Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

  • Λυπημένη/-ος 20
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Λυπάμαι πολύ αγάπη μου... Δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής. Χαίρομαι για την ψυχραιμία σου! Δυστυχώς οι σπερματεγχύσεις δεν έχουν τόσο υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Θα πάτε το ταξιδάκι σας, θα χαλαρώσετε και θα ξεκινήσετε μετά με άλλο αέρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , happiness79 είπε:

Λυπάμαι πολύ αγάπη μου... Δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής. Χαίρομαι για την ψυχραιμία σου! Δυστυχώς οι σπερματεγχύσεις δεν έχουν τόσο υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Θα πάτε το ταξιδάκι σας, θα χαλαρώσετε και θα ξεκινήσετε μετά με άλλο αέρα!

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Θα πάω και γυμναστήριο από σήμερα. Νομίζω φλερτάρω με μια μίνι κατάθλιψη και πρέπει να κάνω κάτι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Θα πάω και γυμναστήριο από σήμερα. Νομίζω φλερτάρω με μια μίνι κατάθλιψη και πρέπει να κάνω κάτι!

Να πας θα σε βοηθήσει . Έχουμε μπροστά μας και καλοκαίρι. Εφοδιασου με καλοκαιρινό εξοπλισμό και από φθινόπωρο πάλι! 

Οσο για τις σπερματεγχυσεις έχω κάνει 3 το απόλυτο μηδέν. Κ μολις εκανα εξωσωματική πέτυχα. Όποτε μη σκας!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Θα πάω και γυμναστήριο από σήμερα. Νομίζω φλερτάρω με μια μίνι κατάθλιψη και πρέπει να κάνω κάτι!

@Kate92 μην απογοητεύεσαι από ένα αρνητικό αποτελεσμα με τις πιθανότητες παίζουμε όλες μας. Να θυμάσαι πως μέσα από ένα πρόβλημα έρχονται τα καλύτερα αποτελέσματα αρκεί να το προσπαθούμε κ να μην μένουμε στο πρόβλημα. Έχε πίστη και θέληση στο στόχο σου κ θα τα καταφέρεις είναι θέμα χρόνου. Πολύ καλά θα κάνετε με το ταξιδάκι σας θα ανασυγκροτηθειτε και θα γυρίσετε με ανανεωμένη διάθεση για την επόμενη φορά. Θετική σκέψη κ όλα γίνονται αρκεί να το πιστέψουμε.❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Γλυκια μου μη στεναχωριεσαι.. οι αποτυχίες  δυστυχως ειναι κομματι του δρόμου αυτου.. θα ξεκουραστεις θα κανεις το ταξιδι σου θα επανέλθεις δυναμικά και την επομενη θα πανε ολα καλα..❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Να πας θα σε βοηθήσει . Έχουμε μπροστά μας και καλοκαίρι. Εφοδιασου με καλοκαιρινό εξοπλισμό και από φθινόπωρο πάλι! 

Οσο για τις σπερματεγχυσεις έχω κάνει 3 το απόλυτο μηδέν. Κ μολις εκανα εξωσωματική πέτυχα. Όποτε μη σκας!!!

Ευχαριστώ πολύ!! Ήξερα ότι οι πιθανότητες είναι λίγες, αλλά πάντα λες μηηηηπως και.. με την πρώτη τα κατάφερες??? 

Λέω να αφήσω έναν κύκλο ν περασει και μετά ν κάνω διέγερση για εξωσωματική..όπως ίσως τέλος Ιουνίου.

πρίν από 29 λεπτά , Vxatz είπε:

@Kate92 μην απογοητεύεσαι από ένα αρνητικό αποτελεσμα με τις πιθανότητες παίζουμε όλες μας. Να θυμάσαι πως μέσα από ένα πρόβλημα έρχονται τα καλύτερα αποτελέσματα αρκεί να το προσπαθούμε κ να μην μένουμε στο πρόβλημα. Έχε πίστη και θέληση στο στόχο σου κ θα τα καταφέρεις είναι θέμα χρόνου. Πολύ καλά θα κάνετε με το ταξιδάκι σας θα ανασυγκροτηθειτε και θα γυρίσετε με ανανεωμένη διάθεση για την επόμενη φορά. Θετική σκέψη κ όλα γίνονται αρκεί να το πιστέψουμε.❤️

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Να είσαι καλά!! Και σε σένα ο,τι καλύτερο εύχομαι! ❤️

πρίν από 18 λεπτά , ksvolimi είπε:

Γλυκια μου μη στεναχωριεσαι.. οι αποτυχίες  δυστυχως ειναι κομματι του δρόμου αυτου.. θα ξεκουραστεις θα κανεις το ταξιδι σου θα επανέλθεις δυναμικά και την επομενη θα πανε ολα καλα..❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ελπίζω εσύ αύριο να δεις τεράστιο αριθμό και να συνεχίσεις δυναμικά το σερι των σούπερ μωρών που χαλασα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Honey_bunny είπε:
Καλημέρα! Έχει καμία  κοπέλα εμπειρία από το κέντροSerum  IVF στην Αθήνα; Αν μπορείτε,
στείλτε μου σε inbox. Ευχαριστώ πολύ! 

