Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!άντε όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι !!!!!

@rodok εδώ θα είμαστε να τα λέμε❤️❤️❤️

πρίν από 1 λεπτό , Pepi88 είπε:

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!άντε όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι !!!!!

@rodok εδώ θα είμαστε να τα λέμε❤️❤️❤️

Επίσης μαρεσει που το τεστ έχει φόντο το παρκοκρεβατο 🤗🤗 

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Αχ κοριτσάκι μου πολλά συγχαρητήρια 🥳😍

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνηηηη ❤️ Πολύ όμορφες γραμμούλες !!!!! Εύχομαι όλα τα κοριτσάκια μας που θέλουν ένα μωράκι, αυτόν τον μήνα να έχουν ένα τέτοιο όμορφο τεστάκι @rodok @Marianne @KATIA97 @Eg93 @Alice20Sorry αν ξεχνάω κάποια κοπέλα ❤️

Λογικό να έχεις άγχος. Πάντα όταν βλέπουμε ένα θετικό τεστ υπάρχουν συναισθήματα χαράς αλλά και "φόβου". Είσαι 3 ημέρες πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου? Πολύ έντονη η γραμμούλα σου. Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη 😍

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια μας που προσπαθούν να δουν σύντομα θετικό τεστακι το εύχομαι με όλη μ την καρδιά το ξέρω πόσο πολύ θέλουν να δούμε αυτές τις; Δύο ροζ γραμουλες , ❤️ ναι είμαι τρεις ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο  να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια 

1 ώρα πρίν, rodok είπε:

@Pepi88 @Marianne @Dimitra97 γλυκάκια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα γλυκά σας λόγια ❤️❤️❤️❤️
 

το συμπέρασμα είναι μακριά από one step και ωορρηξίας είναι ένα μεγάλο ψέμα 😂😂😂
προσπαθώ να πάρψ χιουμοριστικά για να μην με ρίξει από κάτω! έκλαψα, έκλαψε και ο δικός μου λίγο και πάμε παρακάτω! 

ΕΠΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ❤️❤️❤️❤️❤️ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ 😍😍😍😍 ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ❤️❤️❤️❤️❤️ 

@lilbern προηγείσαι! εγώ θα πάρω διάλειμμα γιατί και ο ιούνιος είναι ο μήνας των πανελλαδικών και επικρατεί πολύ άγχος, δίνουν οι μαθητές μου και είναι σαν να δίνω κι εγώ! πού να γίνω μάνα και να δίνει το παιδί μου πανελλήνιες 😂😂

γενικά σε όλα όλα τα κορίτσια εύχομαι υγεία  και το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️❤️❤️❤️

ΥΓ. θα μπαινω να σας διαβαζω για τα πασατεμπος οπως ελεγε και η λιλυ ❤️

 

1 ώρα πρίν, rodok είπε:

@Pepi88 @Marianne @Dimitra97 γλυκάκια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα γλυκά σας λόγια ❤️❤️❤️❤️
 

το συμπέρασμα είναι μακριά από one step και ωορρηξίας είναι ένα μεγάλο ψέμα 😂😂😂
προσπαθώ να πάρψ χιουμοριστικά για να μην με ρίξει από κάτω! έκλαψα, έκλαψε και ο δικός μου λίγο και πάμε παρακάτω! 

ΕΠΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ❤️❤️❤️❤️❤️ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ 😍😍😍😍 ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ❤️❤️❤️❤️❤️ 

@lilbern προηγείσαι! εγώ θα πάρω διάλειμμα γιατί και ο ιούνιος είναι ο μήνας των πανελλαδικών και επικρατεί πολύ άγχος, δίνουν οι μαθητές μου και είναι σαν να δίνω κι εγώ! πού να γίνω μάνα και να δίνει το παιδί μου πανελλήνιες 😂😂

γενικά σε όλα όλα τα κορίτσια εύχομαι υγεία  και το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️❤️❤️❤️

ΥΓ. θα μπαινω να σας διαβαζω για τα πασατεμπος οπως ελεγε και η λιλυ ❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ γλυκό για τα λόγια σου ♥️

Εύχομαι και σε εσένα ο επόμενο; Μήνας Να είναι τυχερός και να πιάσετε το θαυματακι σας 🙏❤️ ..... 

 

1 hour ago, KATIA97 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μ, εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Κάνε αυτό που θέλεις και που θεωρείς σωστό κορίτσι μου και όλα θα γίνουν στην ώρα τους! Όπως αισθάνεσαι εσύ καλύτερα.

