Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, ZoiMou είπε:

Το καταλαβαίνω πως το σκέφτεσαι αλλά τώρα σημασία έχει η υγεία σου 💝

εγώ ξαλαφρωσα.δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό απλά σταμάτησα να τυρρανιεμαι για το αν είμαι η δεν είμαι και να ψάχνω για συμπτώματα.Θα ξαναγχωθω πριν την επόμενη περίοδο.Επρεπε να είχα καταλάβει ότι δεν θα είμαι τυχερή όπως τη πρώτη φορά.Γενικα αυτός ο κύκλος ξεκίνησε με πολύ άγχος από τη πλευρά του άντρα μου και μου το μετέδωσε.

Το κάνουν αυτό το αγόρια μας! Και ο δικός μου σήμερα μου έλεγε "παίρνεις αντιβίωση και τόσα χάπια και αν θα είσαι έγκυος τι θα γίνει " κλπ.. από φόβο γενικά τα έλεγε ο άχαρος αλλά όπως είδατε με φρικαρε για τα καλά!!😂 Χαίρομαι που νιώθεις ήρεμη! Πάρε το χρόνο σου, μάζεψε δυνάμεις και με θετικές σκέψεις πάμε στην επόμενη προσπάθεια❤️ 🤗 όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!

πρίν από 13 λεπτά , KATIA97 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να τελειώσει γρήγορα αυτή η κατάσταση και με την μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία. Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς, ακολούθησε την αγωγή σου και μην αγχώνεσαι από τώρα για τα υπόλοιπα. Εγώ κανονικά περιμένω αύριο ή μεθαύριο αλλά σήμερα είδα λίγο υγρό ανοιχτό ροζ και νιώθω χαμηλά το βάρος που νιώθω συνήθως πριν μου έρθει, Τελοσπάντων, θα περιμένω αύριο να δω τι θα γίνει και αν δεν έρθει λέω να κάνω ένα τεστ.

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!❤️ Μακάρι να τελειώσει γρήγορα γιατί δεν με αντέχω έτσι🤭 

Γενικά έχεις αυτό το ροζ;; Μήπως είναι για καλό;; Μακάρι!!! Περιμένουμε νεότερα και ελπίζουμε στο καλύτερο🤗🥰

πρίν από 3 λεπτά , lilbern είπε:

Φέτος μπορεί να αλλάξει αυτό και να γίνει ο μήνας σου ο Σεπτέμβρης. Μην προδικάζεις τίποτα λόγω κοβιντ ☺️

Ειδα και ένα άλλο θέμα σε ξένο σάιτ που έλεγε για κοβιντ και πιθανότητες εγκυμοσύνης και μια χαρά πράγματα της έλεγαν. Τίποτα δεν τελείωσε μέχρι να δούμε αίμα, όπως λες κι εσυ ♥️

Κυριακη ή Δευτέρα. Ανάλογα, γιατί μια έχω 25 μέρες κύκλο και μια 26. Πάντως στο σεξουαλικο κομμάτι καλύψαμε μέχρι 27αρη κύκλο, το θέμα είναι όμως να βρουνε το δρόμο τους στο ωάριο και μετά στη μήτρα 🤣

Και στο γάμο θα πας και θα χορέψεις και ένα κρασάκι ή μπυρα θα πιεις για το καλό γιατί μετά μπορεί να μην ξαναπιεις για μήνες 😂

Έχεις γενικά λίγο αίμα πριν την περίοδο ή τώρα έγινε αυτό; Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;; 😍

Την έκανες την έρευνα σου δεν έχω παραπονο!!❤️ Είχα τον δικό μου παιδί μου που με φρικαρε το μεσημέρι και λέω εντάξει τα έχω πάθει όλα 😂 τώρα νομίζω ηρεμώ και γενικά θεωρώ πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, υπομονή (λέμε τώρα) και βλέπουμε!!

