Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Giouli36 είπε:

Κοριτσάκια μου σήμερα είδα ένα τσουτσουνι να μετά συγχωρήσεως!!!Σήμερα έμαθα το φύλο του παιδιού μου!!!Εύχομαι σε όλες σας να γίνετε σύντομα μανούλες οσο πιο ανώδυνα γίνεται και σε όσες είστε ήδη εγκυουλες καλό υπόλοιπο κυήσεως, να πάνε όλα καλά, ηρεμία, βαθιές ανάσες και καλή ψυχολογία για τα μωράκια μας πρωτιστως!!Σε όσες δε περιμένετε αποτελέσματα από χοριακες σας εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο μέσα από την καρδιά μου!!!

Μπραβο κοριτσι μου.. με το καλο ο γιος!! ❤❤❤ Προτιμουσες αγορακι;?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Makelen είπε:

Ε ενταξει μην αγχωνεσαι.. αυτό το γραφουν παντου οτι συνηθιζεται το πρωτο τριμηνο. Και σε τετοια ποσοτητα δεν ειναι ανησυχητικο οπως λενε. Αλλα εστω κ προληπτικα, καλα εκανε ο γιατρος σου πιστευω..

Ήταν τίποτα, ελάχιστο αλλά ετυχε κ το είδα γι αυτό μ εκανε εντύπωση. Ίσως κουράστηκα λίγο σήμερα παραπάνω όντως! Πηγα για κουρεμα, και το μαλλι μ ειναι ως τον κωλο. Οποτε έκανα περίπου κανα 2 ωρο στο κομμωτήριο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Giouli36,με το καλο κοριτσάκι μου το αγοράκι σας!!! Κ εμεις ενα τσουτσουνι να ειχαμε δει και τωρα μας γραφει εκει...χαχαχα....και ειναι μονο 2,5.... Πλακα κανω...Καλο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 5

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Angot είπε:

Να σ ζήσει το μικρό σ τσουτσουνακι. Να το χαίρεσαι και με το καλό να ερθει στον κόσμο! 

Ε ε οχι και μικρό!!!!Ο γιατρός συγκεκριμένα μου είπε πες στον άντρα σου να μην ανησυχεί για το μέγεθος!!!!Θεός!!!!Σ'ευχαριστω πολύ πολύ κοπέλα μου!!Εύχομαι με το καλό και συ να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!!

πρίν από 21 λεπτά , Makelen είπε:

Μπραβο κοριτσι μου.. με το καλο ο γιος!! ❤❤❤ Προτιμουσες αγορακι;?

Σ'ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!!Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα ένα κοριτσάκι!!Η αδερφή μου έχει κάνει 2 αγοράκια και ο άντρας μου είναι 3 αδέρφια!!!Πολύ αντριλα!!!Αλλά δεν πειράζει, όπως είπε ο άντρας μου παμε για το δεύτερο να βγει κοριτσάκι!!!Εύχομαι και σε σένα με ένα γερό μωρό!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Giouli36 είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!!Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα ένα κοριτσάκι!!Η αδερφή μου έχει κάνει 2 αγοράκια και ο άντρας μου είναι 3 αδέρφια!!!Πολύ αντριλα!!!Αλλά δεν πειράζει, όπως είπε ο άντρας μου παμε για το δεύτερο να βγει κοριτσάκι!!!Εύχομαι και σε σένα με ένα γερό μωρό!!!

Σ ευχαριστω πολύ κοριτσι μου!❤.. Καλο υπολοιπο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , winspert είπε:

@Giouli36,με το καλο κοριτσάκι μου το αγοράκι σας!!! Κ εμεις ενα τσουτσουνι να ειχαμε δει και τωρα μας γραφει εκει...χαχαχα....και ειναι μονο 2,5.... Πλακα κανω...Καλο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!

Σ'ευχαριστω πολύ κοπέλα μου!!!Ας είναι γερό να μεγαλώσει και εμείς γεροι να το καμαρώνουμε και ας μας γράφει όπου θέλει!!!Βέβαια θα το μάθω τρόπους από μικρό!!!!Σου εύχομαι γρήγορα και εύκολα από δω και μπρος να σου έρθει ένα αδερφάκι για το γιόκα σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Giouli36 είπε:

Κοριτσάκια μου σήμερα είδα ένα τσουτσουνι να μετά συγχωρήσεως!!!Σήμερα έμαθα το φύλο του παιδιού μου!!!Εύχομαι σε όλες σας να γίνετε σύντομα μανούλες οσο πιο ανώδυνα γίνεται και σε όσες είστε ήδη εγκυουλες καλό υπόλοιπο κυήσεως, να πάνε όλα καλά, ηρεμία, βαθιές ανάσες και καλή ψυχολογία για τα μωράκια μας πρωτιστως!!Σε όσες δε περιμένετε αποτελέσματα από χοριακες σας εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο μέσα από την καρδιά μου!!!