Συνήθως αυτά τα υγρά, κυρίως όταν είναι πιο παχύρρευστα, δείχνουν ότι η ωορρηξία είναι πολύ κοντά.

Ευχαριστω πολύ 🙏❤️

1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

@rodok είμαστε εδώ να σηκώνουμε η μία την άλλη ❤️ Εντωμεταξυ θα βγει ο δίδυμος από εμάς σου και σε λίγες μέρες θα τον κυνηγάς πάλι!!!😜 Υπομονή❤️

@lilbern άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!! Μακάρι για όλες μας 😜 πως τα πάτε εσείς ; Πότε ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ;🤔

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!! Θα κάνεις χοριακη;;;❤️

 

1 ώρα πρίν, souz13 είπε:

@Dimitra97 ευχομαι τα καλύτεραααααα συγχαρητήρια!!!!!!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!!!!!💜💜💜💜

Ευχαριστώ κορίτσια μου πολύ  πο πο ακόμα δεν το πυστευω  το κοιτάω συνεχια .....όχι δεν θα κάνω χοριακη ο γυναικολόγος Μ  δεν με είχε στηλει για χοριακη ούτε όταν ξανά ήμουν  εγγγος πήγα στις εφτά εβδομάδες και με είδε 

1 hour ago, Pepi88 είπε:

@Dimitra97 συγχαρητήρια!!!!!άντε όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι !!!!!

@rodok εδώ θα είμαστε να τα λέμε❤️❤️❤️

Επίσης μαρεσει που το τεστ έχει φόντο το παρκοκρεβατο 🤗🤗 

Να είσαι καλά γλυκιά Μ ❤️ 

Χαχα και να θέλω να το κρύψω δεν μπορώ το πάρκο κρεβάτο Μ έχει πιάσει όλο το σαλόνι 😂

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lilbern είπε:

@rodok τι έγινε??? Ήρθε τελικά? Είχα μια ελπίδα μήπως το λίγο καφέ που είδες το πρωί ήταν η εμφύτευση και γι' αυτό τα αρνητικά τεστ και η απουσία της κακούργας🌸

Δυστυχώς κανονικα, κόκκινο ποτάμι μιας και σήμερα είναι η γενοκτονία των Ποντίων, δυστυχώς... Πιο πολύ μου τη σπάει που πονάω απίστευτα, ζαλίζομαι, αναγουλιαζω..  δεν μπορώ να σταθώ όρθια, άσε 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , rodok είπε:

Δυστυχώς κανονικα, κόκκινο ποτάμι μιας και σήμερα είναι η γενοκτονία των Ποντίων, δυστυχώς... Πιο πολύ μου τη σπάει που πονάω απίστευτα, ζαλίζομαι, αναγουλιαζω..  δεν μπορώ να σταθώ όρθια, άσε 

Τουλάχιστον κορίτσι μου ξεκαθαρίστηκε ότι το "σύστημα" λειτουργεί κανονικά και δεν υπάρχει κάποια διαταραχή του κύκλου. Μπορείτε επομένως είτε στον επόμενο κύκλο είτε όποια στιγμή εσείς κρίνετε κατάλληλη, να προσπαθήσετε ξανά. Όσο για την τρέχουσα κατάσταση, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μια απ' τα ίδια κι εγώ: Πόνος (ευτυχώς σχετικά διαχειρίσιμος), νεύρα και φαγητό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένες μου, μου λείπει πολύ η παρέα σας παρότι σας διαβάζω με τηβ πρώτη ευκαιρία!!

@Dimitra97 πολύ χάρηκα με τα νέα σου. ❤️❤️ Ειναι γουρλιδικο αυτό το παρεάκι λέμε 😆😘 ... Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ❤️❤️

@rodok μην στεναχωριέσαι φίλη. Καλοκαιράκι έρχεται σιγά σιγά.. Διακοπουλες. Απόλαυσε το και ειμαι σίγουρη πως θα συμβεί το θαύμα ❤️❤️❤️

Κοπέλες μου, πρέπει όλες μας να βάλουμε στόχο να χαλαρώσουμε. Νομίζω ειναι το κοινό μας χαρακτηριστικό που μας οδηγεί σε αποτυχία..

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό που το συζητούσαμε πριν μερικές μέρες. Πήγα χθες. Τελικά έχω αυτόν τον υπέροχο συνδυασμό και βουνό και θάλασσα. 😆 Έχω και μόλυνση και μύκητες!! .. μου έδωσε διάφορα ματζουνια και ειμαι σε αναμονή για την καλλιέργεια. 

