Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εχω ξεκινήσει το περπάτημα! Τα βραδάκια έχω κάτι πονάκια περιόδου που εξαφανίζονται το πρωί! Δεν έχω έρθει σε συνεννοηση με κανέναν αναισθησιολόγο του νοσοκομείου! Θα πάω εγώ να γεννήσω και ο Θεός βοηθός! Δεν σου κρύβω πως φοβάμαι λίγο, αλλά ας γεννηθει καλά το μωρό μου και ας πονέσω!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω ξεκινήσει το περπάτημα! Τα βραδάκια έχω κάτι πονάκια περιόδου που εξαφανίζονται το πρωί! Δεν έχω έρθει σε συνεννοηση με κανέναν αναισθησιολόγο του νοσοκομείου! Θα πάω εγώ να γεννήσω και ο Θεός βοηθός! Δεν σου κρύβω πως φοβάμαι λίγο, αλλά ας γεννηθει καλά το μωρό μου και ας πονέσω!

βασικα ξεκινα κ το ελευθερο sex... τρομερα βοηθητικο! εγω θα σου ελεγα να κανεις επισκληριδιο μονο σε περιπτωση που μπεις να γεννησεις με τεχνητους πονους. αν ο τοκετος ξεκινησει μονος του δεν χρειαζεται να κανεις...καμια δεν πεθανε απο τον πονο του τοκετου αν προκυψει οτιδηποτε κ χρειαστεις καισαρικη τη τελευταια στιγμη τοτε οι ιδιοι οι γιατροι θα καλεσουν αναισθησιολογο ειτε εχεις συνενοηθει ειτε οχι... με το καλο κ να σκεφτεσαι μονο θετικα! τι περιμενεις? αγορακι ή κοριτσακι?

Link to comment
Share on other sites

μα κι εγώ αυτό λέω!δεν το πιστεύω!αλλά αυτη η εικονα μεταφέρεται

όσο για τον Κορκότζελο,σε αυτόν είχα κάνει β' επιπέδου,δεν μπορώ να πω πως μου ενεπνευσε κάτι καλό ή κακό!ουδέτερα πράματα!;)

τη Ζαγαλίκη την έχω δει μια φορά και μόνο,δεν μπορω να πω

συμφωνω μαζι σου ...ο κορκοτζελος την εχει πολυ ευκολη την καισαρικη...η ζαγαλικη εχει πολυ ευκολη την παραπομπη για αμνυοπαρακεντιση...παθουσα ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

βασικα ξεκινα κ το ελευθερο sex... τρομερα βοηθητικο! εγω θα σου ελεγα να κανεις επισκληριδιο μονο σε περιπτωση που μπεις να γεννησεις με τεχνητους πονους. αν ο τοκετος ξεκινησει μονος του δεν χρειαζεται να κανεις...καμια δεν πεθανε απο τον πονο του τοκετου αν προκυψει οτιδηποτε κ χρειαστεις καισαρικη τη τελευταια στιγμη τοτε οι ιδιοι οι γιατροι θα καλεσουν αναισθησιολογο ειτε εχεις συνενοηθει ειτε οχι... με το καλο κ να σκεφτεσαι μονο θετικα! τι περιμενεις? αγορακι ή κοριτσακι?
Για το σεξ έχω ακούσει, αλλά ο άντρας μου δεν θέλει με τίποτα, γιατί φοβάται!:oops: Οπότε περπατάμε.....Περιμένω κοριτσάκι:P

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλίτσες και κούκλάκια στις κοιλίτσες! Χρόνια πολλά!

Εμείς είμαστε πολυ καλα! Δεν νιώθω καμία ναυτία, τιποτα απολύτως!

Στις 30/05 εχουμε ραντεβου για αυχενικη και αποφάσισα να ακολουθήσω τον γιατρο μου και να μην πάω στον Μακρυδημα!

Αχ ανυπομονώ μα μεγαλώσει η κοιλίτσα για να πιστέψω πως ειμαι έγκυος!

Η επόμενη εξέταση μετα την αυχενικη ποτε ειναι;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κουκλίτσες και κούκλάκια στις κοιλίτσες! Χρόνια πολλά!

Εμείς είμαστε πολυ καλα! Δεν νιώθω καμία ναυτία, τιποτα απολύτως!

Στις 30/05 εχουμε ραντεβου για αυχενικη και αποφάσισα να ακολουθήσω τον γιατρο μου και να μην πάω στον Μακρυδημα!

Αχ ανυπομονώ μα μεγαλώσει η κοιλίτσα για να πιστέψω πως ειμαι έγκυος!

