Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , N.Angel είπε:

Εμενα εχει καμια βδομαδα που κοιμαται λιγο περισσοτερο το πρωι κ μεσημερι αν κοιμηθω κ εγω..το βραδυ κοιμαται ευτυχως αρκετα..μια φορα ξυπναει μονο κ πρωι σηκωνομαστε κατα τις 7.30 με 8.30. Το βραδυ αρχιζουμε να κοιμομαστε κατα τις 9+..

κοριτσια εμενα ο δικος μου ειναι πολυ φαγανος! Οσο του δωσεις θα πιει…χθες ηπιε 180μλ μονοκοπανια! Γενικα του δινω 100μλ +θηλασμο! Μεσα σε ενα μηνα πηρε 1,5 κιλο! 

Ρε μπράβο!!! 1,5 κιλό! Ποσων μηνών είναι τώρα και ποια τα κιλά του;; τη νύχτα ξυπνάει για φαγητό!?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

 

κι εγώ κορίτσια το ίδιο.. απλώς σκέφτομαι οσο   μεγαλώνει δε θα βολεύει αυτό το κράτημα! μετά πως θα τα κραταμε;; 

τυχερή! κι εμένα ένα φεγγάρι της άρεσε.. τώρα άλλαξε γνωμη!!!

Και εγω αυτό σκέφτομαι άμα βαρύνει κ άλλο κ όσο ψηλώνει θα βολεύει άραγε να τα κρατάμε έτσι θα φανει.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Να σας ρωτήσω...

Η μπέμπα μου περνάει χρόνο στο γυμναστήριο της και της άρεσει.. χαμογελάει και πιάνει τα παιχνίδια της. Η αφή τους είναι συνειδητή; Γιατί δείχνει ότι θέλει να επεξεργαστεί αυτό που έχει μπροστά της με πολύ ενδιαφέρον. Τα πιάνει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2023 at 4:58 PM, Amalia! said:

Ρε μπράβο!!! 1,5 κιλό! Ποσων μηνών είναι τώρα και ποια τα κιλά του;; τη νύχτα ξυπνάει για φαγητό!?

Οταν ζυγιστηκαμε εχει μια βδομαδα ηταν 5120 κ ηταν δυο μηνων κ 5 μερες! Αν συνεχισει ευσι θα πρεπει να του μειωσω το ξενο..ασε εχει βαρυνει κ τα χερακια μου κ η πλατη μου δν αντεχει κ πολυ…αργοτερα δεν ξερω τι θα κανω!
Τη νυχτα μια φορα ευτυχως κ τον θηλαζω μισοκοιμισμενη

1 hour ago, SpiridoulaK said:

Κορίτσια μου καλημέρα. Να σας ρωτήσω...

Η μπέμπα μου περνάει χρόνο στο γυμναστήριο της και της άρεσει.. χαμογελάει και πιάνει τα παιχνίδια της. Η αφή τους είναι συνειδητή; Γιατί δείχνει ότι θέλει να επεξεργαστεί αυτό που έχει μπροστά της με πολύ ενδιαφέρον. Τα πιάνει κανονικά.

Καλημερα!! Μια μαια μου ειπε οτι απο 2,5-3 μηνων αρχιζουν να εχουν συνειδηση, φανταζομαι κ οσο περναει ο καιρος ολο κ περισσοτερο! Εμενα απλα τα κοιταει κ κουναει χερια ποδια δν κανει κατι αλλο..ποσο ειναι εσενα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, N.Angel είπε:

Οταν ζυγιστηκαμε εχει μια βδομαδα ηταν 5120 κ ηταν δυο μηνων κ 5 μερες! Αν συνεχισει ευσι θα πρεπει να του μειωσω το ξενο..ασε εχει βαρυνει κ τα χερακια μου κ η πλατη μου δν αντεχει κ πολυ…αργοτερα δεν ξερω τι θα κανω!
Τη νυχτα μια φορα ευτυχως κ τον θηλαζω μισοκοιμισμενη

