Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

 

κι εγώ στα κακά πάντα την πλένω, στα τσισα θα την κάνω με μωρομαντηλα νερού. κλαίει όποτε την πλένω οπότε δεν μπορώ να την πηγαίνω και στα τσίσα.. κρέμες έχω διάφορες weleda, frezyderm, bepanthol.. 

πιπίλα έχω ακόμα μια καινούργια να δοκιμάσω αύριο..

Καλημέρα!!για δοκίμασε κ πες μας αν θα την δεχτεί.Εγω έχω δοκιμάσει mam nuk κ chicco 2 διαφορετικές πήγε ν μου δεχτεί την physio soft (την κράτησε πολύ περισσότερο από τις αλλεσ)αλλά σε επόμενη απόπειρα να της την ξαναδώσω δεν τη έπαιρνε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Efaki είπε:

Καλημέρα!!για δοκίμασε κ πες μας αν θα την δεχτεί.Εγω έχω δοκιμάσει mam nuk κ chicco 2 διαφορετικές πήγε ν μου δεχτεί την physio soft (την κράτησε πολύ περισσότερο από τις αλλεσ)αλλά σε επόμενη απόπειρα να της την ξαναδώσω δεν τη έπαιρνε.

Καλημέρα Έφη μου. Εγώ έχω πιπίλες της chicco,dr brown και mum. Τις περισσότερες πιπίλες μου τις έκαναν δώρο στο μαιευτήριο. Η δικιά μου αυτή τη στιγμή χρησιμοποιεί της mum. Τη κρατάει περισσότερο από τις άλλες. Αλλά ούτε εκείνη έχει μάθει να τη κρατάει σωστά ακόμα και είναι εδώ και ένα μήνα περίπου που της την έχω δώσει. Σε πέντε μέρες θα πάει τριών μηνών.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Efaki είπε:

Καλημέρα!!για δοκίμασε κ πες μας αν θα την δεχτεί.Εγω έχω δοκιμάσει mam nuk κ chicco 2 διαφορετικές πήγε ν μου δεχτεί την physio soft (την κράτησε πολύ περισσότερο από τις αλλεσ)αλλά σε επόμενη απόπειρα να της την ξαναδώσω δεν τη έπαιρνε.

την physio soft αγόρασα κι εγώ και θα της την δοκιμάσω σε λίγο! μου φαίνεται πολύ μαλακή, ίσως την κρατήσει! έχει αρχίσει και πιπιλιζει το χέρι της και το δάχτυλο της.. οπότε ίσως κρατήσει και την πιπίλα! 

από γκρίνια πως τα πάτε εσείς έφη;; τη νύχτα ξυπνάει για γαλα;

πρίν από 48 λεπτά , DINA86 είπε:

Καλημέρα στην παρέα!! Έχω ένα κοριτσάκι 2 μηνών και κάτι ημερών και δεν τρώει πολύ, δίνω αποκλειστικά γάλα σε σκόνη.. στα κιλά πήρε περίπου 1,5 από τότε που γεννήθηκε και έχει φρενάρει τις τελευταίες μέρες, η παιδίατρος δεν ανησυχεί όμως εγώ σκέπτομαι να αλλάξω γάλα γιατί δεν βλέπω να το πίνει με όρεξη. Της δίνω το nan1 nestle.. έχει καμία άλλη κοπέλα το ίδιο θέμα; 

εγώ θα σου έλεγα να αλλάξεις παιδίατρο! εάν το μωρό δεν παίρνει καθόλου βάρος τον τελευταίο καιρό και δεν τρωει με ορεξη πρέπει να το ψάξεις οπωσδήποτε χθες! μπορεί να χρειαστεί να κανετε εξετάσεις. θέλουμε να παίρνει 150γρ την εβδομάδα το λιγότερο σε αυτή την ηλικία.. άλλαξε παιδίατρο σήμερα κιόλας, δε θέλω να σε αγχωσω, αλλά με τα μωράκια δεν παίζουμε.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα από την αρχή έπιασε πολύ καλά τις πιπίλες Bibs και δεν τις έχω αλλάξει...του ξαναπήρα αυτές! Γενικά έχει ηρεμήσει πολύ και μου κοιμάται αρκετά...μετά το γεύμα θα κοιμηθεί μισαωρακι ..μετά λίγο παιχνίδι καμια ώρα...μετά πάλι θέλει υπνάκο...και φτάνει η ώρα για το επόμενο γεύμα... Το βράδυ θα κοιμηθεί 6-7 ώρες συνεχόμενα. Εσάς πως είναι οι ρουτίνες σας; Επίσης όσες δίνεται γάλα σκόνη πόσα μλ πίνουν τώρα περίπου;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiridoulaK είπε:

