Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Βρε κορίτσια, να ρωτήσω, όσες έχετε κάνει ωοληψια μετά από διεγερση και δεν προχωρήσετε σε εμβρυομεταφορα, στον επόμενο κύκλο είδατε κάποια διαφορά στη διάρκεια του ή κάποια άλλη παρενεργεια? Τον προηγούμενο μήνα που έκανα ωοληψια αδιαθετησα λίγο νωρίτερα από συνηθως, στις 24 μέρες αντί για 28-29 που είναι το σύνηθες μου και αυτό το μήνα είμαι ήδη στην 31η μέρα, νιώθω ένα βάρος εδώ και δύο μέρες αλλά ακομη δε έχω αδιαθετησει. 

πρίν από 28 λεπτά , Angot είπε:

Το ξερω οτι θα ηταν αρνητικα αλλα ξερεις απο το να αναρωτιεμαι κααααθε μερα αποφασισα να κανω να μου φευγει και η απορια!!! Χαχαχ περιμενω τη μερα που θα κανω το τεστ το πρωι και θα βαλω το στικακι μεσα στο τσαντακι του αντρα μου, να το δει στη δουλειά και να μη μπορει να αντιδρασει :twisted: Χαχαχα;);)του το χρωσταω γιατι την πρωτη φορα ηταν αχνο, αγχωθηκε, και μου κοψε τη χαρα με τις σερνικοϋστεριες!!

Χαχαχα, στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου, τρελανε τον!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ. Μετά από όλα αυτά με την ενδομητρίτιδα μου έχει γίνει ψύχωση και κάνω αποστείρωση στο χέρι πριν βάλει οτιδήποτε κολπικό. 

Μιας και λέμε για ετ τώρα... 
Σας έχει πει ποτέ κάποιος γιατρός να μην φοράτε αρώματα και βαριά σαπούνια την ημέρα της ετ; Σε φόρουμ του εξωτερικού έλεγαν όλες (και ήταν πολλές) ότι τους απαγορεύουν να φοράνε άρωμα και αποσμητικό την ημέρα της ετ και πρέπει να κάνουν μπάνιο είτε με άοσμο σαπούνι είτε μόνο με νερό. Και η γυναίκα και ο άντρας. Τα έμβρυα λέει είναι πάρα πολύ ευαίσθητα στα αρώματα. Το ξέρατε εσείς αυτό; 

Αφήστε το άλλο, που όλες πάνε και τρώνε πατάτες τηγανητές από τα Mc Donalds αμέσως μετά την ετ για γούρι. Κανονικά είχε ξεκινήσει ως οδηγία για μετά την ωοληψία για αποφυγή υπερδιέγερσης (μην με ρωτήσετε πως ωφελεί τόσο αλάτι σε κάτι τέτοιο, δεν ξέρω) και τελικά καθιερώθηκε σε διαδικασία καλής τύχης για την ετ

Σ εμένα στις οδηγίες για την ετ έγραφε οστό απαγορεύονται αρώματα αυτό μόνο. Ντους κανονικά έκανα με το αφρόλουτρο το μυρωδάτο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Nels είπε:

Βρε κορίτσια, να ρωτήσω, όσες έχετε κάνει ωοληψια μετά από διεγερση και δεν προχωρήσετε σε εμβρυομεταφορα, στον επόμενο κύκλο είδατε κάποια διαφορά στη διάρκεια του ή κάποια άλλη παρενεργεια? Τον προηγούμενο μήνα που έκανα ωοληψια αδιαθετησα λίγο νωρίτερα από συνηθως, στις 24 μέρες αντί για 28-29 που είναι το σύνηθες μου και αυτό το μήνα είμαι ήδη στην 31η μέρα, νιώθω ένα βάρος εδώ και δύο μέρες αλλά ακομη δε έχω αδιαθετησει. 

Χαχαχα, στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου, τρελανε τον!!!!

