Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Σποράκι είπε:

Και εγώ καταβολές νόμιζα αλλά στην ωοληψια της είπε ότι τα πηρε όλα απλά ήταν άδεια. Άρα είχε περισσότερα από ένα 

Εμενα με διάολιζει αλήθεια ότι ο γιατρός έλεγε ότι τα πήρε όλα, 5 και ήταν άδεια…

Πως είναι δυνατόν να μην εξηγούν να καταλάβει και η γυναίκα που καρδιοχτυπά, που κάνει νάρκωση, πονάει, ελπίζει…έλεος δλδ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Σποράκι είπε:

Και εγώ καταβολές νόμιζα αλλά στην ωοληψια της είπε ότι τα πηρε όλα απλά ήταν άδεια. Άρα είχε περισσότερα από ένα 

Ναι έτσι μου είπε ότι τα τρύπησε όλα, ακόμη και τα μικρά... Δεν ξέρω είμαι πολύ μπερδεμένη... Τώρα ξεκίνησα οπότε προσπαθώ να τα καταλάβω... Ευχαριστώ πολύ κοριτσια για όλες τις πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Σποράκι said:

Και εγώ καταβολές νόμιζα αλλά στην ωοληψια της είπε ότι τα πηρε όλα απλά ήταν άδεια. Άρα είχε περισσότερα από ένα 

Τι να πω; Αν ήταν τα ωοθυλάκια 10χιλ ή και λιγότερο ποιος ο λόγος να τα πάρει; Βρε 'σύ @ZoiD83 μήπως είχες πάρει κανένα χαπάκι στις αρχές του κύκλου; Serpafar ή Femara?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ZoiD83 είπε:

Ναι έτσι μου είπε ότι τα τρύπησε όλα, ακόμη και τα μικρά... Δεν ξέρω είμαι πολύ μπερδεμένη... Τώρα ξεκίνησα οπότε προσπαθώ να τα καταλάβω... Ευχαριστώ πολύ κοριτσια για όλες τις πληροφορίες!

Και εγω με φυσικό κύκλο πηγα κ το πολυ δυο να είναι σε ικανα χιλιοστά ώστε να είναι ωριμα. Λιγο περίεργο το πεντε κοπέλα μου. Να ρωτας χιλιοστά μην κάνουν ότι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Τι να πω; Αν ήταν τα ωοθυλάκια 10χιλ ή και λιγότερο ποιος ο λόγος να τα πάρει; Βρε 'σύ @ZoiD83 μήπως είχες πάρει κανένα χαπάκι στις αρχές του κύκλου; Serpafar ή Femara?

Σιγουρα ηταν μικρότερα! Γιατί μου είπε ότι έχω ένα που είχε φτάσει 17 και το άλλο 11 και τα άλλα ήταν μικρά δεν μου είπε καν νούμερο. Όχι δεν πήρα 

πρίν από 16 λεπτά , teenthybell είπε:

Και εγω με φυσικό κύκλο πηγα κ το πολυ δυο να είναι σε ικανα χιλιοστά ώστε να είναι ωριμα. Λιγο περίεργο το πεντε κοπέλα μου. Να ρωτας χιλιοστά μην κάνουν ότι να ναι.

Ναι την επόμενη φορά θα είμαι πιο ενημερωμένη. Ίσως με τραυμάτισε γι'αυτό να επηρεάστηκε και η περίοδος μου και να μου ήρθε 2 φορές μετά την ωοληψια και έχω καφέ όλο το μήνα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 minutes ago, ZoiD83 said:

Σιγουρα ηταν μικρότερα! Γιατί μου είπε ότι έχω ένα που είχε φτάσει 17 και το άλλο 11 και τα άλλα ήταν μικρά δεν μου είπε καν νούμερο. Όχι δεν πήρα 

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει γιατρός που παρακέντησε ωοθυλάκια κάτω των 10χιλ. Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες κάτι λάθος


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει γιατρός που παρακέντησε ωοθυλάκια κάτω των 10χιλ. Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες κάτι λάθος

Τι να πω... αυτο θυμαμαι οτι μου ειπε οτι πηρα απο ολα ακομη και απο τα πιο μικρά. Ίσως γι'αυτό να είχα πονο, αίμα και καφε ολο το μήνα και 2 φορές περίοδο... Μηπως με τραυμάτισε από το να πάρει απ'όλα δίχως λόγο... Τι να πω δεν ξέρω τι να σκεφτώ πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια όσον αφορά στην εμφύτευση εμένα μου είχαν δώσει προβιοτικά μετά την ενδομητριτιδα που συνέχιζα να παίρνω και αφού τελείωσα την αντιβίωση για καιρό μέχρι να ξεκινήσω τα φάρμακα της ετ. Έπαιρνα επίσης τουλάχιστον 1,5 μήνα πριν την ετ βιταμίνη d και ένα σκεύασμα που μου πρότεινε η ενδοκρινολόγος για να βοηθήσει την εμφύτευση το sinop@l.

@κοτοπουλάκι με το καλό το μωράκι σου. Μετά από καιρό νομίζω τα γύρω γύρω θα σου φαίνονται μικρά μπροστά στο θαύματακι σου ακομη κι αν τώρα φαντάζουν δύσκολα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει γιατρός που παρακέντησε ωοθυλάκια κάτω των 10χιλ. Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες κάτι λάθος

Πολλά έχουμε ακούσει εδώ μέσα, τίποτα δεν αποκλείεται!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Linoula είπε:

 

@κοτοπουλάκι με το καλό το μωράκι σου. Μετά από καιρό νομίζω τα γύρω γύρω θα σου φαίνονται μικρά μπροστά στο θαύματακι σου ακομη κι αν τώρα φαντάζουν δύσκολα

Να σαι καλά @Linoula, δεν ξέρω αν θα μου φαίνονται μικρά δεδομένου ότι τα χρήματα αυτά τα στερεί από το παιδί μου. Κ αυτό δεν μπορώ να συγχωρήσω ούτε στον εαυτό μου που τον εμπιστεύτηκα κ του έδωσα την κάρτα μου σαν χαζή. 

