Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, rodok είπε:

χαχαχα! έψαξα λίγο αλλά δεν το βρήκα! Δεν φανερώθηκε κάτι από περίοδο, ούτε κάποια σημάδια ότι θα φανερωθεί! από τη μία χαίρομαι που υπάρχει καθυστέρηση από την άλλη φοβάμαι! 
Έχω κάτι κολλώδες υγρά μόνο πού κ πού και τα άλλα όπως τα ξέρετε! Φοβάμαι μήπως δεν είμαι γι'αυτό αποφεύγω τα τεστ και τις χοριακές! αν έχω καθυστέρηση θα πρέπει να πάω έτσι κι αλλιώς στο γιατρό, ας κάνει τα αποκαλυπτήρια ο ίδιος αν πρόκειται για ανωμαλία του κύκλου ή για εγκυμοσύνη! 😂 Από άγχος καλά είμαι, υπήρξαν κι άλλες φορές που είχα αγχωθεί περισσότερο αλλά η περίοδος μου ερχόταν κανονικά στην ώρα της ίσως και νωρίτερα, ποτέ όμως αργότερα!😂 
από τη μία λέω να πάω στο κενό μου για χοριακή, από την άλλη λέω άστο, κάτσε να δεις πως θα πάει...  

Πάρε τον χρόνο σου παιδί μου!ο χρόνος είναι υπέρ σου !!άντε άντε να έχουμε ευχάριστα εύχομαι!!

πρίν από 21 λεπτά , lilbern είπε:

Καλημέρααααα!!!!!!!

Τι κάνετε τρελοκόριτσα?? Οι εγκυούλες μας πως είναι? 

@rodok μου δεν ήρθε δεν ήρθε δεν ήρθεεεε!!!

Πολύ πιθανό να άργησε να γίνει η σύλληψη γι αυτό να μην φάνηκε κάτι στο τεστ! Επίσης αν θυμάμαι καλά είχες πει ότι και στη μητέρα σου δεν έβγαινε θετικό το τεστ εγκυμοσύνης ενώ ήταν. Αχ θα μας σκάσει η τρελή (για την περίοδο λέω). Το καλό που της θέλω να μην τολμήσει να εμφανιστεί 😂

 

Καλημέρα κορίτσι μου.

Δεν έχω κάνει σαλπιγγογραφία οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά θεωρώ ότι για να το είπε ο γιατρός τότε έτσι πρέπει να γίνει. Πιο πολύ στο μυαλό σου είναι το άγχος. Δεν πιστεύω ότι θα πονάει όπως φαντάζεσαι.  

Στην αναμονή και στο άγχος οι εγκυουλες🥴❤️

Εσύ ολα καλά ?έχεις ξεκινησει νέο γύρο??


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

Καλησπέρα!

Βρε κορίτσια υπάρχει κάποια που έκανε σαλπιγγογραφία και πήρε προληπτικά υπόθετα απο τον ορθο; Δεν μου εδωσε εναλλακτική ο γιατρος, να παρω αυτα γιατί θα δράσουν αμεσως μου ειπε και να μην φοβάμαι! Εντωμεταξύ αντί να αγχώνομαι για την εξέταση, αγχώνομαι για τα υπόθετα.. κλαίω και γελάω ταυτόχρονα με την περίπτωση μου!!

Καλησπερα εκανα εγω σαλπιγγογραφια αυτόν τον μηνα με υπέρηχο οχι αυτή με τις ακτίνες δεν μου έδωσε τιποτα πριν την εξέταση ο γιατρός μονο μετα απλα μια αντιβίωση για αποφυγή λοίμωξης 

Κατα τα αλλα κορίτσια σήμερα ξύπνησα με έντονους πόνους περιόδου απο τις 8 μέχρι τις 10 κ εμφανίστηκε αυτο το ροζ αίμα. Κ τωρα ξαφνικά σταμάτησαν ολα. Δεν το παθαίνω συνήθως αυτο στην περίοδο μ απλα μ έρχεται συνήθως. Το χει πάθει καμία να ηταν έγκυος κ ν είχε τέτοιο χρώμα αίμα κ πόνους περιόδου ενω ηταν έγκυος την μέρα που περίμενε περίοδο; Αν κ μάλλον περίοδος θα ναι που κανει τα κολπάκια της 🥲

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! Δεν έχω πλ χρόνο τελευταία κ δεν μπαίνω συχνά ! 
 @rodok κάτι για αρνητικά τεστ διάβαση αλλά περίοδος άφαντη ακόμα !! Έλα κάνε μας την έκπληξηηη 🙏❤️ περίμενε μέχρι Δευτέρα αν δεν έρθει κάνε τότε χοριακη .. μην γίνει πάλι νωρίς κ απογοητευτούμε χωρίς λόγο ..!

οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια ;; Ποια δεν περιμένει αυτές τις μέρες ;; 
οι εγκυουλες μας πως είναι ;
 

εγω την περιμένω την κιουρια σε 6-7 μέρες .. έχω βγάλει κ σπυράκι στο πρόσωπο όποτε θα έρθει σίγουρα, έτσι κ αλλιώς δεν είχα καλές επαφές αυτό το μήνα ! Πάω για τον επόμενο τώρα !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , bonita31 είπε:

Καλησπερα εκανα εγω σαλπιγγογραφια αυτόν τον μηνα με υπέρηχο οχι αυτή με τις ακτίνες δεν μου έδωσε τιποτα πριν την εξέταση ο γιατρός μονο μετα απλα μια αντιβίωση για αποφυγή λοίμωξης 

Κατα τα αλλα κορίτσια σήμερα ξύπνησα με έντονους πόνους περιόδου απο τις 8 μέχρι τις 10 κ εμφανίστηκε αυτο το ροζ αίμα. Κ τωρα ξαφνικά σταμάτησαν ολα. Δεν το παθαίνω συνήθως αυτο στην περίοδο μ απλα μ έρχεται συνήθως. Το χει πάθει καμία να ηταν έγκυος κ ν είχε τέτοιο χρώμα αίμα κ πόνους περιόδου ενω ηταν έγκυος την μέρα που περίμενε περίοδο; Αν κ μάλλον περίοδος θα ναι που κανει τα κολπάκια της 🥲

Ναι το έχω ξανακουσει!περίμενε να δεις πως θα κυλήσει η μέρα 🤞🤞

πρίν από 27 λεπτά , Eg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Δεν έχω πλ χρόνο τελευταία κ δεν μπαίνω συχνά ! 
 @rodok κάτι για αρνητικά τεστ διάβαση αλλά περίοδος άφαντη ακόμα !! Έλα κάνε μας την έκπληξηηη 🙏❤️ περίμενε μέχρι Δευτέρα αν δεν έρθει κάνε τότε χοριακη .. μην γίνει πάλι νωρίς κ απογοητευτούμε χωρίς λόγο ..!

οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια ;; Ποια δεν περιμένει αυτές τις μέρες ;; 
οι εγκυουλες μας πως είναι ;
 

εγω την περιμένω την κιουρια σε 6-7 μέρες .. έχω βγάλει κ σπυράκι στο πρόσωπο όποτε θα έρθει σίγουρα, έτσι κ αλλιώς δεν είχα καλές επαφές αυτό το μήνα ! Πάω για τον επόμενο τώρα !!

Καλά είμαστε !εγώ ελπίζω να βγεις λάθος και να έχεις θετική έκβαση !!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

  

1 hour ago, lilbern είπε:

Καλημέρααααα!!!!!!!

Τι κάνετε τρελοκόριτσα?? Οι εγκυούλες μας πως είναι? 

@rodok μου δεν ήρθε δεν ήρθε δεν ήρθεεεε!!!

Πολύ πιθανό να άργησε να γίνει η σύλληψη γι αυτό να μην φάνηκε κάτι στο τεστ! Επίσης αν θυμάμαι καλά είχες πει ότι και στη μητέρα σου δεν έβγαινε θετικό το τεστ εγκυμοσύνης ενώ ήταν. Αχ θα μας σκάσει η τρελή (για την περίοδο λέω). Το καλό που της θέλω να μην τολμήσει να εμφανιστεί 😂

 

Καλημέρα κορίτσι μου.

Δεν έχω κάνει σαλπιγγογραφία οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά θεωρώ ότι για να το είπε ο γιατρός τότε έτσι πρέπει να γίνει. Πιο πολύ στο μυαλό σου είναι το άγχος. Δεν πιστεύω ότι θα πονάει όπως φαντάζεσαι.  

