Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μόνη μαμά με 2 παιδάκια!


Mamacita's new

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Μετά από καιρό είπα να γράψω αυτό το θέμα.

Ζητάω tips από μανούλες που είναι μόνες τους πλέον, με παιδάκια και προτιμότερο σε ενοίκιο, χωρίς βοήθεια.

Πώς τα βγάζετε πέρα βρε κορίτσια;

Είμαι χωρισμένη μαμά και σε λίγο καιρό για λόγους που δε θέλω βα αναφερθώ θα μένω στο ενοίκιο με τα μικρά μου.

Βοήθεια δεν έχω από γιαγιάδες. Είμαστε μακριά. Ελάχιστη διατροφή μόνο από τον μπαμπά τους και μια επίσκεψη την εβδομάδα και αυτή για να βγει η υποχρέωση δυστυχώς.

Το βλέπω βουνό.

Θα τα καταφέρω;

Δε θέλω να μείνω σε ένα περιβάλλον τοξικό μόνο και μόνο για να μην έχω το ενοίκιο.

Δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ. 

Σας φιλώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Mamacita's new είπε:

Καλησπέρα σας. Μετά από καιρό είπα να γράψω αυτό το θέμα.

Ζητάω tips από μανούλες που είναι μόνες τους πλέον, με παιδάκια και προτιμότερο σε ενοίκιο, χωρίς βοήθεια.

Πώς τα βγάζετε πέρα βρε κορίτσια;

Είμαι χωρισμένη μαμά και σε λίγο καιρό για λόγους που δε θέλω βα αναφερθώ θα μένω στο ενοίκιο με τα μικρά μου.

Βοήθεια δεν έχω από γιαγιάδες. Είμαστε μακριά. Ελάχιστη διατροφή μόνο από τον μπαμπά τους και μια επίσκεψη την εβδομάδα και αυτή για να βγει η υποχρέωση δυστυχώς.

Το βλέπω βουνό.

Θα τα καταφέρω;

Δε θέλω να μείνω σε ένα περιβάλλον τοξικό μόνο και μόνο για να μην έχω το ενοίκιο.

Δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ. 

Σας φιλώ. 

Καλησπέρα! Δεν είμαι χωρισμένη μανούλα αλλά ήθελα να σου πω κουράγιο! Όλα θα πάνε καλά, μη φοβάσαι θα τα καταφέρεις!!! Καλύτερα μόνη σου παρά σε τοξικό περιβάλλον για σένα και τα παιδάκια σου!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...