Τα λέω μωρέ εγώ αλλά τα ακούω;; Χαχαχα ...εγώ θα πω αν μπορείς να κρατηθείς να κάνεις τεστακι Κυριακή πρωί πρωί!! Ελπίζουμε σε ένα καραθετικο!! Πάντως τα πονακια και όλα αυτά που έχουμε πριν την περίοδο είναι άκρως φυσιολογικά και σε εγκυμοσύνη 🥰 οπότε μην απογοητεύσαι !!! Και στην τελική, τόσο πολύ πονάς βρε παιδί μου;;😂 Μη με σκας πιαααα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το πρωί πονούσα αρκετά δεξιά κι αριστερά κυρίως και λιγότερο στο κέντρο. Πάντως τραβήγματα κλπ που λένε ότι νιώθεις σε μια εγκυμοσύνη δεν έχω 🤣

Βέβαια πόνους περιόδου είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη φουλ και νόμιζα ότι έρχεται γιατί ένιωθα και κάτι να τρέχει, αλλά ήταν υγρά (Σορρυ 😅) και την δεύτερη φορά που είχα μείνει θυμάμαι ότι μετά το θετικό τεστ ένιωθα αυτά που λένε κάτω χαμηλά σαν «τρεμοπαιγμα» στο κέντρο.

Ενταξει, αφού σας έπρηξα χαλάρωσα και ξαφνικά σκέφτομαι όλα τα θετικά για το αν δεν μείνω έγκυος.

Αχ για κλουβί είμαστε. Θα ήταν ένα ωραιότατο κλουβί με τις τρελές 🤣🤣🤣

Αντιβίωση γιατί παίρνεις; Νόμιζα μόνο αλγκοφρεν. Όπως και να έχει πάντως δεν επηρεάζει τίποτα, μην αγχώνεσαι. Λίγες αντιβιωσεις επηρεάζουν μια εγκυμοσύνη και δεν είναι συνηθισμένες. Ποσό μάλλον όταν ακόμα δεν έχει γίνει η εμφύτευση. Λογικά είσαι 4-5 μέρες μετά την ωορρηξία; 
Γιατι κάτι μου λέει ότι με όλο αυτό που περνάς θα ανταμειφθείς με κάτι καλό στο τέλος;; Στο χρωστάει το σύμπαν φιλενάδα!! Ειδικά για την τόσο καλή διάθεση που κρατάς. Πιστεύω σε εσενα 😍

Τεστακι λέω να μην κάνω τελικά άλλο, εκτός αν όντως έχω καθυστέρηση ή την Δευτέρα το πρωί αν δεν έχει έρθει την Κυριακή, που θα θεωρείται ημι καθυστέρηση. Έκανα ένα χτες, έβγαλα το άχτι μου, πάμε παρακάτω 😅

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Το κάνουν αυτό το αγόρια μας! Και ο δικός μου σήμερα μου έλεγε "παίρνεις αντιβίωση και τόσα χάπια και αν θα είσαι έγκυος τι θα γίνει " κλπ.. από φόβο γενικά τα έλεγε ο άχαρος αλλά όπως είδατε με φρικαρε για τα καλά!!😂 Χαίρομαι που νιώθεις ήρεμη! Πάρε το χρόνο σου, μάζεψε δυνάμεις και με θετικές σκέψεις πάμε στην επόμενη προσπάθεια❤️ 🤗 όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!❤️ Μακάρι να τελειώσει γρήγορα γιατί δεν με αντέχω έτσι🤭 

Γενικά έχεις αυτό το ροζ;; Μήπως είναι για καλό;; Μακάρι!!! Περιμένουμε νεότερα και ελπίζουμε στο καλύτερο🤗🥰

Την έκανες την έρευνα σου δεν έχω παραπονο!!❤️ Είχα τον δικό μου παιδί μου που με φρικαρε το μεσημέρι και λέω εντάξει τα έχω πάθει όλα 😂 τώρα νομίζω ηρεμώ και γενικά θεωρώ πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, υπομονή (λέμε τώρα) και βλέπουμε!!

