Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

Τι θα γίνει βρε κορίτσια; Έτσι θα τον αφήσουμε τον Φεβρουάριο; Χωρίς μανούλες!!!Έξι και πέντε ημερών σήμερα και δύο σάκκοι χθες στον υπέρηχο!!!Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά!!!Σας φιλώ και με το καλό να  κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 @Marla@ Συγχαρητήρια! Όλα καλά να σου πάνε! Εγώ είμαι 6+3! Είμαι ήδη διδυμομανουλα, τα μικρά μου είναι 4,5 ετών. Κ αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε χωρίς να το περιμένουμε, καθώς το ορμονικό προφίλ μου ήταν χάλια.. fsh 16  πριν 3 χρόνια. Τώρα είμαι 38 ετών.. Την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε σάκο (ένα) και λεκιθικο ασκό. Την άλλη εβδομάδα ελπίζουμε να ακούσουμε καρδούλα! Από συμπτώματα πως πάς? Εμένα με αηδιάζουν τα πάντα.. 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Μα λέω κ γω δεν θα έχουμε ομαδουλα εμείς!!!

Με το καλό κορίτσια!!! Εγώ είμαι 8 εβδομάδων με διδυμακια,  σήμερα ακούσαμε καρδούλες!!! Κορίτσια έχει καμία σας αρκετούς πόνους σαν περιόδου;;; εμένα δεν με έχουν αφήσει λεπτό.  . . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Mar.Theo είπε:

Μα λέω κ γω δεν θα έχουμε ομαδουλα εμείς!!!

Με το καλό κορίτσια!!! Εγώ είμαι 8 εβδομάδων με διδυμακια,  σήμερα ακούσαμε καρδούλες!!! Κορίτσια έχει καμία σας αρκετούς πόνους σαν περιόδου;;; εμένα δεν με έχουν αφήσει λεπτό.  . . 

Με το καλό και σε εσένα! Εγώ νιώθω πόνους περιόδου και περισσότερο κάτι σαν βάρος χαμηλά. Προσπαθώ να ξεκουράζομαι αρκετά κ παίρνω κ προγεστερόνη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Arden είπε:

Με το καλό και σε εσένα! Εγώ νιώθω πόνους περιόδου και περισσότερο κάτι σαν βάρος χαμηλά. Προσπαθώ να ξεκουράζομαι αρκετά κ παίρνω κ προγεστερόνη.

Προγεστερονη φουλ δεν το συζητώ σήμερα βεβαια μου έκοψε ο γιατρός κ την ενέσιμη,  εγώ είμαι με εξωσωματικη οπότε μέχρι τον τρίτο μήνα θα,παίρνω cyclacour κ outrogestan . . . Ξεκούραση προσπαθώ αλλά βλέπεις η δουλειά μου είναι ορθοστασία όλο το 8ωρο βέβαια όταν νοιώθω το παραμικρό κάθομαι.  . .  μου είπε για τους πόνους να παίρνω feldene αλλά δεν θέλω να φορτωνομαι κ αλλά χαπια

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 5:40 ΜΜ, Mar.Theo είπε:

Μα λέω κ γω δεν θα έχουμε ομαδουλα εμείς!!!

Με το καλό κορίτσια!!! Εγώ είμαι 8 εβδομάδων με διδυμακια,  σήμερα ακούσαμε καρδούλες!!! Κορίτσια έχει καμία σας αρκετούς πόνους σαν περιόδου;;; εμένα δεν με έχουν αφήσει λεπτό.  . . 

Γειά σου,ΜarTheo!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!!Από πονάκια άλλο καλό!!!Κι είναι κάτι που με τρομάζει κάθε φορά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Γειά σου,ΜarTheo!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!!Από πονάκια άλλο καλό!!!Κι είναι κάτι που με τρομάζει κάθε φορά!!

Κ συ διδυμακια!!!! Να ξέρεις πήρα ένα υπέροχο βιβλίο σήμερα που μιλάει για τα διδυμακια!!!! Παίρνεις τίποτα για τους πονους;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια όσες ειστε εγκυουλες  εχετε έντονο πονο στην πλατη στο ύψος περιπου του στήθους;  Με πιάνει καθε απογευμα κ υποφέρω.Ξερει τι μπορει να ειναι; Το εχει πάθει καμια ;


 

 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια όσες ειστε εγκυουλες  εχετε έντονο πονο στην πλατη στο ύψος περιπου του στήθους;  Με πιάνει καθε απογευμα κ υποφέρω.Ξερει τι μπορει να ειναι; Το εχει πάθει καμια ;


 

 
  •  

Αλλάζει με τις κινήσεις; Μήπως απλά πιανεσαι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μπα οχι το εχω παρατηρήσει καθε απογευμα με πιάνει κ μαζι 1 φορα βήχας 

Περίεργο.Μηπως μετά το φαγητό;Έχεις θέματα με παλινδρόμηση;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Marla@ είπε:

Περίεργο.Μηπως μετά το φαγητό;Έχεις θέματα με παλινδρόμηση;

Μπα οχι εκεινη την ωρα δεν τρωω ποτε..συνήθως με πιάνουν αναγούλες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...