Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Χτες ήταν η ωορρηξία την κατάλαβα σε συνδυασμό με άσπρα υγρά και πόνο χαμηλά, ενώ σήμερα τίποτα. Οπότε αν έγινε κάτι θα είναι από την Κυριακή χαχα!!! Εντάξει 3-5 μέρες λένε ζει το σπέρμα, εμείς είμαστε στις 3. Άρα πιστεύω υπάρχει κάποια πιθανότητα 😅

Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης? Σε συνδυασμό και με τους πόνους περιόδου που είχες, ίσως ήταν η εμφύτευση!!! Πολλές γυναίκες είδαν ροζ ή καφέ και ήταν έγκυες!!! Πραγματικά στο εύχομαι 😍

Αν δεν έρθει τότε δεν πιστεύω τίποτα!!! 😂 Είχατε κάτι κοντινές επαφές στην ωορρηξία οπότε έχεις ελπίδες!!

 

Αααα εγώ είχα καταλάβει ότι απλά δεν έδειχνε το τεστ, γιατί έχουμε ακούσει και τέτοιες περιπτώσεις χαχα!!

Ναι εμένα ήταν αχνή η γραμμή και η χοριακή μου την επόμενη μέρα ήταν πάνω από 500. Οπότε έχει να κάνει και η ορμόνη στα ούρα αν είναι αρκετή.

Αχ αχ συμπτώματα ακούω, ακόμα η άλλη είναι εξαφανισμένη. Ανεβαίνουν κι άλλο οι ελπίδες 😍

Ήρθε κανονικά🥲

πρίν από 57 λεπτά , rodok είπε:

τα κράτησα τα ούρα! κι αν απλά ξοδέψω 16 ευρώ σε μια μέρα για τσίσα; 😂😂 γιατί το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια! 

εκεί που λογικά είναι η γραμμή έχει αφήσει έναν κόκκινο λεκέ! και δεν ξέρω αν από πίσω κρύβεται κάτι ή όχι! 

επίσης τα ούρα ειναι σκούρα, δλδ φαίνεται ότι δεν ήπια πολύ νερό!

@Marianne μην δίνεις σημασία, η εγκυμοσύνη είναι μια δύσκολη περίοδος, αλλάζουν πολλά μέσα μας, αλλάζει ο τρόπος σκέψης, κλεινόμαστε στον εαυτό μας! Λογικά η φίλη σου θέλει να μείνει μόνη της και να χαρεί αυτή τη στιγμή μόνη της! αν είναι σωστή φίλη κάποια στιγμή θα σου απολογηθεί για τη στάση της και θα τα ξαναβρείτε! εσύ προσπάθησε να είσαι όσο καλή μπορείς! Να είσαι ο εαυτός σου κι αν δεν αξίζει, θα το καταλάβεις ❤️

λέτε να το βουτήξω σε αυτά που βούτηξα το iq??

Ανέβασα στο προφίλ μου το χαζοiq γιατί εκεί στη γραμμή ελέγχου έχει ακομη λεκέ, δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό, αλλά από κοντά είναι σπαστικό! 

Κατι βλέπω εκει αλλα δεν φαινεται καθαρά. Αχχ σε νιωθω μακάρι να παρεις το θετικό ❤️ τι σάπιο τεστ! Φαινεται λες κ ξεκίνησε κατι εκει ν βγαίνει αλλα δν ολοκληρώθηκε αχχ μακάρι να ναι θετικό  ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, rodok είπε:

τα κράτησα τα ούρα! κι αν απλά ξοδέψω 16 ευρώ σε μια μέρα για τσίσα; 😂😂 γιατί το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια! 

εκεί που λογικά είναι η γραμμή έχει αφήσει έναν κόκκινο λεκέ! και δεν ξέρω αν από πίσω κρύβεται κάτι ή όχι! 

επίσης τα ούρα ειναι σκούρα, δλδ φαίνεται ότι δεν ήπια πολύ νερό!