η μαμά μου δεν είχε κάνει τεστ γιατί δεν το περίμενε, απλά 7-8 εβδομάδων είχε πάει στο γυναικολόγο νομίζω 😂 εσύ δεν είχες πει ότι όταν έμεινες έγκυος είχες δει μια  πολύ αχνή γραμμή; ενώ η χοριακή ήταν τεράστια; 

αλλά όοοοχι δεν ήρθε 🤩🥳🥳🥳🥳 έχω κάτι περίεργες ενοχλήσεις, περιόδου όμως δεν τις λες, πιάνει και το στομάχι πού κ πού! 
εσύ κυρία μου πέταξες τα προφυλακτικά στην ανακύκλωση; 😂

πρίν από 57 λεπτά , Pepi88 είπε:

Πάρε τον χρόνο σου παιδί μου!ο χρόνος είναι υπέρ σου !!άντε άντε να έχουμε ευχάριστα εύχομαι!!

Στην αναμονή και στο άγχος οι εγκυουλες🥴❤️

Εσύ ολα καλά ?έχεις ξεκινησει νέο γύρο??

έλα λίγες μέρες έχουν μείνει μέχρι τη Δευτέρα για να δεις το μπεμπάκι σου 😍❤️❤️❤️❤️
αχ βρε ούτε καν το πιστεύω ότι έχω καθυστέρηση και φοβάμαι μετά αν δεν είμαι γιατί θα αγχωθώ και θα αναρωτιέμαι γιατί δεν έρχεται! 😂😂η ξινίλα νομίζω επέστρεψε πάλι! πάντως από συμπτώματα καλά πάω νομίζω! 😂

πρίν από 50 λεπτά , Eg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Δεν έχω πλ χρόνο τελευταία κ δεν μπαίνω συχνά ! 
 @rodok κάτι για αρνητικά τεστ διάβαση αλλά περίοδος άφαντη ακόμα !! Έλα κάνε μας την έκπληξηηη 🙏❤️ περίμενε μέχρι Δευτέρα αν δεν έρθει κάνε τότε χοριακη .. μην γίνει πάλι νωρίς κ απογοητευτούμε χωρίς λόγο ..!

οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια ;; Ποια δεν περιμένει αυτές τις μέρες ;; 
οι εγκυουλες μας πως είναι ;
 

εγω την περιμένω την κιουρια σε 6-7 μέρες .. έχω βγάλει κ σπυράκι στο πρόσωπο όποτε θα έρθει σίγουρα, έτσι κ αλλιώς δεν είχα καλές επαφές αυτό το μήνα ! Πάω για τον επόμενο τώρα !!

ναι είχα κάνει ένα χθες το βράδυ από αυτά της κακιάς ώρας τα One step και ήταν αρνητικό! αλλά επειδή είναι της κακιάς ώρας, δεν χάνω τις ελπίδες μου! 
Κανονικά για χοριακή είμαι αλλά φοβάμαι 😂😂😂
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , souz13 είπε:

@rodok καλημέρα!! Εγω πιστεύω και σαββατο να κανεις θα φανει κάτι σιγουρα

καλημέρα σουζι μου! δεν ξέρω ρε συ, φοβάμαι! κι αν είναι αρνητικό και συνεχίσω κι έχω καθυστέρηση; θα αγχωθώ και θα στεναχωρηθώ περισσότερο! 

εσύ σήμερα πώς είσαι; ❤️ κι εσύ τη Δευτέρα έχεις επίσκεψη στον γιατρό; ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Pepi88 είπε:

Πάρε τον χρόνο σου παιδί μου!ο χρόνος είναι υπέρ σου !!άντε άντε να έχουμε ευχάριστα εύχομαι!!

Στην αναμονή και στο άγχος οι εγκυουλες🥴❤️

Εσύ ολα καλά ?έχεις ξεκινησει νέο γύρο??