Τα λέω μωρέ εγώ αλλά τα ακούω;; Χαχαχα ...εγώ θα πω αν μπορείς να κρατηθείς να κάνεις τεστακι Κυριακή πρωί πρωί!! Ελπίζουμε σε ένα καραθετικο!! Πάντως τα πονακια και όλα αυτά που έχουμε πριν την περίοδο είναι άκρως φυσιολογικά και σε εγκυμοσύνη 🥰 οπότε μην απογοητεύσαι !!! Και στην τελική, τόσο πολύ πονάς βρε παιδί μου;;😂 Μη με σκας πιαααα!!

Εμενα θέλει να κάνει κόρη και διάβαζε ότι αν κάνεις σεξ πριν την ωορρηξία έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες.Μπαρουφες.κι όλη μέρα έκανα τεστ ωορρηξίας.Δλδ ημαρτον.Σαν μπέμπης 😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Φέτος μπορεί να αλλάξει αυτό και να γίνει ο μήνας σου ο Σεπτέμβρης. Μην προδικάζεις τίποτα λόγω κοβιντ ☺️

Ειδα και ένα άλλο θέμα σε ξένο σάιτ που έλεγε για κοβιντ και πιθανότητες εγκυμοσύνης και μια χαρά πράγματα της έλεγαν. Τίποτα δεν τελείωσε μέχρι να δούμε αίμα, όπως λες κι εσυ ♥️

Κυριακη ή Δευτέρα. Ανάλογα, γιατί μια έχω 25 μέρες κύκλο και μια 26. Πάντως στο σεξουαλικο κομμάτι καλύψαμε μέχρι 27αρη κύκλο, το θέμα είναι όμως να βρουνε το δρόμο τους στο ωάριο και μετά στη μήτρα 🤣

Και στο γάμο θα πας και θα χορέψεις και ένα κρασάκι ή μπυρα θα πιεις για το καλό γιατί μετά μπορεί να μην ξαναπιεις για μήνες 😂

Έχεις γενικά λίγο αίμα πριν την περίοδο ή τώρα έγινε αυτό; Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;; 😍

Τις περισσότερες φορές έχω, συν το ότι έχω και αυτή την αίσθηση βάρους χαμηλά που είναι επίσης από τα συνηθισμένα μου συμπτώματα. Θα περιμένω να δω τι θα γίνει αύριο και βλέπουμε.

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Το κάνουν αυτό το αγόρια μας! Και ο δικός μου σήμερα μου έλεγε "παίρνεις αντιβίωση και τόσα χάπια και αν θα είσαι έγκυος τι θα γίνει " κλπ.. από φόβο γενικά τα έλεγε ο άχαρος αλλά όπως είδατε με φρικαρε για τα καλά!!😂 Χαίρομαι που νιώθεις ήρεμη! Πάρε το χρόνο σου, μάζεψε δυνάμεις και με θετικές σκέψεις πάμε στην επόμενη προσπάθεια❤️ 🤗 όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!❤️ Μακάρι να τελειώσει γρήγορα γιατί δεν με αντέχω έτσι🤭 

Γενικά έχεις αυτό το ροζ;; Μήπως είναι για καλό;; Μακάρι!!! Περιμένουμε νεότερα και ελπίζουμε στο καλύτερο🤗🥰

Την έκανες την έρευνα σου δεν έχω παραπονο!!❤️ Είχα τον δικό μου παιδί μου που με φρικαρε το μεσημέρι και λέω εντάξει τα έχω πάθει όλα 😂 τώρα νομίζω ηρεμώ και γενικά θεωρώ πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, υπομονή (λέμε τώρα) και βλέπουμε!!