@Marianne μην δίνεις σημασία, η εγκυμοσύνη είναι μια δύσκολη περίοδος, αλλάζουν πολλά μέσα μας, αλλάζει ο τρόπος σκέψης, κλεινόμαστε στον εαυτό μας! Λογικά η φίλη σου θέλει να μείνει μόνη της και να χαρεί αυτή τη στιγμή μόνη της! αν είναι σωστή φίλη κάποια στιγμή θα σου απολογηθεί για τη στάση της και θα τα ξαναβρείτε! εσύ προσπάθησε να είσαι όσο καλή μπορείς! Να είσαι ο εαυτός σου κι αν δεν αξίζει, θα το καταλάβεις ❤️

λέτε να το βουτήξω σε αυτά που βούτηξα το iq??

Ανέβασα στο προφίλ μου το χαζοiq γιατί εκεί στη γραμμή ελέγχου έχει ακομη λεκέ, δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό, αλλά από κοντά είναι σπαστικό! 

Το είδα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ...μάζεψε τσισα και κάνε το άλλο...

πρίν από 28 λεπτά , bonita31 είπε:

Ήρθε κανονικά🥲

Κατι βλέπω εκει αλλα δεν φαινεται καθαρά. Αχχ σε νιωθω μακάρι να παρεις το θετικό ❤️ τι σάπιο τεστ! Φαινεται λες κ ξεκίνησε κατι εκει ν βγαίνει αλλα δν ολοκληρώθηκε αχχ μακάρι να ναι θετικό  ❤️

Πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο 💪💪💪


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rodok θα συμφωνήσω και εγώ φαίνεται το ροζ εκεί δίπλα αλλά δεν καταλαβαίνουμε τι θα μπορούσε να είναι ή μπορεί και να μην είναι τίποτα. Τα νεύρα μου με αυτό το τεστ, στα σκουπίδια γρήγορα!!!🤔🤔😜

Κάνε άλλο, θα σκάσουμε🤞😂❤️

@bonita31 μάζεψε δυνάμεις και πάμε για τον επόμενο κύκλο!!!❤️🤞

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bonita31 είπε:

Ήρθε κανονικά🥲

Κατι βλέπω εκει αλλα δεν φαινεται καθαρά. Αχχ σε νιωθω μακάρι να παρεις το θετικό ❤️ τι σάπιο τεστ! Φαινεται λες κ ξεκίνησε κατι εκει ν βγαίνει αλλα δν ολοκληρώθηκε αχχ μακάρι να ναι θετικό  ❤️

δεν πειράζει κορίτσι μου! πάμε για τον επόμενο γύρο! νομίζω έχεις και γενέθλια! χρόνια σου πολλά! ❤️ εύχομαι αυτός ο κύκλος σου να είναι ο μαγικός 💕💕🤞

όσο για το τεστ δεν μπορώ να καταλάβω! έτσι ήταν στο πεντάλεπτο που πρέπει να διαβαστεί το τεστ! τώρα μετά από 3 ώρες καθάρισε, τι να σου πω! 😂 αλλά αν δεν είμαι με ανησυχεί περισσότερο ο λόγος της καθυστέρησης! 

πρίν από 43 λεπτά , Pepi88 είπε:

Το είδα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ...μάζεψε τσισα και κάνε το άλλο...

Πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο 💪💪💪

κάτι θέλει να δείξει αλλά μας κρύβεται! εγώ το είπα, αν είμαι, θα βασανιστώ για να το μάθω! και να'μαι 😂 2η μέρα καθυστέρησης και δεν ξέρω τι μου γίνεται! 😂😂😂
θα κρατηθώ στα υγρά από σήμερα και θα κάνω αύριο με τα πρώτα πρωινά! 🤞🤞 και εύχομαι ο πρώτος σταυρός που θα δω να είναι αυτός της clear blue κι όχι αυτός στο ψηφοδέλτιο! 😂😂😂
 

πρίν από 26 λεπτά , Marianne είπε:

@rodok θα συμφωνήσω και εγώ φαίνεται το ροζ εκεί δίπλα αλλά δεν καταλαβαίνουμε τι θα μπορούσε να είναι ή μπορεί και να μην είναι τίποτα. Τα νεύρα μου με αυτό το τεστ, στα σκουπίδια γρήγορα!!!🤔🤔😜