Καλημέρα Έφη μου. Εγώ έχω πιπίλες της chicco,dr brown και mum. Τις περισσότερες πιπίλες μου τις έκαναν δώρο στο μαιευτήριο. Η δικιά μου αυτή τη στιγμή χρησιμοποιεί της mum. Τη κρατάει περισσότερο από τις άλλες. Αλλά ούτε εκείνη έχει μάθει να τη κρατάει σωστά ακόμα και είναι εδώ και ένα μήνα περίπου που της την έχω δώσει. Σε πέντε μέρες θα πάει τριών μηνών.

Της mum δεν μου την κράτησε όσο την physio και αυτό πιστεύω τυχαία έγινε γιατί μετά αηδιαζε.Εμεις είμαστε 2 μηνών κ 9 ημερών.

1 hour ago, Amalia! είπε:

την physio soft αγόρασα κι εγώ και θα της την δοκιμάσω σε λίγο! μου φαίνεται πολύ μαλακή, ίσως την κρατήσει! έχει αρχίσει και πιπιλιζει το χέρι της και το δάχτυλο της.. οπότε ίσως κρατήσει και την πιπίλα! 

από γκρίνια πως τα πάτε εσείς έφη;; τη νύχτα ξυπνάει για γαλα;

εγώ θα σου έλεγα να αλλάξεις παιδίατρο! εάν το μωρό δεν παίρνει καθόλου βάρος τον τελευταίο καιρό και δεν τρωει με ορεξη πρέπει να το ψάξεις οπωσδήποτε χθες! μπορεί να χρειαστεί να κανετε εξετάσεις. θέλουμε να παίρνει 150γρ την εβδομάδα το λιγότερο σε αυτή την ηλικία.. άλλαξε παιδίατρο σήμερα κιόλας, δε θέλω να σε αγχωσω, αλλά με τα μωράκια δεν παίζουμε.. 

Είχαμε θέμα με κολικούς που πλέον δειχνει να περνάνε της δίνω βέβαια κάτι σταγόνες προληπτικά κ ίσως βοήθησαν κ αυτές.Το βράδυ δεν μου ξυπνάει όπως στις αρχές.Κοιμαται στις 11 και αντε ν μου ξυπνήσει στις 3 αλλιώς τώρα τελευταία μου ξυπνάει στις 5 κ ξανά κοιμαται μέχρι τις 8-9.

 

πρίν από 21 λεπτά , Marilou7 είπε:

Κορίτσια εμένα από την αρχή έπιασε πολύ καλά τις πιπίλες Bibs και δεν τις έχω αλλάξει...του ξαναπήρα αυτές! Γενικά έχει ηρεμήσει πολύ και μου κοιμάται αρκετά...μετά το γεύμα θα κοιμηθεί μισαωρακι ..μετά λίγο παιχνίδι καμια ώρα...μετά πάλι θέλει υπνάκο...και φτάνει η ώρα για το επόμενο γεύμα... Το βράδυ θα κοιμηθεί 6-7 ώρες συνεχόμενα. Εσάς πως είναι οι ρουτίνες σας; Επίσης όσες δίνεται γάλα σκόνη πόσα μλ πίνουν τώρα περίπου;;;

