Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Natassou85 είπε:

Καλημερα κοριτσια μ @Makelen @Kate92 σας ευχομαι ολα να πανε οπως τα θελετε εσεις  κ καλη επιτυχια .. εμενα κοριτσια μ σημερα 10η μερα με cyclacur και αυριο εχω το πρωτο υπερηχο για ενδομητριο αλλα το βυζι πλακα πρηξιμο τιποτα ακομα σε σχεση με τις προηγουμενες φορες που τα ειχα ολα αυτα κ ειχα πολυ καλο ενδομητριο .. αρχιζω κ απογοητευομαι κ φοβαμαι μην αυτη τη φορα δεν εκαναν δουλεια κ χασω κ αυτο τον κυκλο μετα το εναν π εχασα λογω κοβιντ κ τον αλλο λογω Πασχα .. πφφφ

Ευχαριστούμε!!Κι εσύ στο κλαμπ του χουφτωματος ε? Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου, θα δεις όλα θα είναι καλά αύριο! Λίγη υπομονή ακόμα! Όλα θα είναι ιδανικά!

πρίν από 2 λεπτά , Zenia82 είπε:

Καλημέρα Kate καλά αποτελέσματα σου εύχομαι ❤

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύυυυ!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Kate92 είπε:

Καλημερααα! Την έκανα πρωί πρωί κ περιμένω..δεν έχω καθόλου αγωνία να σου πω την αλήθεια..το έχω δεδομένο! Πώς είσαι σήμερα εσύ? Καμια κουκκιδιτσα, έτσι?

καλά αποτελέσματα @Kate92

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , happiness79 είπε:

@Kate92 εύχομαι μια τεράαααααστια χοριακή σήμερα!!! Πώς είσαι?

Να είσαι καλά ευτυχία μουυυυ! 

Εεε .μην πω ψέματα, όχι πολύ καλά. Έχω δεδομένη την αποτυχία. Τόσο πολύ που ξέσπασα για το αρνητικό από χθες. Λίγο πρησμένο ματάκι έχω σήμερα, αλλά θα συνέλθω. Αποφάσισα να κανονίσουμε ένα ταξιδακι με τον αντρα μου σε λίγες μέρες, να ξεφύγω λίγο και να ανασυνταχθω για εξωσωματική.

Εσείς πώς είσαι σήμερα? Πονάκια?

πρίν από 4 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

καλά αποτελέσματα @Kate92

 

Να είσαι καλά κοτοπουλακι μου!!! Πώς είσαι εσύ σμρ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

Ξεμύτισε το αγοράκι σου!!! Να σου ζήσει, να είναι γερός και καλότυχος! ❤ Πώς αισθάνεσαι? 

Ευχαριστώ κοπέλα μου!!!Θα την πω την αλήθεια μου ότι ήθελα κοριτσάκι αλλά μετά και από τα αγοράκια της αδερφής μου (2 εχει) έχω αλλάξει γνώμη!!!Είναι και τα αγοράκια τέρμα χαριτωμένα και ειδικά ο μικρότερος της αδερφής μου τέρμα χαδιάρης και ναζιάρης!!Ούτε κορίτσι να ήτανε!!!Παναγίτσα μου γερό να είναι, να μεγαλώσει και να τον καμαρωνω!!Εύχομαι και σε σένα πρωτίστως μ' ένα γερό μωρό και καλό υπόλοιπο κύησης!!❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Kate92 είπε:

Καλημερααα! Την έκανα πρωί πρωί κ περιμένω..δεν έχω καθόλου αγωνία να σου πω την αλήθεια..το έχω δεδομένο! Πώς είσαι σήμερα εσύ? Καμια κουκκιδιτσα, έτσι?

Όλα καλά θα πάνε... Ορίστε ξαναπέρνα Ε την ίδια αγωνία όλες μας. Οχι κοριτσι μ τπτ. Ούτε στο απλικατερ της vasclor, ουτε στα υγρά ξέρεις που έχουμε το πρωί, ουτε τπτ. Θα δω ως το απόγευμα που θα κουραστώ λιγάκι. Πηρα τωρα τη μαία, μου είπε να πάρω κάνα 2 μερες τα utro για καλό και για κακό, λλα καμία φορά με την vasclor τραυματιζομαστε! Την ρώτησα να παω να με δουν είπε όχι. Την αλλη βδομαδα με τον υπερηχο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kate92 είπε:

Να είσαι καλά ευτυχία μουυυυ! 