Αναμένω περίοδο σε μια εβδομάδα και δεν βλέπω και κάτι άλλο στον ορίζοντα για να είμαι ειλικρινής. Οπότε χαλαραααα. Απλώς την περιμένω 😵😛❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Alice20 είπε:

Αγαπημένες μου, μου λείπει πολύ η παρέα σας παρότι σας διαβάζω με τηβ πρώτη ευκαιρία!!

@Dimitra97 πολύ χάρηκα με τα νέα σου. ❤️❤️ Ειναι γουρλιδικο αυτό το παρεάκι λέμε 😆😘 ... Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ❤️❤️

@rodok μην στεναχωριέσαι φίλη. Καλοκαιράκι έρχεται σιγά σιγά.. Διακοπουλες. Απόλαυσε το και ειμαι σίγουρη πως θα συμβεί το θαύμα ❤️❤️❤️

Κοπέλες μου, πρέπει όλες μας να βάλουμε στόχο να χαλαρώσουμε. Νομίζω ειναι το κοινό μας χαρακτηριστικό που μας οδηγεί σε αποτυχία..

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό που το συζητούσαμε πριν μερικές μέρες. Πήγα χθες. Τελικά έχω αυτόν τον υπέροχο συνδυασμό και βουνό και θάλασσα. 😆 Έχω και μόλυνση και μύκητες!! .. μου έδωσε διάφορα ματζουνια και ειμαι σε αναμονή για την καλλιέργεια. 

Αναμένω περίοδο σε μια εβδομάδα και δεν βλέπω και κάτι άλλο στον ορίζοντα για να είμαι ειλικρινής. Οπότε χαλαραααα. Απλώς την περιμένω 😵😛❤️

Περαστικά κορίτσι, εύχομαι να απαλλαγείς γρήγορα από το συγκεκριμένο πρόβλημα. Είναι πολύ ευαίσθητο και ευπαθές το σύστημά μας και τα έχει συχνά αυτά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KATIA97 said:

Περαστικά κορίτσι, εύχομαι να απαλλαγείς γρήγορα από το συγκεκριμένο πρόβλημα. Είναι πολύ ευαίσθητο και ευπαθές το σύστημά μας και τα έχει συχνά αυτά.

Ευχαριστώ Κάτια μου. Ανυπομονώ να το ξεπεράσω για να πάμε παρακάτω 😊😊

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, rodok είπε:

Δυστυχώς κανονικα, κόκκινο ποτάμι μιας και σήμερα είναι η γενοκτονία των Ποντίων, δυστυχώς... Πιο πολύ μου τη σπάει που πονάω απίστευτα, ζαλίζομαι, αναγουλιαζω..  δεν μπορώ να σταθώ όρθια, άσε 

Γλυκουλα μου!! Σκέψου ότι ακόμα δεν είστε κάθε μέρα μαζί ώστε να πετύχεις και την ωορρηξία. Όταν μείνετε μαζί το μπεμπακι θα έρθει αμέσως ♥️ Είμαι σίγουρη γι αυτό. Βέβαια αν κάνετε στις γόνιμες και αυτόν τον μήνα σου δίνω πολλές πιθανότητες για θετικό τεστακι τον Ιούνιο ♥️ Εμείς είχαμε βγει με τον δικό μου λόγω επετείου και να ξέρετε ότι έγινε και σήμερα, όποτε αν η ωορρηξία δεν έγινε Τετάρτη αλλά έγινε χτες… ποτέ δεν ξέρεις 😅 (αν και σίγουρα έγινε Τετάρτη γιατί το κατάλαβα 🤪)
Αλλα θέλω ή να δω πρώτα θετικό τεστακι από εσάς ή - όσες μείναμε- να μείνουμε μαζί εγκυουλες και να είμαστε και στην ομάδα της ΠΗΤ μας !! Με τα κορίτσια από την πρώτη μου εγκυμοσύνη ( βασικά με δυο κοπέλες) είμαστε ακόμα φίλες εδώ και χρόνια και μιλάμε καθημερινά για τα πάντα. Τις θεωρώ κολλητές μου γιατί έχουμε περάσει πολλά μαζί εδώ και 9 περίπου χρόνια. Όπως και τα παιδιά μας είναι φιλαράκια ( κι ας μένουμε πλέον μακριά η μια από την άλλη) 🥰🥰

5 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Αγαπημένες μου, μου λείπει πολύ η παρέα σας παρότι σας διαβάζω με τηβ πρώτη ευκαιρία!!