Κάνε άλλο, θα σκάσουμε🤞😂❤️

@bonita31 μάζεψε δυνάμεις και πάμε για τον επόμενο κύκλο!!!❤️🤞

πραγματικά! εντωμεταξύ 9 ευρώ αυτό και η συσκευασία είναι λες και το πήρες από κανένα κινέζικο, από τα πανηγύρια! 😂 πολύ κακιά η κατασκευή του για να έχει τέτοια τιμή! αφού το τζαμάκι της ανάγνωσης ήταν λεκιασμένο και έπρεπε να ανοίξω να το καθαρίσω για να δω το αποτέλεσμα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια Μ δεν μπήκα καθόλου σήμερα  η μικρή Μ δεν είχε καθόλου ωρεξη σήμερα ήταν με γκρίνια γενικά και ήθελε όλο αγκαλιατσα  καναμε εμβόλιο εχθές😬....αύριο θα κάνω το τεστ 🥳 έχω μια μικρή αγονια τελικά

πρίν από 3 λεπτά , rodok είπε:

δεν πειράζει κορίτσι μου! πάμε για τον επόμενο γύρο! νομίζω έχεις και γενέθλια! χρόνια σου πολλά! ❤️ εύχομαι αυτός ο κύκλος σου να είναι ο μαγικός 💕💕🤞

όσο για το τεστ δεν μπορώ να καταλάβω! έτσι ήταν στο πεντάλεπτο που πρέπει να διαβαστεί το τεστ! τώρα μετά από 3 ώρες καθάρισε, τι να σου πω! 😂 αλλά αν δεν είμαι με ανησυχεί περισσότερο ο λόγος της καθυστέρησης! 

κάτι θέλει να δείξει αλλά μας κρύβεται! εγώ το είπα, αν είμαι, θα βασανιστώ για να το μάθω! και να'μαι 😂 2η μέρα καθυστέρησης και δεν ξέρω τι μου γίνεται! 😂😂😂
θα κρατηθώ στα υγρά από σήμερα και θα κάνω αύριο με τα πρώτα πρωινά! 🤞🤞 και εύχομαι ο πρώτος σταυρός που θα δω να είναι αυτός της clear blue κι όχι αυτός στο ψηφοδέλτιο! 😂😂😂
 

πραγματικά! εντωμεταξύ 9 ευρώ αυτό και η συσκευασία είναι λες και το πήρες από κανένα κινέζικο, από τα πανηγύρια! 😂 πολύ κακιά η κατασκευή του για να έχει τέτοια τιμή! αφού το τζαμάκι της ανάγνωσης ήταν λεκιασμένο και έπρεπε να ανοίξω να το καθαρίσω για να δω το αποτέλεσμα! 

Οχ φίλη της κλιαρ μπλου πήρες ?? Κάτσε μην σου βγει αρνητικό και είσαι έγγυος στο λέω γτ το έπαθα εγώ αυτό.....δεν ξέρω αν έτυχε σε εμένα ελατοματικο τεστ  κορίτσια τότε π το είχα κάνει αλλά κάνω το τεστ και βγήκε γραμμή  με τα χίλια ζόρια μετά από μισή ώρα εγώ διάβασα στις οδηγίες ότι αν βγει μέσα σε συγκεκριμένο χρονικό όριο είναι θετικό αλλιώς είναι αρνητικό οπότε εμένα βάση οδηγιών ήταν αρνητικο π είχε βγει με τα χίλια ζόρια μια υπερβολικά άχνη γραμμή  μετά από μισή ώρα και μου λένε  τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ κάνε πάλι αύριο  της πρεντικτορ και πήγα και πήρα ρε σεις με το π το κάνω αμέσως βγήκε η γραμμη και φυσικά δεν ξαναπήραν της συγκεκριμένης ετεριας.... Όσο για το αν δεν είσαι και έχεις καθυστέρηση να ξέρεις δεν είναι κάτι και δεν χριαζετε να ανχονεσε αν και εύχομαι και ελπίζω να είσαι εγγυουλα 🙏 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άρα αύριο περιμένουμε θετικά τεστ από @rodok & @Dimitra97!!!❤️ 

Εντωμεταξυ με αυτά που της λες τώρα @Dimitra97  δεν της δίνεις και τόσο θάρρος να το κάνει χαχαχαχα😂😂 έχω ακούσει και εγώ για το κλιαρ η αλήθεια είναι ότι κάνει κάτι περίεργα με τις γραμμές!!!