Ευχαριστω ρε κορίτσι και σενα να σου πανε ολα δεξια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

Χαχαχαχ εκανα ετ 1/12 και ξεκινησα  τα τεστ απο τις 3/12.. Ειμαι το πιο γρήγορο τεστ του φορουμ :P και σημερα παντως αρνητικο ηταν!

Απορώ πως την παλεύεις με τα τεστ, πραγματικά. Ειναι παντως πράγματι πολύ νωρίς για να σε παρει απο κάτω. Θες τουλάχιστον 3 μερουλες ακομα για να δείξει και πρόωρα θετικό 

1 hour ago, Στελλα33 said:

Κατερινα μου ναι ισχυει οτι απαγορευεται το αρωμα για την ημερα της ετ! Για το σαπουνι μετα ομως δεν νομιζω! Νομιζω οτι αφορα μονο τη στιγμη της ετ!

Ναι, δεν έλεγα για μετά, για την μέρα της ετ έλεγα το πρωί αν κανεις μπάνιο να μην ειναι με σαπουνι που εχει έντονο άρωμα 

47 minutes ago, Linoula said:

Σ εμένα στις οδηγίες για την ετ έγραφε οστό απαγορεύονται αρώματα αυτό μόνο. Ντους κανονικά έκανα με το αφρόλουτρο το μυρωδάτο..

Προφανως επειδή το αρωμα του αφρόλουτρου φεύγει εύκολα. Άρα το λένε και εδώ σε διάφορες κλινικές. Θα το τηρήσω κι εγώ στην επόμενη ετ λοιπόν

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις!


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/12/2022 at 7:10 ΜΜ, Texas είπε:

Σχετικά καλά είμαι ο άντρας μου πρώτη φορά έκλεγε σήμερα μου ράγισε την καρδιά . 
Από την αρχή σε αυτό το κέντρο πήγαν όλα λάθος με την υπερδιέγερση που έπαθα από παραλήψεις και λάθη δικά τους αποδεδειγμένα δεν με πρόσεξαν καθόλου ίσως κάηκαν τα ωαρια μου 30 ώριμα μου πήραν έκανα μήνες να συνέλθω μετά μου έδωσαν παραπάνω μέρες προγεστερονη για βλαστοκυστες 5 ημερών 8 μέρες προγεστερονη πάλι λάθος .. 27-28 ετών είμαι μετά από όλα αυτά μου έκαναν άλλες δυο ετ δωρεάν όπως και υστεροσκοπηση και βιοψία για να μην τους κυνηγήσω . 3 γιατροί στο κέντρο με ανέλαβε ο ένας από αυτούς ο μόνος αξιόλογος τώρα τα κάναμε όλα σωστά .

απαραδεκτο το κέντρο κορίτσια όχι επειδή δεν πέτυχα ένα σας λέω μόλις είχα βγει από την ετ και φώναζε ο άθλιος φέρτε μου πελάτες γιατρούς και εμβρυολογους βρησκω τους καλύτερους πελάτες φέρτε μου φώναζε στο προσωπικό που έκλεινε τις πορτες από πίσω του , αυτός Καμία ντροπή καμία συστολή ! και χτυπιόταν μου ήρθε να του πω είσαι μαλακας άνθρωπε μου ; Μόλις βγήκα από ετ τι φωνάζεις σαν ηλίθιος ; 
θεσσαλονικη είμαι στο ιακ…

εχω και άλλες 3 βλαστοκυστες εκεί που να μην τις είχα 

λυπάμαι πάρα πολύ για το αποτέλεσμα. Ειδικά για το ξέσπασμα του συζύγου σου.. Είστε μαζί όμως, θα τα καταφέρετε. Κάποιες φορές για να έρθει το θαύμα μας ταλαιπωρεί πολύ. Δεν σταματάμε όμως, θα πάτε σε άλλο κέντρο κ θα ξαναπροσπαθήσετε όταν έχετε το κουράγιο. 