Εεε .μην πω ψέματα, όχι πολύ καλά. Έχω δεδομένη την αποτυχία. Τόσο πολύ που ξέσπασα για το αρνητικό από χθες. Λίγο πρησμένο ματάκι έχω σήμερα, αλλά θα συνέλθω. Αποφάσισα να κανονίσουμε ένα ταξιδακι με τον αντρα μου σε λίγες μέρες, να ξεφύγω λίγο και να ανασυνταχθω για εξωσωματική.

Εσείς πώς είσαι σήμερα? Πονάκια?

Κάτσε να βγουν τα αποτελέσματα.. δεν μπορείς να ξέρεις.. Εγώ την πρώτη φορά μάζευα τη βαλίτσα μου να φύγω γιατί είχα δεδομένη την αποτυχία κ ήταν θετικό. Μην κάνεις καμία πρόβλεψη προς το παρόν, να δούμε πρώτα τι θα βγάλει η εξέταση. 

Τι ώρα θα βγει το αποτέλεσμα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , happiness79 είπε:

Καλημέρα Angot! Πώς είσαι σήμερα?

Τίποτα απολύτως μετά από την κουκίδα χθες δεν είδα πάλι τπτ. Ούτε σε απλικατερ, ουτε σε υγρά, ουτε πουθενά. Ποιος ξέρει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Όλα καλά θα πάνε... Ορίστε ξαναπέρνα Ε την ίδια αγωνία όλες μας. Οχι κοριτσι μ τπτ. Ούτε στο απλικατερ της vasclor, ουτε στα υγρά ξέρεις που έχουμε το πρωί, ουτε τπτ. Θα δω ως το απόγευμα που θα κουραστώ λιγάκι. Πηρα τωρα τη μαία, μου είπε να πάρω κάνα 2 μερες τα utro για καλό και για κακό, λλα καμία φορά με την vasclor τραυματιζομαστε! Την ρώτησα να παω να με δουν είπε όχι. Την αλλη βδομαδα με τον υπερηχο! 

Ουφ, λογικά ήταν τυχαίο! Χαίρομαι κοπέλα μου, μπράβο! Εύχομαι να ήταν η τελευταία τρομάρα που πήρες!

πρίν από 3 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Κάτσε να βγουν τα αποτελέσματα.. δεν μπορείς να ξέρεις.. Εγώ την πρώτη φορά μάζευα τη βαλίτσα μου να φύγω γιατί είχα δεδομένη την αποτυχία κ ήταν θετικό. Μην κάνεις καμία πρόβλεψη προς το παρόν, να δούμε πρώτα τι θα βγάλει η εξέταση. 

Τι ώρα θα βγει το αποτέλεσμα;

Μακάρι να γινόταν και σε μενα..Το πολύ σε κανενα τριωρο υπολογίζω. Είπε θα το βγάλει γρήγορα και της λέω μη βιάζεστε, δεν αγωνιώ..με κοιτούσε η καημένη σαν εξωγήινη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Kate92 είπε:

Να είσαι καλά ευτυχία μουυυυ! 

Εεε .μην πω ψέματα, όχι πολύ καλά. Έχω δεδομένη την αποτυχία. Τόσο πολύ που ξέσπασα για το αρνητικό από χθες. Λίγο πρησμένο ματάκι έχω σήμερα, αλλά θα συνέλθω. Αποφάσισα να κανονίσουμε ένα ταξιδακι με τον αντρα μου σε λίγες μέρες, να ξεφύγω λίγο και να ανασυνταχθω για εξωσωματική.

Εσείς πώς είσαι σήμερα? Πονάκια?

Εγώ για κάποιο λόγο πιστεύω ότι θα ακούσουμε πολύ καλά νέα από σένα σήμερα! Αλλά εννοείται ότι σε καταλαβαίνω απόλυτα, κι εγώ ετσι θα ήμουν. Όπως και να'χει είναι πολύ καλό που κανονίσατε ταξιδάκι!