Η επόμενη εξέταση μετα την αυχενικη ποτε ειναι;

καλημέρα κορίτσι!

μπράβο,όλα καλά λοιπόν!ποιον γιατρό εννοείς;τον Ακρίβη;ή αυτόν που έχεις στην Ηγουμενίτσα;

η επόμενη είναι η β'επιπέδου την οποία κάνουμε νομίζω κοντά στον 7ο;;;πω πω κάνω λες και γέννησα χρόνια πριν!!!!:shock:


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη μεγάλη εξέταση είναι η β επιπέδου και γίνεται μεταξύ 20ης και 22ης εβδομάδας! Γυρώ στους πεντέμισι μήνες δηλαδή!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη μεγάλη εξέταση είναι η β επιπέδου και γίνεται μεταξύ 20ης και 22ης εβδομάδας! Γυρώ στους πεντέμισι μήνες δηλαδή!

έχεις δίκιο!!πω πω μακρυνό παρελθόν!:shock:

με το καλό Μαρία!:P


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ τον γιατρο στην Ηγουμενίτσα. Με τον Ακριβη εχω προγραμματισμένο ραντεβου τον Ιούνιο όπου θα δει οτι εξετασεις εχουμε κάνει.

Δηλαδή εφόσον η αυχενικη θα γίνει στην 12η εβδομαδα, η επόμενη συνάντηση με τον γιατρο θα ειναι μετα απο 10 εβδομάδες;

Δεν γινεται να πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες; :D:D:D


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη μεγάλη εξέταση είναι η β επιπέδου και γίνεται μεταξύ 20ης και 22ης εβδομάδας! Γυρώ στους πεντέμισι μήνες δηλαδή!

Margi εσυ πως είσαι; Εφτασες την 39η μπράβο! Ειμαι σίγουρη πως θα πανε ολα καλα και θα έρθεις πολυ γρήγορα να μας πεις την εμπειρία σου!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοώ τον γιατρο στην Ηγουμενίτσα. Με τον Ακριβη εχω προγραμματισμένο ραντεβου τον Ιούνιο όπου θα δει οτι εξετασεις εχουμε κάνει.

Δηλαδή εφόσον η αυχενικη θα γίνει στην 12η εβδομαδα, η επόμενη συνάντηση με τον γιατρο θα ειναι μετα απο 10 εβδομάδες;

Δεν γινεται να πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες; :D:D:D

Oxi, δεν θα πας μετά από 10 εβδομάδες! Κάθε μήνα γίνεται υπέρηχος! Απλά, η β επιπέδου γίνεται σε συγκεκριμένη εβδομάδα!

Εγώ περιμένω μέρα με τη μέρα να γεννήσω! Ελπίζω συντομα να σας έχω ευχάριστα!

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου:P


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Oxi, δεν θα πας μετά από 10 εβδομάδες! Κάθε μήνα γίνεται υπέρηχος! Απλά, η β επιπέδου γίνεται σε συγκεκριμένη εβδομάδα!

Εγώ περιμένω μέρα με τη μέρα να γεννήσω! Ελπίζω συντομα να σας έχω ευχάριστα!

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου:P

με το καλό!!!κοριτσάκι περιμένεις;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσάκι περιμένει!

Ευτυχώς που γινεται κάθε μηνα υπερηχος! Οχι οτι δεν εχω υπομονη, αλλα ειναι τόσο ωραία να βλέπεις στον υπερηχο!

Margi λες να μας βγει Σάββατο γεννημένο και γουρλίδικο το κοριτσάκι;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσάκι περιμένει!

Ευτυχώς που γινεται κάθε μηνα υπερηχος! Οχι οτι δεν εχω υπομονη, αλλα ειναι τόσο ωραία να βλέπεις στον υπερηχο!

Margi λες να μας βγει Σάββατο γεννημένο και γουρλίδικο το κοριτσάκι;

Μωρέ ας βγει όποια μέρα θέλει! Αρκεί να είναι γερό και δυνατό!:P Η αγωνία μου στα ύψη λέμε!

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ας βγει όποια μέρα θέλει! Αρκεί να είναι γερό και δυνατό!:P Η αγωνία μου στα ύψη λέμε!

όλα θα πάνε καλά!θα δεις!ξεκουράσου εσύ και κάνε θετικές σκέψεις μόνο!εξάλλου σε αυτή την περίπτωση μόνο θετικά μπορείς να σκέφτεσαι αφού πλησιάζει η ώρα να κρατήσεις αγκαλίτσα τη γλυκειά κορούλα σου!:P


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...