Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Καντι είπε:

Ο λόγος ειναι οικονομικός. Επισης τότε ολες οι κοπέλες άνω των 40 θα επιβαλλόταν να κανουν προεμφυτευτικο γιατι το πόςοστο των εμβρύων με χρωμοσωμικες ειναι το 50% χοντρικά.

Ωχ μην μου λες τέτοια ....

Φαίνονται σαν ωοθυλακια στον υπέρηχο αλλα στην ωοληψια έχουν μονο υγρό και όχι ωάριο.

Δεν ξερω , κανουν κι αυτα; Να πουν τα κοριτσια που πήραν.

Κοιτα σε αλλες μια χαρα ταίριαξε εμενα το συγκεκριμενο Οχι.. μπορει να σου ταιριάξει μια χαρα για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοιτα σε αλλες μια χαρα ταίριαξε εμενα το συγκεκριμενο Οχι.. μπορει να σου ταιριάξει μια χαρα για να δουμε..

Όχι δεν ειμαι για πειράματα, ας μείνω στο σερπαφαρ τότε....

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Καντι είπε:

Όχι δεν ειμαι για πειράματα, ας μείνω στο σερπαφαρ τότε....

Νομιζω ειναι καλυτερο. Μου εκανε εντυπωση και εμενα οτι περυσι που το εκανα και απο εδω αλλα κι απο αλλες περιπτωσεις ειχε τα περισσοτερα κυστικα σε σχεση με τα αντιστοιχα που παιρνουμε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ksvolimi είπε:

Νομιζω ειναι καλυτερο. Μου εκανε εντυπωση και εμενα οτι περυσι που το εκανα και απο εδω αλλα κι απο αλλες περιπτωσεις ειχε τα περισσοτερα κυστικα σε σχεση με τα αντιστοιχα που παιρνουμε..

Δεν κατάλαβα . Περισσότερα κυστικα είχε το femara?;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Δεν κατάλαβα . Περισσότερα κυστικα είχε το femara?;

Ναι ετσι ειχα ακουσει , κ εμενα μου ετυχε και γενικα νομιζω Οχι καλες αποδόσεις.. 

Να ρωτησω βρε κοριτσια βγηκε η d μου 50.1 στο ανώτερο Βέλτιστο . Τωρα θα με δει κ η ενδοκρινολόγος αλλα λετε να παιρνω ας πουμε μια φορα στις 10 μερες για συντηρηση; Παιρνω lecalcif 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ναι ετσι ειχα ακουσει , κ εμενα μου ετυχε και γενικα νομιζω Οχι καλες αποδόσεις.. 

A μάλιστα! Κοιτά και ο δικός μου γιατρός δεν μου έχει αναφέρει ποτέ τα femara. Τα εμαθα από το forum. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

A μάλιστα! Κοιτά και ο δικός μου γιατρός δεν μου έχει αναφέρει ποτέ τα femara. Τα εμαθα από το forum. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό 

Προφανως..αλλα ισως τα δινουν οταν εχουν δωσει τα υπολοιπα αρκετες φορες; Ποιος ξερει.. και αυτοι πειράματα κανουν αν τα γνώριζαν ολα θα μασταν ολες με πολλα παιδια

χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ksvolimi είπε:

Προφανως..αλλα ισως τα δινουν οταν εχουν δωσει τα υπολοιπα αρκετες φορες; Ποιος ξερει.. και αυτοι πειράματα κανουν αν τα γνώριζαν ολα θα μασταν ολες με πολλα παιδια

χαχαχα 

Έτσι είναι όπως τα γράφεις 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Ναι , εχουμε μια βλαστοκύστη 4αβ

ουαου μπραβοοο!!!αυτό για την ποιότητα της βλαστοκυστης το ρωτάς την πέμπτη μέρα που παίρνουν τηλ για ενημέρωση ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Ακριβως αυτο μου ειπε ο γιατρος οτι ο Προεμφυτευτικος δεν έπαιξε κανένα ρόλο στην περιπτωση μου και στην εμφυτευση προφανώς. Ειχα έμβρυα υγιή 2στα 4 οποτε θα πάω με τα ποσοστά της ηλικίας μου. Τον προεμφυτευτικο εμεις αλλωστε τον καναμε να αποκλεισουμε το γεγονός οτι δεν κάνουμε μονο έμβρυα με χρωμοσωμικες ανωμαλίες.

