Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι Κατερινακι ;;; Νομίζω σήμερα περίμενες ;;;

Το ημερολόγιο περιόδου γράφει ότι περίμενα χθες. 

Τελευταία περίοδος 28/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 minutes ago, Anii said:

Πάντως και εγώ κορίτσια φωναζα και έλεγα με 3 επαφές το μήνα τι παιδι θα πιασουμε και τελικά πιασαμε. Οπότε και μια επαφή την καλή μέρα μπορεί να γίνει το θαυμα.. 

εσυ πως είχες τις επαφές ;;; Κοντά  στη γόνιμη ;;; Κορίτσια κ εγώ πάντως αυτό πιστεύω άμα σε θέλει σσε θέλει τελείωσε …

1 hour ago, Katerina P. said:

Το ημερολόγιο περιόδου γράφει ότι περίμενα χθες. 

Τελευταία περίοδος 28/12

Κοιτά πιστεύω θα δείξει εάν είσαι κάνε μια χοριακη μωρε  τι ψυχή έχει μια χοριακη ;χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

εσυ πως είχες τις επαφές ;;; Κοντά  στη γόνιμη ;;; Κορίτσια κ εγώ πάντως αυτό πιστεύω άμα σε θέλει σσε θέλει τελείωσε …

Κοιτά πιστεύω θα δείξει εάν είσαι κάνε μια χοριακη μωρε  τι ψυχή έχει μια χοριακη ;χαχαχα

Θα περιμένω λίγο ακόμα μωρέ θα κάνω υπομονή ❤ για να δειξει σωστά. Μην έρθει περίοδος και απογοητευτω πάλι και δω και αρνητικό τεστ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι νέα στο φόρουμ! Από τον προηγούμενο μήνα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες αλλά τον πρώτο μήνα δεν καρποφόρησαν... Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα γιατί άκουγα από όλους ότι στα 27 είναι εύκολα τα πράγματα... Τώρα κάποιες από εσάς θα γελάτε, αλλά το θέλουμε τόσο πολύ και τα έχω γιγαντώσει όλα στο κεφάλι μου... 

Τώρα περιμένω την περίοδό μου σε 6 μέρες και ελπίζω...

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sarni είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι νέα στο φόρουμ! Από τον προηγούμενο μήνα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες αλλά τον πρώτο μήνα δεν καρποφόρησαν... Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα γιατί άκουγα από όλους ότι στα 27 είναι εύκολα τα πράγματα... Τώρα κάποιες από εσάς θα γελάτε, αλλά το θέλουμε τόσο πολύ και τα έχω γιγαντώσει όλα στο κεφάλι μου... 

Τώρα περιμένω την περίοδό μου σε 6 μέρες και ελπίζω...

Εύκολα είναι τα πράγματα στα 27 μην το σκέφτεσε ακόμα δεν ξεκίνησες τις προσπάθειες Κ απογοητεύτηκες ? Έχε επαφές μέρα παρά μέρα να είστε ξεκούραστοι Κ να τρώτε αρκετά Κ πολύ νερό Κ σύντομα θα είσαι έγκυος 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , linaa είπε:

Εύκολα είναι τα πράγματα στα 27 μην το σκέφτεσε ακόμα δεν ξεκίνησες τις προσπάθειες Κ απογοητεύτηκες ? Έχε επαφές μέρα παρά μέρα να είστε ξεκούραστοι Κ να τρώτε αρκετά Κ πολύ νερό Κ σύντομα θα είσαι έγκυος 

Σ' ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια! ❤️

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Sarni είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι νέα στο φόρουμ! Από τον προηγούμενο μήνα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες αλλά τον πρώτο μήνα δεν καρποφόρησαν... Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα γιατί άκουγα από όλους ότι στα 27 είναι εύκολα τα πράγματα... Τώρα κάποιες από εσάς θα γελάτε, αλλά το θέλουμε τόσο πολύ και τα έχω γιγαντώσει όλα στο κεφάλι μου... 