Τα λέω μωρέ εγώ αλλά τα ακούω;; Χαχαχα ...εγώ θα πω αν μπορείς να κρατηθείς να κάνεις τεστακι Κυριακή πρωί πρωί!! Ελπίζουμε σε ένα καραθετικο!! Πάντως τα πονακια και όλα αυτά που έχουμε πριν την περίοδο είναι άκρως φυσιολογικά και σε εγκυμοσύνη 🥰 οπότε μην απογοητεύσαι !!! Και στην τελική, τόσο πολύ πονάς βρε παιδί μου;;😂 Μη με σκας πιαααα!!

Συνήθως το έχω 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία γι'αυτό και με κάνει να πιστεύω ότι μάλλον έρχεται. Σε κάθε περίπτωση πιθανότατα μέχρι μεθαύριο θα έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilbern είπε:

Το πρωί πονούσα αρκετά δεξιά κι αριστερά κυρίως και λιγότερο στο κέντρο. Πάντως τραβήγματα κλπ που λένε ότι νιώθεις σε μια εγκυμοσύνη δεν έχω 🤣

Βέβαια πόνους περιόδου είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη φουλ και νόμιζα ότι έρχεται γιατί ένιωθα και κάτι να τρέχει, αλλά ήταν υγρά (Σορρυ 😅) και την δεύτερη φορά που είχα μείνει θυμάμαι ότι μετά το θετικό τεστ ένιωθα αυτά που λένε κάτω χαμηλά σαν «τρεμοπαιγμα» στο κέντρο.

Ενταξει, αφού σας έπρηξα χαλάρωσα και ξαφνικά σκέφτομαι όλα τα θετικά για το αν δεν μείνω έγκυος.

Αχ για κλουβί είμαστε. Θα ήταν ένα ωραιότατο κλουβί με τις τρελές 🤣🤣🤣

Αντιβίωση γιατί παίρνεις; Νόμιζα μόνο αλγκοφρεν. Όπως και να έχει πάντως δεν επηρεάζει τίποτα, μην αγχώνεσαι. Λίγες αντιβιωσεις επηρεάζουν μια εγκυμοσύνη και δεν είναι συνηθισμένες. Ποσό μάλλον όταν ακόμα δεν έχει γίνει η εμφύτευση. Λογικά είσαι 4-5 μέρες μετά την ωορρηξία; 
Γιατι κάτι μου λέει ότι με όλο αυτό που περνάς θα ανταμειφθείς με κάτι καλό στο τέλος;; Στο χρωστάει το σύμπαν φιλενάδα!! Ειδικά για την τόσο καλή διάθεση που κρατάς. Πιστεύω σε εσενα 😍

Τεστακι λέω να μην κάνω τελικά άλλο, εκτός αν όντως έχω καθυστέρηση ή την Δευτέρα το πρωί αν δεν έχει έρθει την Κυριακή, που θα θεωρείται ημι καθυστέρηση. Έκανα ένα χτες, έβγαλα το άχτι μου, πάμε παρακάτω 😅

 

Και εγώ όταν έμαθα την εγκυμοσύνη είχα κανονικά πόνους περιόδου και μου είχε πει ο γιατρος ότι είναι φυσιολογικό και να μη με απασχολεί, πονούσα κανονικότητα!!! Αφού έλεγα θα κατέβει τώρα. Για υγρά δεν θυμάμαι για να πω την αλήθεια 🤔 

Το κλουβί με τις τρελές πάντως τρομερή ιδέα, το σκεφτόμουν και εγώ πριν χαχαχαχαχα νομίζω μας χαρακτηρίζει απόλυτα!!!!😂 Άντε καλέ είμαστε εμείς τέτοιες;;;; Εμείς είμαστε άνθρωποι με υπομονή και δεν δίνουμε σημασία στα κόλπα που μας κάνει το σώμα μας😂