Κάποια στιγμή γυρνάει ο τροχός..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

Δν ξερω τλκ αν ειναι το σαββατο η χοριακη, μαλλον εχω μπερδευτεί, και ειναι αργότερα .. Θα παρω την παρασκευη να ρωτησω!  Εκανα ετ 1/12 με 3ων ημερων.... Νωρις δεν είναι το σαββατο;  

3η μερα;; δλδ τωρα τι μερα είμαι; μπερδεύτηκα παλι

Μάνα μου έκτη μερα άλλοι γιατροι τα κανουν εμβρυομεταφορά , ποτε να εμφυτευτεί; Πότε να ανεβεί η χοριακη; Ποτε να την πιασει το τεστ;

 Μεχρι τις 12 Δεκέμβρη μην ξανακάνεις αλλο.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Το ξερω οτι θα ηταν αρνητικα αλλα ξερεις απο το να αναρωτιεμαι κααααθε μερα αποφασισα να κανω να μου φευγει και η απορια!!! Χαχαχ περιμενω τη μερα που θα κανω το τεστ το πρωι και θα βαλω το στικακι μεσα στο τσαντακι του αντρα μου, να το δει στη δουλειά και να μη μπορει να αντιδρασει :twisted: Χαχαχα;);)του το χρωσταω γιατι την πρωτη φορα ηταν αχνο, αγχωθηκε, και μου κοψε τη χαρα με τις σερνικοϋστεριες!!

Angot καλή επιτυχία εύχομαι! Πώς το κάνεις αυτό με τα τεστ παιδάκι μου.. Εγώ θα είχα τρελαθεί! Μην το σκέφτεσαι συνέχεια, ξεκίνα καμιά σειρά κ σε λίγες μέρες κάνε τη χοριακή να είσαι σίγουρη.

Εύχομαι τα καλύτερα! :)

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, κοτοπουλάκι said:

λυπάμαι πάρα πολύ για το αποτέλεσμα. Ειδικά για το ξέσπασμα του συζύγου σου.. Είστε μαζί όμως, θα τα καταφέρετε. Κάποιες φορές για να έρθει το θαύμα μας ταλαιπωρεί πολύ. Δεν σταματάμε όμως, θα πάτε σε άλλο κέντρο κ θα ξαναπροσπαθήσετε όταν έχετε το κουράγιο. 

Κάποια στιγμή γυρνάει ο τροχός..

Που είσαι @κοτοπουλάκι; Χάθηκες. Πως πάει η εγκυμοσύνη; Πες μας τα νέα σου


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Που είσαι @κοτοπουλάκι; Χάθηκες. Πως πάει η εγκυμοσύνη; Πες μας τα νέα σου

καλησπέρα @kateriiina25

καλά πάει μέχρι τώρα, εννοείται ότι ακόμα αγχώνομαι φουλ αλλά ελπίζω πως θα συνεχίσουν να πηγαίνουν καλά.

Την Κυριακή μπαίνω στον 9ο, στις 13/12 θα πάω για καρδιοτοκογράφο, ο μικρούλης μου δεν είναι πάρα πολύ ζωηρός στην κοιλιά μου, κουνιέται μεν αλλά διακριτικά, ούτε κλωτσιές ούτε μπουνιές ρίχνει, τι να πω.. ακούω τις άλλες εγκυούλες που έχουν δραστήρια έμβρυα κ αγχώνομαι κάπως.

Κατά τ’ άλλα πέρασα μια καλή εγκυμοσύνη χωρίς ζαλάδες, εμετούς κ συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. Ειδικά για τα συναισθηματικά θα μπορούσα να είμαι πολύ χειρότερα μ’ αυτά που μου έτυχαν.. 

Ο ακατανόμαστος ζει το όνειρό του με τη γκόμενα κ για το παιδί δεν έχει δώσει φράγκο ούτε κ του αγόρασε κάτι. Θέλει να έρθει κ στο μαιευτήριο ο αχαΐρευτος να δει αν του μοιάζει ο γιός. Λες κ δεν θα του μοιάζει.. δικό του είναι που να μην ήταν.. 

