Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

36 minutes ago, Texas said:

Παίρνω χάπι από τότε  που άρχισα τις εξωσωματικές 

εχω ενδοκρινολόγο αλλά και πάλι την πρώτη φορά είχε εκτοξευθεί όπως η δικη σου 

την δεύτερη από την άλλη είχε πάει 0,14 ο ενδοκρινολόγος επέμενε πως είναι οκ αλλά εμένα δεν μου άρεσε που ήταν τόσο χαμηλή προτιμώ να κάνω ετ με λίγο υψηλότερη γιατί γνωρίζω πως και η πολύ χαμηλή δεν είναι καλό  

Θα την δω ξανά σε μια εβδομάδα σικλακουρ να ξέρω τι μου γίνεται 

Όλα να σου πάνε καλά εύχομαι και να έχεις μια θετική χοριακη!Καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Mimi87 είπε:

Αχ κορίτσι μου δεν ξέρω νομίζω ότι εκεί στις 6βδ μέσα στον σάκο ίσως δεις και εμβρυακα στοιχεια,παίζει ρόλο ποτέ έγινε η εμφύτευση.Εγω είχα δει λίγο ροζ 2μερες μετά την ετ και μάλλον ήταν της εμφύτευση και εγινε νωρις γι αυτο μπορέσαμε και το είδαμε από τωρα!

Καταλαβα.. Θα δουμε αυριο λοιπον οτι μπορεσουμε... Αγχωτικη και αυτη η φάση..! 

1 hour ago, Texas είπε:

Παίρνω χάπι από τότε  που άρχισα τις εξωσωματικές 

εχω ενδοκρινολόγο αλλά και πάλι την πρώτη φορά είχε εκτοξευθεί όπως η δικη σου 

την δεύτερη από την άλλη είχε πάει 0,14 ο ενδοκρινολόγος επέμενε πως είναι οκ αλλά εμένα δεν μου άρεσε που ήταν τόσο χαμηλή προτιμώ να κάνω ετ με λίγο υψηλότερη γιατί γνωρίζω πως και η πολύ χαμηλή δεν είναι καλό  

Θα την δω ξανά σε μια εβδομάδα σικλακουρ να ξέρω τι μου γίνεται 

@Texas και εγω πριν την ετ ειχα Tsh 0,3 και ολα πηγαν καλα. Εμενα τοτε ο ενδοκρινολογος μου εκοψε και ακομα μια μερα το χαπι, ολο το σκ δηλαδή δεν το επαιρνα..Και τωρα που εμεινα εγκυος και εχει ξανανεβει στο 1,5 περιπου μου το ξαναπροσθεσε το Σαββατο το χαπι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , foza είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αύριο πρωί πάω για χοριακη επιτέλους έφτασε η μέρα μου για να μάθω 

Καλή επιτυχία, μια τεράστια έκπληξη ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Angot είπε:

Καλημέρα κοριτσια, εχω κ αλλη σοβαρη απορια. Απο τιΣ δικες μου... Ξερετε!!  Η 3η μερα των εμβρυων μου ειναι σημερα η αυτιο; κυρικαη πρωι εγινε ωοληψια! 

Αύριο ειναι τριτη μερα. Νομιζω πριν λίγες σελίδες αναρωτιωσουν αν θα μαζέψει κι αλλο έμβρυο για ετ. Η άποψη μου ειναι οτι για να κανεις ετ θα πρεπει ποιοτικά να εχεις τουλαχιστον ενα πολυ καλο ή άριστο έμβρυο για να εχεις καλές πιθανότητες. Αν πχ ειναι ολα μέτρια συνέχισε να μαζεύεις.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Καντι είπε:

Αύριο ειναι τριτη μερα. Νομιζω πριν λίγες σελίδες αναρωτιωσουν αν θα μαζέψει κι αλλο έμβρυο για ετ. Η άποψη μου ειναι οτι για να κανεις ετ θα πρεπει ποιοτικά να εχεις τουλαχιστον ενα πολυ καλο ή άριστο έμβρυο για να εχεις καλές πιθανότητες. Αν πχ ειναι ολα μέτρια συνέχισε να μαζεύεις.

Εχω ενα εξαιρετικης ποιοτητας ηδη στην καταψυξη.. Θα δω και αυριο αν φτασει κάποιο  3η μερα... Και τι ποιότητα θα χει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω: ποιες κοπέλες έχετε κάνει την εξέταση για το παράθυρο εμφύτευσης; 
Χρειάζεται κανονική προετοιμασία για ετ για να την κάνω, σωστά θυμάμαι; 
Έπαιξε ρόλο σε εσάς; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Visit a vis είπε:

Να ρωτήσω: ποιες κοπέλες έχετε κάνει την εξέταση για το παράθυρο εμφύτευσης; 
Χρειάζεται κανονική προετοιμασία για ετ για να την κάνω, σωστά θυμάμαι; 
Έπαιξε ρόλο σε εσάς; 

Ναι, κάνεις προετοιμασία σε τεχνητό κύκλο. Εγώ έχω μια μέρα μετατόπιση αλλά ακόμα δεν έχω κάνει ετ για να σου πω αν έπαιξε ρόλο. Ο γιατρός πάντως μου έχει πει ότι συμβάλλει σε μια αποτυχία αλλά δεν είναι ο κύριος λόγος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Κοριτσια φτασανε και τα 2 εμβρυακια 3ων ημερών με άριστη ποιότητα. 

Τέλεια νέα!!! Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να τα μεταφέρετε όταν είσαι έτοιμη! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...