Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

Ελα ρεεεε! Γαμωτο!

Γι αυτό δεν τις συμπαθώ τις σπερμ.! Τέλος πάντων. Θα τα καταφέρεις στην ivf είμαι σίγουρη . Μη σκέφτεσαι να ξανακάνεις σπερμ. Κριμα δλδ η απογοήτευση. Πάντως όσο υπάρχει το cafe 2022 θα σ δίνει θετική ενέργεια και σε λίγους μήνες θα ας γράφεις και συ την τεραααααστια χοριακη του super μωρο σ! 

Δεν κάνω άλλη σπερματεγχυση. Νομίζω ότι είναι εξαιρετικά ψυχοφθόρο και επίσης αν είναι να πάρω ξανα ορμόνες, καλύτερα να πάρω λίγο παραπάνω και να πάρω τα ωαριακια μου ωραία και καλά. Ευχαριστώ για το κουράγιο!!!

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Θα σε βοηθήσει πολύ το γυμναστήριο! Ξεκίνα σήμερα κι όλας, πριν αρχίσει να υπερλειτουργεί το μυαλό!

Έχεις δίκιο! Πρέπει να αλλάξω την ψυχολογία μου. Χθες συνειδητοποίησα πόσο άφησα τον εαυτό μου και την καθημερινότητα μου.

πρίν από 4 λεπτά , Powerzen είπε:

Λυπάμαι πολύ, κουράγιο. Αν κατάλαβα καλά είχες κάνει σπερματεγχυση? Είχα κάνει και εγώ 2 με μηδενικές χοριακές δυστυχώς. Μετά πετύχαμε με την πρώτη εξωσωματική το κοριτσάκι μας. Καλά έκανες και προσπάθησες, όμως τα καλύτερα έρχονται.❤️

Ναι κορίτσι μου. Η πρώτη μου ήταν. Και η τελευταία... Μου δίνεις κουραγιο με την ιστορία σου! Σ ευχαριστώ πολύ! Να χαίρεστε την μπουμπού σας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Ellidr είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι είναι μόνο εγώ στο κέντρο αυτό 

Τουλάχιστον από τις κοπέλες που συμμετέχουν στις συζητήσεις 

Τώρα η αλήθεια είναι αν γνωρίζει και κάποια άλλη κοπέλα να σου δώσει πληροφορίες καλό θα ήταν 

Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη 

Ευχαριστώ πάρα πολύ! εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Ήξερα ότι οι πιθανότητες είναι λίγες, αλλά πάντα λες μηηηηπως και.. με την πρώτη τα κατάφερες??? 

Λέω να αφήσω έναν κύκλο ν περασει και μετά ν κάνω διέγερση για εξωσωματική..όπως ίσως τέλος Ιουνίου.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Να είσαι καλά!! Και σε σένα ο,τι καλύτερο εύχομαι! ❤️

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ελπίζω εσύ αύριο να δεις τεράστιο αριθμό και να συνεχίσεις δυναμικά το σερι των σούπερ μωρών που χαλασα!!!

Και πολύ σωστά σκέφτηκες! Ποτέ δεν ξέρουμε πότε είναι το τυχερό μας!!!!!! 

Θα σε περιμένουμε στην παρέα μας.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

 

Πονάκια δεν έχω, αλλά χθες με έπιασαν 3 φορές μέσα στη μέρα κάτι αναγούλες ξεγυρισμένες... Ευτυχώς κράτησαν λίγο!

Η αναγούλα είναι πολύ καλό σημάδι! Μπράβο happiness! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Δεν πειράζει kate92, κάθε εμπόδιο για καλό λένε.. 

Κι εμένα η δεύτερη προσπάθεια ήταν αρνητική, αυτή η φορά ήταν η τρίτη κ ελπίζω να είναι τυχερή. 

Εύχομαι η επόμενη δική σου να φέρει καρπούς, κάνε το ταξιδάκι σου κ να μας πεις πως πέρασες, εγώ που έχω κλειστεί στους πέντε τοίχους θα χαρώ να μάθω πώς τα πέρασες! :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Η αναγούλα είναι πολύ καλό σημάδι! Μπράβο happiness! 

Ναι, το έχω διαβάσει και χαίρομαι που έχω, παρ' ότι είναι ενοχλητικό! Βέβαια δεν κρατάνε πολύ ώρα, ούτε εμετό έχω κάνει προς το παρόν.

πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

Ρε κορίτσια κάνετε τεστ παπ; την αλλη βδομαδα θα κανω πέρα απο υπερηχο και τεστ παπ είπε! 

Εγώ έκανα παπ τεστ ή δύο-τρεις μέρες αφότου έμεινα έγκυος ή την ημέρα που έμεινα (μετά το Παπ)! Τρελό???!! Αλλά έχω διαβάσει πως στην αρχή της εγκυμοσύνης γίνεται και καλό είναι να γίνει αν δεν έχεις κάνει πρόσφατα!

@κοτοπουλάκι πώς είσαι από ψυχολογία σήμερα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , happiness79 είπε:

Ναι, το έχω διαβάσει και χαίρομαι που έχω, παρ' ότι είναι ενοχλητικό! Βέβαια δεν κρατάνε πολύ ώρα, ούτε εμετό έχω κάνει προς το παρόν.

Εγώ έκανα παπ τεστ ή δύο-τρεις μέρες αφότου έμεινα έγκυος ή την ημέρα που έμεινα (μετά το Παπ)! Τρελό???!! Αλλά έχω διαβάσει πως στην αρχή της εγκυμοσύνης γίνεται και καλό είναι να γίνει αν δεν έχεις κάνει πρόσφατα!

@κοτοπουλάκι πώς είσαι από ψυχολογία σήμερα?

Εκανα πριν 2 μηνες. Απλα δεν ήξερα αν πρέπει να κάνω για κάποιο λόγο. 

Καλα ειμαι δεν έχω κάτι, δλδ έχω αρχίσει να πιστεύω μηοως ήταν κανένα ξέρεις σπυρακι πχ και το εγδαρα.  Τι να πω. Θα δείξει. Μέχρι ωρας δεν έχω δει κάτι άλλο! Ουτε στα απλικατερ που μπαίνουν και εσωτερικά πιο βαθιά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , happiness79 είπε:

 

@κοτοπουλάκι πώς είσαι από ψυχολογία σήμερα?

Συνεχίζω να είμαι ανήσυχη happiness, δεν έχω αναγούλες κ γενικά αγχώνομαι γιατί είναι η βδομάδα που άρχισε να χάνεται το πρώτο μωρό.. 
Κατά τ’ άλλα τα ίδια.. netflix κ ξερό ψωμί.. 

Έφτιαξα κ το διαγώνισμα των παιδιών για τις απολυτήριες εξετάσεις κ το έστειλα στο σχολείο. Μακάρι να μην είμαι εκεί όταν θα γράφουν την επόμενη βδομάδα.. :neutral:

Εσύ ευτυχώς πας πολύ καλά! Τέλεια! 

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

Εκανα πριν 2 μηνες. Απλα δεν ήξερα αν πρέπει να κάνω για κάποιο λόγο. 

Καλα ειμαι δεν έχω κάτι, δλδ έχω αρχίσει να πιστεύω μηοως ήταν κανένα ξέρεις σπυρακι πχ και το εγδαρα.  Τι να πω. Θα δείξει. Μέχρι ωρας δεν έχω δει κάτι άλλο! Ουτε στα απλικατερ που μπαίνουν και εσωτερικά πιο βαθιά! 

Δεν ήταν τίποτα μωρέ, ίσως ελάχιστο ξεραμένο αίμα, τίποτα απολύτως, είχα κ εγώ τέτοια κουκκιδάκια στην πρώτη εγκυμοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Συνεχίζω να είμαι ανήσυχη happiness, δεν έχω αναγούλες κ γενικά αγχώνομαι γιατί είναι η βδομάδα που άρχισε να χάνεται το πρώτο μωρό.. 
Κατά τ’ άλλα τα ίδια.. netflix κ ξερό ψωμί.. 

Έφτιαξα κ το διαγώνισμα των παιδιών για τις απολυτήριες εξετάσεις κ το έστειλα στο σχολείο. Μακάρι να μην είμαι εκεί όταν θα γράφουν την επόμενη βδομάδα.. :neutral:

Εσύ ευτυχώς πας πολύ καλά! Τέλεια! 

Δεν ήταν τίποτα μωρέ, ίσως ελάχιστο ξεραμένο αίμα, τίποτα απολύτως, είχα κ εγώ τέτοια κουκκιδάκια στην πρώτη εγκυμοσύνη.

