angot είπε:

Πάντως δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά τώρα από τότε που έχασα το μωρο έχω ζητήσει από 2 στόμα που πάνε στο Άγιο όρος να μου φέρουν ζώνη, και δεν μου είχαν φέρει... Και να που ήρθε εδώ τελικά!!! 

Εγω επειδη πιστευω πολυ σε αυτα δεν το θεωρω καθολου τυχαιο.. ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Μαρία τζορμπατζακη είπε:

Κορίτσιαααα βγήκε η χοριακη. 277 και θα επαναλάβω την Τετάρτη. Είχατε δίκιο για όσα είπατε...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Μαρία τζορμπατζακη είπε:

Κορίτσιαααα βγήκε η χοριακη. 277 και θα επαναλάβω την Τετάρτη. Είχατε δίκιο για όσα είπατε...

Συγχαρητήρια!!! Καλούς διπλασιασμούς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Christin88 είπε:

Εγω επειδη πιστευω πολυ σε αυτα δεν το θεωρω καθολου τυχαιο.. ολα θα πανε καλα!

Πρίν μεινω εγκυος είχα δει μια τεράστια χρυση εικόνα της Παναγίας με ροζ λουλουδάκια και πίσω μια μικρότερη με την Αγία Αικατερίνη (Κατερίνα έχω ταξει να βγάλω το παιδί μου αν κάνω κοριτσι/ και επίσης της Αγίας Αικατερίνης εκανε και η μαμά μου την μαστεκτομη της γτ είχε καρκίνο )... Δεν ξερω πως να το εξηγήσω, σκέφτομαι πως η το μωρο ήταν κοριτσι και το προσέχει η Παναγία, ή ότι ήταν αγορι και ήθελε να μου δείξει ότι θα κάνω κοριτσι....  

Πρίν κάνω την εξωσωματική είδα ότι πήγαινα σε ένα μοναστήρι με καλόγερους και ήθελα να πάρω κάτι κ συγκεκριμένα τη ζώνη , τότε με κοιτάζει ένας καλόγερος στα μάτια και μου λέει γτ έχεις τόση θλιψη μέσα σου; αυτό που θες θα στο δώσω... Και φεύγοντας κοίταξα αριστερά και είδα 3 γυναίκες αγκαλιασμενες να κλαίνε...  Ίσως να ήταν το μωράκι που έχασα...  Πηγα λοιπόν τότε και πήρα τη ζώνη της Οσιας Ειρήνης της χρυσοβαλαντου... Να όμως που τότε κάποιος μου είπε που του έλεγα το όνειρο ότι το μοναστήρι της Οσιας Ειρήνης  της χρυσοβαλαντου είναι με καλόγριες... Το άγιο όρος είναι με καλόγερους όπως είδα στον ύπνο μου, και εκεί βρίσκεται η ζώνη της παναγίας... 

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

Πρίν μεινω εγκυος είχα δει μια τεράστια χρυση εικόνα της Παναγίας με ροζ λουλουδάκια και πίσω μια μικρότερη με την Αγία Αικατερίνη (Κατερίνα έχω ταξει να βγάλω το παιδί μου αν κάνω κοριτσι/ και επίσης της Αγίας Αικατερίνης εκανε και η μαμά μου την μαστεκτομη της γτ είχε καρκίνο )... Δεν ξερω πως να το εξηγήσω, σκέφτομαι πως η το μωρο ήταν κοριτσι και το προσέχει η Παναγία, ή ότι ήταν αγορι και ήθελε να μου δείξει ότι θα κάνω κοριτσι....  

Πρίν κάνω την εξωσωματική είδα ότι πήγαινα σε ένα μοναστήρι με καλόγερους και ήθελα να πάρω κάτι κ συγκεκριμένα τη ζώνη , τότε με κοιτάζει ένας καλόγερος στα μάτια και μου λέει γτ έχεις τόση θλιψη μέσα σου; αυτό που θες θα στο δώσω... Και φεύγοντας κοίταξα αριστερά και είδα 3 γυναίκες αγκαλιασμενες να κλαίνε...  Ίσως να ήταν το μωράκι που έχασα...  Πηγα λοιπόν τότε και πήρα τη ζώνη της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου... Να όμως που τότε κάποιος μου είπε που του έλεγα το όνειρο ότι το μοναστήρι της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου είναι με καλόγριες... Το άγιο όρος είναι με καλόγερους όπως είδα στον ύπνο μου, και εκεί βρίσκεται η ζώνη της παναγίας... 

 

Πωπω κάθε βράδυ κοιμάμαι και ευχομαι να δω ένα όνειρο - σημάδι ότι θα τα καταφέρω. Συγκλονιστικό το όνειρο σου, πιστεύω ότι θα πάνε όλα τέλεια και σύντομα θα έχεις ευχάριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Angot είπε:

Πρίν μεινω εγκυος είχα δει μια τεράστια χρυση εικόνα της Παναγίας με ροζ λουλουδάκια και πίσω μια μικρότερη με την Αγία Αικατερίνη (Κατερίνα έχω ταξει να βγάλω το παιδί μου αν κάνω κοριτσι/ και επίσης της Αγίας Αικατερίνης εκανε και η μαμά μου την μαστεκτομη της γτ είχε καρκίνο )... Δεν ξερω πως να το εξηγήσω, σκέφτομαι πως η το μωρο ήταν κοριτσι και το προσέχει η Παναγία, ή ότι ήταν αγορι και ήθελε να μου δείξει ότι θα κάνω κοριτσι....  