Αντιβίωση παίρνω γιατί ο λαιμός είναι χαλί και ο γιατρός λέει ας τον σταματήσουμε εκεί να μη κατέβει στα πνευμόνια και έχουμε αλλά! Παρεμπιπτόντως μίλησα κ με τον γυναικολόγο μου, γιατί τέτοια τρελή είμαι, το υποστηρίζω εγώ το κλουβί, μου λέει αν δεν δω θετικό τεστ ή χοριακη να μη σκάω για τίποτα. Θα έχω λέει να σκάω μετά 😂 τον αγαπάω εγώ αυτόν σας το έχω πει;;;🤭

Μου το χρωστάει το σύμπαν αλλά ότι είναι να μας δώσει, θα μας το δώσει, για αυτό σας λέω βρε κορίτσια μου μη στεναχωριέστε για τίποτα!! Όταν θα μας έρχονται τα τεστ το ένα μετά το άλλο θετικά δν θα πιστεύουμε στα μάτια μας!! Γιατί θα μας έρθουν !!🥰 Θα σου έλεγα και εγώ για Δευτέρα για 100% αλλά λέω σιγανή κρατηθεί😂 ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ,  άμα δεις θετικό θα τσιριζω!!!!!❤️

 

 

πρίν από 14 λεπτά , ZoiMou είπε:

Εμενα θέλει να κάνει κόρη και διάβαζε ότι αν κάνεις σεξ πριν την ωορρηξία έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες.Μπαρουφες.κι όλη μέρα έκανα τεστ ωορρηξίας.Δλδ ημαρτον.Σαν μπέμπης 😂😂

Έλα ρε ο γλυκούλης 🤗 κοίτα η αλήθεια είναι μια υπερβολή την παθαίνουν😂 Βασικά θεωρούν ότι όλα είναι εύκολα και απλά, σου λέει εμείς τη δουλίτσα θα την κάνουμε και το σκαρωσαμε το μπεμπακι🤭 άντε τώρα να τους εξηγείς τι και πώς! Θυμάμαι πρώτη φορά τον δικό μου στον γυναικολόγο περισυ που μας εξηγούσε 5 πράγματα για την ωορρηξία και γενικά για την όλη κατάσταση... Καλέ νόμιζα ότι θα πάρει φωτιά το κεφάλι του😂 Υπομονή πες του δικού σου, θα το σκαρώσει το κορίτσι του, το έχει ο άνθρωπος το έχει 🤗

πρίν από 10 λεπτά , KATIA97 είπε:

Τις περισσότερες φορές έχω, συν το ότι έχω και αυτή την αίσθηση βάρους χαμηλά που είναι επίσης από τα συνηθισμένα μου συμπτώματα. Θα περιμένω να δω τι θα γίνει αύριο και βλέπουμε.

Συνήθως το έχω 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία γι'αυτό και με κάνει να πιστεύω ότι μάλλον έρχεται. Σε κάθε περίπτωση πιθανότατα μέχρι μεθαύριο θα έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση.

Εγώ την ψυχραιμία που μου δείχνεις ότι έχεις αυτή την στιγμή χρειάζομαι!!!😂 Μακάρι να εξελιχθεί σε κάτι καλό, να μας κρατάς ενήμερες οπωσδήποτε!!❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Marianne98 είπε:

Και εγώ όταν έμαθα την εγκυμοσύνη είχα κανονικά πόνους περιόδου και μου είχε πει ο γιατρος ότι είναι φυσιολογικό και να μη με απασχολεί, πονούσα κανονικότητα!!! Αφού έλεγα θα κατέβει τώρα. Για υγρά δεν θυμάμαι για να πω την αλήθεια 🤔 

Το κλουβί με τις τρελές πάντως τρομερή ιδέα, το σκεφτόμουν και εγώ πριν χαχαχαχαχα νομίζω μας χαρακτηρίζει απόλυτα!!!!😂 Άντε καλέ είμαστε εμείς τέτοιες;;;; Εμείς είμαστε άνθρωποι με υπομονή και δεν δίνουμε σημασία στα κόλπα που μας κάνει το σώμα μας😂