τελικά ποιο τεστ είναι αξιόπιστο βρε κορίτσια ;;; Τα νεύρα μου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marianne είπε:

@rodok ανασουλες, θετικές σκέψεις και υπομονή έως αύριο!!! Ελπίζουμε στο καλύτερο δυνατό!!!❤️ Μακάρι να δεις τις δύο πολυπόθητες γραμμουλες!🤞

 

Βρε κορίτσια, έχω ένα προβληματισμό τώρα τελευταία. Με την κολλητή μου ξεκινήσαμε μαζί τις προσπάθειες και στο chat μας γινόταν ο χαμός που γίνεται και εδώ. Της συνεβει μια βιοχημική κύηση περισυ το καλοκαίρι και τις συμπαραστάθηκα φουλ. Μετά από 3 μήνες είχα εγώ την παλινδρομη και τότε αυτή έμεινε έγκυος. Προσπάθησα όσο μπορώ να μην την επιρεασω και πολλές φορές το έπαιζα τρελιτσα για να μη την αγχωνω!! Δόξα το Θεό η εγκυμοσύνη κυλάει ομαλά και σε λίγο καιρό θα έχει το μωράκι της. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι από τότε δεν δίνει σημασία. Ξέρει ότι προσπαθούμε, ξέρει πως είναι να αγωνίας για ένα θετικό τεστ και αυτή κάθε φορά μου λέει "έλα μωρέ πως κάνεις έτσι θα αδιαθετησεις"🤔. Με ενοχλεί και με νευριάζει αυτή η αντίδραση της, είναι σαν να αδιαφορεί πλέον. Οκ, περνάει την φάση της και αυτή σίγουρα. Αλλά εγώ έχω απογοητευτεί 🙄

Κοριτσάκι μου γλυκό, καταλαβαίνω απόλυτα τον λόγο που στενοχωριέσαι. Το ξέρω ότι έχεις ανιδιοτελή αγάπη απέναντι στην κολλητή σου και είναι πολύ όμορφο αυτό, γιατί αυτό δείχνει ότι είσαι καλός άνθρωπος. Όμως καταλαβαίνω και γιατί νιώθεις όπως νιώθεις. Το ότι εκείνη έμεινε έγκυος -με το καλό το μωράκι της ♥️- δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξεχάσει την φίλη της. Ειδικά από την στιγμή που έχετε περάσει την ίδια αγωνία και άγχος, αλλά και ήσουν απόλυτα εκεί στην χαρά της. Βέβαια εννοείται και δεν μπορείς να πεις κάτι γιατί θα νομίζει ότι ζηλεύεις και θα μαλώσετε. Οπότε για τα άγχη έχεις εμάς εδώ. Σίγουρα θέλεις και την κολλήτη σου σε αυτό και το καταλαβαίνω αλλά δυστυχώς δεν παίρνουμε πάντα ότι δίνουμε. Εγώ όπως μας τα γράφεις, είμαι σίγουρη ότι σε αντίθετη περίπτωση (που θα ήσουν εσύ έγκυος κι εκείνη όχι) θα ήσουν δίπλα της κάθε μήνα και θα αγωνιούσες μαζί της για το θετικό. Το μόνο που θα μπορούσες να της πεις θα ήταν "έχω πολύ άγχος αυτό το μήνα αν θα αδιαθετήσω ή όχι και θέλω την φίλη μου δίπλα μου για να κάνω το τεστ". Έτσι ίσως καταλάβει ότι σου λείπει. 

1 hour ago, bonita31 είπε:

Ήρθε κανονικά🥲

Κατι βλέπω εκει αλλα δεν φαινεται καθαρά. Αχχ σε νιωθω μακάρι να παρεις το θετικό ❤️ τι σάπιο τεστ! Φαινεται λες κ ξεκίνησε κατι εκει ν βγαίνει αλλα δν ολοκληρώθηκε αχχ μακάρι να ναι θετικό  ❤️

Κοριτσάκι μου χρόνια πολλά με υγεία ♥️🥳

Εύχομαι τον άλλο μήνα με ένα θετικό τεστάκι. Μην στενοχωριέσαι. Τουλάχιστον ήρθε στην ώρα της και μόλις φύγει θα ξεκινήσετε πάλι τις ζουζουνιές.

