Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kateriiina25 είπε:

τώρα είδα τα δικά μας, γράφουν και τα δύο ιατρός βιοπαθολόγος. Μωρέ μπορείς να πας και στο διαγνωστικό που τα κάνατε και να πεις ότι είναι για την επιτροπή να σου βάλουν άλλη σφραγίδα. Δεν είναι κάτι

Άσε που δεν πιστεύω ότι θα το κοιτάξουν καν αυτό 

Λες ε?? Μακαρι με καθησυχάζεις λιγο. Θα παρω κ στα διαγνωστικα να ρωτησω για τις σφραγιδες, αλλα γιατι να μην τα δεχτουν εξειδίκευμενα κεντρα σπερματος ειναι ρ γαμωτο. Θα παμε με αυτα που εχουμε γιατι δν γινεται 75 μερες παλι κενό για αλλα δυο ακομα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 minutes ago, Maria.28 said:

Ναι αυτο για τον εοππυ δεν ειναι απαραιτητο γραφει για τα ιδιωτικα. Το μονο που με προβληματιζει τωρα ειναι αυτο με την υπογραφή βιοπαθολογου μικροβιολογου. Πφφφ Τελοσπαντων θα ρωτησω στο κεντρο μηπως γνωριζουν αυτοι σ ευχαριστω παντως! 

Το ιδανικό είναι όντως να επιβεβαιώσεις με το κέντρο, εγώ να σου πω ότι είχα ζητήσει ακριβώς αυτό από το δικό μου κέντρο και το είχε υπογράψει κ βιοπαθολόγος, που ήταν κάποιος υπεύθυνος όλων των εργαστηρίων. Αυτοί ξέρουν δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τα σπερμοδιαγράμματα ήταν μόνο από τον βιολόγο και με είχε ανησυχήσει και εμένα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , happiness79 είπε:

Ξεκίνησα να διαβάζω και μου πάγωσε το αίμα!!! Ουφ, ευτυχώς έχετε ένα δυνατό έμβρυο με ρυθμική καρδούλα!!! Λυπάμαι για το άλλο εμβρυάκι... Πωπω, γλυκόπικρα τα νέα σου. Πώς είσαι??

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Makelen είπε:

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

Με συγκίνησες  Makelen... Είσαι πολύ γλυκιά! Καθόλου αχάριστη, είναι ανθρώπινο να θλίβεσαι για το ένα σου έμβρυο, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δε χαίρεσαι για το άλλο! Δεν υπάρχει γυναίκα εδώ μέσα που δε σε νιώθει, σε καταλαβαίνουμε όλες. Να είσαι καλά και με υγεία και με το καλό να υποδεχτείς το σούπερ μωράκι σου γερό, όταν έρθει η ώρα! ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Makelen είπε:

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

Κοριτσι μ σε καταλαβαίνω δεν ξέρεις πως. Κ γω αχάριστη ένιωσα. Όταν είχα τόσο μεγάλη χοριακή και μ ειπαν για 2 μωρακια. Το έβαλα στο μυαλό μ. Και όταν στον υπέρηχο είδαμε ένα, δεν ξερω μου έλειψε αυτο το 2ο που δεν είχα. Δεν είναι αχαριστία τλκ, ειναι οτι περιμέναμε τόσο καιρό και το 2 ήταν εξωπραγματικο για μας, και νιώσαμε τόσο μα τόσο τυχερές! 

Το μωρο μ εγώ με τον αντρα μ το λέμε KFC να ξέρεις! Χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Κοριτσι μ σε καταλαβαίνω δεν ξέρεις πως. Κ γω αχάριστη ένιωσα. Όταν είχα τόσο μεγάλη χοριακή και μ ειπαν για 2 μωρακια. Το έβαλα στο μυαλό μ. Και όταν στον υπέρηχο είδαμε ένα, δεν ξερω μου έλειψε αυτο το 2ο που δεν είχα. Δεν είναι αχαριστία τλκ, ειναι οτι περιμέναμε τόσο καιρό και το 2 ήταν εξωπραγματικο για μας, και νιώσαμε τόσο μα τόσο τυχερές! 

Το μωρο μ εγώ με τον αντρα μ το λέμε KFC να ξέρεις! Χαχαχαχ

Χαχαχ ε εισαι τρελη.. αληθεια!❤

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Makelen said:

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

Μα είναι φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι και για το άλλο εμβρυακι δεν είναι θέμα αχαριστίας.. επίσης μη ξεχνάς ότι έχουμε ένα τόσο συσσωρευμένο άγχος από όλη τη διάρκεια και την αναμονή που τα συναισθήματα είναι πολύ έντονα. Και εμείς χάσαμε το διδυμακι στη 8η εβδομάδα. Είχαμε ακούσει καρδούλα 2 φορές. Μετά αισθανόμουν ότι είχαν χαθεί όλα και ήμουν απαρηγόρητη...αλλά το άλλο μωράκι ήταν εκεί δυνατό και προχωρούσε ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Powerzen είπε:

Μα είναι φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι και για το άλλο εμβρυακι δεν είναι θέμα αχαριστίας.. επίσης μη ξεχνάς ότι έχουμε ένα τόσο συσσωρευμένο άγχος από όλη τη διάρκεια και την αναμονή που τα συναισθήματα είναι πολύ έντονα. Και εμείς χάσαμε το διδυμακι στη 8η εβδομάδα. Είχαμε ακούσει καρδούλα 2 φορές. Μετά αισθανόμουν ότι είχαν χαθεί όλα και ήμουν απαρηγόρητη...αλλά το άλλο μωράκι ήταν εκεί δυνατό και προχωρούσε ❤️

Λυπαμαι κοριτσι μου.. πολυ ασχημο συναισθημα... Σ ευχαριστω πολυ για τα λογια σου..!❤

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Maria.28 said:

Λες ε?? Μακαρι με καθησυχάζεις λιγο. Θα παρω κ στα διαγνωστικα να ρωτησω για τις σφραγιδες, αλλα γιατι να μην τα δεχτουν εξειδίκευμενα κεντρα σπερματος ειναι ρ γαμωτο. Θα παμε με αυτα που εχουμε γιατι δν γινεται 75 μερες παλι κενό για αλλα δυο ακομα. 

Άντε καλέ που θα τα ξανά κάνεις για μία σφραγίδα. Ούτε καν 

18 minutes ago, Makelen said:

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

Μα είναι απόλυτα φυσιολογικό να στεναχωρεθείς. Υπήρχε εκεί το εμβρυάκι σου που μάλλον δεν προχώρησε και το είδες. Αν δεν είχε εμφυτευτεί καν θα ήταν αλλιώς. Όμως τώρα πρέπει να κρατήσεις τα θετικά και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και αυτή την γλυκιά αναμονή για να πάρεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου! 

  • Μου αρέσει 2

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Natassou85 said:

Εγω θα το ξαναπω και ας ειναι δευτερη φορα .. αρχιζω κ αγχωνομαι π εμενα δε μ εχει βαλει κορτιζονη στη προετοιμασια.. πφφφ

Εγώ ξεκινάω αύριο κορτιζόνη μαζί με την προγεστερονη και θέλω πως και πως μήπως με βοηθήσει με την αλλεργία που με έπιασε ! 
γιατι δεν ρωτάς τον γιατρό σου ;

22 hours ago, κοτοπουλάκι said:

Αυτό λέω κ εγώ, παρομοίως έχω πάρει κορτιζόνη σε ποσότητες ασύγκριτες με τα ελάχιστα που παίρνουμε για την εξωσωματική. Ντάξει τότε πρόσεχα πραγματικά γιατί μιλάμε για κορτιζόνη με το κιλό, τώρα γιατί να προσέχει κανείς τόσο πολύ; Δεν λέμε να τρώμε λακέρδα αλλά όχι κ να κοιτάμε να μην έχει καθόλου αλάτι το φαγητό μας. Καλού κακού ας μην βάζουμε αλάτι από πάνω.

Και εγώ κανονικά τρώω δεν έχω αλλάξει και πολλά , λίγο πιο σωστά φρούτα κανένα αβοκάντο ανανά Brazilian nuts απλά επειδή εμένα μου αρέσει πολύ το αλάτι τώρα προσπαθώ να μην το παρακάνω και να τρώω όσο γίνεται λιγότερο ζάχαρη που και που κανένα μικρό γλυκό μια μπουκιά γιατί έτσι και αλλιώς δεν τρελένομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Makelen είπε:

Χαχαχ ε εισαι τρελη.. αληθεια!❤

Εγω σας το είπα, με το που το είδα μ θυμησε κοτοπουλάκι KFC. Αχχαχααχαχαχα δεν μπορώ αν σας ανεβάσω φώτο να δείτε γμτ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Makelen είπε:

Κοιτα.. Θα ακουστω αχαριστη, το ξερω. Αλλα εκεινη την στιγμη.. εχοντας δει τον δευτερο σακο.. ακουγα καρδια.. και δεν μπορουσα να χαρω οσο θα ηθελα. Δεν μου εβγαινε. Χαρηκα.. χαμογελασα.. αλλα ειχα μια θλιψη, γνωριζοντας οτι το δευτερο δεν τα καταφερε. Μου εδωσε ενα 5%. Ισως απλα για να πει κατι. Φυσικα καλυτερα τωρα νωρις παρα αργοτερα, οπως ειπε και η @ksvolimi αλλα ακομα καλυτερα αν δεν τον ειχα δει καθολου. Το περιμενα οτι θα εχω δευτερο. Η χοριακη ειχε τριπλασιαστει. Αλλα φοβομουν μηπως απορροφηθηκε. Προσπαθω να δω εννοειται πλεον τα πραγματα θετικα. Δεν θα το πιστεψετε αλλα η γιατρος χαρακτηρισε το εμβρυο σουπερμαν! Χαμογελασα και σας σκεφτηκα ολες! Και την τρελη την @Angot φυσικα! Μετα σκεφτηκα ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κι αγωνιουν για μια θετικη χοριακη.. όπως την @Kate92.. την @kateriiina25 και ολα τα κοριτσια.. οπως εγω.. 2 εβδομαδες πριν! Αληθεια λεω.. εσας σκεφτομουν! Περνουσαν ολα αυτα μαζι απο το κεφαλι μου και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω τι γινεται. Κραταω τα θετικα. Εχουμε εγκυμοσυνη.. εχουμε υγιες εμβρυο.. και ολα καλα πλεον..!❤❤