τέλοσπάντων, να πάνε όλα καλά κ θα φροντίσω εγώ το μπέμπη κ τα 2 σκυλιά που είχαμε. 
Εσύ τι κάνεις; Είσαι καλά; Είχα καιρό να μπω κ έχασα πολλά από τα νέα σας.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


29 minutes ago, κοτοπουλάκι said:

καλησπέρα @kateriiina25

καλά πάει μέχρι τώρα, εννοείται ότι ακόμα αγχώνομαι φουλ αλλά ελπίζω πως θα συνεχίσουν να πηγαίνουν καλά.

Την Κυριακή μπαίνω στον 9ο, στις 13/12 θα πάω για καρδιοτοκογράφο, ο μικρούλης μου δεν είναι πάρα πολύ ζωηρός στην κοιλιά μου, κουνιέται μεν αλλά διακριτικά, ούτε κλωτσιές ούτε μπουνιές ρίχνει, τι να πω.. ακούω τις άλλες εγκυούλες που έχουν δραστήρια έμβρυα κ αγχώνομαι κάπως.

Κατά τ’ άλλα πέρασα μια καλή εγκυμοσύνη χωρίς ζαλάδες, εμετούς κ συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. Ειδικά για τα συναισθηματικά θα μπορούσα να είμαι πολύ χειρότερα μ’ αυτά που μου έτυχαν.. 

Ο ακατανόμαστος ζει το όνειρό του με τη γκόμενα κ για το παιδί δεν έχει δώσει φράγκο ούτε κ του αγόρασε κάτι. Θέλει να έρθει κ στο μαιευτήριο ο αχαΐρευτος να δει αν του μοιάζει ο γιός. Λες κ δεν θα του μοιάζει.. δικό του είναι που να μην ήταν.. 

τέλοσπάντων, να πάνε όλα καλά κ θα φροντίσω εγώ το μπέμπη κ τα 2 σκυλιά που είχαμε. 
Εσύ τι κάνεις; Είσαι καλά; Είχα καιρό να μπω κ έχασα πολλά από τα νέα σας.

Μπράβο ρε κορίτσι μου που όλα πάνε καλά! Έφτασε και η δική σου η ώρα. Πότε πέρασε ο καιρός και όπου να 'ναι γεννάτε και 'σύ και η @happiness79, ούτε που το κατάλαβα. 
Γιατί ανησυχείς που είναι ήσυχος καλέ; Σου είπαν ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας; Καλά εσύ από την αρχή όλη την ώρα μέσα στο άγχος ήσουν, ανάσα δεν πρέπει να έχεις πάρει 8 μήνες τώρα. Χαλάρωσε βρε 'σύ, όλα θα πάνε όπως πρέπει, θα δεις. 

Καλά ο άλλος κάποια στιγμή θα τις συνειδητοποιήσει τις βλακείες του αλλά θα είναι αργά. Άσ'τον, δεν τον έχεις ανάγκη, έχεις τον μικρούλη σου και τα σκυλάκια σου και θα είστε τέλεια όλοι μαζί.  

Εγώ κορίτσι μου ετοιμάζομαι για την 3η ετ αρχές Ιανουαρίου. Να δούμε πως θα πάει κι αυτή. 

Φιλιά πολλά! Να μπεις να μας πεις όταν με το καλό έρθει το αγοράκι σου :wub:

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, κοτοπουλάκι είπε:

καλησπέρα @kateriiina25

καλά πάει μέχρι τώρα, εννοείται ότι ακόμα αγχώνομαι φουλ αλλά ελπίζω πως θα συνεχίσουν να πηγαίνουν καλά.

Την Κυριακή μπαίνω στον 9ο, στις 13/12 θα πάω για καρδιοτοκογράφο, ο μικρούλης μου δεν είναι πάρα πολύ ζωηρός στην κοιλιά μου, κουνιέται μεν αλλά διακριτικά, ούτε κλωτσιές ούτε μπουνιές ρίχνει, τι να πω.. ακούω τις άλλες εγκυούλες που έχουν δραστήρια έμβρυα κ αγχώνομαι κάπως.