πρίν από 6 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ δεν μπήκα καθόλου σήμερα  η μικρή Μ δεν είχε καθόλου ωρεξη σήμερα ήταν με γκρίνια γενικά και ήθελε όλο αγκαλιατσα  καναμε εμβόλιο εχθές😬....αύριο θα κάνω το τεστ 🥳 έχω μια μικρή αγονια τελικά

Περαστικά στην μπεμπούλα σου. Ελπίζω να μην κάνει πυρετό ♥️

Αύριο το πρωί άρα θα κάνουμε τεστάκι??? Γειιι!!! Ελπίζω να εμφανιστούν 2 όμορφες γραμμούλες.

@rodok μου, θα τρελαθώ με την περίπτωση σου 😅 Ρε γαμωτο, εγώ κάτι βλέπω στο τεστ. Τι να 'ναι αυτό πάλι? Φαίνεται σαν μισή γραμμή. Αχ τώρα μπεδευτήκαμε ακόμα περισσότερο. Πότε λες να κάνεις το δεύτερο τεστ? ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, bonita31 είπε:

Ήρθε κανονικά🥲

Κατι βλέπω εκει αλλα δεν φαινεται καθαρά. Αχχ σε νιωθω μακάρι να παρεις το θετικό ❤️ τι σάπιο τεστ! Φαινεται λες κ ξεκίνησε κατι εκει ν βγαίνει αλλα δν ολοκληρώθηκε αχχ μακάρι να ναι θετικό  ❤️

Σήμερα με επισκέφθηκε κι εμένα. Ανασύνταξη δυνάμεων και πάμε πιο δυνατά για τον επόμενο!

πρίν από 27 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ δεν μπήκα καθόλου σήμερα  η μικρή Μ δεν είχε καθόλου ωρεξη σήμερα ήταν με γκρίνια γενικά και ήθελε όλο αγκαλιατσα  καναμε εμβόλιο εχθές😬....αύριο θα κάνω το τεστ 🥳 έχω μια μικρή αγονια τελικά

Οχ φίλη της κλιαρ μπλου πήρες ?? Κάτσε μην σου βγει αρνητικό και είσαι έγγυος στο λέω γτ το έπαθα εγώ αυτό.....δεν ξέρω αν έτυχε σε εμένα ελατοματικο τεστ  κορίτσια τότε π το είχα κάνει αλλά κάνω το τεστ και βγήκε γραμμή  με τα χίλια ζόρια μετά από μισή ώρα εγώ διάβασα στις οδηγίες ότι αν βγει μέσα σε συγκεκριμένο χρονικό όριο είναι θετικό αλλιώς είναι αρνητικό οπότε εμένα βάση οδηγιών ήταν αρνητικο π είχε βγει με τα χίλια ζόρια μια υπερβολικά άχνη γραμμή  μετά από μισή ώρα και μου λένε  τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ κάνε πάλι αύριο  της πρεντικτορ και πήγα και πήρα ρε σεις με το π το κάνω αμέσως βγήκε η γραμμη και φυσικά δεν ξαναπήραν της συγκεκριμένης ετεριας.... Όσο για το αν δεν είσαι και έχεις καθυστέρηση να ξέρεις δεν είναι κάτι και δεν χριαζετε να ανχονεσε αν και εύχομαι και ελπίζω να είσαι εγγυουλα 🙏 

Εύχομαι αύριο να δεις ένα ξεκάθαρο θετικό!

πρίν από 34 λεπτά , rodok είπε:

δεν πειράζει κορίτσι μου! πάμε για τον επόμενο γύρο! νομίζω έχεις και γενέθλια! χρόνια σου πολλά! ❤️ εύχομαι αυτός ο κύκλος σου να είναι ο μαγικός 💕💕🤞

όσο για το τεστ δεν μπορώ να καταλάβω! έτσι ήταν στο πεντάλεπτο που πρέπει να διαβαστεί το τεστ! τώρα μετά από 3 ώρες καθάρισε, τι να σου πω! 😂 αλλά αν δεν είμαι με ανησυχεί περισσότερο ο λόγος της καθυστέρησης! 