Αντιβίωση παίρνω γιατί ο λαιμός είναι χαλί και ο γιατρός λέει ας τον σταματήσουμε εκεί να μη κατέβει στα πνευμόνια και έχουμε αλλά! Παρεμπιπτόντως μίλησα κ με τον γυναικολόγο μου, γιατί τέτοια τρελή είμαι, το υποστηρίζω εγώ το κλουβί, μου λέει αν δεν δω θετικό τεστ ή χοριακη να μη σκάω για τίποτα. Θα έχω λέει να σκάω μετά 😂 τον αγαπάω εγώ αυτόν σας το έχω πει;;;🤭

Μου το χρωστάει το σύμπαν αλλά ότι είναι να μας δώσει, θα μας το δώσει, για αυτό σας λέω βρε κορίτσια μου μη στεναχωριέστε για τίποτα!! Όταν θα μας έρχονται τα τεστ το ένα μετά το άλλο θετικά δν θα πιστεύουμε στα μάτια μας!! Γιατί θα μας έρθουν !!🥰 Θα σου έλεγα και εγώ για Δευτέρα για 100% αλλά λέω σιγανή κρατηθεί😂 ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ,  άμα δεις θετικό θα τσιριζω!!!!!❤️

 

 

Έλα ρε ο γλυκούλης 🤗 κοίτα η αλήθεια είναι μια υπερβολή την παθαίνουν😂 Βασικά θεωρούν ότι όλα είναι εύκολα και απλά, σου λέει εμείς τη δουλίτσα θα την κάνουμε και το σκαρωσαμε το μπεμπακι🤭 άντε τώρα να τους εξηγείς τι και πώς! Θυμάμαι πρώτη φορά τον δικό μου στον γυναικολόγο περισυ που μας εξηγούσε 5 πράγματα για την ωορρηξία και γενικά για την όλη κατάσταση... Καλέ νόμιζα ότι θα πάρει φωτιά το κεφάλι του😂 Υπομονή πες του δικού σου, θα το σκαρώσει το κορίτσι του, το έχει ο άνθρωπος το έχει 🤗

Εγώ την ψυχραιμία που μου δείχνεις ότι έχεις αυτή την στιγμή χρειάζομαι!!!😂 Μακάρι να εξελιχθεί σε κάτι καλό, να μας κρατάς ενήμερες οπωσδήποτε!!❤️

Τι να κάνουμε, πρέπει να υπάρχει κι αυτή για να διαχειριζόμαστε τα πράγματα😊. Ότι προκύψει θα το αντιμετωπίσουμε.Θα ενημερώσω σίγουρα για τυχόν εξελίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα ❤️

@KATIA97 εύχομαι να μην ήρθε σήμερα και να αρχίζουν να ανεβαίνουν οι ελπίδες μας 😍 Ανυπομονούμε για νέα 🤞

@Marianne98 μου πως είσαι σή😅μερα? Νιώθεις καλύτερα σήμερα από υγεία?

Τον αγαπάω κι εγώ τον γυναικολόγο σου, στο έχω πει? Εγώ στον δικό μου ακόμα δεν έχω πει καν ότι προσπαθούμε για μωρό. Τώρα σε 1-2 μήνες που θα πάω για τεστ παπ λέω να του το ξεφουρνίσω 😅

Σήμερα ξύπνησα με πόνο και αυτό το "κάψιμο" που νιώθεις όταν έχει έρθει η περίοδος, αλλά ευτυχώς δεν φάνηκε ακόμα. Η αλήθεια είναι ότι μια στο τόσο έρχεται και στις 24 μέρες και υπάρχει μια περίπτωση να έρθει αύριο. Όχι σας το λέω για να μην σας έρθει απότομο δηλαδή 😂

