Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα,εγώ έχω ακόμα αρκετά κιλά να χάσω μια κ με την αυπνια δεν πολύ προσέχω τι τρώω...να σας ρωτήσω οσες κοιμούνται τα μωράκια σας σερί το βράδυ τι ώρα τα βάζετε για ύπνο και γενικά τι πρόγραμμα έχετε τη μέρα? πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στη μέρα?? γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω! κοιμάται κατά τις 8μιση-9 η μπέμπα τρωει κατα τις 12μιση παλι μετα 1 ωρα μεψρι να ξανα κοιμηθει κ το πολύ 3 4 ξυπναει ενώ νυσταζει δεν ξανά κοιμάται μέχρι το πρωί...έχω εξαντληθεί!

Ακούγεται πολύ εξαντλητικό.... Εμένα η δικιά μου μες τη μέρα κοιμάται σχεδόν μετά από κάθε γεύμα που γίνεται ανά τρίωρο σχεδόν,για κανα δίωρο το πολύ.

Το απόγευμα προσπαθώ να μην την αφήνω να κοιμηθεί μετά τις 19:00 ώστε 21:00 να κάνουμε μπάνιο, θηλασμό και ύπνο... Για να κοιμηθεί. Και πάντα πετυχαίνει γιατί είναι κουρασμένη. Εννοείται βέβαια ότι αν τη βλέπω να βασανίζεται να κρατήσει ανοιχτά τα μάτια της την βάζω για ύπνο. 

Με τη ρουτίνα που ακολουθούμε ξυπνάει συνήθως γύρω στις 01:00 ή στις 03:00 και μετά αναλόγως, ή 06:00 η 07:00. Γενικά κοιμάται... Λίγες φορές είναι που δεν έχει κοιμηθεί εύκολα...

9 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

θηλάζεις;; λογικά σου λείπει ασβέστιο.. καλό θα ήταν να πάρεις κάποια πολυβιταμινη με ασβέστιο μέσα... κι εμένα πονάνε τα γόνατα μου λίγο. 

εμένα σήμερα κοιμάται αρκετά..  ελπίζω το βράδυ να μην μας ξενυχτισει! 

στα καλύτερα σου? χαχα πως το καταφέρνεις? έχεις βοήθεια στο σπίτι? ή έχεις πολύ ησυχο μωρό? εγώ που δεν εχω βοήθεια και η μικρή θέλει να είναι όλη μέρα πάνω μου δεν νιώθω και στα καλύτερα μου.. ασε που πολλές φορές με την κούραση που έχω τρώω ότι να ναι!!! 

εγώ κορίτσια σκέφτομαι να ξεκινήσω γυμναστική βέβαια δεν ξέρω με τον θηλασμό πως θα το κάνω όσο θα λείπω..

εμένα δεν κοιμάται σερί όλη την νύχτα, ξυπνάει μόνη της άνα τρίωρο για να φάει.. όμως ξανά κοιμάται πάνω στο στήθος, εάν την αλλάξω μπορεί να ξυπνήσει λίγο, αλλά θα ξανά κοιμηθεί πολύ γρήγορα.. 

με ποιο τρόπο της κοιμίζεις? αγκαλιά? κοιμάστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι?

Δεν έχω βοήθεια. Γενικά δε τη χρειάστηκα ποτέ τη βοήθεια. Είμαι και περίεργη δε θέλω κανείς να ανακατεύεται στις δουλειές του σπιτιού μου 😜 η μάνα μου μας έκανε κάνα φαγητό όταν μπορούσε στις αρχές.

