Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , KATIA97 είπε:

Μακάρι να είναι ένδειξη για κάτι άλλο! Σε κάθε περίπτωση πολύ σύντομα θα ξεκαθαρίσουν όλα.

πραγματικά! ευχή και για τις δυο μας!🤞🤞🤞
πάντως συνήθως όταν είναι να μου έρθει έχω κάτι σαν κάψιμο κάτω και μετά τους πόνους, τώρα είναι σαν να έχω ήδη περίοδο, τέτοιο πόνοι! βέβαια κάθε μήνα έχουμε να βιώνουμε και κάτι καινούριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , rodok είπε:

πραγματικά! ευχή και για τις δυο μας!🤞🤞🤞
πάντως συνήθως όταν είναι να μου έρθει έχω κάτι σαν κάψιμο κάτω και μετά τους πόνους, τώρα είναι σαν να έχω ήδη περίοδο, τέτοιο πόνοι! βέβαια κάθε μήνα έχουμε να βιώνουμε και κάτι καινούριο!

Κάποιες φορές μπορεί να αλλάζουν λίγο όλα αυτά. Ίσως να σημαίνει κάτι, ίσως και όχι. Εγώ σήμερα έχω έναν πολύ ελαφρύ πόνο χαμηλά στο κέντρο και νωρίτερα που τσέκαρα βρακάκι είδα ένα μικρό σημάδι υγρού αλλά λόγω χρώματος δεν μπορούσα να διακρίνω τι ακριβώς ήταν. Πιθανόν να ήταν διάφανο. Κατα τ' άλλα το στήθος παραμένει τούμπανο και υπάρχει μια συνεχής εναλλαγή της αίσθησης θερμότητας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο στα γρήγορα αλλά τώρα με την δουλειά είμαστε όλη μέρα στο πόδι😅 

Εμείς λέγαμε δεν θα κάνουμε ελεύθερες επαφές τώρα το καλοκαίρι αλλά τελικά και αυτός ο μήνας καλά πάει😅 μέρα δεν έχουμε αφήσει χωρίς ελεύθερη επαφή!!  Εσείς τι κάνετε;;;🤔

@souz13 @Evdokia Pan @Pepi88 οι εγκυουλες μας διάβασα ότι είστε καλά!! Πολύ χαίρομαι! Αναμένουμε νέα από γιατρούς🥰

@rodok @Dimitra97 καλή επιτυχία κορίτσια!!!! @rodok πες μας νέα!! Ακόμα να κάνεις τεστ καλέ;;😂😂❤️

@lilbern γίνεται δουλίτσα;; Ή τον κυνηγάς τον άνθρωπο με τα προφυλακτικά;;😅😜 Θα μας τρελάνεις!!🥰

καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Και σε όσες προσπαθούν και σε όσες περιμένουν!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο στα γρήγορα αλλά τώρα με την δουλειά είμαστε όλη μέρα στο πόδι😅 

Εμείς λέγαμε δεν θα κάνουμε ελεύθερες επαφές τώρα το καλοκαίρι αλλά τελικά και αυτός ο μήνας καλά πάει😅 μέρα δεν έχουμε αφήσει χωρίς ελεύθερη επαφή!!  Εσείς τι κάνετε;;;🤔

@souz13 @Evdokia Pan @Pepi88 οι εγκυουλες μας διάβασα ότι είστε καλά!! Πολύ χαίρομαι! Αναμένουμε νέα από γιατρούς🥰

@rodok @Dimitra97 καλή επιτυχία κορίτσια!!!! @rodok πες μας νέα!! Ακόμα να κάνεις τεστ καλέ;;😂😂❤️

@lilbern γίνεται δουλίτσα;; Ή τον κυνηγάς τον άνθρωπο με τα προφυλακτικά;;😅😜 Θα μας τρελάνεις!!🥰

καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Και σε όσες προσπαθούν και σε όσες περιμένουν!! ❤️

Καλημέρα κορίτσι μου! Απ'ο,τι φαίνεται τα τεστ τα έκανα αρκετά νωρίς τα προηγούμενα 😂😂 σήμερα είναι να έρθει! Ακόμη έχω δεκατακια που σημαίνει ότι στις επόμενες ώρες δεν θα έρθει, αρκετά υγρά αλλά όχι πόνο όπως χθες! Στήθος και κοιλιά πρησμένη! Θα δούμε κορίτσια 😂😂 