 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

@KATIA97αντε ξεκινά εσύ πρώτη με τα χαρούμενα νέα !!❤️

@lilbern από υγεία ευτυχώς σήμερα είμαι τέλεια!!! Έφυγε ο πυρετός και οι πόνοι σε όλο το σώμα, μόνο ο λαιμός μου με πονάει, που αυτό είναι το λιγότερο!!🥰  Από συμπτώματα αλλά νιώθω το στήθος μου ότι πάει να πριστει, το νιώθω βαρύ γενικά, που κ που πονακια ελαφριά αλλά είπαμε είναι όλα φυσιολογικά αυτά😂

Αν δεν δεις αίμα δν ακούω τίποτα!!!🤗 Πότε έκανες ωορρηξια είπαμε??🤔 Θα με σκάσετε εσείς καλεεεε😂🤭

Πρόσεξε μη σου έρθει εσένα το θετικό τεστ απότομο 🤭😂❤️

Πάμε βρε κορίτσια, το έχουμε σας λέω!!!!🥰

@ZoiMou πώς είσαι εσύ??❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marianne98 είπε:

 

@KATIA97αντε ξεκινά εσύ πρώτη με τα χαρούμενα νέα !!❤️

@lilbern από υγεία ευτυχώς σήμερα είμαι τέλεια!!! Έφυγε ο πυρετός και οι πόνοι σε όλο το σώμα, μόνο ο λαιμός μου με πονάει, που αυτό είναι το λιγότερο!!🥰  Από συμπτώματα αλλά νιώθω το στήθος μου ότι πάει να πριστει, το νιώθω βαρύ γενικά, που κ που πονακια ελαφριά αλλά είπαμε είναι όλα φυσιολογικά αυτά😂

Αν δεν δεις αίμα δν ακούω τίποτα!!!🤗 Πότε έκανες ωορρηξια είπαμε??🤔 Θα με σκάσετε εσείς καλεεεε😂🤭

Πρόσεξε μη σου έρθει εσένα το θετικό τεστ απότομο 🤭😂❤️

Πάμε βρε κορίτσια, το έχουμε σας λέω!!!!🥰

@ZoiMou πώς είσαι εσύ??❤️

Αχ τι ωραία που σήμερα είσαι καλά. Αύριο θα είναι και ο λαιμός σου μια χαρά, αφού παίρνεις την αντιβίωση🙏

Ωορρηξία μάλλον στις 27 έκανα. Βέβαια δεν κάνω τεστάκια οπότε δεν ξέρω ακριβώς πότε έγινε τελικά. Πιστεύω 26-28 θα έγινε. Θα μάθουμε όταν και αν έρθει η κωλοπερίοδος 😂

Αχ πολύ μου αρέσει η ενέργεια σου αυτό τον μήνα. Έτσι σε θέλω 💪

 

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

 

@KATIA97αντε ξεκινά εσύ πρώτη με τα χαρούμενα νέα !!❤️

@lilbern από υγεία ευτυχώς σήμερα είμαι τέλεια!!! Έφυγε ο πυρετός και οι πόνοι σε όλο το σώμα, μόνο ο λαιμός μου με πονάει, που αυτό είναι το λιγότερο!!🥰  Από συμπτώματα αλλά νιώθω το στήθος μου ότι πάει να πριστει, το νιώθω βαρύ γενικά, που κ που πονακια ελαφριά αλλά είπαμε είναι όλα φυσιολογικά αυτά😂

Αν δεν δεις αίμα δν ακούω τίποτα!!!🤗 Πότε έκανες ωορρηξια είπαμε??🤔 Θα με σκάσετε εσείς καλεεεε😂🤭