Θηλάζει?η κανεις μικτή διατροφή γιατί βλέπω ότι αναφέρεις γάλα σκόνη.Εμενα ξυπνάει 8-9 την βαζω κ απασχολείται κάνα 20 λεπτό στο μομπιλε της κούνιας γύρω στις 10-11 θα ξαναφάει μπορεί ν κοιμηθεί στην αγκαλιά μ κανα 30λεπτο μετά απασχολείται στο γυμναστήριο καμία ώρα μετά πάλι φαΐ και το μεσημέρι αν την καταφερω μπορεί ν κοιμηθούμε κάνα 3ωρο μετά πάλι φαΐ ανα 1 η 2 ώρες και πέφτει πια στις 11 για υπνο όπου συνήθως κοιμαται σερί από 4 μέχρι 6 ώρες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμείς είμαστε 3 μηνων και κάτι ημερών...δε θηλάζω...τρώει περίπου 160-180 ml ανά 4-5 ώρες...εμείς δεν έχουμε καταφέρει να κοιμόμαστε σερί το βράδυ...αντε να κοιμηθεί από τις 9 μέχρι τις 12-1 σερί μετά γαλα που δεν τρωει πολύ το βράδυ...κ μετά αντε κανένα 2ωρο μέχρι να την ξανά πάρει ο ύπνος μέχρι τις 5-6...είναι δύσκολα τα βράδια μας!εμείς έχουμε πιπίλες της nuk που έχουν ίδια θηλη με το μπουκάλι κ έτσι τη δέχεται μια χαρά αν κ δε τη χρησιμοποιεί πολύ μόνο όταν νυσταζει! γενικά μέσα στη μέρα κοιμάται 2 3 φορές από μισάωρο με 2ωρο αναλόγως.. παίζει πολύ στο γυμναστήριο κάνει πολλές φωνούλες γελαει πολυ κ τρώει ασταμάτητα τα χερια! τώρα αρχίσαμε δειλά δειλά να πιάνουμε κ πραγματάκια!

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

την physio soft αγόρασα κι εγώ και θα της την δοκιμάσω σε λίγο! μου φαίνεται πολύ μαλακή, ίσως την κρατήσει! έχει αρχίσει και πιπιλιζει το χέρι της και το δάχτυλο της.. οπότε ίσως κρατήσει και την πιπίλα! 

από γκρίνια πως τα πάτε εσείς έφη;; τη νύχτα ξυπνάει για γαλα;

εγώ θα σου έλεγα να αλλάξεις παιδίατρο! εάν το μωρό δεν παίρνει καθόλου βάρος τον τελευταίο καιρό και δεν τρωει με ορεξη πρέπει να το ψάξεις οπωσδήποτε χθες! μπορεί να χρειαστεί να κανετε εξετάσεις. θέλουμε να παίρνει 150γρ την εβδομάδα το λιγότερο σε αυτή την ηλικία.. άλλαξε παιδίατρο σήμερα κιόλας, δε θέλω να σε αγχωσω, αλλά με τα μωράκια δεν παίζουμε.. 

δεν ξέρω ακόμα φοβάμαι μήπως ζυγίζω και λάθος.. σήμερα πχ από την Παρασκευή δείχνει 120 γραμμάρια πάνω έχω ακρίβειας ζυγαριά που την έχω διασταυρώσει με της παιδιάτρου χωρίς αποκλείσεις 

Link to comment
Share on other sites

Κάνω μικτή διατροφή! Μετά το θηλασμό εμένα πίνει περίπου 120 μλ. Άρα μάλλον δεν παίρνει και πολύ γάλα από μένα!!! Βέβαια τρώει κάθε 2μιση με 3 ώρες... Αν τον αφήσω παραπάνω μας ακούει όλη η πολυκατοικία!😂 @Jiji υπομονή και θα στρώσει κ το βράδυ. Εγώ δεν ξέρω πως έγινε, ενώ τον πρώτο μήνα με βασάνιζε όλη νύχτα, ξαφνικά έστρωσε ως δια μαγείας!!! Τη μέρα ο ύπνος του με ζοριζει λίγο γιατί κοιμάται μόνο πάνω μου. Αν τον αφήσω στο λίκνο ξυπνάει στα 10 λεπτά το πολύ. Ευτυχώς δεν έχω άλλο παιδί και γενικά δεν έχω κάτι άλλο να κάνω πέρα από το μωρό γιατί δεν ξέρω πως θα την πάλευα. Έτσι για να κοιμάται κάθομαι κι εγώ στο κρεβάτι όση ώρα χρειαστεί!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χθες είχαμε παιδίατρο, κάναμε το πρώτο εμβόλιο. Ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έχει εμφανίσει κάποια παρενέργεια.