Ελπίζω το μωράκι μου να είναι καλά, γερό και δυνατό εύχομαι όλα τα κορίτσια εδώ να τα καταφέρουν κ σύντομα να γίνουν μανούλες. 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Νομικά δικαιούμαι κ διατροφή κ συμμετοχή στα έξοδα κ όλα. Αλλά πρακτικά δεν νομίζω να πάρω τίποτα. Μόνο στα δικαστήρια θα τρέχω κ θα καίγεται η ψυχή μου για να μην πετύχω κ τίποτα. Τα χρήματα που μου έχει φάει όμως τα θέλω. Γιατί είναι το αίμα μου, τα μάζευα για το παιδί μου. 

Μετά ας κάνει ο,τι θέλει. Ας μην μας ξαναενοχλήσει κ ποτέ. Ακόμα καλύτερα θα είναι.

Εγώ προσωπικά ούτε να τον εφτυνα ,ούτε καν θα ασχολιομουν μαζί του ,κάτι τέτοιοι ούτε το φτύσιμο σου να χαλάσεις δεν αξίζει κορίτσι μου! Όταν δίνεις αξία μεγάλη κάπου χάνεις τη δική σου ...να το θυμάσαι αυτό ..καλή λευτεριά να έχεις όταν θα συναντήσεις το μωράκι σου όλα μετά θα πάνε όπως τα θέλεις !! Τα φιλιά μου!

πρίν από 15 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Εγώ προσωπικά ούτε να τον εφτυνα ,ούτε καν θα ασχολιομουν μαζί του ,κάτι τέτοιοι ούτε το φτύσιμο σου να χαλάσεις δεν αξίζει κορίτσι μου! Όταν δίνεις αξία μεγάλη κάπου χάνεις τη δική σου ...να το θυμάσαι αυτό ..καλή λευτεριά να έχεις όταν θα συναντήσεις το μωράκι σου όλα μετά θα πάνε όπως τα θέλεις !! Τα φιλιά μου!

Σε διαβάζω και παλιότερα και συγχυζομουν κορίτσι μου ....Μακρυά ... 

Και τώρα πάλι συγχυστηκα !!!! Αχαχαχα

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Τι να πω; Αν ήταν τα ωοθυλάκια 10χιλ ή και λιγότερο ποιος ο λόγος να τα πάρει; Βρε 'σύ @ZoiD83 μήπως είχες πάρει κανένα χαπάκι στις αρχές του κύκλου; Serpafar ή Femara?

Και πάλι τα μικρά δε τα παίρνουν ..10 11 12

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα και συγνώμη εκ των προτέρων αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση,ίσως σας φανεί χαζή αλλά αυτή τη στιγμή δεν μπορω να απευθυνθώ άλλου ,μολις μπήκα στην 5 η εβδομάδα και παίρνω 3 utrogestan κολπικά.Το μεσημέρι λοιπον αυτό που έβαλα έφυγε το μισό ίσως και παρά πάνω ,υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα ;επεισης σκέφτηκα να κόψω ένα στη μέση και να το βάλω αλλά ούτε αυτό ξέρω αν είναι σωστό ,έχει συμβεί σε κάποια κάτι ανάλογο ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Soko37 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και συγνώμη εκ των προτέρων αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση,ίσως σας φανεί χαζή αλλά αυτή τη στιγμή δεν μπορω να απευθυνθώ άλλου ,μολις μπήκα στην 5 η εβδομάδα και παίρνω 3 utrogestan κολπικά.Το μεσημέρι λοιπον αυτό που έβαλα έφυγε το μισό ίσως και παρά πάνω ,υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα ;επεισης σκέφτηκα να κόψω ένα στη μέση και να το βάλω αλλά ούτε αυτό ξέρω αν είναι σωστό ,έχει συμβεί σε κάποια κάτι ανάλογο ; 

Συμβαίνει συχνα αυτό. Λένε καλό είναι να κάθεσαι λίγα λεπτά μετά αλλά εγώ ποτέ δεν τα κατάφερα. Πάντως υποτίθεται ότι αυτό που είναι να πάρει ο οργανισμός το παίρνει, όλο το άλλο αποβάλλεται. Κάποιες φορές νομίζουμε ολόκληρο αλλά μάλλον είναι επειδή δεν χωράει άλλο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Soko37 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και συγνώμη εκ των προτέρων αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση,ίσως σας φανεί χαζή αλλά αυτή τη στιγμή δεν μπορω να απευθυνθώ άλλου ,μολις μπήκα στην 5 η εβδομάδα και παίρνω 3 utrogestan κολπικά.Το μεσημέρι λοιπον αυτό που έβαλα έφυγε το μισό ίσως και παρά πάνω ,υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα ;επεισης σκέφτηκα να κόψω ένα στη μέση και να το βάλω αλλά ούτε αυτό ξέρω αν είναι σωστό ,έχει συμβεί σε κάποια κάτι ανάλογο ; 

Ναι ναι συμβαίνει, μη σε αγχωνει. Εγώ καμία φορά βάζω το μεσημεριανό και βρίσκω μέσα το μισό πρωινό να μην έχει απορροφηθεί.. είμαστε υπερκαλυμμενες με την ποσότητα που δίνουν, ακόμα και αν λίγο φύγει και στην τουαλέτα ακομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...