Κορίτσι μου νομίζω ότι είναι μόνο εγώ στο κέντρο αυτό 

Τουλάχιστον από τις κοπέλες που συμμετέχουν στις συζητήσεις 

Τώρα η αλήθεια είναι αν γνωρίζει και κάποια άλλη κοπέλα να σου δώσει πληροφορίες καλό θα ήταν 

Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Natassou85 said:

Καλημερα κοριτσια μ @Makelen @Kate92 σας ευχομαι ολα να πανε οπως τα θελετε εσεις  κ καλη επιτυχια .. εμενα κοριτσια μ σημερα 10η μερα με cyclacur και αυριο εχω το πρωτο υπερηχο για ενδομητριο αλλα το βυζι πλακα πρηξιμο τιποτα ακομα σε σχεση με τις προηγουμενες φορες που τα ειχα ολα αυτα κ ειχα πολυ καλο ενδομητριο .. αρχιζω κ απογοητευομαι κ φοβαμαι μην αυτη τη φορα δεν εκαναν δουλεια κ χασω κ αυτο τον κυκλο μετα το εναν π εχασα λογω κοβιντ κ τον αλλο λογω Πασχα .. πφφφ

Πάντως και εγώ με cyclacur καμιά διαφορά ούτε σε στήθος ούτε τίποτα. 5 μέρες πριν την ετ είχα ενδομήτριο 11 οπότε μην ανησυχείς. Είχα τρελαθεί βέβαια και εγώ από το άγχος...καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Ήξερα ότι οι πιθανότητες είναι λίγες, αλλά πάντα λες μηηηηπως και.. με την πρώτη τα κατάφερες??? 

Λέω να αφήσω έναν κύκλο ν περασει και μετά ν κάνω διέγερση για εξωσωματική..όπως ίσως τέλος Ιουνίου.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Να είσαι καλά!! Και σε σένα ο,τι καλύτερο εύχομαι! ❤️

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ελπίζω εσύ αύριο να δεις τεράστιο αριθμό και να συνεχίσεις δυναμικά το σερι των σούπερ μωρών που χαλασα!!!

Τιποτα δε χαλασες.. το θεμα μου εμενα δεν ειναι το αυριο χαχαχα ειναι να ξεπεράσω το φράγμα των 8εβδομαδων οποτε με αγχωνει το μετα παρα το αυριο.. σιγουρα ενα καλο νουμερο θα μου δωσει χαρα και θα σκεφτομαι θετικα..❤️☘️Σε ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Ελα ρεεεε! Γαμωτο!

Γι αυτό δεν τις συμπαθώ τις σπερμ.! Τέλος πάντων. Θα τα καταφέρεις στην ivf είμαι σίγουρη . Μη σκέφτεσαι να ξανακάνεις σπερμ. Κριμα δλδ η απογοήτευση. Πάντως όσο υπάρχει το cafe 2022 θα σ δίνει θετική ενέργεια και σε λίγους μήνες θα ας γράφεις και συ την τεραααααστια χοριακη του super μωρο σ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Θα πάω και γυμναστήριο από σήμερα. Νομίζω φλερτάρω με μια μίνι κατάθλιψη και πρέπει να κάνω κάτι!

Θα σε βοηθήσει πολύ το γυμναστήριο! Ξεκίνα σήμερα κι όλας, πριν αρχίσει να υπερλειτουργεί το μυαλό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ksvolimi είπε:

Τιποτα δε χαλασες.. το θεμα μου εμενα δεν ειναι το αυριο χαχαχα ειναι να ξεπεράσω το φράγμα των 8εβδομαδων οποτε με αγχωνει το μετα παρα το αυριο.. σιγουρα ενα καλο νουμερο θα μου δωσει χαρα και θα σκεφτομαι θετικα..❤️☘️Σε ευχαριστώ πολυ!

Ρημαδο 8 εβδομάδες.

Νομίζω έχει να κάνει ότι την 8η βδομάδα θα μας ερχόταν περιοδος αν ήμασταν φυσιολογικά, οποτε κάτι γίνεται με το μέσα μας. Γι αυτό λένε σε κάθε αλλαγή μήνα να προσέχεις. Καλά τα λεει ο μαμαδογιατρουλης! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kate92 said:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Λυπάμαι πολύ, κουράγιο. Αν κατάλαβα καλά είχες κάνει σπερματεγχυση? Είχα κάνει και εγώ 2 με μηδενικές χοριακές δυστυχώς. Μετά πετύχαμε με την πρώτη εξωσωματική το κοριτσάκι μας. Καλά έκανες και προσπάθησες, όμως τα καλύτερα έρχονται.❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...