Πρόσεξε μη σου έρθει εσένα το θετικό τεστ απότομο 🤭😂❤️

Πάμε βρε κορίτσια, το έχουμε σας λέω!!!!🥰

@ZoiMou πώς είσαι εσύ??❤️

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα!εγώ είμαι με πολύ αίμα και πάρα πολύ πονοκέφαλο.ψυχολογια όμως κομπλέ.κουραση βέβαια γιατι ο μικρός μου είναι ταρζανακι

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

 

@KATIA97αντε ξεκινά εσύ πρώτη με τα χαρούμενα νέα !!❤️

@lilbern από υγεία ευτυχώς σήμερα είμαι τέλεια!!! Έφυγε ο πυρετός και οι πόνοι σε όλο το σώμα, μόνο ο λαιμός μου με πονάει, που αυτό είναι το λιγότερο!!🥰  Από συμπτώματα αλλά νιώθω το στήθος μου ότι πάει να πριστει, το νιώθω βαρύ γενικά, που κ που πονακια ελαφριά αλλά είπαμε είναι όλα φυσιολογικά αυτά😂

Αν δεν δεις αίμα δν ακούω τίποτα!!!🤗 Πότε έκανες ωορρηξια είπαμε??🤔 Θα με σκάσετε εσείς καλεεεε😂🤭

Πρόσεξε μη σου έρθει εσένα το θετικό τεστ απότομο 🤭😂❤️

Πάμε βρε κορίτσια, το έχουμε σας λέω!!!!🥰

@ZoiMou πώς είσαι εσύ??❤️

Καλησπέρα κορίτσι μου, τα χαρούμενα νέα πιθανότατα δεν θα ξεκινήσουν από εμένα. Ακόμη βέβαια δεν έχει εμφανιστεί κάτι αλλά έκανα προηγουμένως ένα τεστ και μου έβγαλε ένα ωραιότατο - 😟, οπότε περιμένω τώρα να δω αν θα επιβεβαιωθεί και στην πράξη. Σήμερα είμαι στην 28η μέρα οπότε τυπικά είμαι μέσα στα αναμενόμενα περιθώρια. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα. Άντε να δούμε μήπως έχουμε από εσένα θετικές εξελίξεις😊

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;

@KATIA97 μου τι έγινε τελικά;;

Εμένα σήμερα ξεκίνησε ο έντονος πονοκέφαλος που έχω πριν την περίοδο, όποτε θα περιμένω αύριο να δω αν θα έρθει.

@Marianne98 μου πως είσαι;; εντάξει και ο λαιμός σήμερα;;

@ZoiMou άντε να τελειώσει η περίοδος να ξεκινήσει ο νέος κύκλος 🙏♥️

@rodok μου χάθηκες με τα σχολεία;;; Ετοιμάζετε τις εργασίες;;

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!🥰

@KATIA97 δεν έχει κατέβει ακόμη από ότι καταλαβαίνω! Ας περιμένουμε και ας έχουμε αρνητικό τεστ, ποτέ δεν ξέρεις! Περιμένουμε νέα❤️

@lilbern καλώς το κορίτσι μας! Εγώ είμαι πολύ καλύτερα!! Βρε μην απογοητεύεσαι!! Κάτσε να δούμε τι θα γίνει πρώτα μη προδικάζεις την κατάσταση🥰 να μας ενημερώνεις, περιμενω πως κ πως!!❤️

Το έχω το άγχος βρε κορίτσια και για τις δύο σας!!! Μακάρι ν γίνεται κάτι καλό!!!

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, τελικά επιβεβαιώθηκε το αποτέλεσμα του χθεσινού τεστ 😢. Το περίμενα βέβαια αλλά υπήρχε πάντως μια μικρή έστω ελπίδα να μην ήταν ακριβές  το αποτέλεσμα. Εντάξει, αυτή τη φορά που ήμασταν διακοπές, έγιναν όλα εντελώς απρογραμμάτιστα, ούτε καν είχα υπολογίσει μέρες κλπ, αλλά πάντα υπάρχουν πιθανότητες, μέχρι να φανεί το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...