Χτες ήταν η ωορρηξία την κατάλαβα σε συνδυασμό με άσπρα υγρά και πόνο χαμηλά, ενώ σήμερα τίποτα. Οπότε αν έγινε κάτι θα είναι από την Κυριακή χαχα!!! Εντάξει 3-5 μέρες λένε ζει το σπέρμα, εμείς είμαστε στις 3. Άρα πιστεύω υπάρχει κάποια πιθανότητα 😅

πρίν από 31 λεπτά , bonita31 είπε:

Καλησπερα εκανα εγω σαλπιγγογραφια αυτόν τον μηνα με υπέρηχο οχι αυτή με τις ακτίνες δεν μου έδωσε τιποτα πριν την εξέταση ο γιατρός μονο μετα απλα μια αντιβίωση για αποφυγή λοίμωξης 

Κατα τα αλλα κορίτσια σήμερα ξύπνησα με έντονους πόνους περιόδου απο τις 8 μέχρι τις 10 κ εμφανίστηκε αυτο το ροζ αίμα. Κ τωρα ξαφνικά σταμάτησαν ολα. Δεν το παθαίνω συνήθως αυτο στην περίοδο μ απλα μ έρχεται συνήθως. Το χει πάθει καμία να ηταν έγκυος κ ν είχε τέτοιο χρώμα αίμα κ πόνους περιόδου ενω ηταν έγκυος την μέρα που περίμενε περίοδο; 

Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης? Σε συνδυασμό και με τους πόνους περιόδου που είχες, ίσως ήταν η εμφύτευση!!! Πολλές γυναίκες είδαν ροζ ή καφέ και ήταν έγκυες!!! Πραγματικά στο εύχομαι 😍

πρίν από 25 λεπτά , Eg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Δεν έχω πλ χρόνο τελευταία κ δεν μπαίνω συχνά ! 
 @rodok κάτι για αρνητικά τεστ διάβαση αλλά περίοδος άφαντη ακόμα !! Έλα κάνε μας την έκπληξηηη 🙏❤️ περίμενε μέχρι Δευτέρα αν δεν έρθει κάνε τότε χοριακη .. μην γίνει πάλι νωρίς κ απογοητευτούμε χωρίς λόγο ..!

οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια ;; Ποια δεν περιμένει αυτές τις μέρες ;; 
οι εγκυουλες μας πως είναι ;
 

εγω την περιμένω την κιουρια σε 6-7 μέρες .. έχω βγάλει κ σπυράκι στο πρόσωπο όποτε θα έρθει σίγουρα, έτσι κ αλλιώς δεν είχα καλές επαφές αυτό το μήνα ! Πάω για τον επόμενο τώρα !!

Αν δεν έρθει τότε δεν πιστεύω τίποτα!!! 😂 Είχατε κάτι κοντινές επαφές στην ωορρηξία οπότε έχεις ελπίδες!!

 

πρίν από 19 λεπτά , rodok είπε:

  

η μαμά μου δεν είχε κάνει τεστ γιατί δεν το περίμενε, απλά 7-8 εβδομάδων είχε πάει στο γυναικολόγο νομίζω 😂 εσύ δεν είχες πει ότι όταν έμεινες έγκυος είχες δει μια  πολύ αχνή γραμμή; ενώ η χοριακή ήταν τεράστια; 

αλλά όοοοχι δεν ήρθε 🤩🥳🥳🥳🥳 έχω κάτι περίεργες ενοχλήσεις, περιόδου όμως δεν τις λες, πιάνει και το στομάχι πού κ πού! 
εσύ κυρία μου πέταξες τα προφυλακτικά στην ανακύκλωση; 😂

έλα λίγες μέρες έχουν μείνει μέχρι τη Δευτέρα για να δεις το μπεμπάκι σου 😍❤️❤️❤️❤️
αχ βρε ούτε καν το πιστεύω ότι έχω καθυστέρηση και φοβάμαι μετά αν δεν είμαι γιατί θα αγχωθώ και θα αναρωτιέμαι γιατί δεν έρχεται! 😂😂η ξινίλα νομίζω επέστρεψε πάλι! πάντως από συμπτώματα καλά πάω νομίζω! 😂

ναι είχα κάνει ένα χθες το βράδυ από αυτά της κακιάς ώρας τα One step και ήταν αρνητικό! αλλά επειδή είναι της κακιάς ώρας, δεν χάνω τις ελπίδες μου! 
Κανονικά για χοριακή είμαι αλλά φοβάμαι 😂😂😂
 

Αααα εγώ είχα καταλάβει ότι απλά δεν έδειχνε το τεστ, γιατί έχουμε ακούσει και τέτοιες περιπτώσεις χαχα!!