κάτι θέλει να δείξει αλλά μας κρύβεται! εγώ το είπα, αν είμαι, θα βασανιστώ για να το μάθω! και να'μαι 😂 2η μέρα καθυστέρησης και δεν ξέρω τι μου γίνεται! 😂😂😂
θα κρατηθώ στα υγρά από σήμερα και θα κάνω αύριο με τα πρώτα πρωινά! 🤞🤞 και εύχομαι ο πρώτος σταυρός που θα δω να είναι αυτός της clear blue κι όχι αυτός στο ψηφοδέλτιο! 😂😂😂
 

πραγματικά! εντωμεταξύ 9 ευρώ αυτό και η συσκευασία είναι λες και το πήρες από κανένα κινέζικο, από τα πανηγύρια! 😂 πολύ κακιά η κατασκευή του για να έχει τέτοια τιμή! αφού το τζαμάκι της ανάγνωσης ήταν λεκιασμένο και έπρεπε να ανοίξω να το καθαρίσω για να δω το αποτέλεσμα! 

Καταλαβαίνω την αγωνία σου, η κατάσταση εξελίσσεται σε γρίφο, μακάρι με αίσιο τέλος! Αύριο το πρωί λοιπόν με το που θα σηκωθείς, ξέρεις...😊

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε @rodok εκτος το οτι θα γεννήσουμε με σένα δεν ειπαμε να παρεις το πρεντίκτορ;;;;;😂😂😂😂

καλύτερα να έκανες χοριακή σήμερα με τα ίδια λεφτά και θα εφευγε το αγχος!!! Περα απο τη πλάκα ειχες ποτε ξανα πρόσφατα καθυστέρηση;;; Εν το μεταξυ πιο πολυ για τεστ κοβιντ φαινεται 😂😂😂😂😂😂😂

@Marianne για πόσα χρόνια φιλίας μιλάς ; 🙄

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ δεν μπήκα καθόλου σήμερα  η μικρή Μ δεν είχε καθόλου ωρεξη σήμερα ήταν με γκρίνια γενικά και ήθελε όλο αγκαλιατσα  καναμε εμβόλιο εχθές😬....αύριο θα κάνω το τεστ 🥳 έχω μια μικρή αγονια τελικά

Οχ φίλη της κλιαρ μπλου πήρες ?? Κάτσε μην σου βγει αρνητικό και είσαι έγγυος στο λέω γτ το έπαθα εγώ αυτό.....δεν ξέρω αν έτυχε σε εμένα ελατοματικο τεστ  κορίτσια τότε π το είχα κάνει αλλά κάνω το τεστ και βγήκε γραμμή  με τα χίλια ζόρια μετά από μισή ώρα εγώ διάβασα στις οδηγίες ότι αν βγει μέσα σε συγκεκριμένο χρονικό όριο είναι θετικό αλλιώς είναι αρνητικό οπότε εμένα βάση οδηγιών ήταν αρνητικο π είχε βγει με τα χίλια ζόρια μια υπερβολικά άχνη γραμμή  μετά από μισή ώρα και μου λένε  τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ κάνε πάλι αύριο  της πρεντικτορ και πήγα και πήρα ρε σεις με το π το κάνω αμέσως βγήκε η γραμμη και φυσικά δεν ξαναπήραν της συγκεκριμένης ετεριας.... Όσο για το αν δεν είσαι και έχεις καθυστέρηση να ξέρεις δεν είναι κάτι και δεν χριαζετε να ανχονεσε αν και εύχομαι και ελπίζω να είσαι εγγυουλα 🙏 

