Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Να σου πω γιατί. Γιατί όπως η φίλη μας δεν μπορεί να έχει όλα τα δικαιολογητικά ή γιατί απορρίπτονται απευθείας οι άνεργες ή γιατί οι μη δημότες δεν παίρνουν αρκετά μόρια ή γιατί σε αναγκάζουν να το τοποθετήσεις στον παιδικό της γειτονιάς σου που μπορεί να είναι παμπάλαιο οίκημα, να μην έχει χώρους παιχνιδιού, να έχει απαράδεκτες "εκπαιδευτικούς" σε τόσο τρυφερή ηλικία. Επίσης μπορεί να μην οδηγείς ή να μην έχεις αυτοκίνητο ή τέλος να μην σε βολεύει το ωράριο. Για όλους αυτούς τους λόγους, θα πεις ναι σε ιδιωτικό. Τέλος, ήδη σημείωσα αν δουλεύουν και οι δύο και πληρώνονται ΚΑΝΟΝΙΚΑ...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω γιατί. Γιατί όπως η φίλη μας δεν μπορεί να έχει όλα τα δικαιολογητικά ή γιατί απορρίπτονται απευθείας οι άνεργες ή γιατί οι μη δημότες δεν παίρνουν αρκετά μόρια ή γιατί σε αναγκάζουν να το τοποθετήσεις στον παιδικό της γειτονιάς σου που μπορεί να είναι παμπάλαιο οίκημα, να μην έχει χώρους παιχνιδιού, να έχει απαράδεκτες "εκπαιδευτικούς" σε τόσο τρυφερή ηλικία. Επίσης μπορεί να μην οδηγείς ή να μην έχεις αυτοκίνητο ή τέλος να μην σε βολεύει το ωράριο. Για όλους αυτούς τους λόγους, θα πεις ναι σε ιδιωτικό. Τέλος, ήδη σημείωσα αν δουλεύουν και οι δύο και πληρώνονται ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

υπερτερεί ο ιδιωτικός έτσι όπως τα λες όντως!

εσύ που πηγαίνεις τη μικρή σου;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

ntemaki οπως τα λεει η ravt ειναι.

καταρχην δεν την παιρνουν ηλικιακα γιατι δεν θα ειναι 18 μηνων κλεισμενα, χρωσταει εισφορες στο τεβε οποτε ενημεροτητα γιοκ κ μενω εξω απο τα γιαννενα (αλλο αν δουλευω μεσα) οποτε παλι γιοκ.

3 γιοκ = ιδιωτικος τον οποιο δεν μπορω να πληρωσω γιατι οι πελατες μου δεν με πληρωνουν σταθερα.

οποτε sling και βουρ για εφοριες κ τραπεζες :P:p:p:p:p:p.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ntemaki οπως τα λεει η ravt ειναι.

καταρχην δεν την παιρνουν ηλικιακα γιατι δεν θα ειναι 18 μηνων κλεισμενα, χρωσταει εισφορες στο τεβε οποτε ενημεροτητα γιοκ κ μενω εξω απο τα γιαννενα (αλλο αν δουλευω μεσα) οποτε παλι γιοκ.

3 γιοκ = ιδιωτικος τον οποιο δεν μπορω να πληρωσω γιατι οι πελατες μου δεν με πληρωνουν σταθερα.

οποτε sling και βουρ για εφοριες κ τραπεζες :P:p:p:p:p:p.

sling???:shock::shock: πόσα κιλά είστε καλέ;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

sling???:shock::shock: πόσα κιλά είστε καλέ;

τον προηγουμενο μηνα πιασαμε αισιως 9 κιλα

εσεις?

καλε στο sling τα βαζεις και πιο μεγαλα.

τωρα θελουμε να αλλαξουμε καθισματακι στο αυτοκινητο.παει το ψαξιμο συννεφο.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τον προηγουμενο μηνα πιασαμε αισιως 9 κιλα

εσεις?

καλε στο sling τα βαζεις και πιο μεγαλα.

τωρα θελουμε να αλλαξουμε καθισματακι στο αυτοκινητο.παει το ψαξιμο συννεφο.

11.100 15 μηνών

όταν περπατήσει τι θα την κάνεις;μέχρι πόσα κιλά είναι το σλίνγκ?

άσχετο,τι γάλα πίνετε;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

11.100 15 μηνών

όταν περπατήσει τι θα την κάνεις;μέχρι πόσα κιλά είναι το σλίνγκ?