@Dimitra97 πολύ χάρηκα με τα νέα σου. ❤️❤️ Ειναι γουρλιδικο αυτό το παρεάκι λέμε 😆😘 ... Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ❤️❤️

@rodok μην στεναχωριέσαι φίλη. Καλοκαιράκι έρχεται σιγά σιγά.. Διακοπουλες. Απόλαυσε το και ειμαι σίγουρη πως θα συμβεί το θαύμα ❤️❤️❤️

Κοπέλες μου, πρέπει όλες μας να βάλουμε στόχο να χαλαρώσουμε. Νομίζω ειναι το κοινό μας χαρακτηριστικό που μας οδηγεί σε αποτυχία..

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό που το συζητούσαμε πριν μερικές μέρες. Πήγα χθες. Τελικά έχω αυτόν τον υπέροχο συνδυασμό και βουνό και θάλασσα. 😆 Έχω και μόλυνση και μύκητες!! .. μου έδωσε διάφορα ματζουνια και ειμαι σε αναμονή για την καλλιέργεια. 

Αναμένω περίοδο σε μια εβδομάδα και δεν βλέπω και κάτι άλλο στον ορίζοντα για να είμαι ειλικρινής. Οπότε χαλαραααα. Απλώς την περιμένω 😵😛❤️

Κοριτσάκι μου, περαστικά εύχομαι !! 
Αφου σε ανέλαβε ο γιατρός, όλα θα πάνε καλά!!

Εγω ελπίζω σε εσενα. Είχατε επαφές σε γόνιμες όποτε ποτέ δεν ξέρεις ♥️♥️♥️ 

Ποτε θα κανεις τεστ;;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, lilbern said:

Γλυκουλα μου!! Σκέψου ότι ακόμα δεν είστε κάθε μέρα μαζί ώστε να πετύχεις και την ωορρηξία. Όταν μείνετε μαζί το μπεμπακι θα έρθει αμέσως ♥️ Είμαι σίγουρη γι αυτό. Βέβαια αν κάνετε στις γόνιμες και αυτόν τον μήνα σου δίνω πολλές πιθανότητες για θετικό τεστακι τον Ιούνιο ♥️ Εμείς είχαμε βγει με τον δικό μου λόγω επετείου και να ξέρετε ότι έγινε και σήμερα, όποτε αν η ωορρηξία δεν έγινε Τετάρτη αλλά έγινε χτες… ποτέ δεν ξέρεις 😅 (αν και σίγουρα έγινε Τετάρτη γιατί το κατάλαβα 🤪)
Αλλα θέλω ή να δω πρώτα θετικό τεστακι από εσάς ή - όσες μείναμε- να μείνουμε μαζί εγκυουλες και να είμαστε και στην ομάδα της ΠΗΤ μας !! Με τα κορίτσια από την πρώτη μου εγκυμοσύνη ( βασικά με δυο κοπέλες) είμαστε ακόμα φίλες εδώ και χρόνια και μιλάμε καθημερινά για τα πάντα. Τις θεωρώ κολλητές μου γιατί έχουμε περάσει πολλά μαζί εδώ και 9 περίπου χρόνια. Όπως και τα παιδιά μας είναι φιλαράκια ( κι ας μένουμε πλέον μακριά η μια από την άλλη) 🥰🥰

Κοριτσάκι μου, περαστικά εύχομαι !! 
Αφου σε ανέλαβε ο γιατρός, όλα θα πάνε καλά!!

Εγω ελπίζω σε εσενα. Είχατε επαφές σε γόνιμες όποτε ποτέ δεν ξέρεις ♥️♥️♥️ 

Ποτε θα κανεις τεστ;;

Σε ευχαριστώ πολύ... Λίγες μέρες μείνανε (μάτια μου γλυκά) 😆😆 ... Θα περιμένω να κάνω μετά την καθυστέρηση αν έχω... Άρα υπολογίζω πως αν δεν έχω περίοδο μεχρι το άλλο Σάββατο θα κάνω ενα τεστ την Κυριακή...

