Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

@lilbern αυτό είναι το θέμα. Αυτή η λεπτή γραμμή για το θέμα ζήλειας προσέχω.  Προσπαθώ τουλάχιστον, δεν θέλω να φανεί έτσι γιατί δεν είναι έτσι!! Θα κάνω υπομονή, με πιάνουν και εμένα τα παράπονα μου τι να κάνω;;🤔😜

@souz13 τουλάχιστον 5 χρόνια, αλλά τι σημασία έχει;;🤔❤️

@rodok διδυμακι είσαι καλέ;;; Έτσι εξηγείται!!😂😂😂 Διδυμακι και εγώ!!😜🤞 Εν τέλει κάνεις τώρα τεστ;; Θα κάνεις αύριο το πρωί;; Με μπερδέψες χρυσή μου😂😂 Έψαχνα πριν να βρω να πάρω να έχω στο σπίτι. Αλλά με αυτά που βλέπω από εσένα το μετάνιωσα χαχαχα, λέω άσε χοριακη να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο 😜

Πάντως μη μου τρελαίνεσαι (χαχαχα) ότι είναι να γίνει, θα γίνει! ΑΝΑΣΟΥΛΕΣ!❤️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Εύχομαι καλή μας επιτυχία αλλά και θετικά να μην δούμε δεν απογοητευομαστε ❤️......δεν ήθελα να ακουστεί καπώς  αλιως ήθελα να το πω ότι και αρνητικό να βγει της κλιαρ μπλου να μην ανχοθει  και να μην απογοητεύτει  γτ την είχα πατήσει με αυτό το τεστ και ήμουνα έγγυος ....δλδ εμένα ήταν αρνητικό και ήμουν έγγυος τζάμπα ειχα ανχοθει ...

Μακάρι κορίτσι μου να είμαστε και οι δύο! ❤️❤️ 

Καλέ ναι δεν αγχώνομαι για τα τεστ πιστεύω ότι αν είμαι, θα είμαι η πιο πιστή απόδειξη ότι τα τεστ δεν ξέρουν τι λένε 😂😂😂  το διακωμωδουμε λίγο για να μην μας τρελάνει η αγωνία! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Pepi88 είπε:

@rodok κουκλίτσα μου κάνε αυτό που έχεις αύριο το πρωί με ηρεμία και ότι γίνει ❤️εμεις εδώ θα είμαστε!

@Dimitra97 και από εσένα εύχομαι να έχουμε ευχάριστα!!

Ότι και να γίνει δεν γίνει συνεχίζουμε δυναμικά !!!

Καλή επιτυχία κορίτσια μου 🤞🤞🤞🤞

Επίσης αν δεν έγινε το θαυματακι αυτόν τον μήνα παραγγείλετε από το ίντερνετ τα δόλια predictor που υπάρχουν και σίγουρα και βγαίνουν και πιο φθηνά ❤️

@KATIA97 τώρα το διάβασα ...ελπίζω κορίτσι μου ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός!! Μαρεσει που κρατάς δυναμική στάση !!

Ε ναι, οτιδήποτε άλλο δεν προσφέρει κάτι. Σίγουρα στην αρχή υπάρχει μια σχετική απογοήτευση αλλά την ξεπερνάμε γρήγορα. Σ' ευχαριστώ πολύ!

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Pepi88 είπε:

@rodok κουκλίτσα μου κάνε αυτό που έχεις αύριο το πρωί με ηρεμία και ότι γίνει ❤️εμεις εδώ θα είμαστε!

@Dimitra97 και από εσένα εύχομαι να έχουμε ευχάριστα!!

Ότι και να γίνει δεν γίνει συνεχίζουμε δυναμικά !!!

Καλή επιτυχία κορίτσια μου 🤞🤞🤞🤞

Επίσης αν δεν έγινε το θαυματακι αυτόν τον μήνα παραγγείλετε από το ίντερνετ τα δόλια predictor που υπάρχουν και σίγουρα και βγαίνουν και πιο φθηνά ❤️

@KATIA97 τώρα το διάβασα ...ελπίζω κορίτσι μου ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός!! Μαρεσει που κρατάς δυναμική στάση !!