άσχετο,τι γάλα πίνετε;

Περπαταει απλα παει σαν εκρεμμες :D:D:D:D:D

δεν θυμαμαι μεχρι ποσα κιλα αντεχει απλα εχω δει μαμαδες που τα φορανε και με μεγαλυτερα παιδια.

λοιπον εμεις οταν σταματησαμε τον θηλασμο δεν θελαμε αλλο γαλα.4 μηνες χαλασα του κοσμου τα χρηματα σε γαλατα αλλα τιποτα.

με το που φτανουμε χρονο πελεκηθηκαμε στο φρεσκο.

μου ειχε πει ο παιδιατρος οχι φρεσκο μεχρι τον 18 μηνα αλλα δεν γινοταν να την αφησω ετσι.μετα μας ειπε οκ αφου δεν πινει αλλο.

βγαλε ακρη τωρα.

αλλοι επιτρεπουν το φρεσκο απο τον χρονο αλλοι οχι.

νομιζω ειναι θεμα αλλεργιας,εμενα δεν επαθε τιποτε.

εσεις τι πινετε?

παει και η ερτ (ασχετο!)


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περπαταει απλα παει σαν εκρεμμες :D:D:D:D:D

δεν θυμαμαι μεχρι ποσα κιλα αντεχει απλα εχω δει μαμαδες που τα φορανε και με μεγαλυτερα παιδια.

λοιπον εμεις οταν σταματησαμε τον θηλασμο δεν θελαμε αλλο γαλα.4 μηνες χαλασα του κοσμου τα χρηματα σε γαλατα αλλα τιποτα.

με το που φτανουμε χρονο πελεκηθηκαμε στο φρεσκο.

μου ειχε πει ο παιδιατρος οχι φρεσκο μεχρι τον 18 μηνα αλλα δεν γινοταν να την αφησω ετσι.μετα μας ειπε οκ αφου δεν πινει αλλο.

βγαλε ακρη τωρα.

αλλοι επιτρεπουν το φρεσκο απο τον χρονο αλλοι οχι.

νομιζω ειναι θεμα αλλεργιας,εμενα δεν επαθε τιποτε.

εσεις τι πινετε?

παει και η ερτ (ασχετο!)

γιατί αποθηλάσατε;δε θυμάμαι

φρέσκο κι εμείς,Δωδώνη κιόλας,ό,τι πίνουμε εμείς δλδ

εσείς;

νομίζω δε συγκρίνεται με τα άλλα τα υφηλής παστερίωσης


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατί αποθηλάσατε;δε θυμάμαι

φρέσκο κι εμείς,Δωδώνη κιόλας,ό,τι πίνουμε εμείς δλδ

εσείς;

νομίζω δε συγκρίνεται με τα άλλα τα υφηλής παστερίωσης

dodoni κι εμεις.

ναι καλε δεν συγκρινεται το φρεσκο με τα αλλα:P:p:p:p

ειχε αρχισει να μειωνεται το γαλα μου γιατι εδειχνε ενδιαφερον για τις αλλες τροφες γιαουρτι,κρεμες...... οποτε δεν καθονταν και πολυ στο στηθος


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

dodoni κι εμεις.

ναι καλε δεν συγκρινεται το φρεσκο με τα αλλα:P:p:p:p

ειχε αρχισει να μειωνεται το γαλα μου γιατι εδειχνε ενδιαφερον για τις αλλες τροφες γιαουρτι,κρεμες...... οποτε δεν καθονταν και πολυ στο στηθος

καλά κάνατε τότε!

μας είπε η παιδίατρος και για κάποια άλλα σε υγρή μορφή και υψηλής παστερίωσης εμπλουτισμένα αλλά δεν πιστέυω να συγκρίνονται!έχω βέβαια ένα λίτρο στο ντουλάπι για έκτακτη ανάγκη αφού δε χαλάει όπως το φρέσκο!;)

όσο για τα φαγητά,καλά,τρώει τα πάντα και πλέον δίχως άλεσμα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλεσμα?δεν την ξερω πια αυτη τη λεξη χαχαχαχαχαχαχαχαχα

εμαθαν και να μασανε με 4 δοντια χαχαχαχαχαχαχαχα

βρε συ να σε ρωτησω.τωρα που καλοκαιριαζει τι της φορας στα πατουσακια?εγω κατι πεδιλα αλλα ειναι καλα και δεν θελω να τα χαλασει,σκεφτομαι να της παρω παντοφλακια αλλα δεν ξερω ποια.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

αλεσμα?δεν την ξερω πια αυτη τη λεξη χαχαχαχαχαχαχαχαχα

εμαθαν και να μασανε με 4 δοντια χαχαχαχαχαχαχαχα

βρε συ να σε ρωτησω.τωρα που καλοκαιριαζει τι της φορας στα πατουσακια?εγω κατι πεδιλα αλλα ειναι καλα και δεν θελω να τα χαλασει,σκεφτομαι να της παρω παντοφλακια αλλα δεν ξερω ποια.