Καλημερα!! Μια μαια μου ειπε οτι απο 2,5-3 μηνων αρχιζουν να εχουν συνειδηση, φανταζομαι κ οσο περναει ο καιρος ολο κ περισσοτερο! Εμενα απλα τα κοιταει κ κουναει χερια ποδια δν κανει κατι αλλο..ποσο ειναι εσενα;

Έτσι έκανε και μένα όταν ήταν δύο μηνών. Μόνο τα κοίταζε. Πλέον κοντεύει τριών. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, Amalia! said:

Καλημέρα κορίτσια! πως τα πάτε με τα μωράκια σας; όσες έχετε ξεκινήσει γυμναστική, τι γυμναστική κάνετε;

Εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα αλλα ο γιατρος μου ειπε χαλαρα πιλατες κανενα διαδρο, ελλείπτικο..

κοριτσια εμενα οι αρθρωσεις μου πονανε παρα πολυ κ τα γονατα μου οταν τα λυγιζω για να παρω κατι απο κατω ας πουμε..δεν ξερω τι γινεται, ανησυχω μηπως εχω κατι..

το χερι μου το δεξι δε, μουδιαζει παρα πολυ το βραδυ οταν κοιμαμαι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/4/2023 at 11:55 ΠΜ, SpiridoulaK είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Να σας ρωτήσω...

Η μπέμπα μου περνάει χρόνο στο γυμναστήριο της και της άρεσει.. χαμογελάει και πιάνει τα παιχνίδια της. Η αφή τους είναι συνειδητή; Γιατί δείχνει ότι θέλει να επεξεργαστεί αυτό που έχει μπροστά της με πολύ ενδιαφέρον. Τα πιάνει κανονικά.

Εμενα ακόμα κουνάει χέρια πόδια στο γυμναστήριο κ γελάει με τους ήχους που κάνει.

4 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! πως τα πάτε με τα μωράκια σας; όσες έχετε ξεκινήσει γυμναστική, τι γυμναστική κάνετε;

Σήμερα ήταν μια ήρεμη μέρα χωρίς κολικούς ευχομαι να συνεχίσουμε έτσι.Από γυμναστική τιποτα ακόμα μόνο περπατημα με το σκύλο η το καρότσι.Δεν νομίζω ότι έχω ακόμα αντοχή να εντάξω κ γυμναστική στο πρόγραμμα🤣

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! πως τα πάτε με τα μωράκια σας; όσες έχετε ξεκινήσει γυμναστική, τι γυμναστική κάνετε;

Καλησπέρα Αμαλία μου.

Εγω μόνο περπάτημα κάνω με το καρότσι. Γενικότερα κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης;

Εγώ πήρα 15 κιλά και νόμιζα ότι δεν θα τα χάσω ποτέ. Τις πρώτες 40 ημέρες είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης... Απίστευτο! Δε το πίστευα. Και συνεχίζω και χάνω. Αν δε θήλαζα δε θα τα έχανα τόσο σύντομα και αβίαστα. Γιατί πραγματικά δεν έκανα καμία ιδιαίτερη προσπάθεια. Μόνο προσέχω τι τρώω εδώ και τρεις μήνες λόγω του θηλασμού και πλέον είμαι λιγότερα κιλά από ότι όταν έμεινα έγκυος. Οπότε εμένα διατροφή και περπάτημα συν τον θηλασμό με έχουν επαναφέρει. Κορίτσια νιώθω ότι είμαι στα καλύτερα μου. Ούτε στα 20 μου δεν ήμουν έτσι.

1 ώρα πρίν, N.Angel είπε:

Εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα αλλα ο γιατρος μου ειπε χαλαρα πιλατες κανενα διαδρο, ελλείπτικο..

κοριτσια εμενα οι αρθρωσεις μου πονανε παρα πολυ κ τα γονατα μου οταν τα λυγιζω για να παρω κατι απο κατω ας πουμε..δεν ξερω τι γινεται, ανησυχω μηπως εχω κατι..

