Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Ανησυχίες για την σύλληψη


Recommended Posts

Καλησπερα σε όλες και όλους ..

Αυτόν τον καιρό ξεκίνησαμε προσπάθειες με τον άντρα μου για να αποκτήσουμε παιδί αλλά προέκυψε ουρολοίμωξη και φοβάμαι να παρω αντιβίωση είτε γιατί μπορεί να έχει γίνει η σύλληψη είτε γιατί το κάνει πιο δύσκολο .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Maraki00 είπε:

Καλησπερα σε όλες και όλους ..

Αυτόν τον καιρό ξεκίνησαμε προσπάθειες με τον άντρα μου για να αποκτήσουμε παιδί αλλά προέκυψε ουρολοίμωξη και φοβάμαι να παρω αντιβίωση είτε γιατί μπορεί να έχει γίνει η σύλληψη είτε γιατί το κάνει πιο δύσκολο .. 

Καλησπέρα,υπάρχουν και αντιβιωσεις συμβατές με την εγκυμοσύνη. Καλό είναι όπως και να έχει να μην αφήσεις την ουρολοίμωξη. Μέχρι και την καθυστέρηση κ αν δεις θετικό τεστ,δεν υπάρχει κανένα θέμα. Εύχομαι σύντομα εγκυουλα.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Maraki00 είπε:

Καλησπερα σε όλες και όλους ..

Αυτόν τον καιρό ξεκίνησαμε προσπάθειες με τον άντρα μου για να αποκτήσουμε παιδί αλλά προέκυψε ουρολοίμωξη και φοβάμαι να παρω αντιβίωση είτε γιατί μπορεί να έχει γίνει η σύλληψη είτε γιατί το κάνει πιο δύσκολο .. 

Καλημέρα! Να πάρεις οπωσδήποτε αντιβίωση γιατί την ουρολοίμωξη δεν πρέπει να την αφήνουμε. Υπάρχουν συμβατές αντιβιώσεις. Εγώ είμαι έγκυος στον πέμπτο μήνα και χθες ανακάλυψα ουρολοίμωξη και ξεκίνησα αντιβίωση. Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου πάλι το ίδιο είχα πάθει και πήρα κανονικά μια συμβατή αντιβίωση. Χειρότερο θα είναι αν το αφήσεις έτσι. 

 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

20 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Καλησπέρα,υπάρχουν και αντιβιωσεις συμβατές με την εγκυμοσύνη. Καλό είναι όπως και να έχει να μην αφήσεις την ουρολοίμωξη. Μέχρι και την καθυστέρηση κ αν δεις θετικό τεστ,δεν υπάρχει κανένα θέμα. Εύχομαι σύντομα εγκυουλα.


 

Απλά αγχώνομαι φοβάμαι ότι επηρεάσει στο να αναπτυχθεί η να προχωρήσει σε εγκυμοσύνη 

Μου έγραψε Ceclor για 12 μερες ελπίζω να πάνε ολα καλά ..

9 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Να πάρεις οπωσδήποτε αντιβίωση γιατί την ουρολοίμωξη δεν πρέπει να την αφήνουμε. Υπάρχουν συμβατές αντιβιώσεις. Εγώ είμαι έγκυος στον πέμπτο μήνα και χθες ανακάλυψα ουρολοίμωξη και ξεκίνησα αντιβίωση. Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου πάλι το ίδιο είχα πάθει και πήρα κανονικά μια συμβατή αντιβίωση. Χειρότερο θα είναι αν το αφήσεις έτσι. 

 

Μου έγραψε ceclor για 12 ημέρες απλά φοβάμαι να μην επηρεάσει την όλη διαδικασία ..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maraki00 είπε:

 


 

Απλά αγχώνομαι φοβάμαι ότι επηρεάσει στο να αναπτυχθεί η να προχωρήσει σε εγκυμοσύνη 

Μου έγραψε Ceclor για 12 μερες ελπίζω να πάνε ολα καλά ..

Μου έγραψε ceclor για 12 ημέρες απλά φοβάμαι να μην επηρεάσει την όλη διαδικασία ..

Μη φοβάσαι! Εγώ για να σου δώσω να καταλάβεις το πρώτο παιδάκι δεν ερχόταν με τίποτα λόγω κάποιων θεμάτων που είχαμε και το αποκτήσαμε τελικά με εξωσωματική. Τελικά τώρα το μωράκι που κυοφορώ το περιμένω από απρόσμενη φυσιολογική σύλληψη και μάλιστα σε κύκλο που είχα κολλήσει ίωση και είχα πάρει αντιβίωση πάνω στις γόνιμες περίπου. 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...