Μετά από αυτόν τον μήνα αν δεν είμαι κανένα τεστ ποτέ ξανά μέχρι να γίνει μεγάλη καθυστέρηση 😂 εντωμεταξυ τα πρωινά είμαι οκ τις τελευταίες μέρες αλλά το βράδυ έχω ένα περίεργο φούσκωμα, πεινάω αλλά νιώθω και φουσκωμένη και αηδιασμένη! 😂 Με πιέζει και το στήθος που μεγάλωσε και δεν με έχω συνηθίσει! 

πρίν από 5 λεπτά , Marianne είπε:

@lilbern αυτό είναι το θέμα. Αυτή η λεπτή γραμμή για το θέμα ζήλειας προσέχω.  Προσπαθώ τουλάχιστον, δεν θέλω να φανεί έτσι γιατί δεν είναι έτσι!! Θα κάνω υπομονή, με πιάνουν και εμένα τα παράπονα μου τι να κάνω;;🤔😜

@souz13 τουλάχιστον 5 χρόνια, αλλά τι σημασία έχει;;🤔❤️

@rodok διδυμακι είσαι καλέ;;; Έτσι εξηγείται!!😂😂😂 Διδυμακι και εγώ!!😜🤞 Εν τέλει κάνεις τώρα τεστ;; Θα κάνεις αύριο το πρωί;; Με μπερδέψες χρυσή μου😂😂 Έψαχνα πριν να βρω να πάρω να έχω στο σπίτι. Αλλά με αυτά που βλέπω από εσένα το μετάνιωσα χαχαχα, λέω άσε χοριακη να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο 😜

Πάντως μη μου τρελαίνεσαι (χαχαχα) ότι είναι να γίνει, θα γίνει! ΑΝΑΣΟΥΛΕΣ!❤️

 

Χαχαχαχαχα εγώ είμαι το παράδειγμα προς αποφυγήν! ❤️😂😂 Ναι διδυμακι είμαι σαν τα τεστακια που αγοράζω 😂 δες καλό είναι ένα τεστ να υπάρχει στο σπίτι αλλά να γίνεται και τη σωστή ώρα, όχι σαν κι εμένα που λίγες μέρες μετά την officially ωορρηξία τα τσακισα όλα και τώρα έμεινα στον άσσο και τρέχω στα φαρμακεία και να πληρώνω ίσα με μία ώρα ιδιαίτερου μαθήματος που κάνω 😂😂

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Marianne σε ρωτάω γιατι αμα ηταν καποια που γνώρισες λιγο καιρό μπορεί να δικαιολογούσε την αντίδραση της και για αυτο να μην την ενοιαζε τόσο…αλλά πεντε χρόνια ειναι πολλά για να φερεται όπως μου λες…λογικό να σε στενοχωρεί αλλ οσο μπορείς να μην σε επηρεάζει για καλό δικό σου! 

@KATIA97 ευχομαι τα καλύτερα και σε σένα και να σου πάνε όλα καλα

  • Ευχαριστώ 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , rodok είπε:

Μετά από αυτόν τον μήνα αν δεν είμαι κανένα τεστ ποτέ ξανά μέχρι να γίνει μεγάλη καθυστέρηση 😂 εντωμεταξυ τα πρωινά είμαι οκ τις τελευταίες μέρες αλλά το βράδυ έχω ένα περίεργο φούσκωμα, πεινάω αλλά νιώθω και φουσκωμένη και αηδιασμένη! 😂 Με πιέζει και το στήθος που μεγάλωσε και δεν με έχω συνηθίσει! 

Χαχαχαχαχα εγώ είμαι το παράδειγμα προς αποφυγήν! ❤️😂😂 Ναι διδυμακι είμαι σαν τα τεστακια που αγοράζω 😂 δες καλό είναι ένα τεστ να υπάρχει στο σπίτι αλλά να γίνεται και τη σωστή ώρα, όχι σαν κι εμένα που λίγες μέρες μετά την officially ωορρηξία τα τσακισα όλα και τώρα έμεινα στον άσσο και τρέχω στα φαρμακεία και να πληρώνω ίσα με μία ώρα ιδιαίτερου μαθήματος που κάνω 😂😂

Όταν τα έχεις στα χέρια είναι πειρασμός και είναι εύκολο να υποκύψεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, KATIA97 είπε:

Όταν τα έχεις στα χέρια είναι πειρασμός και είναι εύκολο να υποκύψεις.