χαχααχαχ 6 έχουμε εμείς και τρώμε επίσης μια χαρά!

της φοράω αθλητικά με καλτσάκι να μην ιδρώνει

της έχω πάρει και αθλητικά πεδιλάκια αλλά αυτά τα έχουμε στο εξοχικό για παραλία κι έτσι δλδ τα πήρα από το δρομέα 22 ευρω δε βρήκα αλλού το νούμερο της!21 πήραμε σε αυτό

και τα αθλητικά τα πήραμε από τπ ζηση 25 ευρω

έχουμε και ένα κλειστο αλλά με τρύπες ψιλοανοιχτό πεδιλάκι για καλο δλδ από κροκοντιλίνο μας το πήρε η νονα κανα 50ρι έκανε

αυτά φοράμε :P


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαχ 6 έχουμε εμείς και τρώμε επίσης μια χαρά!

της φοράω αθλητικά με καλτσάκι να μην ιδρώνει

της έχω πάρει και αθλητικά πεδιλάκια αλλά αυτά τα έχουμε στο εξοχικό για παραλία κι έτσι δλδ τα πήρα από το δρομέα 22 ευρω δε βρήκα αλλού το νούμερο της!21 πήραμε σε αυτό

και τα αθλητικά τα πήραμε από τπ ζηση 25 ευρω

έχουμε και ένα κλειστο αλλά με τρύπες ψιλοανοιχτό πεδιλάκι για καλο δλδ από κροκοντιλίνο μας το πήρε η νονα κανα 50ρι έκανε

αυτά φοράμε :P

μα τι γινεται με τις νονες?

κι εμας απο crocodilino τα πηρε αλλα δεν θελω να της τα φοραω γιατι ειναι καλα και δεν θελω να τα χαλασει.γινεται παρανυφακι στις 29 του μηνα και θελω να της βαλω αυτα.

για να παω μια βολτουλα απο δρομεα και ζηση να δουμε τι γινεται για πιο καθημερινα.

αχ θελω να παω διακοπες, μπουχτισα!!!!!!!!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα τι γινεται με τις νονες?

κι εμας απο crocodilino τα πηρε αλλα δεν θελω να της τα φοραω γιατι ειναι καλα και δεν θελω να τα χαλασει.γινεται παρανυφακι στις 29 του μηνα και θελω να της βαλω αυτα.

για να παω μια βολτουλα απο δρομεα και ζηση να δουμε τι γινεται για πιο καθημερινα.

αχ θελω να παω διακοπες, μπουχτισα!!!!!!!!!!!!

α της γιαγιάς το ζευγάρι το ανέφερα;από κροκοντιλίνο επίσης!κλειστό αυτό!δε φοριέται πια!

τώρα σκέφτομαι να της πάρω άλλο ένα ζευγαρι αθλητικά!γιατι πλένω κάθε βδομάδα!παίζουμε ολημερίς στα χώματα!:tongue:

αυτά!

όσο για διακοπές!3/7 αριβάρουμε με την κόρη για την πατρίδα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

α της γιαγιάς το ζευγάρι το ανέφερα;από κροκοντιλίνο επίσης!κλειστό αυτό!δε φοριέται πια!

τώρα σκέφτομαι να της πάρω άλλο ένα ζευγαρι αθλητικά!γιατι πλένω κάθε βδομάδα!παίζουμε ολημερίς στα χώματα!:tongue:

αυτά!

όσο για διακοπές!3/7 αριβάρουμε με την κόρη για την πατρίδα!

χαχαχαχαχ φανταζομαι πως θα γινεστε

αχ θελω κι εγω να φυγω

αναθεμα τη δουλειααααααααααααα

περιμενω πως κ πως τον αυγουστο να κατεβασω γενικο κ να φυγω.:cool::cool::cool::cool:

καμια λεξουλα λετε?

εμεις τιποτα, κατι μπαμπαλιζει αλλα δεν βγαζω ακρη τι λεει.χαχαχαχαχαχαχ


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...