Κατά τ’ άλλα πέρασα μια καλή εγκυμοσύνη χωρίς ζαλάδες, εμετούς κ συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. Ειδικά για τα συναισθηματικά θα μπορούσα να είμαι πολύ χειρότερα μ’ αυτά που μου έτυχαν.. 

Ο ακατανόμαστος ζει το όνειρό του με τη γκόμενα κ για το παιδί δεν έχει δώσει φράγκο ούτε κ του αγόρασε κάτι. Θέλει να έρθει κ στο μαιευτήριο ο αχαΐρευτος να δει αν του μοιάζει ο γιός. Λες κ δεν θα του μοιάζει.. δικό του είναι που να μην ήταν.. 

τέλοσπάντων, να πάνε όλα καλά κ θα φροντίσω εγώ το μπέμπη κ τα 2 σκυλιά που είχαμε. 
Εσύ τι κάνεις; Είσαι καλά; Είχα καιρό να μπω κ έχασα πολλά από τα νέα σας.

Ότι σε αγχώνει να το λες στο γιατρό σου. Κ αν αγχώνεσαι για τις κινήσεις του μωρού μπορείς να κάνεις καρδιοτοκογραφο οποτε θέλεις στο μαιευτήριο. Μην καθεσε κ τα σκεφτεσε μονη σου. Τωρα για τον ακαταλόγιστο sorry κιόλας δεν συμμετεχει πουθενα κ θα τον ενημερώσεις κ ποτε θα γεννήσεις? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου που όλα πάνε καλά! Έφτασε και η δική σου η ώρα. Πότε πέρασε ο καιρός και όπου να 'ναι γεννάτε και 'σύ και η @happiness79, ούτε που το κατάλαβα. 
Γιατί ανησυχείς που είναι ήσυχος καλέ; Σου είπαν ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας; Καλά εσύ από την αρχή όλη την ώρα μέσα στο άγχος ήσουν, ανάσα δεν πρέπει να έχεις πάρει 8 μήνες τώρα. Χαλάρωσε βρε 'σύ, όλα θα πάνε όπως πρέπει, θα δεις. 

Καλά ο άλλος κάποια στιγμή θα τις συνειδητοποιήσει τις βλακείες του αλλά θα είναι αργά. Άσ'τον, δεν τον έχεις ανάγκη, έχεις τον μικρούλη σου και τα σκυλάκια σου και θα είστε τέλεια όλοι μαζί.  

Εγώ κορίτσι μου ετοιμάζομαι για την 3η ετ αρχές Ιανουαρίου. Να δούμε πως θα πάει κι αυτή. 

Φιλιά πολλά! Να μπεις να μας πεις όταν με το καλό έρθει το αγοράκι σου :wub:

Ο γιατρός δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα, μου λέει ότι είναι τέλειος ο μικρός, εγώ πιο πολύ αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι πολλά πράγματα δεν φαίνονται ούτε στους υπερήχους ούτε κ πουθενά, τέλοσπάντων, ο καιρός φτάνει όπου να ναι κ θα τον δούμε όταν γεννήσω.

Ο άλλος δεν πρόκειται να συνειδητοποιήσει τίποτα. Μετά από τόσους μήνες κατέληξα σε ένα συμπέρασμα. Ότι στην πραγματικότητα με μισούσε κ δεν θέλει το καλό μου. Αυτό είναι ξεκάθαρο από τις πράξεις του τόσο καιρό. Του είχα δανείσει κάποτε χρήματα, δεν μου τα δίνει. Του είχα δώσει την πιστωτική μου όσο ήμασταν μαζί κ όταν με έδιωξε σταμάτησε κ να την πληρώνει. Τώρα χρωστάω 2000€ στην alpha bank κ μάλλον θα πρέπει να τα πληρώσω μόνη μου. Τον εξυπηρέτησα κ με πούλησε για τα καλά. Δεν τον ένοιαξε ούτε για την υγεία μου ούτε για τίποτα. Ανεβάζει φωτογραφίες με τη γκόμενα που διασκεδάζει σε μπουζούκια κ εμένα με αφήνει να χρωστάω δικά του έξοδα ενώ ξέρει ότι είμαι έγκυος κ σε λίγο θα γεννήσω. Εννοείται ότι το μαιευτήριο εγώ θα το πληρώσω κ δεν πιστεύω πως θα δώσει έστω κ 1€ για το παιδί. Λέει συνέχεια ψέματα κ όταν του ζητάω τα λεφτά μου με βγάζει τρελή. 