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σου κορίτσι μου! Να είναι γερό κι ευλογημένο! Πολύ χάρηκα για σένα !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kate92 είπε:

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σου κορίτσι μου! Να είναι γερό κι ευλογημένο! Πολύ χάρηκα για σένα !!

Σ'ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου!!!Εύχομαι και σε σένα μια τεράστια χοριακη αύριο και σύντομα να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Makelen είπε:

Να μην αγχωνεσαι καθολου. Εγω δεν πηρα κορτιζονη.. Μονο utrogestan-cyclacur-vasclor. Και μια χαρα εγκυος εμεινα..

Καλά σου λεει @Natassou85 εδω θα πουμε και εμεις μην αγχωνεσαι :-) ουτε εγω πηρα κορτιζονη ουτε σικλακουρ!δε θα παρεις ουτε εσυ κ μια χαρα θα πας,θα μας θυμηθεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giouli36 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ κοπέλα μου!!!Ας είναι γερό να μεγαλώσει και εμείς γεροι να το καμαρώνουμε και ας μας γράφει όπου θέλει!!!Βέβαια θα το μάθω τρόπους από μικρό!!!!Σου εύχομαι γρήγορα και εύκολα από δω και μπρος να σου έρθει ένα αδερφάκι για το γιόκα σου!!!

Τα αγοράκια είναι εκπληκτικά!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Giouli36 είπε:

Κοριτσάκια μου σήμερα είδα ένα τσουτσουνι να μετά συγχωρήσεως!!!Σήμερα έμαθα το φύλο του παιδιού μου!!!Εύχομαι σε όλες σας να γίνετε σύντομα μανούλες οσο πιο ανώδυνα γίνεται και σε όσες είστε ήδη εγκυουλες καλό υπόλοιπο κυήσεως, να πάνε όλα καλά, ηρεμία, βαθιές ανάσες και καλή ψυχολογία για τα μωράκια μας πρωτιστως!!Σε όσες δε περιμένετε αποτελέσματα από χοριακες σας εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο μέσα από την καρδιά μου!!!

Τι Ωραια νεα… ο γιος σου!!! ❤️❤️❤️ Σε ευχαριστουμε πολυ, και εσυ ολα να ειναι τοσο ομορφα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Τα αγοράκια είναι εκπληκτικά!!!!!!!!! 

Το ξέρω κοπέλα μου!!Η αδερφή μου έχει 2 έναν στα 11 και έναν 4,5 χρόνων καμια σχέση μεταξύ τους!!!Μορφες και οι δυο!!!Σου εύχομαι να σου ζήσει ο γιόκας σου και με το καλό να σου έρθει και ένα αδερφάκι!!!

πρίν από 16 λεπτά , ksvolimi είπε:

Τι Ωραια νεα… ο γιος σου!!! ❤️❤️❤️ Σε ευχαριστουμε πολυ, και εσυ ολα να ειναι τοσο ομορφα 

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!Με το καλό μια τεράστια χοριακη μετά το θετικο σου τεστ και να έχεις μια ανεφελη και τελειομηνη κυηση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ksvolimi είπε:

@Kate92 σου ευχομαι ολόψυχα μια τεραστια χοριακη ❤️
@Makelen με το καλο ο υπέρηχος..❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!❤❤Θα ενημερωσω μολις γυρισω!

@Kate92 κι απο μένα θετικη ενέργεια! Καλή σου επιτυχία!❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ksvolimi είπε:

@Kate92 σου ευχομαι ολόψυχα μια τεραστια χοριακη ❤️
@Makelen με το καλο ο υπέρηχος..❤️

Ευχαριστώ που με σκέφτηκες κορίτσι μου! Να είσαι καλά!

πρίν από 3 λεπτά , Makelen είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!❤❤Θα ενημερωσω μολις γυρισω!

@Kate92 κι απο μένα θετικη ενέργεια! Καλή σου επιτυχία!❤❤

Ευχαριστωωωωωω! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...