Πρίν κάνω την εξωσωματική είδα ότι πήγαινα σε ένα μοναστήρι με καλόγερους και ήθελα να πάρω κάτι κ συγκεκριμένα τη ζώνη , τότε με κοιτάζει ένας καλόγερος στα μάτια και μου λέει γτ έχεις τόση θλιψη μέσα σου; αυτό που θες θα στο δώσω... Και φεύγοντας κοίταξα αριστερά και είδα 3 γυναίκες αγκαλιασμενες να κλαίνε...  Ίσως να ήταν το μωράκι που έχασα...  Πηγα λοιπόν τότε και πήρα τη ζώνη της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου... Να όμως που τότε κάποιος μου είπε που του έλεγα το όνειρο ότι το μοναστήρι της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου είναι με καλόγριες... Το άγιο όρος είναι με καλόγερους όπως είδα στον ύπνο μου, και εκεί βρίσκεται η ζώνη της παναγίας... 

 

Πολύ όμορφο το όνειρο σου ! Το άσχημο περασε … τώρα έρχεται το μωράκι σου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

Πάντως δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά τώρα από τότε που έχασα το μωρο έχω ζητήσει από 2 στόμα που πάνε στο Άγιο όρος να μου φέρουν ζώνη, και δεν μου είχαν φέρει... Και να που ήρθε εδώ τελικά!!! 

Αααα και εγώ την εχω τη ζώνη αλλά δε την έχω φορέσει ακόμα , έλεγα λίγο καιρό πριν την έμβρυομεταφορα να τη φορέσω αν και έχω τάξει και το παιδάκι μας όταν με το καλό έρθει στη Παναγία ! Επίσης το πρώτο μας ραντεβού για να ξεκινήσουμε ήταν στη γιορτή της Αγίας Ζώνης άσχετα που ακυρώθηκε λόγο κοβιντ! 

Και εγώ δε μπορούσα να βρω άκρη για να τη βρω δεν ηξερα αν σου τη στέλνουν και πήγα μια μέρα στο Πόρτο Λάγος το λέω για κάποια κοπέλα από τα βόρεια που πιθανον να τη θελει. Μίλησα στο κύριο εκεί στο μαγαζάκι και μου την έδωσε ,διότι είδα ότι είχαν εικόνες της Αγίας ζώνης και μάλιστα αγόρασα μια και δεύτερον είναι μετόχι της Μονής Βατοπεδίου που είχα διαβάσει ότι εκεί είναι η Αγια Ζώνη και λέω θα του μιλήσω και από μόνος του μου την έδωσε . Βέβαια μου είπε το πετυχημένο πόσο καιρό προσπαθείτε λέω 2 χρόνια κοντά ε μου λέει άλλη προσπαθούν και 10 λίγο είναι αλλά εντάξει . ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Angot είπε:

Πρίν μεινω εγκυος είχα δει μια τεράστια χρυση εικόνα της Παναγίας με ροζ λουλουδάκια και πίσω μια μικρότερη με την Αγία Αικατερίνη (Κατερίνα έχω ταξει να βγάλω το παιδί μου αν κάνω κοριτσι/ και επίσης της Αγίας Αικατερίνης εκανε και η μαμά μου την μαστεκτομη της γτ είχε καρκίνο )... Δεν ξερω πως να το εξηγήσω, σκέφτομαι πως η το μωρο ήταν κοριτσι και το προσέχει η Παναγία, ή ότι ήταν αγορι και ήθελε να μου δείξει ότι θα κάνω κοριτσι....  

Πρίν κάνω την εξωσωματική είδα ότι πήγαινα σε ένα μοναστήρι με καλόγερους και ήθελα να πάρω κάτι κ συγκεκριμένα τη ζώνη , τότε με κοιτάζει ένας καλόγερος στα μάτια και μου λέει γτ έχεις τόση θλιψη μέσα σου; αυτό που θες θα στο δώσω... Και φεύγοντας κοίταξα αριστερά και είδα 3 γυναίκες αγκαλιασμενες να κλαίνε...  Ίσως να ήταν το μωράκι που έχασα...  Πηγα λοιπόν τότε και πήρα τη ζώνη της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου... Να όμως που τότε κάποιος μου είπε που του έλεγα το όνειρο ότι το μοναστήρι της Οσιας Αικατερίνης της χρυσοβαλαντου είναι με καλόγριες... Το άγιο όρος είναι με καλόγερους όπως είδα στον ύπνο μου, και εκεί βρίσκεται η ζώνη της παναγίας... 

 

Ειναι Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλλαντου κοριτσι μ .. οχι Αικατερινη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Αχχ είδες με συνεπήρε τ όνειρο! Δεν το κατάλαβα! 

Στο λεω κοριτσι μ γτ ειναι θαυματουργη η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλλαντου κ ειναι προστατιδα μ μαζι με την Παναγια .. κ παω συχνα στο μοναστηρι της ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...