Πραγματικά! Και σε φαγητό αυτό γίνεται! 

Βρε Κάτια μου σίγουρα είναι περίοδος; Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης; Για πρόσεξε το λίγο! ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rodok είπε:

Πραγματικά! Και σε φαγητό αυτό γίνεται! 

Βρε Κάτια μου σίγουρα είναι περίοδος; Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης; Για πρόσεξε το λίγο! ❤️

Περίοδος είναι κορίτσι μου, υπάρχει κανονική ροή πλέον. Τουλάχιστον άρχισαν να επανέρχονται σε κάποιο βαθμό αυτά που είχαν πρηστεί. Κατα τ' άλλα, μια και είπες για φαγητό, προσπαθώ να μην πέσω με τα μούτρα στα γλυκά, ζεσταίνομαι, τα νεύρα ψιλοτσίτα, μια υπέροχη κατάσταση! Για να ξεχαστώ το έχω ρίξει στο online shoping. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilbern είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό, καταλαβαίνω απόλυτα τον λόγο που στενοχωριέσαι. Το ξέρω ότι έχεις ανιδιοτελή αγάπη απέναντι στην κολλητή σου και είναι πολύ όμορφο αυτό, γιατί αυτό δείχνει ότι είσαι καλός άνθρωπος. Όμως καταλαβαίνω και γιατί νιώθεις όπως νιώθεις. Το ότι εκείνη έμεινε έγκυος -με το καλό το μωράκι της ♥️- δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξεχάσει την φίλη της. Ειδικά από την στιγμή που έχετε περάσει την ίδια αγωνία και άγχος, αλλά και ήσουν απόλυτα εκεί στην χαρά της. Βέβαια εννοείται και δεν μπορείς να πεις κάτι γιατί θα νομίζει ότι ζηλεύεις και θα μαλώσετε. Οπότε για τα άγχη έχεις εμάς εδώ. Σίγουρα θέλεις και την κολλήτη σου σε αυτό και το καταλαβαίνω αλλά δυστυχώς δεν παίρνουμε πάντα ότι δίνουμε. Εγώ όπως μας τα γράφεις, είμαι σίγουρη ότι σε αντίθετη περίπτωση (που θα ήσουν εσύ έγκυος κι εκείνη όχι) θα ήσουν δίπλα της κάθε μήνα και θα αγωνιούσες μαζί της για το θετικό. Το μόνο που θα μπορούσες να της πεις θα ήταν "έχω πολύ άγχος αυτό το μήνα αν θα αδιαθετήσω ή όχι και θέλω την φίλη μου δίπλα μου για να κάνω το τεστ". Έτσι ίσως καταλάβει ότι σου λείπει. 

Κοριτσάκι μου χρόνια πολλά με υγεία ♥️🥳

Εύχομαι τον άλλο μήνα με ένα θετικό τεστάκι. Μην στενοχωριέσαι. Τουλάχιστον ήρθε στην ώρα της και μόλις φύγει θα ξεκινήσετε πάλι τις ζουζουνιές.

Περαστικά στην μπεμπούλα σου. Ελπίζω να μην κάνει πυρετό ♥️

Αύριο το πρωί άρα θα κάνουμε τεστάκι??? Γειιι!!! Ελπίζω να εμφανιστούν 2 όμορφες γραμμούλες.

@rodok μου, θα τρελαθώ με την περίπτωση σου 😅 Ρε γαμωτο, εγώ κάτι βλέπω στο τεστ. Τι να 'ναι αυτό πάλι? Φαίνεται σαν μισή γραμμή. Αχ τώρα μπεδευτήκαμε ακόμα περισσότερο. Πότε λες να κάνεις το δεύτερο τεστ? ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ ❤️

πρίν από 59 λεπτά , rodok είπε:

περαστικά στην μικρή σου ❤️
ε βρε κορίτσια, όχι clear blue, όχι one step/first step και φέξε μου και γλίστρησα step, όχι self clear, όχι iq test, όχι έκανα τελικά νωρίς τη χοριακή (που όντως την έκανα νωρίς), 50 ευρώ στο νερό σε 10 μέρες τα πέταξα 😂😂😂😂 την επόμενη εβδομάδα το μενού θα έχει μακαρόνια! 😂😂😂
θα κάνω τώρα αυτό που έχω, αν βγει θετικό θα πάω για χοριακή και θα καλέσω τον γυναικολόγο, αν βγει αρνητικό θα δω πώς θα πάει η καθυστέρηση και θα καλέσω τον γιατρό όταν δω ότι έχω μια βδομάδα καθυστέρηση! (κι αν έχω κιόλας) 
 

