Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , rodok είπε:

το ανέβασα το τεστ για να μου επιβεβαιώσετε ότι είναι αρνητικό...

εντωμεταξύ δεν νιώθω ότι έχω περίοδο, δεν ξέρω τι να πιστέψω.. πρέπει να πιστέψω αυτό που βλέπω! 😂😂
εντωμεταξύ και σε αυτό έμεινε γαλάζιο το τοπίο και με μπέρδεψε 😂 

περιμένω να δω αν θα κατέβει! αλλά τι φάση πάλι με αυτόν τον κυκλο..

Το εβαλες ακριβώς στη μέση και δεν φαίνεται τίποτα ..τραβά μια φωτό που να είναι στην άκρη το παράθυρο ελέγχου ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα ❤️

@rodok μου μην στενοχωριέσαι. Ίσως απλά το peak της ωορρηξίας ήταν δυο μέρες μετά το φουλ θετικό πχ και γι αυτό να άργησε η περίοδος.

Δεν πτοουμαστε όμως, απλά η περίοδος νιώθει λίγο δίδυμος. Δεν ξέρει. Θα το σκεφτεί. 
Είμαι σίγουρη ότι πόνεσε αυτό το αρνητικό γιατί λόγω καθυστέρησης το είχες πιστέψει. Όλες το είχαμε πιστέψει. Σου στέλνω τεράστια αγκαλιά και σήμερα να βγεις με το αγόρι σου και να ξεχαστείς ♥️♥️♥️♥️

  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , lilbern είπε:

Καλημέρα ❤️

@rodok μου μην στενοχωριέσαι. Ίσως απλά το peak της ωορρηξίας ήταν δυο μέρες μετά το φουλ θετικό πχ και γι αυτό να άργησε η περίοδος.

Δεν πτοουμαστε όμως, απλά η περίοδος νιώθει λίγο δίδυμος. Δεν ξέρει. Θα το σκεφτεί. 
Είμαι σίγουρη ότι πόνεσε αυτό το αρνητικό γιατί λόγω καθυστέρησης το είχες πιστέψει. Όλες το είχαμε πιστέψει. Σου στέλνω τεράστια αγκαλιά και σήμερα να βγεις με το αγόρι σου και να ξεχαστείς ♥️♥️♥️♥️

γλυκούλα μου 😭😭😭 με συγκινείς πολύ πολύ! ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ η ειρωνία είναι ότι και στο όνειρο μου είδα κάτι με αίματα 😂

@Pepi88 για δες αν μπορείς τώρα ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

@rodok μου εγώ αρνητικό το βλέπω!δεν πειράζει, πάμε για περισσότερο σεξακι αυτό το μήνα!!!🤞 Θετικές σκέψεις και καλή διάθεση !!! Το είχαμε πιστέψει όλες η αλήθεια είναι, μαζεύουμε δυνάμεις και προχωράμε όμως❤️❤️

Βρε κορίτσια όταν εμφανίζονται τα λευκα υγρά σημαίνει ότι ξεκινάει η ωορρηξία;😂🤔

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Marianne είπε:

@rodok μου εγώ αρνητικό το βλέπω!δεν πειράζει, πάμε για περισσότερο σεξακι αυτό το μήνα!!!🤞 Θετικές σκέψεις και καλή διάθεση !!! Το είχαμε πιστέψει όλες η αλήθεια είναι, μαζεύουμε δυνάμεις και προχωράμε όμως❤️❤️

Βρε κορίτσια όταν εμφανίζονται τα λευκα υγρά σημαίνει ότι ξεκινάει η ωορρηξία;😂🤔

κι εγώ αρνητικό το βλέπω, απλά μήπως είμαι τόσο γκαβή! 😂 δεν ξέρω, νομίζω ότι θέλω να επικεντρωθώ λίγο στον εαυτό μου και τώρα που τελειώνουν τα σχολεία να βάλω μπρος την αναζήτηση σπιτιού με τον δικό μου! (καλά έτσι λέω και όταν έρθουν οι γόνιμες θα κάνω σαν γάτα σε οίστρο 😂
τα λευκα υγρά σημαίνουν ότι σιγά σιγά ανοίγει το γόνιμο παράθυρο! ❤️ αν δεις αυτά που είναι σαν ασπράδι αυγού σημαίνει ότι είσαι πολύ κοντά στην ωορρηξία! 

