Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Καλησπερα σε όλες, μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακης, 138!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα, είμαι συγκρατημένη αισιόδοξη, εύχομαι να διπλασιαστεί 🙂😊

Ελαααα πάρτυ συγχαρητήρια Ελα τα μωράκια Σεπτεμβρίου Οκτωβρίου τα ζυγουλια ξεπετιούνται 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Αγάπ είπε:

Συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμους!!!!!Ηδες που ήσουν απαισιόδοξη? Θετικές σκέψεις από εδώ και πέρα παρακαλώ!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ 🙂🙃

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Συγχαρητήρια, είναι αρκετά καλή, μπορεί να είναι και δίδυμα 🙂

Σε ευχαριστω!!Συγχαρητηρια και σενα!!❤️

πρίν από 32 λεπτά , silvy22 είπε:

πολυ καλη συγχαρητηρια! ποτε εκανες ετ?

Σε ευχαριστω πολύ!!17/01!!Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Lela79 είπε:

Από ότι έχω καταλάβει εδώ μέσα είναι εξαιρετική όχι απλά καλή !!! Συγχαρητήρια θερμά κ καλούς διπλασιασμούς !!!!! 

Ευχαριστω πολύ!!Ευχομαι τα καλύτερα για όλα τα κορίτσια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Xristina96 είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια!! Μπράβο! Καλούς διπλασιασμους!!!

@EvgeniaCher 🤭🤭 δεν είχες και συμπτώματα!!! Τέλεια η χοριακη σου!! Πολύ νορμάλ για 10η μέρα!! 

Μα αφού δεν είχα, ψέματα να πω 😁😆😅, ουσιαστικά 9η μέρα, εύχομαι να διπλασιαστεί αυτήν την φορά 🙏

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Georgiakou είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Σημερα εκανα την χοριακη μου και είναι 424.(έβαλα 2 βλαστοκυστες 5ημερων).Ειναι καλή ;

Μπράβο!!! Πολλά συγχαρητήρια ❣️

πρίν από 21 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Μα αφού δεν είχα, ψέματα να πω 😁😆😅, ουσιαστικά 9η μέρα, εύχομαι να διπλασιαστεί αυτήν την φορά 🙏

Καλε πόσα μωράκια αυτό το μήνα 😃. Πολλά Συγχαρητήρια! Μπράβο ρε κορίτσια, καλό ποδαρικό κάνατε, ελπίζω να σας ακολουθήσουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Μα αφού δεν είχα, ψέματα να πω 😁😆😅, ουσιαστικά 9η μέρα, εύχομαι να διπλασιαστεί αυτήν την φορά 🙏

Θα διπλασιαστεί!! 9η μέρα είχα 199. Είμαστε πολύ κοντά ❤️❤️❤️❤️ έλα μωράκια φθινοπωρινά!!

Τώρα έχεις συμπτώματα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Xristina96 είπε:

Θα διπλασιαστεί!! 9η μέρα είχα 199. Είμαστε πολύ κοντά ❤️❤️❤️❤️ έλα μωράκια φθινοπωρινά!!

Τώρα έχεις συμπτώματα; 

Τίποτα ακόμα 😂 Αφού βγήκε το αποτέλεσμα έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ούρων με ευαισθησία 10 μονάδες, καθαρά από περιέργεια, να δω την αξιοπιστία τους, αρνητικό βγήκε......

  • Χαχα 8
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Τίποτα ακόμα 😂 Αφού βγήκε το αποτέλεσμα έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ούρων με ευαισθησία 10 μονάδες, καθαρά από περιέργεια, να δω την αξιοπιστία τους, αρνητικό βγήκε......

Τα νεφρά λειτουργούν διαφορετικά σε κάθε άνθρωπο. Οπότε εσένα για να περάσει η χοριακη στα νεφρά μπορεί να πρέπει να είναι πιο υψηλή. Επίσης θέλει πρωινά ούρα. Οπότε σωστή η χοριακη!! Είναι νωρίς για συμπτώματα!! Ή θα είσαι από τις τυχερές!! Υπομονή μέχρι Δευτέρα για επανάληψη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anniee είπε:

Κορίτσια καλημέρα! 