@Marianne ΕΚΛΑΨΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! 😂😂😂😂😂 τι να κάνω για να μάθω η δόλια; νερό από την πανσέληνο να πιω για να μάθω; 😂😂😂 κακιά η επιστήμη των τεστ εγκυμοσύνης, εθιστικά όπως τότε με τον κοβιντ που ήμασταν με μια μπατονέτα 😂😂😂 τώρα με το κυπελλάκι στο χέρι! 😂 κουράστηκα! 😂 αν είμαι έγκυος, φαίνεται από τώρα ότι έχει μοιάσει στον πατέρα του! 😂

@lilbern πραγματικά! τι μισό είναι εκείνο; μισή έγκυος μισή όχι;; οκ είμαι δίδυμος, αλλά όχι και τόσο! 😂😂 σε πόσα φαρμακεία να πάω πια που είναι άγνωστα για μένα 😂😂😂 στο τέλος θα στερέψω, θα με βγάλουν στις ειδήσεις "25χρονη συλλέγει τεστ εγκυμοσύνης από φαρμακεία". Θυμάσαι τι σου είχα πει: "Αν είμαι, θα βασανιστώ και θα αργήσω να το μάθω!" ό,τι κι αν είναι, ας το μάθω τουλάχιστον! πού να βάλω το στήθος μου και πού την κοιλιά μου από το πρήξιμο,δεν ξέρω πια! 
 

@KATIA97 ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤️ εύχομαι  σύντομα να δεις θετικό τεστάκι και να μην βασανιστείς όπως εμένα που δεν ξέρω τι γίνεται! 😂❤️

τι να κάνω κορίτσι μου, δεν είμαι σε μεγαλούπολη, το πρεντικτορ με τα κιάλια το βρίσκω! μια φορά είχα πριν ένα πριν μήνες και ήταν το τελευταίο! είχαν πάει τότε να με πουλήσουν το iq test (ας γελάσω)

Σούζι σκέψου στο τέλος εγώ θα γεννήσω χωρίς να ξέρω αν είμαι με αυτά που ζω 😂😂😂

Ευχαριστώ γλυκιά μου ❤️... Αχ άσε τα άτιμα τα τεστ πολύ ανχος τα έχω περάσει ....κοίτα προσωπικά για μένα τα καλύτερα είναι τα πρεντικτορ ερλυ και στις δύο εγγυμοσινες με έβγαλαν ασπροπρωσοπη💪  .. καλή μας επιτυχία όπως και να έχει 🙏 θετικές σκέψεις και αν δεν είμαστε τον επόμενο μήνα έλα περισοτερο σεξ 😂  

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!❤️ 

@Dimitra97 βρε πλάκα κάνουμε για να μη τρελαθουμε❤️ καλή επιτυχία, περιμένουμε νεααα!!!🤞🤞

@rodok τι θα γίνει μανάρι μου;;;😂 Θα περιμένουμε πολύ ακόμα;; Καλή επιτυχία❤️

@souz13 συμφωνώ, αν ήταν μια φιλία πρόσφατη και εγώ νομίζω θα αντιδρούσα αλλιώς, τέλος πάντων, ελπίζω για το καλύτερο! Εσύ πώς είσαι;;;❤️

Γενικά κορίτσια μου είστε όλες καλά;;; 😜

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!❤️ 

@Dimitra97 βρε πλάκα κάνουμε για να μη τρελαθουμε❤️ καλή επιτυχία, περιμένουμε νεααα!!!🤞🤞

@rodok τι θα γίνει μανάρι μου;;;😂 Θα περιμένουμε πολύ ακόμα;; Καλή επιτυχία❤️

@souz13 συμφωνώ, αν ήταν μια φιλία πρόσφατη και εγώ νομίζω θα αντιδρούσα αλλιώς, τέλος πάντων, ελπίζω για το καλύτερο! Εσύ πώς είσαι;;;❤️

Γενικά κορίτσια μου είστε όλες καλά;;; 😜

Καλημέρα κορίτσι μου!! Από τις 10 σταμάτησα τα υγρά, στις 12 έριξα τις τελευταίες σταγόνες και τώρα κρατιέμαι με νύχια και με δόντια! 😂 Περιμένω να αδειάσει το σπίτι να το κάνω με την ησυχία μου! Πέρασε η γιαγιά μου από εδώ και περιμένω για να το κάνω! 