Σε γενικές γραμμές μάλλον έχω ένα ήσυχο μωρό αλλά για δύο μήνες περίπου και η μπέμπα δε καθόταν μόνη της. Τώρα ξεχνιέται στο γυμναστήριο της κι εγώ κάνω τα πάντα χωρίς γκρίνια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Jiji Είμαι σχεδόν σίγουρη πως ξυπνάει επειδή είναι στο λίκνο. Όπως είπε και η Αμαλία ξυπνάει γιατί θέλει να σε αισθάνεται, θέλει αγκαλιά ή τη μυρωδιά σου, λίγο το χεράκι να της πιάσεις κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να την πάρεις μαζί στο κρεβάτι και πες μας πως πήγε. Εμένα μέσα στη μέρα κοιμάται ελάχιστα, μετά το γεύμα κάνα μισάωρο στην αγκαλιά μου μετά θέλει παιχνίδι κ όταν αρχίσει να γκριναζει πάλι αγκαλίτσα κ λίγο υπνάκο ώσπου φτάνει η ώρα για το επόμενο γεύμα. Το βράδυ του κάνω το μπανάκι κατά τις 8μιση μετά τρώει και θα κοιμηθεί μέχρι 11 11μιση (αυτές τις ώρες συνήθως χαλαρώνω κι εγώ στην τηλεόραση και τον έχω δίπλα μου στον καναπέ) κατά τις 11μιση τρώει το τελευταίο γεύμα και μετά πάμε μαζί στο κρεβάτι όπου θα ξυπνήσει κατά τις 7 για να φάει το πρωινό του! Συνήθως νυστάζει πολύ μπορεί να ξανακοιμηθεί κ να ξυπνήσει μια και καλή κατά τις 10.  Αυτή είναι η ρουτίνα μας! 😁 

Από κιλά εγώ κορίτσια είχα πάρει 17. Τα 10 έφυγαν στις πρώτες μέρες αφού γέννησα, τώρα μου έμειναν 7 που θέλω σιγά σιγά να μπω σε διατροφή και να τα χάσω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Marilou7 είπε:

@Jiji Είμαι σχεδόν σίγουρη πως ξυπνάει επειδή είναι στο λίκνο. Όπως είπε και η Αμαλία ξυπνάει γιατί θέλει να σε αισθάνεται, θέλει αγκαλιά ή τη μυρωδιά σου, λίγο το χεράκι να της πιάσεις κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να την πάρεις μαζί στο κρεβάτι και πες μας πως πήγε. Εμένα μέσα στη μέρα κοιμάται ελάχιστα, μετά το γεύμα κάνα μισάωρο στην αγκαλιά μου μετά θέλει παιχνίδι κ όταν αρχίσει να γκριναζει πάλι αγκαλίτσα κ λίγο υπνάκο ώσπου φτάνει η ώρα για το επόμενο γεύμα. Το βράδυ του κάνω το μπανάκι κατά τις 8μιση μετά τρώει και θα κοιμηθεί μέχρι 11 11μιση (αυτές τις ώρες συνήθως χαλαρώνω κι εγώ στην τηλεόραση και τον έχω δίπλα μου στον καναπέ) κατά τις 11μιση τρώει το τελευταίο γεύμα και μετά πάμε μαζί στο κρεβάτι όπου θα ξυπνήσει κατά τις 7 για να φάει το πρωινό του! Συνήθως νυστάζει πολύ μπορεί να ξανακοιμηθεί κ να ξυπνήσει μια και καλή κατά τις 10.  Αυτή είναι η ρουτίνα μας! 😁 

Από κιλά εγώ κορίτσια είχα πάρει 17. Τα 10 έφυγαν στις πρώτες μέρες αφού γέννησα, τώρα μου έμειναν 7 που θέλω σιγά σιγά να μπω σε διατροφή και να τα χάσω. 

Καλημέραααα. Τι τέλεια που κοιμάται τόσες ώρες σερί . Τυχερή!! Πώς το καταφέρατε αυτό; Ο μπέμπης πόσο είναι; Εμένα σήμερα έγινε τριών μηνών.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiridoulaK είπε:

Καλημέραααα. Τι τέλεια που κοιμάται τόσες ώρες σερί . Τυχερή!! Πώς το καταφέρατε αυτό; Ο μπέμπης πόσο είναι; Εμένα σήμερα έγινε τριών μηνών.