Με βλέπω να τρέχω στα δικαστήρια με μωρό παιδί..

Εύχομαι καλή επιτυχία να έχεις κ να έχουμε ακόμα ένα μωράκι στην παρέα! :wub:

1 hour ago, linaa είπε:

Ότι σε αγχώνει να το λες στο γιατρό σου. Κ αν αγχώνεσαι για τις κινήσεις του μωρού μπορείς να κάνεις καρδιοτοκογραφο οποτε θέλεις στο μαιευτήριο. Μην καθεσε κ τα σκεφτεσε μονη σου. Τωρα για τον ακαταλόγιστο sorry κιόλας δεν συμμετεχει πουθενα κ θα τον ενημερώσεις κ ποτε θα γεννήσεις? 

Ξέρει περίπου πότε γεννάω. Εγώ δεν πρόκειται βέβαια να πω τίποτα..Όπως έγραψα κ παραπάνω με έχει βασανίσει απίστευτα κ πραγματικά έχω εξαντληθεί από την κοροϊδία του. 

Οι εξετάσεις μου θα γίνουν σύντομα, ας μην τρέχω να κάνω κ άλλες έξτρα, σε μια βδομάδα θα ξέρω πως είναι η κατάσταση του μπέμπη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Angot καλή επιτυχία εύχομαι! Πώς το κάνεις αυτό με τα τεστ παιδάκι μου.. Εγώ θα είχα τρελαθεί! Μην το σκέφτεσαι συνέχεια, ξεκίνα καμιά σειρά κ σε λίγες μέρες κάνε τη χοριακή να είσαι σίγουρη.

Εύχομαι τα καλύτερα! :)

Καλημερα κοτοπουλάκι μου, χαίρομαι ειλικρινα που είναι όλα καλα... Εχεις ταλαιπωρηθει ειναι η αληθεια.. Χαχαχαχ οπως και τοτε, τα ιδια και τωρα... 8η μερα ειχα βγαλει το θετικο... Ααααρα Παρασκευή θα ελπιζω παλι... 15/12 εχω χοριακη. 

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μάνα μου έκτη μερα άλλοι γιατροι τα κανουν εμβρυομεταφορά , ποτε να εμφυτευτεί; Πότε να ανεβεί η χοριακη; Ποτε να την πιασει το τεστ;

 Μεχρι τις 12 Δεκέμβρη μην ξανακάνεις αλλο.

Χαχαχχα εγω ποτε θα γίνω μανα, μανα μου; ανυπομονώ ντεε! Εχεις δικιο ομως, εφαγα και σημερα το αρνητικο μου και ησύχασα. (6η μερα σμρ) 15/12 ειπε χοριακη ο γιατρουλης. Εγω απλως μπερδεύτηκα κια νομιζα μου ειχε πει για Σάββατο. 

11 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Απορώ πως την παλεύεις με τα τεστ, πραγματικά. Ειναι παντως πράγματι πολύ νωρίς για να σε παρει απο κάτω. Θες τουλάχιστον 3 μερουλες ακομα για να δείξει και πρόωρα θετικό 

Ναι, δεν έλεγα για μετά, για την μέρα της ετ έλεγα το πρωί αν κανεις μπάνιο να μην ειναι με σαπουνι που εχει έντονο άρωμα 

Προφανως επειδή το αρωμα του αφρόλουτρου φεύγει εύκολα. Άρα το λένε και εδώ σε διάφορες κλινικές. Θα το τηρήσω κι εγώ στην επόμενη ετ λοιπόν

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις!

