Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Spam με κινέζικους χαρακτήρες


Recommended Posts

Τι γίνεται αυτές τις μέρες με τα κινέζικα σπαμ;; Μπορείτε να μπλοκάρετε τους λογαριασμούς; Να κάνουμε αναφορά ή κάτι άλλο; Έχει γίνει πολύ εκνευριστικο 😡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Spring_girl είπε:

Τι γίνεται αυτές τις μέρες με τα κινέζικα σπαμ;; Μπορείτε να μπλοκάρετε τους λογαριασμούς; Να κάνουμε αναφορά ή κάτι άλλο; Έχει γίνει πολύ εκνευριστικο 😡

Έχω κάνει αναφορά, έχω αποκλείσει αυτόν τον χρήστη, κι όμως εξακολουθώ να τα βλέπω. Άρα τίποτα δεν γίνεται! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Neverstop είπε:

Έχω κάνει αναφορά, έχω αποκλείσει αυτόν τον χρήστη, κι όμως εξακολουθώ να τα βλέπω. Άρα τίποτα δεν γίνεται! 

και γω εχω κανει,  φουλ σπαμ χανουμε κ τις συζητησεις
φαίνεται τώσα να εφτιαξε
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας

θα ενεργοποιηθεί μια αυτόματη ρύθμιση που υπάρχει έτσι ώστε να μην ξανασυμβεί. 

Μια από τις αυτόματες ρυθμίσεις είναι για παράδειγμα ότι εάν ένα post (ένα συγκεκριμένο για παράδειγμα) ή ένα μέλος,  δεχτεί αναφορά από 5 διαφορετικά μέλη,

θα μπαίνουν απευθείας & αυτόματα σε απόκρυψη όλες οι δημοσιεύσεις, και έτσι θα λύνεται το θέμα άμεσα. 

Θα υπάρξει νέα ανακοίνωση για το θέμα όταν γίνει αυτή η ενεργοποίηση. 

 

  • Μου αρέσει 3

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

  • CoffeeMaker changed the title to Spam με κινέζικους χαρακτήρες

Γειά σας έχει ενεργοποιηθεί αυτή η διαδικασία.

Εάν σε νέο λογαριασμό,  γίνει αναφορά με την αιτιολογία spammer 

στην δημοσίευση κάποιου spammer,  από 5 διαφορετικά μέλη, τότε αυτομάτως οι λογαριασμοί και οι δημοσιεύσεις θα μπαίνουν σε απόκρυψη. 

Δεν είναι κάτι που δεν αναιρείται οπότε δεν υπάρχει φόβος σε αυτό. Δεν διαγράφεται κάτι οριστικά. 

Κάνετε κλικ στην επιλογή "spammer" :

 

 

image.thumb.png.00aa07ce025cb64faf1f2556ed542c9e.png

  • Μου αρέσει 2

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...