Η μπέμπα είναι 4.5 κιλά και τρώει από 90 έως 120 ml ανά 3 ώρες. Το βράδυ ξυπνάει συνήθως στο 4ωρο για να φάει και ευτυχώς ξανακοιμαται. 

Πιπίλα έχω δώσει της Avent. Βέβαια δεν είναι και πολύ φαν. Τώρα τελευταία προτιμάει να βάζει τα χέρια στο στόμα. 

Την ημέρα την πλένω σε κάθε αλλαγή πανας. Κ εμένα έκλαιγε στο πλύσιμο, αλλά έχει λίγες μέρες που σταμάτησε να κλαίει (μάλλον το συνήθισε ΧΑ ΧΑ). Κρέμα χρησιμοποιώ της σεπτονα. Sudocream μόνο αν έχει κοκκινησει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Κάνω μικτή διατροφή! Μετά το θηλασμό εμένα πίνει περίπου 120 μλ. Άρα μάλλον δεν παίρνει και πολύ γάλα από μένα!!! Βέβαια τρώει κάθε 2μιση με 3 ώρες... Αν τον αφήσω παραπάνω μας ακούει όλη η πολυκατοικία!😂 @Jiji υπομονή και θα στρώσει κ το βράδυ. Εγώ δεν ξέρω πως έγινε, ενώ τον πρώτο μήνα με βασάνιζε όλη νύχτα, ξαφνικά έστρωσε ως δια μαγείας!!! Τη μέρα ο ύπνος του με ζοριζει λίγο γιατί κοιμάται μόνο πάνω μου. Αν τον αφήσω στο λίκνο ξυπνάει στα 10 λεπτά το πολύ. Ευτυχώς δεν έχω άλλο παιδί και γενικά δεν έχω κάτι άλλο να κάνω πέρα από το μωρό γιατί δεν ξέρω πως θα την πάλευα. Έτσι για να κοιμάται κάθομαι κι εγώ στο κρεβάτι όση ώρα χρειαστεί!

καλημέρα! εμάς τα μωράκια μας ταιριάζουν! και η δικιά μου ενώ την νύχτα κοιμάται στο κρεβάτι, την ημέρα με το που την αφήσω πεταγεται σαν ελατήριο! οπότε κάθομαι κι εγώ και την κρατάω να κοιμάται!

19 ώρες πρίν, Arden είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χθες είχαμε παιδίατρο, κάναμε το πρώτο εμβόλιο. Ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έχει εμφανίσει κάποια παρενέργεια.

Η μπέμπα είναι 4.5 κιλά και τρώει από 90 έως 120 ml ανά 3 ώρες. Το βράδυ ξυπνάει συνήθως στο 4ωρο για να φάει και ευτυχώς ξανακοιμαται. 

Πιπίλα έχω δώσει της Avent. Βέβαια δεν είναι και πολύ φαν. Τώρα τελευταία προτιμάει να βάζει τα χέρια στο στόμα. 

Την ημέρα την πλένω σε κάθε αλλαγή πανας. Κ εμένα έκλαιγε στο πλύσιμο, αλλά έχει λίγες μέρες που σταμάτησε να κλαίει (μάλλον το συνήθισε ΧΑ ΧΑ). Κρέμα χρησιμοποιώ της σεπτονα. Sudocream μόνο αν έχει κοκκινησει.

καλημέρα! κι εγώ sudocream μόνο όταν κοκκινίζει και πάλι λένε δεν κάνει. όταν την πλένεις με ποιο τρόπο την κρατάς στα χέρια σου;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

καλημέρα! εμάς τα μωράκια μας ταιριάζουν! και η δικιά μου ενώ την νύχτα κοιμάται στο κρεβάτι, την ημέρα με το που την αφήσω πεταγεται σαν ελατήριο! οπότε κάθομαι κι εγώ και την κρατάω να κοιμάται!

