Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

@Pepi88 @souz13

 

@Pepi88 @lilbern @souz13 είμαστε στα μισά της μέρας και νικάμε 😂 έχω κάτι πονακια ποτέ δεξιά πότε αριστερά! Συνήθως όταν έρχεται πονάω παντού 😂 η τολμηρή έβαλα ανοιχτόχρωμο παντελόνι και σερβιετακι για παν ενδεχόμενο! Πήρα και μια μαζί μου, σε περίπτωση που έρθει! Κολπικά νιώθω σαν κατουρημενη και πηγαίνω σαν χεσμενη να δω αν θα δω προεόρτια περιόδου, αλλά είναι καθαρή, όπως η καθαρή λευκή σημαία😂😂 για να δούμε! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , rodok είπε:

@Pepi88 @souz13

 

@Pepi88 @lilbern @souz13 είμαστε στα μισά της μέρας και νικάμε 😂 έχω κάτι πονακια ποτέ δεξιά πότε αριστερά! Συνήθως όταν έρχεται πονάω παντού 😂 η τολμηρή έβαλα ανοιχτόχρωμο παντελόνι και σερβιετακι για παν ενδεχόμενο! Πήρα και μια μαζί μου, σε περίπτωση που έρθει! Κολπικά νιώθω σαν κατουρημενη και πηγαίνω σαν χεσμενη να δω αν θα δω προεόρτια περιόδου, αλλά είναι καθαρή, όπως η καθαρή λευκή σημαία😂😂 για να δούμε! 

Νικαμε αδέρφιααααα

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Pepi88 είπε:

Νικαμε αδέρφιααααα

Νικάμε νικάμε προς το παρόν 😂😂😂 για να μην αναφέρω και τις κάψες που νιώθω 😂😂 αν δεν είχα ύποπτες επαφές και δεν κοίταζα ημερολόγια θα έλεγα ότι σήμερα είναι μια μέρα που δεν θα έρθει η καταραμένη 😂😂

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@lilbern ουουυυυ καλέ εγώ έχω ακόμα 😂 το ημερολόγιο λέει γύρω στις 11 Ιουνίου περίοδος και γόνιμες την άλλη εβδομάδα αλλά είπαμε με τους κύκλους που κάνω είναι σχετικό!!! 

Ότι επαφή μπορείς να έχεις, να την έχεις 😜 ποτέ δεν ξέρεις και εξάλλου το σπέρμα επιβιώνει κάποιες μέρες 😜

@rodok θα μας σκάσεις εσύ σήμερα ε;;; 😂 Πολύ σε χαίρομαι όμως βρε κορίτσι και μακάρι να είναι αυτό που πιστεύουμε όλες!!!🤰🏼🤞🤞

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί οι απόψεις πάνε κ ερχονται. Θεωρείται ότι αν υπάρχει καθημερινά επαφή το σπέρμα αποδυναμωνεται;🤔 Το γνωρίζει κάποια υπεύθυνα; Να τον βάλω στον πάγο;😂😜

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Marianne είπε:

@lilbern ουουυυυ καλέ εγώ έχω ακόμα 😂 το ημερολόγιο λέει γύρω στις 11 Ιουνίου περίοδος και γόνιμες την άλλη εβδομάδα αλλά είπαμε με τους κύκλους που κάνω είναι σχετικό!!! 

Ότι επαφή μπορείς να έχεις, να την έχεις 😜 ποτέ δεν ξέρεις και εξάλλου το σπέρμα επιβιώνει κάποιες μέρες 😜

@rodok θα μας σκάσεις εσύ σήμερα ε;;; 😂 Πολύ σε χαίρομαι όμως βρε κορίτσι και μακάρι να είναι αυτό που πιστεύουμε όλες!!!🤰🏼🤞🤞

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί οι απόψεις πάνε κ ερχονται. Θεωρείται ότι αν υπάρχει καθημερινά επαφή το σπέρμα αποδυναμωνεται;🤔 Το γνωρίζει κάποια υπεύθυνα; Να τον βάλω στον πάγο;😂😜

Κοίτα και εγώ ξέρω καλύτερα μέρα παρά μέρα να παίρνει λίγο τα πάνω του!αλλά όχι ότι δεν προκυψανε και εγκυμοσύνες με το κάθε μέρα !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Pepi88 είπε:

Κοίτα και εγώ ξέρω καλύτερα μέρα παρά μέρα να παίρνει λίγο τα πάνω του!αλλά όχι ότι δεν προκυψανε και εγκυμοσύνες με το κάθε μέρα !