Τώρα περιμένω την περίοδό μου σε 6 μέρες και ελπίζω...

Και εγώ 25 είμαι και ανησυχώ που ακόμα δεν, με 2ο μήνα προσπαθειας και λέω στον εαυτό μου , δεν ντρεπεσαι;; άλλες προσπαθούν χρόνια..  υπομονή πρέπει να κάνουμε και θα έρθει 🙏🙏

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

εσυ πως είχες τις επαφές ;;; Κοντά  στη γόνιμη ;;; Κορίτσια κ εγώ πάντως αυτό πιστεύω άμα σε θέλει σσε θέλει τελείωσε …

Κοιτά πιστεύω θα δείξει εάν είσαι κάνε μια χοριακη μωρε  τι ψυχή έχει μια χοριακη ;χαχαχα

Εγώ έκανα μόνο ένα τεστ ωορρηξίας είδα ότι ήταν θετικό κ έκανα 3 μέρες σερί. Αυτό ήταν 🤞🤣

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Katerina P. είπε:

Και εγώ 25 είμαι και ανησυχώ που ακόμα δεν, με 2ο μήνα προσπαθειας και λέω στον εαυτό μου , δεν ντρεπεσαι;; άλλες προσπαθούν χρόνια..  υπομονή πρέπει να κάνουμε και θα έρθει 🙏🙏

Ακριβώς τα ίδια κι εγώ... Μάλλον πρέπει να χαλαρώσουμε 😅

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι τόσο χαρούμενη, έκανα ψηφιακό τεστ clear blue και βγήκε θετικό 2-3 εβδομάδων 🥰🥰 έκλαιγα από τη χαρά μου. Είστε πολύ υποστηρικτικό φόρουμ. 

Ευχαριστώ πολύ για όλα. Φυσικά και θα τα λέμε. Εύχομαι μέσα από τη χαρά μου να είστε όλες εγκυουλες ❤❤👶👶 δεν ξέρω ποια είναι τα επόμενα βήματα βέβαια. Έστειλα μήνυμα στη γυναικολόγο μου για να δω τι θα μου πει να κάνω. 

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina P. said:

Κορίτσια είμαι τόσο χαρούμενη, έκανα ψηφιακό τεστ clear blue και βγήκε θετικό 2-3 εβδομάδων 🥰🥰 έκλαιγα από τη χαρά μου. Είστε πολύ υποστηρικτικό φόρουμ. 

Ευχαριστώ πολύ για όλα. Φυσικά και θα τα λέμε. Εύχομαι μέσα από τη χαρά μου να είστε όλες εγκυουλες ❤❤👶👶 δεν ξέρω ποια είναι τα επόμενα βήματα βέβαια. Έστειλα μήνυμα στη γυναικολόγο μου για να δω τι θα μου πει να κάνω. 

Μπράβο σου!!! Συγχαρητήρια !!! Με το καλό Κατερινακι !!! Ευχαριστούμε πολύ ! Μακάρι σύντομα για όλες μας ευχάριστα !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Katerina P. είπε:

Κορίτσια είμαι τόσο χαρούμενη, έκανα ψηφιακό τεστ clear blue και βγήκε θετικό 2-3 εβδομάδων 🥰🥰 έκλαιγα από τη χαρά μου. Είστε πολύ υποστηρικτικό φόρουμ. 

Ευχαριστώ πολύ για όλα. Φυσικά και θα τα λέμε. Εύχομαι μέσα από τη χαρά μου να είστε όλες εγκυουλες ❤❤👶👶 δεν ξέρω ποια είναι τα επόμενα βήματα βέβαια. Έστειλα μήνυμα στη γυναικολόγο μου για να δω τι θα μου πει να κάνω. 

Αααα θα τρελαθω...τι τελεια νεα...μπραβο...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...