το χερι μου το δεξι δε, μουδιαζει παρα πολυ το βραδυ οταν κοιμαμαι..

Κορίτσι μου καλησπέρα. Γιατί τόσος πόνος; Μήπως να πας σε κάποιον φυσικοθεραπευτή;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα,εγώ έχω ακόμα αρκετά κιλά να χάσω μια κ με την αυπνια δεν πολύ προσέχω τι τρώω...να σας ρωτήσω οσες κοιμούνται τα μωράκια σας σερί το βράδυ τι ώρα τα βάζετε για ύπνο και γενικά τι πρόγραμμα έχετε τη μέρα? πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στη μέρα?? γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω! κοιμάται κατά τις 8μιση-9 η μπέμπα τρωει κατα τις 12μιση παλι μετα 1 ωρα μεψρι να ξανα κοιμηθει κ το πολύ 3 4 ξυπναει ενώ νυσταζει δεν ξανά κοιμάται μέχρι το πρωί...έχω εξαντληθεί!

  • Δύναμη! 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, N.Angel είπε:

Εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα αλλα ο γιατρος μου ειπε χαλαρα πιλατες κανενα διαδρο, ελλείπτικο..

κοριτσια εμενα οι αρθρωσεις μου πονανε παρα πολυ κ τα γονατα μου οταν τα λυγιζω για να παρω κατι απο κατω ας πουμε..δεν ξερω τι γινεται, ανησυχω μηπως εχω κατι..

το χερι μου το δεξι δε, μουδιαζει παρα πολυ το βραδυ οταν κοιμαμαι..

θηλάζεις;; λογικά σου λείπει ασβέστιο.. καλό θα ήταν να πάρεις κάποια πολυβιταμινη με ασβέστιο μέσα... κι εμένα πονάνε τα γόνατα μου λίγο. 

3 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Εμενα ακόμα κουνάει χέρια πόδια στο γυμναστήριο κ γελάει με τους ήχους που κάνει.

Σήμερα ήταν μια ήρεμη μέρα χωρίς κολικούς ευχομαι να συνεχίσουμε έτσι.Από γυμναστική τιποτα ακόμα μόνο περπατημα με το σκύλο η το καρότσι.Δεν νομίζω ότι έχω ακόμα αντοχή να εντάξω κ γυμναστική στο πρόγραμμα🤣

εμένα σήμερα κοιμάται αρκετά..  ελπίζω το βράδυ να μην μας ξενυχτισει! 

2 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Καλησπέρα Αμαλία μου.

Εγω μόνο περπάτημα κάνω με το καρότσι. Γενικότερα κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης;

Εγώ πήρα 15 κιλά και νόμιζα ότι δεν θα τα χάσω ποτέ. Τις πρώτες 40 ημέρες είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης... Απίστευτο! Δε το πίστευα. Και συνεχίζω και χάνω. Αν δε θήλαζα δε θα τα έχανα τόσο σύντομα και αβίαστα. Γιατί πραγματικά δεν έκανα καμία ιδιαίτερη προσπάθεια. Μόνο προσέχω τι τρώω εδώ και τρεις μήνες λόγω του θηλασμού και πλέον είμαι λιγότερα κιλά από ότι όταν έμεινα έγκυος. Οπότε εμένα διατροφή και περπάτημα συν τον θηλασμό με έχουν επαναφέρει. Κορίτσια νιώθω ότι είμαι στα καλύτερα μου. Ούτε στα 20 μου δεν ήμουν έτσι.

στα καλύτερα σου? χαχα πως το καταφέρνεις? έχεις βοήθεια στο σπίτι? ή έχεις πολύ ησυχο μωρό? εγώ που δεν εχω βοήθεια και η μικρή θέλει να είναι όλη μέρα πάνω μου δεν νιώθω και στα καλύτερα μου.. ασε που πολλές φορές με την κούραση που έχω τρώω ότι να ναι!!! 