Πάντως στον ύπνο μου είδα ότι και καλά το έκανα και πως και τα Χόντος σέντερ άρχισαν να πουλάνε τεστ εγκυμοσύνης και είχα βρει και καλά κι ένα πρεντικτορ και το είχα πάρει! 😂 Στον ύπνο πού λες βλέπω τον μπλε σταυρό ξυπνάω και λέω στον εαυτό μου "τι το έκανα και δεν πήρα χαμπάρι;" Και μετά κατάλαβα ότι δεν ήταν πραγματικότητα 😭 😂

Ελπίζω το όνειρο να είναι καλός οιωνός γιατί θα σκάσει η φούσκα μου και είμαι κ κορακιασμενη 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !!! @rodok περιμένουμε!!!!!

εγω σήμερα σηκώθηκα και με πονάνε πολυ και τα πόδια μου και σηκωνομαι πολυ νυσταγμένη!!! Κοιμάμαι δλδ κατα τις 12 ή 12μιση και σηκώνομαι 7μιση αλλα οκ…εν το μεταξύ ενοιωθα παλι οτι κατουρηθηκα το πρωί αλλα τελικα ηταν υγρά πάλι…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , souz13 είπε:

Καλημέρα σας !!! @rodok περιμένουμε!!!!!

εγω σήμερα σηκώθηκα και με πονάνε πολυ και τα πόδια μου και σηκωνομαι πολυ νυσταγμένη!!! Κοιμάμαι δλδ κατα τις 12 ή 12μιση και σηκώνομαι 7μιση αλλα οκ…εν το μεταξύ ενοιωθα παλι οτι κατουρηθηκα το πρωί αλλα τελικα ηταν υγρά πάλι…

είδα λίγό ανοιχτό καφέ στα υγρά που έβγαλα το πρωί... όπως όταν τελείωνει η περίοδος.. έμεινα λίγο... αλλα επειδή δεν ξεπρίστηκα ακόμη είπα να το κάνω... 

μάλλον ο μοναδικός σταυρός θα είναι αυτός στα όνειρα μου... ☹️

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rodok είπε:

είδα λίγό ανοιχτό καφέ στα υγρά που έβγαλα το πρωί... όπως όταν τελείωνει η περίοδος.. έμεινα λίγο... αλλα επειδή δεν ξεπρίστηκα ακόμη είπα να το κάνω... 

μάλλον ο μοναδικός σταυρός θα είναι αυτός στα όνειρα μου... ☹️

 

Πάρε τον χρόνο σου είναι λογικό να στεναχωρηθείς...εμείς είμαστε εδώ να μοιραστείς την οποιαδήποτε σκέψη σου ωραία η άσχημη ...και συνεχίζουμε δυναμικά ...επίσης κατέγραψε όλα αυτά συμπτώματα που είχες για να μην σε μπερδέψουν ξανά ...είναι θέμα χρόνου να γίνει είμαι σίγουρη !!!!!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Pepi88 είπε:

Πάρε τον χρόνο σου είναι λογικό να στεναχωρηθείς...εμείς είμαστε εδώ να μοιραστείς την οποιαδήποτε σκέψη σου ωραία η άσχημη ...και συνεχίζουμε δυναμικά ...επίσης κατέγραψε όλα αυτά συμπτώματα που είχες για να μην σε μπερδέψουν ξανά ...είναι θέμα χρόνου να γίνει είμαι σίγουρη !!!!!

το ανέβασα το τεστ για να μου επιβεβαιώσετε ότι είναι αρνητικό...

εντωμεταξύ δεν νιώθω ότι έχω περίοδο, δεν ξέρω τι να πιστέψω.. πρέπει να πιστέψω αυτό που βλέπω! 😂😂
εντωμεταξύ και σε αυτό έμεινε γαλάζιο το τοπίο και με μπέρδεψε 😂 

περιμένω να δω αν θα κατέβει! αλλά τι φάση πάλι με αυτόν τον κυκλο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...