Γιατί ο σύζυγος αν του πω κάθε μέρα άλλο που δεν θέλει😂 ο γυναικολόγος μου που τον έχω ρωτήσει μου έχει πει και  ότι δεν παίζει ρόλο και να κάνουμε οπότε το θέλουμε🤔 

Είπα μήπως αλλάξω λίγο το μοτίβο αυτό το μήνα. Δεν ξέρω ακριβώς τις γόνιμες οπότε κάνουμε σχεδόν όλο το μήνα για να είμαστε μέσα σίγουρα 😂😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rodok είπε:

Νικάμε νικάμε προς το παρόν 😂😂😂 για να μην αναφέρω και τις κάψες που νιώθω 😂😂 αν δεν είχα ύποπτες επαφές και δεν κοίταζα ημερολόγια θα έλεγα ότι σήμερα είναι μια μέρα που δεν θα έρθει η καταραμένη 😂😂

Λίγο ακόμα και περνάμε επισήμως πλέον στην φάση της καθυστέρησης!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marianne είπε:

@lilbern ουουυυυ καλέ εγώ έχω ακόμα 😂 το ημερολόγιο λέει γύρω στις 11 Ιουνίου περίοδος και γόνιμες την άλλη εβδομάδα αλλά είπαμε με τους κύκλους που κάνω είναι σχετικό!!! 

Ότι επαφή μπορείς να έχεις, να την έχεις 😜 ποτέ δεν ξέρεις και εξάλλου το σπέρμα επιβιώνει κάποιες μέρες 😜

@rodok θα μας σκάσεις εσύ σήμερα ε;;; 😂 Πολύ σε χαίρομαι όμως βρε κορίτσι και μακάρι να είναι αυτό που πιστεύουμε όλες!!!🤰🏼🤞🤞

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί οι απόψεις πάνε κ ερχονται. Θεωρείται ότι αν υπάρχει καθημερινά επαφή το σπέρμα αποδυναμωνεται;🤔 Το γνωρίζει κάποια υπεύθυνα; Να τον βάλω στον πάγο;😂😜

Κοίτα εγώ να πω την αλήθεια δεν το ξέρω αυτό αλλά  κάναμε μερα παράμερα  όχι κάθε μέρα σερί όλες τις γόνιμες 😂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marianne είπε:

@lilbern ουουυυυ καλέ εγώ έχω ακόμα 😂 το ημερολόγιο λέει γύρω στις 11 Ιουνίου περίοδος και γόνιμες την άλλη εβδομάδα αλλά είπαμε με τους κύκλους που κάνω είναι σχετικό!!! 

Ότι επαφή μπορείς να έχεις, να την έχεις 😜 ποτέ δεν ξέρεις και εξάλλου το σπέρμα επιβιώνει κάποιες μέρες 😜

@rodok θα μας σκάσεις εσύ σήμερα ε;;; 😂 Πολύ σε χαίρομαι όμως βρε κορίτσι και μακάρι να είναι αυτό που πιστεύουμε όλες!!!🤰🏼🤞🤞

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί οι απόψεις πάνε κ ερχονται. Θεωρείται ότι αν υπάρχει καθημερινά επαφή το σπέρμα αποδυναμωνεται;🤔 Το γνωρίζει κάποια υπεύθυνα; Να τον βάλω στον πάγο;😂😜

Αυτό που έχω ακούσει και ξέρω ότι υπάρχει ως επικρατούσα άποψη είναι το μέρα παρά μέρα, χωρίς όμως να γνωρίζω αν είναι απολύτως αποδεδειγμένο επιστημονικά. Πιστεύω ότι είναι μια πολύ καλή συχνότητα και αποτελεσματική. Πάντως, ασχέτως αποτελεσματικότητας, θαυμάζω όσες καταφέρνουν το κάθε μέρα, κυρίως από άποψη διάθεσης. Εδώ συχνά και το κάθε δεύτερη μέρα μοιάζει βουνό!😄

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , KATIA97 είπε:

Αυτό που έχω ακούσει και ξέρω ότι υπάρχει ως επικρατούσα άποψη είναι το μέρα παρά μέρα, χωρίς όμως να γνωρίζω αν είναι απολύτως αποδεδειγμένο επιστημονικά. Πιστεύω ότι είναι μια πολύ καλή συχνότητα και αποτελεσματική. Πάντως, ασχέτως αποτελεσματικότητας, θαυμάζω όσες καταφέρνουν το κάθε μέρα, κυρίως από άποψη διάθεσης. Εδώ συχνά και το κάθε δεύτερη μέρα μοιάζει βουνό!😄

Εγώ το είπα πολλές φορές και θα το ξαναπώ αν είναι να πιαστεί θα πιαστεί ... έμεινα με μια φορά πόσες μέρες πριν την ωορρηξία και σηκώθηκα και αμέσως να πλυθω ...και έτυχε πριν τον γιο μου να βαράω κάθε μέρα και να κάνω και κατακόρυφα μετά να κρατηθεί μέσα το σπέρμα  και να μην μείνω ....το ένα το καλό θέλουμε και να ευχαριστιόμαστε τουλάχιστον το σεξ χωρίς σκέψεις και άγχος ...είναι ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟΣ παράγοντας!