εγώ κορίτσια σκέφτομαι να ξεκινήσω γυμναστική βέβαια δεν ξέρω με τον θηλασμό πως θα το κάνω όσο θα λείπω..

1 ώρα πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα,εγώ έχω ακόμα αρκετά κιλά να χάσω μια κ με την αυπνια δεν πολύ προσέχω τι τρώω...να σας ρωτήσω οσες κοιμούνται τα μωράκια σας σερί το βράδυ τι ώρα τα βάζετε για ύπνο και γενικά τι πρόγραμμα έχετε τη μέρα? πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στη μέρα?? γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω! κοιμάται κατά τις 8μιση-9 η μπέμπα τρωει κατα τις 12μιση παλι μετα 1 ωρα μεψρι να ξανα κοιμηθει κ το πολύ 3 4 ξυπναει ενώ νυσταζει δεν ξανά κοιμάται μέχρι το πρωί...έχω εξαντληθεί!

εμένα δεν κοιμάται σερί όλη την νύχτα, ξυπνάει μόνη της άνα τρίωρο για να φάει.. όμως ξανά κοιμάται πάνω στο στήθος, εάν την αλλάξω μπορεί να ξυπνήσει λίγο, αλλά θα ξανά κοιμηθεί πολύ γρήγορα.. 

με ποιο τρόπο της κοιμίζεις? αγκαλιά? κοιμάστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Amalia! είπε:

θηλάζεις;; λογικά σου λείπει ασβέστιο.. καλό θα ήταν να πάρεις κάποια πολυβιταμινη με ασβέστιο μέσα... κι εμένα πονάνε τα γόνατα μου λίγο. 

εμένα σήμερα κοιμάται αρκετά..  ελπίζω το βράδυ να μην μας ξενυχτισει! 

στα καλύτερα σου? χαχα πως το καταφέρνεις? έχεις βοήθεια στο σπίτι? ή έχεις πολύ ησυχο μωρό? εγώ που δεν εχω βοήθεια και η μικρή θέλει να είναι όλη μέρα πάνω μου δεν νιώθω και στα καλύτερα μου.. ασε που πολλές φορές με την κούραση που έχω τρώω ότι να ναι!!! 

εγώ κορίτσια σκέφτομαι να ξεκινήσω γυμναστική βέβαια δεν ξέρω με τον θηλασμό πως θα το κάνω όσο θα λείπω..

εμένα δεν κοιμάται σερί όλη την νύχτα, ξυπνάει μόνη της άνα τρίωρο για να φάει.. όμως ξανά κοιμάται πάνω στο στήθος, εάν την αλλάξω μπορεί να ξυπνήσει λίγο, αλλά θα ξανά κοιμηθεί πολύ γρήγορα.. 

με ποιο τρόπο της κοιμίζεις? αγκαλιά? κοιμάστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι?

Όχι πλέον κοιμάται μονη της στο λίκνο...κάνουμε μπανακι μαγαζάκι κ μετά πινει γαλα την νανουρίσματα λίγο κ πριν κοιμηθεί την βάζω στο λίκνο κ κοιμάται μονη της..θα κοιμηθεί 2 3 ώρες κ μετά θα ξυπνήσει θα φάει λίγο θα ξανά κοιμηθεί το πολύ μια ώρα κ μετά ξεκινάει κ  ξυπναει ανά 10 λεπτά ενώ νυσταζει..κ το πάμε έτσι μέχρι το πρωί.. σκέφτομαι να κάνω συγκοιμιση μήπως μαζί μου στο κρεβάτι κοιμάται περισσότερες ώρες...αλλά τη φοβάμαι λίγο τη συγκοιμιση γενικά.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Jiji είπε:

Όχι πλέον κοιμάται μονη της στο λίκνο...κάνουμε μπανακι μαγαζάκι κ μετά πινει γαλα την νανουρίσματα λίγο κ πριν κοιμηθεί την βάζω στο λίκνο κ κοιμάται μονη της..θα κοιμηθεί 2 3 ώρες κ μετά θα ξυπνήσει θα φάει λίγο θα ξανά κοιμηθεί το πολύ μια ώρα κ μετά ξεκινάει κ  ξυπναει ανά 10 λεπτά ενώ νυσταζει..κ το πάμε έτσι μέχρι το πρωί.. σκέφτομαι να κάνω συγκοιμιση μήπως μαζί μου στο κρεβάτι κοιμάται περισσότερες ώρες...αλλά τη φοβάμαι λίγο τη συγκοιμιση γενικά.. 