Καταρχήν συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακες,  μια τελειομηνη και καλή εγκυμοσύνη εύχομαι και στα κορίτσια που παλεύουν μην τα παρατατε θα έρθει και το θετικό ❤

Πρόκειται για φιλικό μου άτομο,  έκανε μια εμβρυομεταφορά την Δευτέρα,  ήθελε μια βλαστοκυστη να βάλει,  στο χαρτί που πήρε γράφει 5ΑΑ , hatching  της είπαν άριστη και έχει πιθανότητες πολλές έστω που είναι και μια , ο λόγος που έχει προχωρήσει είναι κλειστές σάλπιγγες

Για να την ενθαρρύνω και να διαβάσει εδώ,  πέτυχαν κοπέλες με 1 βλαστοκυστη,  είναι όντως καλή όπως σας τα έγραψα για ποιότητα κλπ; 

Πρώτη της φορά και έχει την αγωνία της και τι γίνεται 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

@Troia με το καλό η επόμενη προσπάθεια σου,  έτσι να μοιράζεις τος γνώσεις σου και να βοηθάς πάντα ❤

Καλησπερα κορίτσι. Εγω εκανα μία εμβρυομεταφορά με μία βλαστοκυστη η οποία δεν ξερω πόσα Α ηταν 😂 απλα μου ειπαν άριστη και εμεινα εκεί σαν πληροφορία. Τωρα μολις έκλεισα τον 4ο μήνα κύησης κ όλα δειχνουν πολυ καλά.. Εγω ειχα κανει λαπαροσκοπηση για να αφαιρέσω τις σάλπιγγες οπότε τα ειχα τσεκαρει κ ολα τα άλλα εκ των έσω, ειχα δει και ενδομητριο με υστεροσκοπηση. Οπότε οι έλλειψη σαλπίγγων και το μετριο σπέρμα ηταν τα προβλήματα μας και ολα πηγαν κατευχην. Εννοείται οτι εχει ελπίδες με μια βλαστοκυστη, δεν χρειάζεται ζευγάρι για να εμφυτευτεί. Και ούτε αν δεν παει καλα η προσπάθεια πάει να πει οτι δεν πιάστηκε το εμβρυο επειδή ηταν μόνο του! Το διευκρινίζω ετσι (δεν ειρωνεύομαι) γιατί το εχω ακούσει πολλες φορες να το πιστεύουν γυναίκες. Καλη επιτυχια στη φίλη σου και σε όλες που ειναι στη διαδικασία!!! 😘

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Maria Ad είπε:

Καλησπερα κορίτσι. Εγω εκανα μία εμβρυομεταφορά με μία βλαστοκυστη η οποία δεν ξερω πόσα Α ηταν 😂 απλα μου ειπαν άριστη και εμεινα εκεί σαν πληροφορία. Τωρα μολις έκλεισα τον 4ο μήνα κύησης κ όλα δειχνουν πολυ καλά.. Εγω ειχα κανει λαπαροσκοπηση για να αφαιρέσω τις σάλπιγγες οπότε τα ειχα τσεκαρει κ ολα τα άλλα εκ των έσω, ειχα δει και ενδομητριο με υστεροσκοπηση. Οπότε οι έλλειψη σαλπίγγων και το μετριο σπέρμα ηταν τα προβλήματα μας και ολα πηγαν κατευχην. Εννοείται οτι εχει ελπίδες με μια βλαστοκυστη, δεν χρειάζεται ζευγάρι για να εμφυτευτεί. Και ούτε αν δεν παει καλα η προσπάθεια πάει να πει οτι δεν πιάστηκε το εμβρυο επειδή ηταν μόνο του! Το διευκρινίζω ετσι (δεν ειρωνεύομαι) γιατί το εχω ακούσει πολλες φορες να το πιστεύουν γυναίκες. Καλη επιτυχια στη φίλη σου και σε όλες που ειναι στη διαδικασία!!! 😘

Σ ευχαριστώ για την απάντησή σου και εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος,  με το καλό το μωράκι σας 🙏

Ναι και η φίλη μου , τα τσέκαρε όλα,  οι σάλπιγγες δεν ήταν για να βγουν,  ενδομητριο πολύ καλό,  σε φυσικό κύκλο έγινε η μεταφορά της , πιστεύω ότι θα πάει καλά 

Πλέον νομίζω πολλοί γιατροί ειδικά για πρώτη φορά προτείνουν 1 βλαστοκυστη για μεταφορά. 

Κάπου διαβάζοντας μαζί της γιαυτό που αναφέρεις,  ναι το ένα έμβρυο δεν σημαίνει λιγότερο ποσοστό επιτυχίας σε σχέση με 2 άλλωστε και πολλά κορίτσια που μεταφέρουν 2 , συνήθως ένα πιάνει 

Σ ευχαριστώ για τις ευχές,  θα τις διαβάσουμε και μαζί και θα σας γράψω τα νεότερα 🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Με Κούλη πρέπει να ήταν τρομακτικό !!!!😂😂 Χωρίς πλάκα τσεκαρε ονειροκρίτη ,εάν δεις με πρωθυπουργό όνειρο κάτι σημαίνει !

@Troia  σου έχω στείλει πμ για το βελονισμό ,μήπως σου ξέφυγε το έχεις λάβει;

Αν είναι πρόσφατο, δεν το έχω λάβει, αν έιναι παλιό, σου έχω απαντήσει και το έχω σβήσει. Μπορέις να προσπαθήσεις να μου απαντήσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...