Έλεγα να κάνω ένα τεστακι σήμερα αλλά έχασα τα τρία πρώτα ουρά που δεν είχα πιει κάτι γιατι πήγα μέσα στον ύπνο μου 😂😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rodok said:

Καλημέρα κορίτσι μου! Απ'ο,τι φαίνεται τα τεστ τα έκανα αρκετά νωρίς τα προηγούμενα 😂😂 σήμερα είναι να έρθει! Ακόμη έχω δεκατακια που σημαίνει ότι στις επόμενες ώρες δεν θα έρθει, αρκετά υγρά αλλά όχι πόνο όπως χθες! Στήθος και κοιλιά πρησμένη! Θα δούμε κορίτσια 😂😂 

Έλεγα να κάνω ένα τεστακι σήμερα αλλά έχασα τα τρία πρώτα ουρά που δεν είχα πιει κάτι γιατι πήγα μέσα στον ύπνο μου 😂😂

Εγω και μεσημέρι ειχα κανει και απόγευμα…οποτε μπορείς κι πιο μετά θεωρω….

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , souz13 είπε:

Εγω και μεσημέρι ειχα κανει και απόγευμα…οποτε μπορείς κι πιο μετά θεωρω….

Από τις 12 μέχρι τις 9 λείπω για δουλειά, πάλι καλά δεν θα δελεαστω και δεν θα το σκέφτομαι συνέχεια 😂 καθυστέρηση δεν είχα ποτέ μου οπότε θα δείξει! 

Πάντως κορίτσια το βράδυ τρελές εφιδρώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την @souz13 στην φάση που είσαι και με καθυστέρηση επισημη πλέον αν είναι να δείξει θα δείξει!!

Βέβαια μπορούμε να σου κάνουμε την χάρη και να περιμένουμε μέχρι αύριο το πρωί😂 πάντως τα δέκατα είναι καλό σημάδι θεωρώ!!!!😜

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο στα γρήγορα αλλά τώρα με την δουλειά είμαστε όλη μέρα στο πόδι😅 

Εμείς λέγαμε δεν θα κάνουμε ελεύθερες επαφές τώρα το καλοκαίρι αλλά τελικά και αυτός ο μήνας καλά πάει😅 μέρα δεν έχουμε αφήσει χωρίς ελεύθερη επαφή!!  Εσείς τι κάνετε;;;🤔

@souz13 @Evdokia Pan @Pepi88 οι εγκυουλες μας διάβασα ότι είστε καλά!! Πολύ χαίρομαι! Αναμένουμε νέα από γιατρούς🥰

@rodok @Dimitra97 καλή επιτυχία κορίτσια!!!! @rodok πες μας νέα!! Ακόμα να κάνεις τεστ καλέ;;😂😂❤️

@lilbern γίνεται δουλίτσα;; Ή τον κυνηγάς τον άνθρωπο με τα προφυλακτικά;;😅😜 Θα μας τρελάνεις!!🥰

καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Και σε όσες προσπαθούν και σε όσες περιμένουν!! ❤️

Καλημέρα δόξα τον Θεό είμαστε καλά !

Άρα τελικά και εσύ έχεις ελπίδες κανονικά και αυτόν τον μήνα !!

@rodok νομίζω στην μέρα που είσαι ότι ώρα και να το κάνεις θα δείξει αρκεί να μαζέψεις ουρά δύο ωρών και να μην έχεις πιει πολλά υγρά πριν !!καλή επιτυχία αναμένουμε τα νέα σου 🤞🤞


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pepi88 είπε:

Καλημέρα δόξα τον Θεό είμαστε καλά !

Άρα τελικά και εσύ έχεις ελπίδες κανονικά και αυτόν τον μήνα !!