Μωρε μπαίνω στην 8η βδομάδα, εμενα αυτό με αγχωσε περισσότερο. Οχι η ποσότητα του αίματος. Είπα στην μαία να παω να με δουν αύριο αλλά είπε δεν χρειάζεται. Τι να σ πω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Θα πάω και γυμναστήριο από σήμερα. Νομίζω φλερτάρω με μια μίνι κατάθλιψη και πρέπει να κάνω κάτι!

όχι Kate, μην σε παίρνει από κάτω, ξέρω είναι χάλια αλλά ήταν η πρώτη σου προσπάθεια, διάβασα ότι έκανες σπερματέγχυση, πολύ μικρό ποσοστό επιτυχίας, ίσως δεν αξίζει κ πολύ σαν μέθοδος, κάνε μια καλή προσπάθεια με εξωσωματική κ θα δεις πόσο πιο καλά θα πάει. 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να συνεχίσεις να ζεις τη ζωή σου και να τη χαίρεσαι! Είσαι νέα και θα έχεις πολλές ακόμα ευκαιρίες!

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Μωρε μπαίνω στην 8η βδομάδα, εμενα αυτό με αγχωσε περισσότερο. Οχι η ποσότητα του αίματος. Είπα στην μαία να παω να με δουν αύριο αλλά είπε δεν χρειάζεται. Τι να σ πω! 

Λογικό να σε αγχώνει αυτό το τρίμηνο της εγκυμοσύνης. Το καλό είναι ότι είσαι μικρή σε ηλικία κ έχεις καλή προοπτική. Πιστεύω πως θα σου πάει καλά η εγκυμοσύνη! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

όχι Kate, μην σε παίρνει από κάτω, ξέρω είναι χάλια αλλά ήταν η πρώτη σου προσπάθεια, διάβασα ότι έκανες σπερματέγχυση, πολύ μικρό ποσοστό επιτυχίας, ίσως δεν αξίζει κ πολύ σαν μέθοδος, κάνε μια καλή προσπάθεια με εξωσωματική κ θα δεις πόσο πιο καλά θα πάει. 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να συνεχίσεις να ζεις τη ζωή σου και να τη χαίρεσαι! Είσαι νέα και θα έχεις πολλές ακόμα ευκαιρίες!

Λογικό να σε αγχώνει αυτό το τρίμηνο της εγκυμοσύνης. Το καλό είναι ότι είσαι μικρή σε ηλικία κ έχεις καλή προοπτική. Πιστεύω πως θα σου πάει καλά η εγκυμοσύνη! :wub:

Θα σ πω σε 7 μήνες :lol: 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Honey_bunny said:
Καλημέρα! Έχει καμία  κοπέλα εμπειρία από το κέντροSerum  IVF στην Αθήνα; Αν μπορείτε,
στείλτε μου σε inbox. Ευχαριστώ πολύ! 

Είναι λίγες κοπέλες σε αυτό το κέντρο από εδώ μέσα αλλά γενικά έχουν ακουστεί πολύ καλά λόγια και έχει και εξαιρετικές κριτικές στο ίντερνετ.

@Kate92  κορίτσι μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα αλλά μην το βάζεις κάτω. Ήταν πολύ λίγες οι πιθανότητες άλλωστε με την σπερματέγχυση. Φτιάξε την διάθεση σου σιγά σιγά και οργανώσου για την εξωσωματική. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου. Νταξει, ψύχραιμα το πήρα, ήμουν προετοιμασμένη. Δεν πειράζει, θα χαλαρώσω ένα μήνα και μετά θα ανήκω και επίσημα στο κλαμπ της εξωσωματικής μαζί σας!

Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου.. και εύχομαι σύντομα να συζηταμε για τις αριστες βλαστοκυστες σου..!❤ Κανε ενα κουραγιο.. και βημα βημα παμε για την εξωσωματικη τωρα.. κι ολα θα πανε καλα εκει..!❤

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Εκανα πριν 2 μηνες. Απλα δεν ήξερα αν πρέπει να κάνω για κάποιο λόγο. 

Καλα ειμαι δεν έχω κάτι, δλδ έχω αρχίσει να πιστεύω μηοως ήταν κανένα ξέρεις σπυρακι πχ και το εγδαρα.  Τι να πω. Θα δείξει. Μέχρι ωρας δεν έχω δει κάτι άλλο! Ουτε στα απλικατερ που μπαίνουν και εσωτερικά πιο βαθιά! 

Αφού έκανες τόσο πρόσφατα γιατί να ξανακάνεις? Απορία το έχω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...