Συμφωνω απολυτως ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες ! Ήθελα να ρωτήσω βρίσκεται καμία σε αναρρωτική άδεια λόγω εγκυμοσύνης ; Εγώ έκανα ηλεκτρονικά την αίτηση για το επίδομα και τώρα περιμένω τη θετική βεβαίωση του εργοδότη . Μίλησα με το ΙΚΑ το πρωί και μου είπαν ότι γενικά υπάρχουν καθυστερήσεις στις πληρωμές . Θέλω να ρωτήσω οποία γνωρίζει

1) Μετά από πόσο καιρό αποδέχτηκαν την αναρρωτική από τη δουλειά; Γιατί για να πληρωθείς και  να περάσεις από επιτροπή που θα βγει η απόφαση πρέπει να επιβεβαιώσει ο εργοδότης ότι έλειπες αυτές τις μέρες 

2) Τους είχατε ενημερώσει ότι θα λείψετε με αναρρωτική ή απλά κάθε μήνα στέλνετε το χαρτί και την αίτηση ; Εγώ επειδή είχα αίμα ο γιατρός μου είπε να μη κουράζομαι και να κάτσω σπίτι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , silvy22 είπε:

ουαου μπραβοοο!!!αυτό για την ποιότητα της βλαστοκυστης το ρωτάς την πέμπτη μέρα που παίρνουν τηλ για ενημέρωση ?

Ναι ζήτησα να μου την χαρακτηρίσουν.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Iraki2022 είπε:

Πολυ παραξενο αυτό που ακουω. Τους ζητάς να κάνεις ωοληψια με φυσικό του μήνα κ δεν θέλουν? Δεν ξέρω σε ποια πολη είσαι, όμως ρωτα κ στο Γένεσις. Νομίζω έχει και σε άλλες πολεις εκτός από το κεντρικό στην Αθήνα, όπως Θεσσαλονίκη κ Ηράκλειο (χωρις να είμαι σίγουρη για το δευτερο) 

Βασικα μου λενε οτι θα ταλαιπωρηθω αφου ειμαι μια χαρα να παρω φαρμακα κ δεν το συζητανε καν.Ευχαριστω πολυ για την απαντηση θα το ψαξω κ αυτο!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καμια σας ποσο γρηγορα βγαινουν τα αποτελεσματα της χοριακης στο Ιασω και αν σε ενημερωνουν.Σκεφτομαι να κανω αυριο κ θελω να δω αν αξιζει να κανω εκει ή να παω σε μικροβιολογικο κοντα μου

Καλησπέρα! Τα αποτελέσματα βγαίνουν μέσα 2-3 ώρες το πολύ.. αν πας νωρίς το πρωί δηλαδή 9 μέχρι τις 12 θα τα έχεις τα αποτελέσματα… λογικά σε ενημερώνουν μπορείς να ρωτήσεις στην γραμματεία, εμένα με πήρε η μαία μόλις βγήκαν! Καλή επιτυχία!!!

πρίν από 58 λεπτά , Wish_soon είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες ! Ήθελα να ρωτήσω βρίσκεται καμία σε αναρρωτική άδεια λόγω εγκυμοσύνης ; Εγώ έκανα ηλεκτρονικά την αίτηση για το επίδομα και τώρα περιμένω τη θετική βεβαίωση του εργοδότη . Μίλησα με το ΙΚΑ το πρωί και μου είπαν ότι γενικά υπάρχουν καθυστερήσεις στις πληρωμές . Θέλω να ρωτήσω οποία γνωρίζει

1) Μετά από πόσο καιρό αποδέχτηκαν την αναρρωτική από τη δουλειά; Γιατί για να πληρωθείς και  να περάσεις από επιτροπή που θα βγει η απόφαση πρέπει να επιβεβαιώσει ο εργοδότης ότι έλειπες αυτές τις μέρες 

2) Τους είχατε ενημερώσει ότι θα λείψετε με αναρρωτική ή απλά κάθε μήνα στέλνετε το χαρτί και την αίτηση ; Εγώ επειδή είχα αίμα ο γιατρός μου είπε να μη κουράζομαι και να κάτσω σπίτι

Κορίτσι μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την εγκυμοσύνη σου!!!!!! Εγώ έχω αναρρωτική άδεια, επειδή θα έκανα την εξωσωματική κ είχα ενημερώσει στην δουλειά… όταν έκανα την αίτηση, την επόμενη μέρα ενημέρωσα την λογίστρια μας κ μπήκε στο σύστημα κ την αποδέχτηκε αμέσως!!!! Πήρα άδεια 20 μέρες τώρα τον Απρίλιο… δεν ξέρω ποτέ θα πληρωθώ για αυτές τις μέρες από το ΙΚΑ! Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως… 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...