περαστικά στην μικρή σου ❤️
ε βρε κορίτσια, όχι clear blue, όχι one step/first step και φέξε μου και γλίστρησα step, όχι self clear, όχι iq test, όχι έκανα τελικά νωρίς τη χοριακή (που όντως την έκανα νωρίς), 50 ευρώ στο νερό σε 10 μέρες τα πέταξα 😂😂😂😂 την επόμενη εβδομάδα το μενού θα έχει μακαρόνια! 😂😂😂
θα κάνω τώρα αυτό που έχω, αν βγει θετικό θα πάω για χοριακή και θα καλέσω τον γυναικολόγο, αν βγει αρνητικό θα δω πώς θα πάει η καθυστέρηση και θα καλέσω τον γιατρό όταν δω ότι έχω μια βδομάδα καθυστέρηση! (κι αν έχω κιόλας) 
 

@Marianne ΕΚΛΑΨΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! 😂😂😂😂😂 τι να κάνω για να μάθω η δόλια; νερό από την πανσέληνο να πιω για να μάθω; 😂😂😂 κακιά η επιστήμη των τεστ εγκυμοσύνης, εθιστικά όπως τότε με τον κοβιντ που ήμασταν με μια μπατονέτα 😂😂😂 τώρα με το κυπελλάκι στο χέρι! 😂 κουράστηκα! 😂 αν είμαι έγκυος, φαίνεται από τώρα ότι έχει μοιάσει στον πατέρα του! 😂

@lilbern πραγματικά! τι μισό είναι εκείνο; μισή έγκυος μισή όχι;; οκ είμαι δίδυμος, αλλά όχι και τόσο! 😂😂 σε πόσα φαρμακεία να πάω πια που είναι άγνωστα για μένα 😂😂😂 στο τέλος θα στερέψω, θα με βγάλουν στις ειδήσεις "25χρονη συλλέγει τεστ εγκυμοσύνης από φαρμακεία". Θυμάσαι τι σου είχα πει: "Αν είμαι, θα βασανιστώ και θα αργήσω να το μάθω!" ό,τι κι αν είναι, ας το μάθω τουλάχιστον! πού να βάλω το στήθος μου και πού την κοιλιά μου από το πρήξιμο,δεν ξέρω πια! 
 

@KATIA97 ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤️ εύχομαι  σύντομα να δεις θετικό τεστάκι και να μην βασανιστείς όπως εμένα που δεν ξέρω τι γίνεται! 😂❤️

Just now, souz13 είπε:

Καλά ρε @rodok εκτος το οτι θα γεννήσουμε με σένα δεν ειπαμε να παρεις το πρεντίκτορ;;;;;😂😂😂😂

καλύτερα να έκανες χοριακή σήμερα με τα ίδια λεφτά και θα εφευγε το αγχος!!! Περα απο τη πλάκα ειχες ποτε ξανα πρόσφατα καθυστέρηση;;;

@Marianne για πόσα χρόνια φιλίας μιλάς ; 🙄

τι να κάνω κορίτσι μου, δεν είμαι σε μεγαλούπολη, το πρεντικτορ με τα κιάλια το βρίσκω! μια φορά είχα πριν ένα πριν μήνες και ήταν το τελευταίο! είχαν πάει τότε να με πουλήσουν το iq test (ας γελάσω)

Σούζι σκέψου στο τέλος εγώ θα γεννήσω χωρίς να ξέρω αν είμαι με αυτά που ζω 😂😂😂

  • Ευχαριστώ 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, souz13 είπε:

@rodok ωραία δε πας αύριο να κανεις μια χοριακή να ηρεμήσεις και εσυ με αυτά τα τέστ ; 
νόμιζα επειδη είναι γνωστα αυτά τα τέστ θα τα έχουν για αυτο στο είπα…

αυτό ακριβώς! επειδή είναι γνωστά φεύγουν πρώτα με το που έρχονται 😭😭😭😭

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rodok είπε:

περαστικά στην μικρή σου ❤️
ε βρε κορίτσια, όχι clear blue, όχι one step/first step και φέξε μου και γλίστρησα step, όχι self clear, όχι iq test, όχι έκανα τελικά νωρίς τη χοριακή (που όντως την έκανα νωρίς), 50 ευρώ στο νερό σε 10 μέρες τα πέταξα 😂😂😂😂 την επόμενη εβδομάδα το μενού θα έχει μακαρόνια! 😂😂😂
θα κάνω τώρα αυτό που έχω, αν βγει θετικό θα πάω για χοριακή και θα καλέσω τον γυναικολόγο, αν βγει αρνητικό θα δω πώς θα πάει η καθυστέρηση και θα καλέσω τον γιατρό όταν δω ότι έχω μια βδομάδα καθυστέρηση! (κι αν έχω κιόλας) 
 