Ειλικρινά δεν έχω ιδέα πως έγινε!😂😂 Μέσα σε όλη τη δύσκολη καθημερινότητα στάθηκα τυχερή σ αυτό!!! Ίσως η συγκοιμηση, ίσως το ότι δίνω και συμπληρωμα κ μένει πιο πολλές ώρες χορτάτος... υποθέσεις κάνω... 5 Μαίου θα γίνουμε 3 μηνών!😁

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα,εγώ έχω ακόμα αρκετά κιλά να χάσω μια κ με την αυπνια δεν πολύ προσέχω τι τρώω...να σας ρωτήσω οσες κοιμούνται τα μωράκια σας σερί το βράδυ τι ώρα τα βάζετε για ύπνο και γενικά τι πρόγραμμα έχετε τη μέρα? πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στη μέρα?? γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω! κοιμάται κατά τις 8μιση-9 η μπέμπα τρωει κατα τις 12μιση παλι μετα 1 ωρα μεψρι να ξανα κοιμηθει κ το πολύ 3 4 ξυπναει ενώ νυσταζει δεν ξανά κοιμάται μέχρι το πρωί...έχω εξαντληθεί!

Καλημέρα κοριτσια εμενα μες την μέρα δεν κοιμαται αντε κάνα μισάωρο στην αγκαλιά μετά από κάποια γεύματα.Τελευταίο γεύμα έχουμε γύρω στις 10.30 11 το βράδυ κ μετά ξυπνάει κατά τις 5 για άλλαγμα κ φαι κ μετά κατά τις 8 με 9 πάλι για φαΐ κ άλλαγμα όπου ξεκινάει κ η μέρα μας.

Απο κιλά μου έχουν μείνει 3 για να φτάσω στα προ εγκυμοσύνης κιλά.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 hours ago, SpiridoulaK said:

Καλησπέρα Αμαλία μου.

Εγω μόνο περπάτημα κάνω με το καρότσι. Γενικότερα κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης;

Εγώ πήρα 15 κιλά και νόμιζα ότι δεν θα τα χάσω ποτέ. Τις πρώτες 40 ημέρες είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης... Απίστευτο! Δε το πίστευα. Και συνεχίζω και χάνω. Αν δε θήλαζα δε θα τα έχανα τόσο σύντομα και αβίαστα. Γιατί πραγματικά δεν έκανα καμία ιδιαίτερη προσπάθεια. Μόνο προσέχω τι τρώω εδώ και τρεις μήνες λόγω του θηλασμού και πλέον είμαι λιγότερα κιλά από ότι όταν έμεινα έγκυος. Οπότε εμένα διατροφή και περπάτημα συν τον θηλασμό με έχουν επαναφέρει. Κορίτσια νιώθω ότι είμαι στα καλύτερα μου. Ούτε στα 20 μου δεν ήμουν έτσι.

Κορίτσι μου καλησπέρα. Γιατί τόσος πόνος; Μήπως να πας σε κάποιον φυσικοθεραπευτή;;

Παω σε χειροπρακτικο για τον αυχενα μου κυριως κ μου εγραψε γιατρος κ φυσιοθεραπειες να ξεκινησω..δεν ξερω γιατι ειμαι ετσι..νιωθω δυσκινητη γενικα..κ δεν ημουν ετσι!

20 hours ago, Amalia! said:

θηλάζεις;; λογικά σου λείπει ασβέστιο.. καλό θα ήταν να πάρεις κάποια πολυβιταμινη με ασβέστιο μέσα... κι εμένα πονάνε τα γόνατα μου λίγο. 

εμένα σήμερα κοιμάται αρκετά..  ελπίζω το βράδυ να μην μας ξενυχτισει! 

στα καλύτερα σου? χαχα πως το καταφέρνεις? έχεις βοήθεια στο σπίτι? ή έχεις πολύ ησυχο μωρό? εγώ που δεν εχω βοήθεια και η μικρή θέλει να είναι όλη μέρα πάνω μου δεν νιώθω και στα καλύτερα μου.. ασε που πολλές φορές με την κούραση που έχω τρώω ότι να ναι!!! 

