Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Γνώμες για τον κ.Παντο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!Δεν ήξερα σε ποια ενότητα να ανεβάσω το θέμα μου εάν έχω κάνει λάθος συγνώμη! Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες για τον κ. Παντο και πόσο σας κόστισε εσάς. Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του σε 2βδομαδες!!!

Ευχαριστώ πολύ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Fairytales είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Δεν ήξερα σε ποια ενότητα να ανεβάσω το θέμα μου εάν έχω κάνει λάθος συγνώμη! Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες για τον κ. Παντο και πόσο σας κόστισε εσάς. Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του σε 2βδομαδες!!!

Ευχαριστώ πολύ

 

180 ευρω το πρώτο ραντεβου το οποιο ηταν 5λεπτο αλλα δεν με ενοιαζε αυτο καθως ειναι γνωστης και εμπειρος κ για αυτο απευθυνθηκα εκει.εντελει τον εμπιστευτηκα (αν κ τον αμφισβητουσα συνεχως στην αρχη γιατι ηταν απομακρος κ θεωρουσα οτι δε μου  δινει σημασια αλλα οι μαιες μου εξηγούσανε τα παντα αναλυτικα και καταλαβα οτι δεν εχει το χρονο να καθεται να αναλυει εκεινος.μετα επέμενα και τον εβλεπα οποτε ηθελα στο γραφειο του.τα καταφερα στα 42 μου(διδυμα)μαζευα με φυσικους καθε μηνα(το 2020) και ειχα αγορασει πακετο 4 ωοληψιες 350€ δηλαδη 1400€ συνολο και η ετ μου στοιχισε 2400€ ..τωρα μου ειπανε ειναι 400€ και για 3 ωοληψιες μονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Fairytales είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Δεν ήξερα σε ποια ενότητα να ανεβάσω το θέμα μου εάν έχω κάνει λάθος συγνώμη! Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες για τον κ. Παντο και πόσο σας κόστισε εσάς. Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του σε 2βδομαδες!!!

Ευχαριστώ πολύ

 

Πήγαινε και σε άλλους εκτός από τον Πάντο και διασταύρωσε τα όσα σου προτείνει και τα όσα θα σου πει. Διάβασε καλά αυτές τις 2 εβδομάδες (μπες στο topic της εξωσωματικής) και κάνε του ερωτήσεις. Αν δεν πάρεις τεκμηριωμένες απαντήσεις, τσέκαρέ το και με άλλους. Που αυτό να το κάνεις έτσι κι αλλιώς. Ακόμα κι αν σου κάνει το κλικ ή αν σκεφτείς ότι είναι ο πιο γνωστός εξωσωματιστής της Ελλάδας, άρα και εγγύηση, να δεις οπωσδήποτε και άλλους γιατρούς πριν προχωρήσεις. Ιδιαίτερα να πάρεις γνώμες για το θέμα των αντιβιώσεων αν σου τις προτείνει.

Να σημειώσω ότι δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά έχω μιλήσει με πολλές γυναίκες που έχουν εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, Fairytales είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Δεν ήξερα σε ποια ενότητα να ανεβάσω το θέμα μου εάν έχω κάνει λάθος συγνώμη! Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες για τον κ. Παντο και πόσο σας κόστισε εσάς. Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του σε 2βδομαδες!!!

Ευχαριστώ πολύ

 

Καλησπερα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα απο γνωστη μου που ψαχνει τους γιατρους γιατι εκανε εξωσωματικες μου ειπε να τον αποφυγω κ οτι εχει κακη φημη.βεβαια απο αλλες κοπελες που διαβαζω τον εχουν σαν θεο..τι να πω θα ακουσεις πολλα αντιφατικα σχολια

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...