@Marianne ΕΚΛΑΨΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! 😂😂😂😂😂 τι να κάνω για να μάθω η δόλια; νερό από την πανσέληνο να πιω για να μάθω; 😂😂😂 κακιά η επιστήμη των τεστ εγκυμοσύνης, εθιστικά όπως τότε με τον κοβιντ που ήμασταν με μια μπατονέτα 😂😂😂 τώρα με το κυπελλάκι στο χέρι! 😂 κουράστηκα! 😂 αν είμαι έγκυος, φαίνεται από τώρα ότι έχει μοιάσει στον πατέρα του! 😂

@lilbern πραγματικά! τι μισό είναι εκείνο; μισή έγκυος μισή όχι;; οκ είμαι δίδυμος, αλλά όχι και τόσο! 😂😂 σε πόσα φαρμακεία να πάω πια που είναι άγνωστα για μένα 😂😂😂 στο τέλος θα στερέψω, θα με βγάλουν στις ειδήσεις "25χρονη συλλέγει τεστ εγκυμοσύνης από φαρμακεία". Θυμάσαι τι σου είχα πει: "Αν είμαι, θα βασανιστώ και θα αργήσω να το μάθω!" ό,τι κι αν είναι, ας το μάθω τουλάχιστον! πού να βάλω το στήθος μου και πού την κοιλιά μου από το πρήξιμο,δεν ξέρω πια! 
 

@KATIA97 ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤️ εύχομαι  σύντομα να δεις θετικό τεστάκι και να μην βασανιστείς όπως εμένα που δεν ξέρω τι γίνεται! 😂❤️

Ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια είναι ότι τουλάχιστον έμαθα γρήγορα τι συμβαίνει ώστε να προετοιμαστώ για τη συνέχεια. Τώρα περιμένουμε με αγωνία τα δικά σου ευχάριστα. Να φουσκώσουν αυτά που θέλουμε και να ξεφουσκώσουν τα άλλα! 😃😃

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Marianne είπε:

Άρα αύριο περιμένουμε θετικά τεστ από @rodok & @Dimitra97!!!❤️ 

Εντωμεταξυ με αυτά που της λες τώρα @Dimitra97  δεν της δίνεις και τόσο θάρρος να το κάνει χαχαχαχα😂😂 έχω ακούσει και εγώ για το κλιαρ η αλήθεια είναι ότι κάνει κάτι περίεργα με τις γραμμές!!!

τελικά ποιο τεστ είναι αξιόπιστο βρε κορίτσια ;;; Τα νεύρα μου!!!

Εύχομαι καλή μας επιτυχία αλλά και θετικά να μην δούμε δεν απογοητευομαστε ❤️......δεν ήθελα να ακουστεί καπώς  αλιως ήθελα να το πω ότι και αρνητικό να βγει της κλιαρ μπλου να μην ανχοθει  και να μην απογοητεύτει  γτ την είχα πατήσει με αυτό το τεστ και ήμουνα έγγυος ....δλδ εμένα ήταν αρνητικό και ήμουν έγγυος τζάμπα ειχα ανχοθει ...

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

@rodok κουκλίτσα μου κάνε αυτό που έχεις αύριο το πρωί με ηρεμία και ότι γίνει ❤️εμεις εδώ θα είμαστε!

@Dimitra97 και από εσένα εύχομαι να έχουμε ευχάριστα!!

Ότι και να γίνει δεν γίνει συνεχίζουμε δυναμικά !!!

Καλή επιτυχία κορίτσια μου 🤞🤞🤞🤞

Επίσης αν δεν έγινε το θαυματακι αυτόν τον μήνα παραγγείλετε από το ίντερνετ τα δόλια predictor που υπάρχουν και σίγουρα και βγαίνουν και πιο φθηνά ❤️

@KATIA97 τώρα το διάβασα ...ελπίζω κορίτσι μου ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός!! Μαρεσει που κρατάς δυναμική στάση !!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...