καλημέρα! κι εγώ sudocream μόνο όταν κοκκινίζει και πάλι λένε δεν κάνει. όταν την πλένεις με ποιο τρόπο την κρατάς στα χέρια σου;; 

Καλησπέρα! Με το αριστερό χέρι σαν να την έχω αγκαλιά στην ουσία, στηρίζει τον κορμό της στο χέρι μου και εγώ την πιάνω από το αριστερό μπουτακι.. δεν ξέρω αν γίνεται κατανοητό..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2023 at 9:49 PM, Amalia! said:

κορίτσια με την αλλαγή πάνας ποια κρέμα χρησιμοποιείτε; επίσης τα πλένετε σε κάθε αλλαγή;

Γεια σας κοριτσια! Ουτε εγω τον πλενω καθε φορα, μονο στα κακα! Εγω χρησιμοποιω για να τον καθαρισω μισελαρ νερο το παιδικο με δισκους ντεμακιγιαζ απο οργανικο βαμβακι κ για κρεμα εβαζα frezyderm κ τωρα χρησιμοποιω κεραλοιφη που μου την εφτιαξε η νομα μου! Εμενα παντως του αρεσει το νερο δεν κλαιει καθολου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Arden είπε:

Καλησπέρα! Με το αριστερό χέρι σαν να την έχω αγκαλιά στην ουσία, στηρίζει τον κορμό της στο χέρι μου και εγώ την πιάνω από το αριστερό μπουτακι.. δεν ξέρω αν γίνεται κατανοητό..

Καλησπέρα!!και εγω έτσι την κρατάω και της αρέσει το νερό δεν έχω θέμα γκρίνιας όποτε την πλένω στην αλλαγη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arden είπε:

Καλησπέρα! Με το αριστερό χέρι σαν να την έχω αγκαλιά στην ουσία, στηρίζει τον κορμό της στο χέρι μου και εγώ την πιάνω από το αριστερό μπουτακι.. δεν ξέρω αν γίνεται κατανοητό..

 

πρίν από 20 λεπτά , Efaki είπε:

Καλησπέρα!!και εγω έτσι την κρατάω και της αρέσει το νερό δεν έχω θέμα γκρίνιας όποτε την πλένω στην αλλαγη

κι εγώ κορίτσια το ίδιο.. απλώς σκέφτομαι οσο   μεγαλώνει δε θα βολεύει αυτό το κράτημα! μετά πως θα τα κραταμε;; 

πρίν από 28 λεπτά , N.Angel είπε:

Γεια σας κοριτσια! Ουτε εγω τον πλενω καθε φορα, μονο στα κακα! Εγω χρησιμοποιω για να τον καθαρισω μισελαρ νερο το παιδικο με δισκους ντεμακιγιαζ απο οργανικο βαμβακι κ για κρεμα εβαζα frezyderm κ τωρα χρησιμοποιω κεραλοιφη που μου την εφτιαξε η νομα μου! Εμενα παντως του αρεσει το νερο δεν κλαιει καθολου! 

τυχερή! κι εμένα ένα φεγγάρι της άρεσε.. τώρα άλλαξε γνωμη!!!

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2023 at 1:16 PM, Marilou7 said:

Κορίτσια εμένα από την αρχή έπιασε πολύ καλά τις πιπίλες Bibs και δεν τις έχω αλλάξει...του ξαναπήρα αυτές! Γενικά έχει ηρεμήσει πολύ και μου κοιμάται αρκετά...μετά το γεύμα θα κοιμηθεί μισαωρακι ..μετά λίγο παιχνίδι καμια ώρα...μετά πάλι θέλει υπνάκο...και φτάνει η ώρα για το επόμενο γεύμα... Το βράδυ θα κοιμηθεί 6-7 ώρες συνεχόμενα. Εσάς πως είναι οι ρουτίνες σας; Επίσης όσες δίνεται γάλα σκόνη πόσα μλ πίνουν τώρα περίπου;;;

Εμενα εχει καμια βδομαδα που κοιμαται λιγο περισσοτερο το πρωι κ μεσημερι αν κοιμηθω κ εγω..το βραδυ κοιμαται ευτυχως αρκετα..μια φορα ξυπναει μονο κ πρωι σηκωνομαστε κατα τις 7.30 με 8.30. Το βραδυ αρχιζουμε να κοιμομαστε κατα τις 9+..

κοριτσια εμενα ο δικος μου ειναι πολυ φαγανος! Οσο του δωσεις θα πιει…χθες ηπιε 180μλ μονοκοπανια! Γενικα του δινω 100μλ +θηλασμο! Μεσα σε ενα μηνα πηρε 1,5 κιλο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...