@Marianne είδες είχες μείνει καλοκαίρι που δεν το πολύ σκεφτοσουν...

γενικά οι περισσότερες εγκυμοσύνες προκύπτουν καλοκαίρι που χαλαρώνουμε και απολαμβάνουμε τον ήλιο θάλασσα κλπ και ανεβαίνει η διάθεση !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Pepi88 είπε:

Εγώ το είπα πολλές φορές και θα το ξαναπώ αν είναι να πιαστεί θα πιαστεί ... έμεινα με μια φορά πόσες μέρες πριν την ωορρηξία και σηκώθηκα και αμέσως να πλυθω ...και έτυχε πριν τον γιο μου να βαράω κάθε μέρα και να κάνω και κατακόρυφα μετά να κρατηθεί μέσα το σπέρμα  και να μην μείνω ....το ένα το καλό θέλουμε και να ευχαριστιόμαστε τουλάχιστον το σεξ χωρίς σκέψεις και άγχος ...είναι ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟΣ παράγοντας!

@Marianne είδες είχες μείνει καλοκαίρι που δεν το πολύ σκεφτοσουν...

Εντάξει, σίγουρα υπάρχουν πολλές διαφορετικές περιπτώσεις που προέκυψαν με διαφορετικούς τρόπους. Περισσότερο ως στατιστική το συζητάμε και ως πιθανό τρόπο αύξησης των πιθανοτήτων (προσωπικά πάντως μέχρι στιγμή περιορίζομαι σε πιο χαλαρές μεθόδους από την κατακόρυφο 😂)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , KATIA97 είπε:

Εντάξει, σίγουρα υπάρχουν πολλές διαφορετικές περιπτώσεις που προέκυψαν με διαφορετικούς τρόπους. Περισσότερο ως στατιστική το συζητάμε και ως πιθανό τρόπο αύξησης των πιθανοτήτων (προσωπικά πάντως μέχρι στιγμή περιορίζομαι σε πιο χαλαρές μεθόδους από την κατακόρυφο 😂)

Ναι ναι αστο μου έλεγε ο άντρας μου είσαι παλαβή ρε τι κάθεσαι έτσι ??😂😂😂ωραίες εποχές !!

Σίγουρα στατιστικά είναι όλα και είχα αυτήν την συζήτηση με την νύφη μου τις προάλλες και λέγαμε για το δεύτερο παιδάκι τους που το έπιασαν σε μια τουαλέτα καλοκαίρι στα όρθια 😂😂 και λες κάποιες φορές ΜΑ είναι δυνατόν ??

@rodok ξεροσταλιαζουμε για νέα 😂

  • Χαχα 3

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Pepi88 είπε:

Ναι ναι αστο μου έλεγε ο άντρας μου είσαι παλαβή ρε τι κάθεσαι έτσι ??😂😂😂ωραίες εποχές !!

Σίγουρα στατιστικά είναι όλα και είχα αυτήν την συζήτηση με την νύφη μου τις προάλλες και λέγαμε για το δεύτερο παιδάκι τους που το έπιασαν σε μια τουαλέτα καλοκαίρι στα όρθια 😂😂 και λες κάποιες φορές ΜΑ είναι δυνατόν ??

Εμένα σίγουρα θα νόμιζε ότι τρελάθηκα αν έκανα κάτι τέτοιο. Αυτό που κάνω είναι να αποφεύγω όποτε μπορώ να σηκώνομαι αμέσως ή να βάζω ένα μαξιλάρι μετά κάτω από την λεκάνη για να παίρνει μια ελαφριά κλίση (έχω ακούσει ότι βοηθάει). Τώρα τέτοιες περιπτώσεις όπως αυτή  που λες, τις ακούμε και τρελαινόμαστε. Μπράβο όμως, και τολμηροί και τυχεροί!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@KATIA97 @Pepi88 ούτε εγώ έχω αντοχές κάθε μέρα, αλλά αφού θέλει το αηορι τι να κάνω;; Να πω όχι;;😂 Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα χιχι😜😂  

Ο γυναικολόγος μου πάντως του το δίνει για τις αντοχές του😂 εξαιτίας και του κύκλου μου που είναι μεγάλος😜 

Να πω την αλήθεια πλέον κάνουμε χωρίς να σκέφτομαι "μακάρι να έγινε". Είχα φτάσει σε ένα τέτοιο σημείο κάποια στιγμή. Μετά το διάλειμμα που κάναμε χαλάρωσα αρκετά. Τώρα πλέον λέω "όταν είναι να έρθει, θα έρθει". Από την στιγμή που έχουμε συλλάβει μια φορά, θα τα ξανά καταφέρουμε🤞 

καλέ @rodok τι θα γίνει;;; Μου αγχωνεις τις εγκυουλες!!😂 @souz13 🤰🏼❤️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...