Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχαχαχ φανταζομαι πως θα γινεστε

αχ θελω κι εγω να φυγω

αναθεμα τη δουλειααααααααααααα

περιμενω πως κ πως τον αυγουστο να κατεβασω γενικο κ να φυγω.:cool::cool::cool::cool:

καμια λεξουλα λετε?

εμεις τιποτα, κατι μπαμπαλιζει αλλα δεν βγαζω ακρη τι λεει.χαχαχαχαχαχαχ

υπομονή τότε!ο ήλιος θα φανεί τον Αύγουστο!;):P:p

χάλια γινόμαστε!!κυριολεκτικά!:P

λέμε διάφορα ζωάκια πως κάνουν

μπαμπά μαμά

τσίσα κακα

τέτοια

:P

κι ένα ναι ξεφεύγει καμιά φορά


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!

εσεις μιλατε καλε, μπραβο.

εμεις ψιλοσυννενοουμαστε με νοηματα.χαχαχαχαχαχαχαχαχα

πηρατε κ μαγιουδακι?ελπιζω μπικινι να κανουμε κ το κλασσικο σημαδι.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

εσεις μιλατε καλε, μπραβο.

εμεις ψιλοσυννενοουμαστε με νοηματα.χαχαχαχαχαχαχαχαχα

πηρατε κ μαγιουδακι?ελπιζω μπικινι να κανουμε κ το κλασσικο σημαδι.

πήραμε,ναι!μονοκίνι!είμαστε σέξυ κι όποιος αντέξει!χαχαχ

από το τζάμπο με την κίττυ!είναι πράσινο με φούξια σαν βολάν γυρω γυρω και μοιάζει με φουστάκι!είναι τέλειο!άμα κόβαμε και την πανα ακόμη καλύτερα!μόλις τη βγάζω τα κανει στο μαγιό!χαχα!οπότε πάμε παραλία με την πάνα από κάτω και τη βγάζουμε εκεί!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πήραμε,ναι!μονοκίνι!είμαστε σέξυ κι όποιος αντέξει!χαχαχ

από το τζάμπο με την κίττυ!είναι πράσινο με φούξια σαν βολάν γυρω γυρω και μοιάζει με φουστάκι!είναι τέλειο!άμα κόβαμε και την πανα ακόμη καλύτερα!μόλις τη βγάζω τα κανει στο μαγιό!χαχα!οπότε πάμε παραλία με την πάνα από κάτω και τη βγάζουμε εκεί!

μην σκας.

εχουν τα libero κατι πανες ειδικα για τη θαλασσα

βαλτε το, απο πανω το μαγιο και βουρ για βουτιτσες.

πρεπει να εξοπλιστουμε κι εμεις σιγα σιγα με θαλασσινα.

μονοκινι ε?τοπλες με λιγα λογια χαχαχαχαχαχαχαχαχα


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

μην σκας.

εχουν τα libero κατι πανες ειδικα για τη θαλασσα

βαλτε το, απο πανω το μαγιο και βουρ για βουτιτσες.

πρεπει να εξοπλιστουμε κι εμεις σιγα σιγα με θαλασσινα.

μονοκινι ε?τοπλες με λιγα λογια χαχαχαχαχαχαχαχαχα

μέσα στη θάλασσα ας κατουρήσει,δε με πειράζει!αυτή ομως κατουράει έξω!χαχαχα!στην άμμο,στη ξαπλώστρα,στην αγκαλιά!χαχαχ!νιώθεις κάτι ζεστό!χαχααχχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μέσα στη θάλασσα ας κατουρήσει,δε με πειράζει!αυτή ομως κατουράει έξω!χαχαχα!στην άμμο,στη ξαπλώστρα,στην αγκαλιά!χαχαχ!νιώθεις κάτι ζεστό!χαχααχχα

καλημερα σας!!!!

πως περασατε τριημερο?πηγατε πουθενα?

εμεις κυριολεκτικα πουθενα :(:(:(.

ειχε δουλεια και ο συζυγος.δεν πειραζει ομως θα περασουν οι μερες και θα παμε διακοπουλες.

νιωθεις μια ωραια ζεστασια στα μπουτακια σου?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

μολις το διαβασα πελεκηθηκα στα γελια!!!!!:lol:


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!!!!

πως περασατε τριημερο?πηγατε πουθενα?

εμεις κυριολεκτικα πουθενα :(:(:(.

ειχε δουλεια και ο συζυγος.δεν πειραζει ομως θα περασουν οι μερες και θα παμε διακοπουλες.

νιωθεις μια ωραια ζεστασια στα μπουτακια σου?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

μολις το διαβασα πελεκηθηκα στα γελια!!!!!:lol:

τέλεια περάσαμε!εξοχικό!μπάνια μέχρι πνιγμού!χααχαα

περνάει ο καιρός,υπομονή!αλλά να σου πω,κι εμένα δουλεύει,μόνες μας θα πάμε πατρίδα και θαρθει να μείνει λίγο και να μας πάρει!;) οπότε πάρε κι εσύ την κορακλα σου για καμιά εξόρμηση έστω και αυθημερόν!;) καλό θα σας κάνει!σας κάνουμε κι εμείς παρέα!:P

καλά,ναι,η ζεστασιά είναι σίγουρη πια!:tongue::P:p:p


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γειά σας και από μένα...είμαι και γω από Γιάννενα και αυτή την εβδομάδα έκανα τον πρώτο μου υπέροχο-υπέρηχο!!!ευτυχώς όλα καλά...θα ήθελα αν γνωρίζει κάποια από εσας να μου δώσει το τηλέφωνο που κλεινουμε ραντεβού στον Ακρίβη,γιατί πήρα σε κάποια τηλέφωνα,αλλά δε λειτουργούν....

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ....σ'αυτό πήρα χθες αλλα δε λειτουργούσε...μάλλον το είχαν κατεβασμένο.θα προσπαθήσω τη Δευτέρα πιο νωρίς το πρωί.....ευχαριστώ και πάλι....ελπίζω να μην μου κλείσουν σε κανα μήνα ραντεβού!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ήταν απασχολημένο. Ποτέ δεν μου χει τύχει να μην πιάσω γραμμή. Και οι γυναικολόγοι πάντα είναι διαθέσιμοι. Μου χει τύχει να κλείσω ραντεβού Τετάρτη για Πέμπτη. Βέβαια δεν έχω τον Ακρίβη για να σου μιλήσω με βεβαιότητα.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...