γι αυτό ξυπνάει... χορταίνει υπνο και μετά πεταγεται, δε θέλει να κοιμηθεί άλλο στο λικνο.. θέλει αγκαλιά! είμαι σίγουρη πως αν την πάρεις στο κρεβάτι θα κοιμηθεί μια χαρά! και η δικιά μου το ίδιο κάνει μετά τις 4 τη νύχτα εάν την έχω στο λικνο.. δεν κοιμάται καλα.. την παίρνω στο κρεβάτι δίπλα μου και κοιμόμαστε τελεια! Κι αυτή κι εγώ! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εμένα αυτή την βδομάδα έχει φοβερή γκρίνια η μπέμπα.. θέλω να πιστεύω ότι περνάει άλμα ανάπτυξης..

Γυμναστήριο ξεκίνησα πριν λίγες μέρες.. έχω να χάσω αλλά 4 κιλά.. κάνω διάδρομο, ελλειπτικό και ασκήσεις με λάστιχα για όλο το σώμα. Κοιλιακούς όχι ακόμα, έχω κάνει διάσταση ορθών κοιλιακών και δεν κάνει ακόμα να ζοριζομαι.

3 ώρες πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα,εγώ έχω ακόμα αρκετά κιλά να χάσω μια κ με την αυπνια δεν πολύ προσέχω τι τρώω...να σας ρωτήσω οσες κοιμούνται τα μωράκια σας σερί το βράδυ τι ώρα τα βάζετε για ύπνο και γενικά τι πρόγραμμα έχετε τη μέρα? πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στη μέρα?? γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω! κοιμάται κατά τις 8μιση-9 η μπέμπα τρωει κατα τις 12μιση παλι μετα 1 ωρα μεψρι να ξανα κοιμηθει κ το πολύ 3 4 ξυπναει ενώ νυσταζει δεν ξανά κοιμάται μέχρι το πρωί...έχω εξαντληθεί!

Κ εμένα περίπου τις ίδιες ώρες τρώει το βράδυ. Όμως ευτυχώς όταν ξυπνάει στις 3 για να φάει τις περισσότερες φορές κοιμάται μετά. Να πεινάει και να μην κοιμάται παίζει? Επίσης δοκίμασε όπως σου είπαν να την βάλεις στο κρεβάτι σου να δεις αν θα κοιμηθεί..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Arden είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμένα αυτή την βδομάδα έχει φοβερή γκρίνια η μπέμπα.. θέλω να πιστεύω ότι περνάει άλμα ανάπτυξης..

Γυμναστήριο ξεκίνησα πριν λίγες μέρες.. έχω να χάσω αλλά 4 κιλά.. κάνω διάδρομο, ελλειπτικό και ασκήσεις με λάστιχα για όλο το σώμα. Κοιλιακούς όχι ακόμα, έχω κάνει διάσταση ορθών κοιλιακών και δεν κάνει ακόμα να ζοριζομαι.

Κ εμένα περίπου τις ίδιες ώρες τρώει το βράδυ. Όμως ευτυχώς όταν ξυπνάει στις 3 για να φάει τις περισσότερες φορές κοιμάται μετά. Να πεινάει και να μην κοιμάται παίζει? Επίσης δοκίμασε όπως σου είπαν να την βάλεις στο κρεβάτι σου να δεις αν θα κοιμηθεί..

Όχι να πεινάει αποκλείεται τα βράδια με το ζόρι 2 φορές τρώει κ αυτές από λίγο...σίγουρα δεν ξυπναει για φαγητό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...