εγώ κορίτσια σκέφτομαι να ξεκινήσω γυμναστική βέβαια δεν ξέρω με τον θηλασμό πως θα το κάνω όσο θα λείπω..

εμένα δεν κοιμάται σερί όλη την νύχτα, ξυπνάει μόνη της άνα τρίωρο για να φάει.. όμως ξανά κοιμάται πάνω στο στήθος, εάν την αλλάξω μπορεί να ξυπνήσει λίγο, αλλά θα ξανά κοιμηθεί πολύ γρήγορα.. 

με ποιο τρόπο της κοιμίζεις? αγκαλιά? κοιμάστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι?

Λες να φταει το ασβεστιο; Εκανα καποιες εξετασεις κ β12, σιδηρο κ d κ ηταν καλουτσικες..ααβεστιο δν εκανα

 

19 hours ago, Jiji said:

Όχι πλέον κοιμάται μονη της στο λίκνο...κάνουμε μπανακι μαγαζάκι κ μετά πινει γαλα την νανουρίσματα λίγο κ πριν κοιμηθεί την βάζω στο λίκνο κ κοιμάται μονη της..θα κοιμηθεί 2 3 ώρες κ μετά θα ξυπνήσει θα φάει λίγο θα ξανά κοιμηθεί το πολύ μια ώρα κ μετά ξεκινάει κ  ξυπναει ανά 10 λεπτά ενώ νυσταζει..κ το πάμε έτσι μέχρι το πρωί.. σκέφτομαι να κάνω συγκοιμιση μήπως μαζί μου στο κρεβάτι κοιμάται περισσότερες ώρες...αλλά τη φοβάμαι λίγο τη συγκοιμιση γενικά.. 

εγω κανω συγκοιμηση απο την 3-4η μερα κ τα βραδια κοιμαμαι αρκετα καλα τις περισσοτερες φορες, ξυπναει μια φορα συνηθως κ τον θηλαζω ξαπλωμενη..ισως σε εχει αναγκη, μηπως νιωθει ανασφαλεια; Δοκιμασε το..γιατι την φοβασαι την συγκοιμηση;

Κοριτσια εχει ερθει σε καμια η περιοδος; Οσες θηλαζουν μικτα; Σημερα απο το πρωι ειχα πονο χαμηλα κυριως απο αριστερα που εγινε πιο εντονος αργοτερα το μεσημερι κ ενιωθα λες κ θα μου ερθει περιοδος αλλα τπτ προς το παρον..το μεσημερι ξαπλωσα κ τωρα ειμαι καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μωράκι μου είναι αρκετά μεγαλύτερο, αλλά επειδή κάνουμε συγκοίμηση από την πρώτη εβδομάδα, μπορώ να σου απαντήσω ότι από την αρχή ο μπαμπάς κοιμόταν μαζί μας. Στο πρώτο παιδί δεν είχα κάνει, φοβόμουν μην το πλακώσω, κλπ. Τώρα, μας βγήκε πολύ φυσικά και κοιμόμαστε όλοι αγκαλίτσα. Και το αστείο είναι ότι ο μπαμπάς μας ροχαλίζει, αλλά ο μπέμπης δεν ξυπνάει!

Ο μπαμπάς καμιά φορά γκρινιάζει ότι θέλει το κρεβάτι του πίσω ολόδικό του (ο μπέμπης μας δεν έχει πια λόγο να μην κοιμάται στο κρεβάτι του, δεν ξυπνάει το βράδυ), αλλά στην πραγματικότητα κοιμούνται μούρη με μούρη! 

Κάποια στιγμή θα πάει στο δώματιό του, θα δούμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jiji είπε:

κορίτσια χθες την πήρα στο κρεβάτι κ κοιμήθηκε αρκετά καλά μπορώ να πω! όσες κάνετε συγκοιμηση οι άντρες σας που κοιμούνται??

στη μεριά του! βάλτε το μωρό στη μέση και ψηλά για να μην φοβάστε μην το πλακωσετε! θέλει προσοχή φυσικά.. κι εννοείται αν πιείτε αλκοόλ καλύτερα να το βάλεις στο λικνο του.