πρίν από 1 λεπτό , souz13 είπε:

@rodok να μην στενοχωριεσαι!!!! Ειμαστε πολυ κοντα και θα φτασουμε!!!!! 🥰🥰🥰🥰

μακάρι κορίτσι μου ❤️ σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και ευχαριστώ πολύ πολυ για τη συμπαράσταση σε αυτόν τον τρελό κύκλο που είχα 😂❤️❤️❤️ μείνε στις θετικές σκέψεις για το μπεμπάκι σου ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , rodok είπε:

γλυκούλα μου 😭😭😭 με συγκινείς πολύ πολύ! ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ η ειρωνία είναι ότι και στο όνειρο μου είδα κάτι με αίματα 😂

@Pepi88 για δες αν μπορείς τώρα ❤️

Ναι είναι αρνητικο 🥴🥴 ατιμηηη περίοδος μας τρέλανε ....λοιπόν πάρε χρόνο να αποφασίσεις αν αυτόν τον μήνα θα το παλέψεις η αν θα χαλαρώσεις ..ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα!!!εδώ θα είμαστε να τα λέμε βρε δίδυμακι της καρδιάς μας ❤️

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rodok ασχολησου με τον εαυτό σου, ψάξε σπίτι, κάνε γενικά ότι σε ευχαριστεί!!! Μη σκεφτείς ούτε γόνιμες ούτε τίποτα😜 Πολλές ζουζουνιτσες και τρελιτσες και θα έρθει πιο εύκολα θα δεις!!😂

Εγώ πλέον αυτό κάνω, απλά για τα υγρά τώρα ρώτησα γιατί κάνω μεγάλους κύκλους έτσι λίγο στο περιπου να ξέρω τι μου γίνεται😜😂 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα το έκανα  το τεστ είμαι έγγυος ❤️ αχ δεν το πυστευω αλήθεια δεν μπορώ να το πυστευω ελεγα Ότι δεν θα αναχοθω και δεν ξέρω τι με έχει πιάσει τρέμω ολόκληρη είμαι χαρούμενη και πολύ αμχομενη ταυτόχρονα  θα το ανεβάσω στο προφίλ Μ το τεστ 

2 ώρες πρίν, rodok είπε:

είδα λίγό ανοιχτό καφέ στα υγρά που έβγαλα το πρωί... όπως όταν τελείωνει η περίοδος.. έμεινα λίγο... αλλα επειδή δεν ξεπρίστηκα ακόμη είπα να το κάνω... 

μάλλον ο μοναδικός σταυρός θα είναι αυτός στα όνειρα μου... ☹️

 

Κορίτσι Μ μην απογοητεύσε  καιξμ στεναχοριεσαι τον επόμενο μήνα πάλι  ξανά προσπάθειες και π θα πάει θα κάτσει το μικρό σου το σπορακι και  δεν πτοουμαστε έλα περισοτερο σεξ για σένα και τον αντρουλη σου  σου στέλνω όλη μου μα όλη Μ την θετική ενέργεια και πολύ μπεμπεδοσκονη♥️♥️🙏

  • Μου αρέσει 3
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κοριτσιααα το έκανα  το τεστ είμαι έγγυος ❤️ αχ δεν το πυστευω αλήθεια δεν μπορώ να το πυστευω ελεγα Ότι δεν θα αναχοθω και δεν ξέρω τι με έχει πιάσει τρέμω ολόκληρη είμαι χαρούμενη και πολύ αμχομενη ταυτόχρονα  θα το ανεβάσω στο προφίλ Μ το τεστ 

Αχ κοριτσάκι μου πολλά συγχαρητήρια 🥳😍

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνηηηη ❤️ Πολύ όμορφες γραμμούλες !!!!! Εύχομαι όλα τα κοριτσάκια μας που θέλουν ένα μωράκι, αυτόν τον μήνα να έχουν ένα τέτοιο όμορφο τεστάκι @rodok @Marianne @KATIA97 @Eg93 @Alice20Sorry αν ξεχνάω κάποια κοπέλα ❤️

Λογικό να έχεις άγχος. Πάντα όταν βλέπουμε ένα θετικό τεστ υπάρχουν συναισθήματα χαράς αλλά και "φόβου". Είσαι 3 ημέρες πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου? Πολύ έντονη η γραμμούλα σου. Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη 😍

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Pepi88 @Marianne @Dimitra97 γλυκάκια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα γλυκά σας λόγια ❤️❤️❤️❤️
 

το συμπέρασμα είναι μακριά από one step και ωορρηξίας είναι ένα μεγάλο ψέμα 😂😂😂
προσπαθώ να πάρψ χιουμοριστικά για να μην με ρίξει από κάτω! έκλαψα, έκλαψε και ο δικός μου λίγο και πάμε παρακάτω! 

ΕΠΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ❤️❤️❤️❤️❤️ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ 😍😍😍😍 ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ❤️❤️❤️❤️❤️ 

@lilbern προηγείσαι! εγώ θα πάρω διάλειμμα γιατί και ο ιούνιος είναι ο μήνας των πανελλαδικών και επικρατεί πολύ άγχος, δίνουν οι μαθητές μου και είναι σαν να δίνω κι εγώ! πού να γίνω μάνα και να δίνει το παιδί μου πανελλήνιες 😂😂

γενικά σε όλα όλα τα κορίτσια εύχομαι υγεία  και το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️❤️❤️❤️

ΥΓ. θα μπαινω να σας διαβαζω για τα πασατεμπος οπως ελεγε και η λιλυ ❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

@rodok είμαστε εδώ να σηκώνουμε η μία την άλλη ❤️ Εντωμεταξυ θα βγει ο δίδυμος από εμάς σου και σε λίγες μέρες θα τον κυνηγάς πάλι!!!😜 Υπομονή❤️

@lilbern άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!! Μακάρι για όλες μας 😜 πως τα πάτε εσείς ; Πότε ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ;🤔

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!! Θα κάνεις χοριακη;;;❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marianne είπε:

@rodok είμαστε εδώ να σηκώνουμε η μία την άλλη ❤️ Εντωμεταξυ θα βγει ο δίδυμος από εμάς σου και σε λίγες μέρες θα τον κυνηγάς πάλι!!!😜 Υπομονή❤️

@lilbern άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!! Μακάρι για όλες μας 😜 πως τα πάτε εσείς ; Πότε ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ;🤔

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!! Θα κάνεις χοριακη;;;❤️

Έχω ακόμα μέρες. 1 Ιουνίου είναι να μου έρθει. Πραγματικά αυτόν τον μήνα και να έρθει δεν θα λυπηθώ καθόλου. Μάλλον επειδή δεν έχει γίνει κοντά στην ωορρηξία, ξέρω πλέον ότι οι πιθανότητες είναι λίγες. Οπότε ούτε τεστ θα κάνω ούτε τίποτα. Προτιμώ να δω δικά σας θετικά τεστάκια πρώτα και το εννοώ μέσα από την καρδιά μου ❤️ 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κοριτσιααα το έκανα  το τεστ είμαι έγγυος ❤️ αχ δεν το πυστευω αλήθεια δεν μπορώ να το πυστευω ελεγα Ότι δεν θα αναχοθω και δεν ξέρω τι με έχει πιάσει τρέμω ολόκληρη είμαι χαρούμενη και πολύ αμχομενη ταυτόχρονα  θα το ανεβάσω στο προφίλ Μ το τεστ 

Κορίτσι Μ μην απογοητεύσε  καιξμ στεναχοριεσαι τον επόμενο μήνα πάλι  ξανά προσπάθειες και π θα πάει θα κάτσει το μικρό σου το σπορακι και  δεν πτοουμαστε έλα περισοτερο σεξ για σένα και τον αντρουλη σου  σου στέλνω όλη μου μα όλη Μ την θετική ενέργεια και πολύ μπεμπεδοσκονη♥️♥️🙏

Συγχαρητήρια κορίτσι μ, εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

πρίν από 24 λεπτά , rodok είπε:

@Pepi88 @Marianne @Dimitra97 γλυκάκια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα γλυκά σας λόγια ❤️❤️❤️❤️
 

το συμπέρασμα είναι μακριά από one step και ωορρηξίας είναι ένα μεγάλο ψέμα 😂😂😂
προσπαθώ να πάρψ χιουμοριστικά για να μην με ρίξει από κάτω! έκλαψα, έκλαψε και ο δικός μου λίγο και πάμε παρακάτω! 

ΕΠΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ❤️❤️❤️❤️❤️ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ 😍😍😍😍 ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ❤️❤️❤️❤️❤️ 

@lilbern προηγείσαι! εγώ θα πάρω διάλειμμα γιατί και ο ιούνιος είναι ο μήνας των πανελλαδικών και επικρατεί πολύ άγχος, δίνουν οι μαθητές μου και είναι σαν να δίνω κι εγώ! πού να γίνω μάνα και να δίνει το παιδί μου πανελλήνιες 😂😂

γενικά σε όλα όλα τα κορίτσια εύχομαι υγεία  και το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️❤️❤️❤️

ΥΓ. θα μπαινω να σας διαβαζω για τα πασατεμπος οπως ελεγε και η λιλυ ❤️

Κάνε αυτό που θέλεις και που θεωρείς σωστό κορίτσι μου και όλα θα γίνουν στην ώρα τους! Όπως αισθάνεσαι εσύ καλύτερα.

2 ώρες πρίν, Marianne είπε:

@rodok μου εγώ αρνητικό το βλέπω!δεν πειράζει, πάμε για περισσότερο σεξακι αυτό το μήνα!!!🤞 Θετικές σκέψεις και καλή διάθεση !!! Το είχαμε πιστέψει όλες η αλήθεια είναι, μαζεύουμε δυνάμεις και προχωράμε όμως❤️❤️

Βρε κορίτσια όταν εμφανίζονται τα λευκα υγρά σημαίνει ότι ξεκινάει η ωορρηξία;😂🤔

Συνήθως αυτά τα υγρά, κυρίως όταν είναι πιο παχύρρευστα, δείχνουν ότι η ωορρηξία είναι πολύ κοντά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...