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Γλυκουλα μου!! Σκέψου ότι ακόμα δεν είστε κάθε μέρα μαζί ώστε να πετύχεις και την ωορρηξία. Όταν μείνετε μαζί το μπεμπακι θα έρθει αμέσως ♥️ Είμαι σίγουρη γι αυτό. Βέβαια αν κάνετε στις γόνιμες και αυτόν τον μήνα σου δίνω πολλές πιθανότητες για θετικό τεστακι τον Ιούνιο ♥️ Εμείς είχαμε βγει με τον δικό μου λόγω επετείου και να ξέρετε ότι έγινε και σήμερα, όποτε αν η ωορρηξία δεν έγινε Τετάρτη αλλά έγινε χτες… ποτέ δεν ξέρεις 😅 (αν και σίγουρα έγινε Τετάρτη γιατί το κατάλαβα 🤪)
Αλλα θέλω ή να δω πρώτα θετικό τεστακι από εσάς ή - όσες μείναμε- να μείνουμε μαζί εγκυουλες και να είμαστε και στην ομάδα της ΠΗΤ μας !! Με τα κορίτσια από την πρώτη μου εγκυμοσύνη ( βασικά με δυο κοπέλες) είμαστε ακόμα φίλες εδώ και χρόνια και μιλάμε καθημερινά για τα πάντα. Τις θεωρώ κολλητές μου γιατί έχουμε περάσει πολλά μαζί εδώ και 9 περίπου χρόνια. Όπως και τα παιδιά μας είναι φιλαράκια ( κι ας μένουμε πλέον μακριά η μια από την άλλη) 🥰🥰

Κοριτσάκι μου, περαστικά εύχομαι !! 
Αφου σε ανέλαβε ο γιατρός, όλα θα πάνε καλά!!

Εγω ελπίζω σε εσενα. Είχατε επαφές σε γόνιμες όποτε ποτέ δεν ξέρεις ♥️♥️♥️ 

Ποτε θα κανεις τεστ;;

Καμιά φορά μπορεί να ξεγελαστούμε από τα συμπτώματα όσον αφορά την ακριβή ημέρα της ωορρηξίας. Αν λοιπόν πρόκειται για μια τέτοια περίπτωση, μπορεί με το χθεσινό (φαντάζομαι αυτό εννοείς όταν λες έγινε :)), να υπάρξουν σύντομα πολύ ευχάριστες εκπλήξεις εκεί που δεν θα είναι τόσο αναμενόμενες. Δεν θα είναι άλλωστε η πρώτη φορά που θα συμβεί κάτι τέτοιο.

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Αγαπημένες μου, μου λείπει πολύ η παρέα σας παρότι σας διαβάζω με τηβ πρώτη ευκαιρία!!

@Dimitra97 πολύ χάρηκα με τα νέα σου. ❤️❤️ Ειναι γουρλιδικο αυτό το παρεάκι λέμε 😆😘 ... Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ❤️❤️

@rodok μην στεναχωριέσαι φίλη. Καλοκαιράκι έρχεται σιγά σιγά.. Διακοπουλες. Απόλαυσε το και ειμαι σίγουρη πως θα συμβεί το θαύμα ❤️❤️❤️

Κοπέλες μου, πρέπει όλες μας να βάλουμε στόχο να χαλαρώσουμε. Νομίζω ειναι το κοινό μας χαρακτηριστικό που μας οδηγεί σε αποτυχία..

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό που το συζητούσαμε πριν μερικές μέρες. Πήγα χθες. Τελικά έχω αυτόν τον υπέροχο συνδυασμό και βουνό και θάλασσα. 😆 Έχω και μόλυνση και μύκητες!! .. μου έδωσε διάφορα ματζουνια και ειμαι σε αναμονή για την καλλιέργεια. 

Αναμένω περίοδο σε μια εβδομάδα και δεν βλέπω και κάτι άλλο στον ορίζοντα για να είμαι ειλικρινής. Οπότε χαλαραααα. Απλώς την περιμένω 😵😛❤️

Να είσαι καλά κοπέλα Μ ευχαριστώ πολυ 🙏 περαστικουλια δεν είναι κάτι οι μηκητες παντός έχω κολησει τρεις φορές μην σ πω παραπάνω θα περάσει σύντομα .....εύχομαι και σε εσένα σύντομα ένα θετικό τεστακι🙏❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Alice20 περαστικά σου θα περάσει σύντομα και ολα θα πάνε καλά!!!! Είμαστε εδώ !!!!

@lilbern εγω ιούνιο εχω επέτειο 10 ιουνίου παντρευτήκανε πέρυσι!!! Ειμαστε κοντά 🤣🤣

αρα πάνε καλά τα πράγματα βλεπω😅💛

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...