Ναι εμένα ήταν αχνή η γραμμή και η χοριακή μου την επόμενη μέρα ήταν πάνω από 500. Οπότε έχει να κάνει και η ορμόνη στα ούρα αν είναι αρκετή.

Αχ αχ συμπτώματα ακούω, ακόμα η άλλη είναι εξαφανισμένη. Ανεβαίνουν κι άλλο οι ελπίδες 😍


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , lilbern είπε:

Χτες ήταν η ωορρηξία την κατάλαβα σε συνδυασμό με άσπρα υγρά και πόνο χαμηλά, ενώ σήμερα τίποτα. Οπότε αν έγινε κάτι θα είναι από την Κυριακή χαχα!!! Εντάξει 3-5 μέρες λένε ζει το σπέρμα, εμείς είμαστε στις 3. Άρα πιστεύω υπάρχει κάποια πιθανότητα 😅

Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης? Σε συνδυασμό και με τους πόνους περιόδου που είχες, ίσως ήταν η εμφύτευση!!! Πολλές γυναίκες είδαν ροζ ή καφέ και ήταν έγκυες!!! Πραγματικά στο εύχομαι 😍

Αν δεν έρθει τότε δεν πιστεύω τίποτα!!! 😂 Είχατε κάτι κοντινές επαφές στην ωορρηξία οπότε έχεις ελπίδες!!

 

Αααα εγώ είχα καταλάβει ότι απλά δεν έδειχνε το τεστ, γιατί έχουμε ακούσει και τέτοιες περιπτώσεις χαχα!!

Ναι εμένα ήταν αχνή η γραμμή και η χοριακή μου την επόμενη μέρα ήταν πάνω από 500. Οπότε έχει να κάνει και η ορμόνη στα ούρα αν είναι αρκετή.

Αχ αχ συμπτώματα ακούω, ακόμα η άλλη είναι εξαφανισμένη. Ανεβαίνουν κι άλλο οι ελπίδες 😍

ναι νομίζω είναι αναλόγως στον οργανισμό, κατά πόσο οι ορμόνες ταξιδεύουν στο αίμα! αχ ναι ρε σύ τρελαίνομαι και ενθουσιάζομαι στην ιδέα αλλά φοβάμαι κιόλας μήπως για άλλο λόγο δεν έρχεται η περίοδος! αλλα το μόνο σίγουρο είναι πως έκανα νωρίς τη χοριακή! 
δες κι εγώ - αν είμαι - 2 μέρες πριν την ωορρηξία κάναμε! άρα και με τρεις είναι πολύ πιθανό! 😁❤️❤️ 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, rodok said:

καλημέρα σουζι μου! δεν ξέρω ρε συ, φοβάμαι! κι αν είναι αρνητικό και συνεχίσω κι έχω καθυστέρηση; θα αγχωθώ και θα στεναχωρηθώ περισσότερο! 

εσύ σήμερα πώς είσαι; ❤️ κι εσύ τη Δευτέρα έχεις επίσκεψη στον γιατρό; ❤️

Καλα ειμαι σχετικα μονο το στήθος δεν εχω κατι αλλο! Το φούσκωμα περασε και η αηδια! Λιγο τωρα που εφαγα δε μπορουσα να το φαω ολο κατι με επιασε!! Τη δευτέρα εχω ναι και εχω αγωνία αρκετή να δω οτι κυλανε ολα καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Δεν έχω πλ χρόνο τελευταία κ δεν μπαίνω συχνά ! 
 @rodok κάτι για αρνητικά τεστ διάβαση αλλά περίοδος άφαντη ακόμα !! Έλα κάνε μας την έκπληξηηη 🙏❤️ περίμενε μέχρι Δευτέρα αν δεν έρθει κάνε τότε χοριακη .. μην γίνει πάλι νωρίς κ απογοητευτούμε χωρίς λόγο ..!

οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια ;; Ποια δεν περιμένει αυτές τις μέρες ;; 
οι εγκυουλες μας πως είναι ;
 

εγω την περιμένω την κιουρια σε 6-7 μέρες .. έχω βγάλει κ σπυράκι στο πρόσωπο όποτε θα έρθει σίγουρα, έτσι κ αλλιώς δεν είχα καλές επαφές αυτό το μήνα ! Πάω για τον επόμενο τώρα !!