@rodok νομίζω στην μέρα που είσαι ότι ώρα και να το κάνεις θα δείξει αρκεί να μαζέψεις ουρά δύο ωρών και να μην έχεις πιει πολλά υγρά πριν !!καλή επιτυχία αναμένουμε τα νέα σου 🤞🤞

δεν κρατιέμαι να μην πιω νερό και καφέδες 😂 εδώ στον ύπνο μου ξυπνάω και θέλω νερό! θα περιμένω να δω αν όντως θα έχω καθυστέρηση! 🤞

πάντως στη περίοδο μου σπάνια βγάζω σπυράκια και τώρα έβγαλα δυο στο πιγούνι μου 😂 ξαναβιώνω την εφηβεία!  Νιώθω περισσότερο ότι ξαναέρχονται οι γόνιμες μέρες παρά η περίοδος! 😂 έχω κάτι πονάκια αλλά τα εχω συνήθως όταν έχω ήδη για μέρες, όχι πριν ερθει! Μόνο χθες το βραδύ με έπιασε μια συναισθηματική μεταπτωση και αρχισα να κλαίω! 😂 θα δείξει κορίτσια! προς το παρόν κερδίζουμε την μάχη!! 😂😂❤️ 
είτε μου έρθει περίοδος είτε όχι κοριτσια μου να ξέρετε σας υπερευχαριστώ για την στήριξη ❤️❤️❤️❤️ 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , rodok είπε:

δεν κρατιέμαι να μην πιω νερό και καφέδες 😂 εδώ στον ύπνο μου ξυπνάω και θέλω νερό! θα περιμένω να δω αν όντως θα έχω καθυστέρηση! 🤞

πάντως στη περίοδο μου σπάνια βγάζω σπυράκια και τώρα έβγαλα δυο στο πιγούνι μου 😂 ξαναβιώνω την εφηβεία!  Νιώθω περισσότερο ότι ξαναέρχονται οι γόνιμες μέρες παρά η περίοδος! 😂 έχω κάτι πονάκια αλλά τα εχω συνήθως όταν έχω ήδη για μέρες, όχι πριν ερθει! Μόνο χθες το βραδύ με έπιασε μια συναισθηματική μεταπτωση και αρχισα να κλαίω! 😂 θα δείξει κορίτσια! προς το παρόν κερδίζουμε την μάχη!! 😂😂❤️ 
είτε μου έρθει περίοδος είτε όχι κοριτσια μου να ξέρετε σας υπερευχαριστώ για την στήριξη ❤️❤️❤️❤️ 

Γι'αυτό είμαστε εδώ ❤️ 


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο στα γρήγορα αλλά τώρα με την δουλειά είμαστε όλη μέρα στο πόδι😅 

Εμείς λέγαμε δεν θα κάνουμε ελεύθερες επαφές τώρα το καλοκαίρι αλλά τελικά και αυτός ο μήνας καλά πάει😅 μέρα δεν έχουμε αφήσει χωρίς ελεύθερη επαφή!!  Εσείς τι κάνετε;;;🤔

@souz13 @Evdokia Pan @Pepi88 οι εγκυουλες μας διάβασα ότι είστε καλά!! Πολύ χαίρομαι! Αναμένουμε νέα από γιατρούς🥰

@rodok @Dimitra97 καλή επιτυχία κορίτσια!!!! @rodok πες μας νέα!! Ακόμα να κάνεις τεστ καλέ;;😂😂❤️

@lilbern γίνεται δουλίτσα;; Ή τον κυνηγάς τον άνθρωπο με τα προφυλακτικά;;😅😜 Θα μας τρελάνεις!!🥰

καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Και σε όσες προσπαθούν και σε όσες περιμένουν!! ❤️

Να το το καλό μας το κορίτσι!!!! Άρα περιμένουμε κι εσένα κυρία μου για θετικό τεστάκι? Πότε είναι η μέρα καθυστέρησης? (έτσι θα το λέμε πλέον, όχι η μέρα περιόδου😅)

Πολύ γέλασα με το κυνήγι χαχαχχα!!! Αν έγινε κάτι αυτό τον μήνα θα είναι από την Κυριακή, γιατί σήμερα που έχω ωορρηξία και να τον δω δεν νομίζω να μπορέσει να γίνει κάτι γιατί δεν θα είμαστε μόνοι μας. Αλλά δεν πειράζει 🥰 