3 ώρες πρίν, N.Angel είπε:

Παω σε χειροπρακτικο για τον αυχενα μου κυριως κ μου εγραψε γιατρος κ φυσιοθεραπειες να ξεκινησω..δεν ξερω γιατι ειμαι ετσι..νιωθω δυσκινητη γενικα..κ δεν ημουν ετσι!

Λες να φταει το ασβεστιο; Εκανα καποιες εξετασεις κ β12, σιδηρο κ d κ ηταν καλουτσικες..ααβεστιο δν εκανα

 

εγω κανω συγκοιμηση απο την 3-4η μερα κ τα βραδια κοιμαμαι αρκετα καλα τις περισσοτερες φορες, ξυπναει μια φορα συνηθως κ τον θηλαζω ξαπλωμενη..ισως σε εχει αναγκη, μηπως νιωθει ανασφαλεια; Δοκιμασε το..γιατι την φοβασαι την συγκοιμηση;

Κοριτσια εχει ερθει σε καμια η περιοδος; Οσες θηλαζουν μικτα; Σημερα απο το πρωι ειχα πονο χαμηλα κυριως απο αριστερα που εγινε πιο εντονος αργοτερα το μεσημερι κ ενιωθα λες κ θα μου ερθει περιοδος αλλα τπτ προς το παρον..το μεσημερι ξαπλωσα κ τωρα ειμαι καλυτερα..

Όχι εμένα δε μου έχει έρθει ακόμα κι εύχομαι να αργήσει!!! δε μου χει λείψει! πάρε μια πολυβιταμινη να σε βοηθήσει με τους πόνους... πιστεύω πως απλά είναι εξάντληση και τίποτα άλλο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα χθες μου ήρθε περίοδος για δεύτερη φορά! Στους δύο μήνες μου ήρθε πρώτη φορά και κάνω μικτή διατροφή. Ο άντρας μου κοιμάται στο άλλο δωμάτιο και να σας πω την αλήθεια μου το απολαμβάνω 😋 σώθηκα από το ροχαλητο του( όσες είστε παθουσες με καταλαβαίνετε)😂😂

  • Δύναμη! 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, Jiji said:

κορίτσια χθες την πήρα στο κρεβάτι κ κοιμήθηκε αρκετά καλά μπορώ να πω! όσες κάνετε συγκοιμηση οι άντρες σας που κοιμούνται??

Μαζι εννοειται! Εγω δεν ειμαι υπερ να φευγει ο αντρας απο το κρεβατι..ολοι μαζι!  Βεβαια σε κρεβατι 1.60 ετσι;

1 hour ago, Marilou7 said:

Εμένα χθες μου ήρθε περίοδος για δεύτερη φορά! Στους δύο μήνες μου ήρθε πρώτη φορά και κάνω μικτή διατροφή. Ο άντρας μου κοιμάται στο άλλο δωμάτιο και να σας πω την αλήθεια μου το απολαμβάνω 😋 σώθηκα από το ροχαλητο του( όσες είστε παθουσες με καταλαβαίνετε)😂😂

Σου ηρθε στους δυο μηνες ε; Οπως ηταν παντα; Εγω ειμαι 2,5 μηνες κ εγω κανω μικτη..δεν μ ηρθε σημερα παντως..οι πονοι βελτιωθηκαν αλλα εχω ενοχληση που κ που.

Εμενα ο δικος μου ευτυχως δεν ροχαλιζει!! Αλλιως ειναι δυσκολα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , N.Angel είπε:

Μαζι εννοειται! Εγω δεν ειμαι υπερ να φευγει ο αντρας απο το κρεβατι..ολοι μαζι!  Βεβαια σε κρεβατι 1.60 ετσι;

Εμενα ο δικος μου ευτυχως δεν ροχαλιζει!! Αλλιως ειναι δυσκολα..