Είναι αρκετό το διάστημα μέχρι τότε, οπότε μην προεξοφλείς ακόμη κάτι. Μπορεί να υπάρξουν ευχάριστες εκπλήξεις. Εμένα πάλι μου έρχεται σήμερα-αύριο. Βασικά το περίμενα σε μεγάλο βαθμό βάσει συμπτωμάτων των τελευταίων ημερών αλλά και όσων είχαν προηγηθεί.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KATIA97 είπε:

Είναι αρκετό το διάστημα μέχρι τότε, οπότε μην προεξοφλείς ακόμη κάτι. Μπορεί να υπάρξουν ευχάριστες εκπλήξεις. Εμένα πάλι μου έρχεται σήμερα-αύριο. Βασικά το περίμενα σε μεγάλο βαθμό βάσει συμπτωμάτων των τελευταίων ημερών αλλά και όσων είχαν προηγηθεί.

Έχεις καθόλου συμπτώματα;; Προσπάθειες έγιναν αυτό το μήνα;;;🤔 Δεν προεξοφλουμε τίποτα αν δεν δούμε την ασχημομουρα!!!😜

@rodok πολύ σε χαίρομαι παντως😂 το χιούμορ σου δεν το χάνεις με τίποτα!!!😂

@lilbern το θέμα είναι ότι μια προσπάθεια έγινε 🤞 παρακολουθείς με κάποιο τρόπο τις γόνιμες;;🤔 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marianne είπε:

Έχεις καθόλου συμπτώματα;; Προσπάθειες έγιναν αυτό το μήνα;;;🤔 Δεν προεξοφλουμε τίποτα αν δεν δούμε την ασχημομουρα!!!😜

@rodok πολύ σε χαίρομαι παντως😂 το χιούμορ σου δεν το χάνεις με τίποτα!!!😂

@lilbern το θέμα είναι ότι μια προσπάθεια έγινε 🤞 παρακολουθείς με κάποιο τρόπο τις γόνιμες;;🤔 

Σήμερα έχω καφέ υγρά (όπως έχω συνήθως μια μέρα πριν μου έρθει), το στήθος έχει αρχίσει να ξεπρήζεται και γενικώς την καταλαβαίνω να έρχεται. Έγινε μια προσπάθεια αλλά όχι όπως θα ήθελα. Ευελπιστώ την επόμενη φορά να έρθουν έτσι τα πράγματα ώστε να μπορέσουμε να εκμεταλλευτούμε καλύτερα τις γόνιμες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , KATIA97 είπε:

Σήμερα έχω καφέ υγρά (όπως έχω συνήθως μια μέρα πριν μου έρθει), το στήθος έχει αρχίσει να ξεπρήζεται και γενικώς την καταλαβαίνω να έρχεται. Έγινε μια προσπάθεια αλλά όχι όπως θα ήθελα. Ευελπιστώ την επόμενη φορά να έρθουν έτσι τα πράγματα ώστε να μπορέσουμε να εκμεταλλευτούμε καλύτερα τις γόνιμες μέρες.

Όπως και να έχει δεν απογοητευομαστε!! Δες το θετικό. Τουλάχιστον ήρθε στην ώρα της και δεν σε ταλαιπώρησε με καθυστέρηση και άγχος. Πάμε στον επόμενο κύκλο 🤞❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Marianne είπε:

Έχεις καθόλου συμπτώματα;; Προσπάθειες έγιναν αυτό το μήνα;;;🤔 Δεν προεξοφλουμε τίποτα αν δεν δούμε την ασχημομουρα!!!😜

@rodok πολύ σε χαίρομαι παντως😂 το χιούμορ σου δεν το χάνεις με τίποτα!!!😂

@lilbern το θέμα είναι ότι μια προσπάθεια έγινε 🤞 παρακολουθείς με κάποιο τρόπο τις γόνιμες;;🤔 

Γεια σου κορίτσι μου. Πως είσαι εσυ?

Αν εννοείς τεστάκια κλπ όχι. Εδώ καλά καλά δεν προσπαθώ ακόμα 😂 Αλλά χτες είχα αρκετά λευκά υγρά και πόνο δεξιά κάτω. Σήμερα τίποτα, όποτε έγινε χτες μάλλον.

Τώρα 100% βέβαια κανείς δεν ξέρει😅

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...