πρίν από 22 λεπτά , rodok είπε:

δεν κρατιέμαι να μην πιω νερό και καφέδες 😂 εδώ στον ύπνο μου ξυπνάω και θέλω νερό! θα περιμένω να δω αν όντως θα έχω καθυστέρηση! 🤞

πάντως στη περίοδο μου σπάνια βγάζω σπυράκια και τώρα έβγαλα δυο στο πιγούνι μου 😂 ξαναβιώνω την εφηβεία!  Νιώθω περισσότερο ότι ξαναέρχονται οι γόνιμες μέρες παρά η περίοδος! 😂 έχω κάτι πονάκια αλλά τα εχω συνήθως όταν έχω ήδη για μέρες, όχι πριν ερθει! Μόνο χθες το βραδύ με έπιασε μια συναισθηματική μεταπτωση και αρχισα να κλαίω! 😂 θα δείξει κορίτσια! προς το παρόν κερδίζουμε την μάχη!! 😂😂❤️ 
είτε μου έρθει περίοδος είτε όχι κοριτσια μου να ξέρετε σας υπερευχαριστώ για την στήριξη ❤️❤️❤️❤️ 

@rodok μουυυ!!! 

1) Γι' αυτό είμαστε εδώ, για να στηρίζει η μία την άλλη ❤️

2) Περίοδος δεν ήρθε, έχεις ακόμα πρησμένο στήθος και δέκατα, ΑΡΑ και με την λογική να το δούμε αφιερώνουμε στην χαμένη περίοδο το "μην γυρίσεις ξανά η πόρτα αυτή θα είναι κλειστή" 😂

  • Χαχα 2

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , lilbern είπε:

Να το το καλό μας το κορίτσι!!!! Άρα περιμένουμε κι εσένα κυρία μου για θετικό τεστάκι? Πότε είναι η μέρα καθυστέρησης? (έτσι θα το λέμε πλέον, όχι η μέρα περιόδου😅)

Πολύ γέλασα με το κυνήγι χαχαχχα!!! Αν έγινε κάτι αυτό τον μήνα θα είναι από την Κυριακή, γιατί σήμερα που έχω ωορρηξία και να τον δω δεν νομίζω να μπορέσει να γίνει κάτι γιατί δεν θα είμαστε μόνοι μας. Αλλά δεν πειράζει 🥰 

@rodok μουυυ!!! 

1) Γι' αυτό είμαστε εδώ, για να στηρίζει η μία την άλλη ❤️

2) Περίοδος δεν ήρθε, έχεις ακόμα πρησμένο στήθος και δέκατα, ΑΡΑ και με την λογική να το δούμε αφιερώνουμε στην χαμένη περίοδο το "μην γυρίσεις ξανά η πόρτα αυτή θα είναι κλειστή" 😂

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΛΙΛΥ κλαιωωωω 😂😂😂 αν ειναι να ερθει ας ερθει σε 9 μηνες με ενα μπεμπακι αλλιως δεν την θελουμε! 😂😂😂😂 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilbern είπε:

Να το το καλό μας το κορίτσι!!!! Άρα περιμένουμε κι εσένα κυρία μου για θετικό τεστάκι? Πότε είναι η μέρα καθυστέρησης? (έτσι θα το λέμε πλέον, όχι η μέρα περιόδου😅)

Πολύ γέλασα με το κυνήγι χαχαχχα!!! Αν έγινε κάτι αυτό τον μήνα θα είναι από την Κυριακή, γιατί σήμερα που έχω ωορρηξία και να τον δω δεν νομίζω να μπορέσει να γίνει κάτι γιατί δεν θα είμαστε μόνοι μας. Αλλά δεν πειράζει 🥰 

@rodok μουυυ!!! 

1) Γι' αυτό είμαστε εδώ, για να στηρίζει η μία την άλλη ❤️

2) Περίοδος δεν ήρθε, έχεις ακόμα πρησμένο στήθος και δέκατα, ΑΡΑ και με την λογική να το δούμε αφιερώνουμε στην χαμένη περίοδο το "μην γυρίσεις ξανά η πόρτα αυτή θα είναι κλειστή" 😂

Κλαιωωωω😂

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...