Πονάκια δεν έχω, αλλά χθες με έπιασαν 3 φορές μέσα στη μέρα κάτι αναγούλες ξεγυρισμένες... Ευτυχώς κράτησαν λίγο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Kate92 είπε:

 

Μακάρι να γινόταν και σε μενα..Το πολύ σε κανενα τριωρο υπολογίζω. Είπε θα το βγάλει γρήγορα και της λέω μη βιάζεστε, δεν αγωνιώ..με κοιτούσε η καημένη σαν εξωγήινη!

Πριν τη χοριακή δεν ξέρουμε τίποτα. Μην προδικάζεις, εμείς ευχόμαστε τα καλύτερα! :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kate92 είπε:

Ουφ, λογικά ήταν τυχαίο! Χαίρομαι κοπέλα μου, μπράβο! Εύχομαι να ήταν η τελευταία τρομάρα που πήρες!

Μακάρι να γινόταν και σε μενα..Το πολύ σε κανενα τριωρο υπολογίζω. Είπε θα το βγάλει γρήγορα και της λέω μη βιάζεστε, δεν αγωνιώ..με κοιτούσε η καημένη σαν εξωγήινη!

Πρίν βγουν τα αποτελέσματα, μην προδικαζεις τίποτα! 

Κοιταξε δεν τρελάθηκα από άγχος γτ ηταν πραγματικά λες και έχει σπάσει ένα σπυρακια κ απλά το ακουμπησες πάνω. Και επίσης μου είχε ξαναπεί ο γιατρός ότι μπορεί να δω αιματακι, είναι συχνό. Το μόνο που θα ήθελα ειναξ σήμερα να μην ερχομουν γραφείο για να κατσω ξαπλα λιγακι ακόμα! Και όχι τπτ αλλο, το βραδυ έχουμε έξοδο να το ανακοινώσουμε στην πεθερά μ, είπα του άντρα μ να μην το πούμε μιας και έτυχε αυτο. Και μια κοιταζε το χαρτάκι, μια με έβριζε! :razz:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Giouli36 είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου!!!Θα την πω την αλήθεια μου ότι ήθελα κοριτσάκι αλλά μετά και από τα αγοράκια της αδερφής μου (2 εχει) έχω αλλάξει γνώμη!!!Είναι και τα αγοράκια τέρμα χαριτωμένα και ειδικά ο μικρότερος της αδερφής μου τέρμα χαδιάρης και ναζιάρης!!Ούτε κορίτσι να ήτανε!!!Παναγίτσα μου γερό να είναι, να μεγαλώσει και να τον καμαρωνω!!Εύχομαι και σε σένα πρωτίστως μ' ένα γερό μωρό και καλό υπόλοιπο κύησης!!❤️❤️❤️

Ταυτίζομαι απόλυτα!!! Κι εγώ πάντα έλεγα κορίτσι θα κάνω και μετά τη γέννηση του βαφτισιμιού μου αναγνώρισα πόσο υπέροχα είναι και τα αγοράκια! Κι αυτός είναι πολύ αγαπησιάρης, όπως ο ανηψιός σου! Έχω μεγάλη αγωνία για το φύλο να σου πω την αλήθεια, αλλά προτίστως να πάνε όλα καλά και να είναι το παιδί γερό! Να είναι όλα τα παιδάκια γερά!!! Με το καλό να έρθει στον κόσμο ο γιος σου!!! ❤

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Τίποτα απολύτως μετά από την κουκίδα χθες δεν είδα πάλι τπτ. Ούτε σε απλικατερ, ουτε σε υγρά, ουτε πουθενά. Ποιος ξέρει! 

Μια χαρά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Natassou85 είπε:

Καθολου τιποτα κοριτσι μ;; Κ παρολα αυτα ειχες καλο ενδομητριο;; Σε ευχαριστω που μ απαντησες

@Natassou85 συμφωνώ με @Angot !! μην ανησυχείς καθόλου. είμαι στον 6ο και δεν με ενόχλησε ποτέ το στήθος. ποτέ όμως. και τότε στην ΕΤ μια χαρά ενδομήτριο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...