Αυτη τη φορα το εχω εμπλουτισει το αθλημα... Αλλαζω και τεστ, δεν κανω ολο τα ιδια οπως την προηγούμενη φορα.. Ο αντρας μου εχει το αγχος του αλλα καθε φλρα που ακουει το κουτακι να ανοίγει βαζρι τα γελια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, κοτοπουλάκι said:

Ο γιατρός δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα, μου λέει ότι είναι τέλειος ο μικρός, εγώ πιο πολύ αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι πολλά πράγματα δεν φαίνονται ούτε στους υπερήχους ούτε κ πουθενά, τέλοσπάντων, ο καιρός φτάνει όπου να ναι κ θα τον δούμε όταν γεννήσω.

Ο άλλος δεν πρόκειται να συνειδητοποιήσει τίποτα. Μετά από τόσους μήνες κατέληξα σε ένα συμπέρασμα. Ότι στην πραγματικότητα με μισούσε κ δεν θέλει το καλό μου. Αυτό είναι ξεκάθαρο από τις πράξεις του τόσο καιρό. Του είχα δανείσει κάποτε χρήματα, δεν μου τα δίνει. Του είχα δώσει την πιστωτική μου όσο ήμασταν μαζί κ όταν με έδιωξε σταμάτησε κ να την πληρώνει. Τώρα χρωστάω 2000€ στην alpha bank κ μάλλον θα πρέπει να τα πληρώσω μόνη μου. Τον εξυπηρέτησα κ με πούλησε για τα καλά. Δεν τον ένοιαξε ούτε για την υγεία μου ούτε για τίποτα. Ανεβάζει φωτογραφίες με τη γκόμενα που διασκεδάζει σε μπουζούκια κ εμένα με αφήνει να χρωστάω δικά του έξοδα ενώ ξέρει ότι είμαι έγκυος κ σε λίγο θα γεννήσω. Εννοείται ότι το μαιευτήριο εγώ θα το πληρώσω κ δεν πιστεύω πως θα δώσει έστω κ 1€ για το παιδί. Λέει συνέχεια ψέματα κ όταν του ζητάω τα λεφτά μου με βγάζει τρελή. 

Με βλέπω να τρέχω στα δικαστήρια με μωρό παιδί..

Εύχομαι καλή επιτυχία να έχεις κ να έχουμε ακόμα ένα μωράκι στην παρέα! :wub:

Ξέρει περίπου πότε γεννάω. Εγώ δεν πρόκειται βέβαια να πω τίποτα..Όπως έγραψα κ παραπάνω με έχει βασανίσει απίστευτα κ πραγματικά έχω εξαντληθεί από την κοροϊδία του. 

Οι εξετάσεις μου θα γίνουν σύντομα, ας μην τρέχω να κάνω κ άλλες έξτρα, σε μια βδομάδα θα ξέρω πως είναι η κατάσταση του μπέμπη.

Ωραία! Όσο πάει γίνεται και πιο ελεεινός αυτός. Μακριά κορίτσι μου, ο άνθρωπος ειναι τοξικός. Νομικά δεν δικαιούσαι διατροφή κτλ; Αν θυμάμαι καλά είχατε σύμφωνο συμβίωσης;

38 minutes ago, Angot said:

Αυτη τη φορα το εχω εμπλουτισει το αθλημα... Αλλαζω και τεστ, δεν κανω ολο τα ιδια οπως την προηγούμενη φορα.. Ο αντρας μου εχει το αγχος του αλλα καθε φλρα που ακουει το κουτακι να ανοίγει βαζρι τα γελια! 

Τι να κάνει ο άμοιρος κι αυτός;; Γελάει με την τρελή που έμπλεξε :lol:


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...