Δεν ειναι αχαριστία κοριτσι μου ειναι απολύτως φυσιολογικο ειναι μια απωλεια.. εστω και σε αυτο το σημειο και καθε έμβρυο που βαζουμε και δεν εμφυτεύεται για εμενα απωλεια ηταν εξαρχης.. καθε φορα που σκεφτομαι οτι μεχρι σημερα εχω βακει δε θα μετρήσω τη τελευταια 14 έμβρυα και καποια δεν φυτεύτηκαν καν καποια εφυγαν αμεσως και το τελευταιο μου που παλινδρόμησε στην 8η εγω το βιώσα ως απωλεια γιατι ελεγα εν δυναμει παιδακαι.. ειναι! Να σου ευχηθώ να πανε ολα τελεια με το σουπερ ήρωα! Και σε ολα τα κοριτσια.. ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει το τοπικ εγκυμοσύνης έτσι ; Μπράβο σε όλες ελπίζω να τα καταφέρουμε και εμείς αυτόν τον μήνα @Natassou85 καθώς η ετ μας είναι εν όψη .

12η μέρα cyclacur ενδομήτριο 11-12 χιλιοστά ρώτησα αν είναι κι τριζωνικο είναι .. αύριο Σάββατο ξεκινάω προγεστερονη την Πέμπτη 26/05 θα γίνει η ετ 

παιζει ρόλο τι ώρα θα κάνω την ενέσιμη προγεστερονη γιατί αυτό ξεχάσαμε να το πούμε ;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Ποσο σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις. Ετσι ημουν και εγω ενα μηνα πριν. Βοηθησε ομως αρκετα η ολη διαδικασια γιατι μου εδωσε περισσοτερη δυναμη για την εξωσωματικη. Ετσι και εμεις καναμε 1 μηνα διακοπουλες και ξεκινησαμε πριν απο 2 εβδομαδες.

2 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Με το καλό μακελενακι μου! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης! Να είναι ήρεμη και ανέφελη εύχομαι! Δεν πειράζει για το δεύτερο. Συμβαίνουν αυτά. Έχεις ένα πολύ δυνατό εμβρυακι όμως που θα γίνει το μωράκι σου! Με το καλό να το κρατήσεις αγκαλιά!!

Κορίτσι μου δεν ξέρω να σου απαντήσω αν δέχονται από βιολόγο. Πρέπει όμως σίγουρα να γράφει ότι είναι συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ. Στο χαρτί που έχει τη λίστα με τα δικαιολογητικά αναφέρει πάντως τι χαρτί δέχονται. Δεν το έχω μπροστά μου τώρα για να το δω, αλλά αν θες θα το κοιτάξω. Σε περίπτωση που δεν το δέχονται, μπορείς να βγάλεις δύο νέα σπερμοδιαγραμματα από απλό μικροβιολογικό κι ας είναι fake. Εμείς έτσι το κάναμε. Αν χρειαστείς πληροφορίες, μπορείς να μου στείλεις μνμ να σε κατατοπισα πως το "φτιάξαμε" εμείς. 

Ναι, νομίζω κι εγώ έτσι το βλέπω. Δε θέλω να χάσω άλλο χρόνο. Ευχαριστώ για την απάντηση σου!!

1 μηνας ειναι αρκετος, Και εμενα αυτο μου ειπε ο γιατρος μου γιατι σκεφρομαι να κανω και 2η διεγερση (η 1η ηταν με χαμηλη δοση για ivf ομως)

Νεα απο το μετωπο τωρα:

Παω αύριο για την ωοληψια. Στον χθεσινο υπέρηχο είχα 3 ωοθυλάκια (2 μεγαλα 17χλ και 1 μικρούλη 11χλ που δεν ξέρουμε αν θα προλάβει μέχρι αύριο να μεγαλωσει ικανοποιητικα)

Από τις ορμονικές εξετάσεις ο γιατρος πιστευει τι εχουμε σιγουρα ενα που ειναι καλο. 

Εχω μια φοβερη αγωνια, προσμονη και φοβο μαζι... την θετικη σας ενεργεια σασ παρακαλω να με βοηθησει το βραδακι...

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...