Κ εγώ δεν είμαι υπέρ αλλά ακριβώς επειδή κ εμάς είναι 1.69 το κρεβάτι φοβάμαι πάρα πολύ άσε που διάβασα ότι δεν κάνει να κοιμάται το μωρο ανάμεσα στους δύο γιατί αυξάνεται ο κινδύνους αιφνίδιος θανάτου...γενικά το έχω πολύ άγχος με τη συγκοιμιση κ γιατί φοβάμαι μήπως κοιμηθώ πολύ βαριά αν κ δεν συμβαίνει πότε..  πάντως ο άντρας μου προς το παρόν κοιμάται στο παιδικο ο καημένος! αλλά γλίτωσα κι εγώ λίγο απ το ροχαλητό όπως λέει κ η @Marilou7χαχχαχα

  • Δύναμη! 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια χθες την πήρα στο κρεβάτι κ κοιμήθηκε αρκετά καλά μπορώ να πω! όσες κάνετε συγκοιμηση οι άντρες σας που κοιμούνται??

Εμείς έχουμε βάλει ένα κρεβάτι στο παιδικό δωμάτιο και πότε κοιμάμαι εγώ πότε ο άντρας μου γτ και οι τρεις μαζί δεν παλεύεται...

6 ώρες πρίν, N.Angel είπε:

Παω σε χειροπρακτικο για τον αυχενα μου κυριως κ μου εγραψε γιατρος κ φυσιοθεραπειες να ξεκινησω..δεν ξερω γιατι ειμαι ετσι..νιωθω δυσκινητη γενικα..κ δεν ημουν ετσι!

Λες να φταει το ασβεστιο; Εκανα καποιες εξετασεις κ β12, σιδηρο κ d κ ηταν καλουτσικες..ααβεστιο δν εκανα

 

εγω κανω συγκοιμηση απο την 3-4η μερα κ τα βραδια κοιμαμαι αρκετα καλα τις περισσοτερες φορες, ξυπναει μια φορα συνηθως κ τον θηλαζω ξαπλωμενη..ισως σε εχει αναγκη, μηπως νιωθει ανασφαλεια; Δοκιμασε το..γιατι την φοβασαι την συγκοιμηση;

Κοριτσια εχει ερθει σε καμια η περιοδος; Οσες θηλαζουν μικτα; Σημερα απο το πρωι ειχα πονο χαμηλα κυριως απο αριστερα που εγινε πιο εντονος αργοτερα το μεσημερι κ ενιωθα λες κ θα μου ερθει περιοδος αλλα τπτ προς το παρον..το μεσημερι ξαπλωσα κ τωρα ειμαι καλυτερα..

Εμένα δεν μου έχει έρθει που θηλάζω αποκλειστικά. Ο γυναικολόγος μου είπε ότι όσο θηλάζω αποκλειστικά δε θα δω περίοδο 

2 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Εμένα χθες μου ήρθε περίοδος για δεύτερη φορά! Στους δύο μήνες μου ήρθε πρώτη φορά και κάνω μικτή διατροφή. Ο άντρας μου κοιμάται στο άλλο δωμάτιο και να σας πω την αλήθεια μου το απολαμβάνω 😋 σώθηκα από το ροχαλητο του( όσες είστε παθουσες με καταλαβαίνετε)😂😂

Ακριβώς!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!🌺🌷🌸💮🏵️ Πως είστε;;;θα πάτε καμιά βόλτα σήμερα;;;; Εμείς επιχειρήσαμε πριν μία βδομάδα να πάμε μια μονοήμερη στον Βόλο με τον μπεμπούλη αλλά δεν μπορώ να πω πως πήγε και πολύ καλά! Δεν κάθεται στο καρότσι με τίποτα, δεν καταλαβαίνει ακόμα τη βόλτα, έκλαιγε ακατάπαυστα και καταλήγαμε συνέχεια να τον έχει ο μπαμπάς αγκαλιά και γω να κάνω βόλτα το καρότσι άδειο...Σε συνδυασμό με την γκρίνια του (που έχει καθημερινά ούτως ή άλλος) μας έσκασε! Οπότε σήμερα σπίτι και χαλάρωση! Δεν είμαστε για έξω με τον Ταρζάν!

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...