Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Έβαλα τα άλμπουμ για τις δασκάλες μας :

http://lefkihandicrafts.blogspot.gr/2012/06/blog-post.html

Περιμένω τη γνώμη σας.

Φιλιά!!!

Υ.Γ. Θα επανέλθω και με τα άλμπουμ για τους προπονητές.

Πολύ καλή προσπάθεια, μπράβο! Περιμένουμε και τα υπόλοιπα!

σας διάβασα...πάντα χάνω τις δημοσιεύσεις σας...έχω ένα σωρό blogs στη λίστα και μου φεύγουν...να βάζουμε τη λίστα με τα λίνκ σας ανά μερικές σελίδες...

τώρα σχολίασα σε μερικά...

βλέπω κοιτάτε για διακοπές ε?

εμείς τίποτα φέτος...τα τελευταία χρόνια πηγαίναμε στα πεθερικά Β.Εύβοια, οπότε αν θέλετε πληροφορίες και γνωρίζω να σας πω...και για Κέρκυρα αν θέλετε τίποτα αφού από εκεί είμαι.

ελπίζω του χρόνου να τα καταφέρουμε να έρθουμε ελλάδα διακοπές...

Έκανα μια αναρτησούλα για τον καλό μου Σοφάκι, αφού είναι ο καλύτερος μπαμπάς του κόσμου!!!:D:D

http://christinad-christinascorner.blogspot.se/2012/06/blog-post_18.html

τι όμορφα πράγματα που φτιάχνετε κοριτσάκια!!

κατά τα άλλα εμείς ήσυχα, παραμένουμε στο σπίτι μέχρι τέλος αυγούστου. ο άντρας μου δουλεύει νόμιμα πλέον και γράφτηκε για ασφάλεια κλπ...

εγώ ακόμα ψάχνω δουλειά, και τι να κάνω την μικρή...ελπίζω να την πάρουν σύντομα στον παιδικό...

αγοράσαμε ποδήλατα, αφού δεν έχουμε ούτε πατίνι...για τις καθημερινές μας μετακινήσεις και η μικρή έχει τρελαθεί, της αρέσει πολύ στο καρεκλάκι πίσω!!

Μπράβο κοριτσάκι, άντε να βρείτε το δρόμο σας σιγά σιγά!

θλίβομαι όταν σκέφτομαι πως είμασταν πριν μερικά χρόνια...με επιχείρηση, αυτοκίνητο, κι ένα σπίτι στο ενοίκιο φυσικά, αλλά εξοπλισμένο...και τώρα φτου κι από την αρχή...

με αποτέλεσμα τώρα να θεωρούμαστε οικονομικοί μετανάστες και να μας λυπούνται κιόλας...

τεσπά... σάμπως είμαστε οι μόνοι...όλοι τα ζόρια μας τραβάμε...

Τι λες παιδί μου, κανένας δε σας λυπάται. Κι αν σας είπε κανένας καμιά χοντράδα, τόσο ξέρει.. Δεν κοιτάμε τα χάλια μας εδώ στην Ελλάδα, θα λυπηθούμε κι όσους φεύγουν?

Δεν γινόταν αλλιώς Σοφάκι μου, που να το άφηνα νεογέννητο...τετάρτη βγήκαμε από το νοσοκομείο και Δευτέρα δουλειά!!15 μήνες πέρασαν έτσι, κι εγώ απορώ...

Επέστρεψες τόσο νωρίς στη δουλειά????? :shock: Ελπίζω να ήταν δική σου η δουλειά, γιατί είναι ανεπίτρεπτο για εργοδότη να ζητήσει από λίγων ημερών λεχώνα να γυρίσει στη δουλειά!

ώρες ώρες είχα κάτι νεύρα, για φόνο έτοιμη...

ευτυχώς δεν έμενα πολλές ώρες...9.00-14.00, αν έλειπε ταξίδι ο άντρας μου 1 φορά τον μήνα...πρωί-απόγευμα δουλειά!!

πως πάτε από ζέστη? μπανάκια κάνετε? εμένα μου λείπουν τα 50+ μπάνια που κάναμε πέρσι!!

Εμείς κάναμε το πρώτο μας την Κυριακή! Για 50 μπάνια θέλω 2 καλοκαίρια!:tongue:

κοριτσια μου πηζω! ο μπομπος μου δεν ειναι καλα χωρις τη μαμ του αλλα κανουμε ολοι υπομονη. δεν τρωει απο μπιμπερο...

λευκη θα τα δω απο το σπιτι οσα εφτιαξες, ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι σουπερ! χαρα στο κουραγιο σου να κανεις 5!!!

δε σασ ξεχασα για την απραγγελια, αλλά μεχρι να συνεννοηθω μαζι τους για το ελωνειο, ηρθε η ωρα να γυρισω δουλεια και ειμαστε ακομα ανω κατω!!!

Καλή επάνοδο Βάλια μου! Τουλάχιστον θα έχεις μειωμένο ωράριο? Θα συνηθίσει ο μικρούλης σιγά σιγά, μην αγχώνεσαι!

Όσον αφορά τα λουλούδια, πάρε το χρόνο σου, δε βιαζόμαστε!!

Εγώ κατά τα άλλα καλά, φυσικά δεν έχω φτιάξει τίποτα!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχω εκνευριστεί. Μετά από πολύ ψάξιμο, βρήκαμε μια πολύ ωραία ταπετσαρία για το σαλόνι και εκεί που είπαμε ''ξεμπερδεύουμε'', μας ενημέρωσαν ότι το εργοστάσιο δε βγάζει πια το συγκεκριμένο σχέδιο! Γκρρρρρρρρ.:rolleyes::rolleyes: Άντε να ψάχνουμε πάλι. Γεφύρι της Άρτας έγινε το σπίτι. Ολημερίς το χτίζαμε, το βράδυ γκρεμιζόταν... :lol::lol:


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί. Μετά από πολύ ψάξιμο, βρήκαμε μια πολύ ωραία ταπετσαρία για το σαλόνι και εκεί που είπαμε ''ξεμπερδεύουμε'', μας ενημέρωσαν ότι το εργοστάσιο δε βγάζει πια το συγκεκριμένο σχέδιο! Γκρρρρρρρρ.:rolleyes::rolleyes: Άντε να ψάχνουμε πάλι. Γεφύρι της Άρτας έγινε το σπίτι. Ολημερίς το χτίζαμε, το βράδυ γκρεμιζόταν... :lol::lol:

Καλά ξεμπερδέματα κορίτσι μου!!!

Να σκέφτεσαι πάντα ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό. Είμαι σίγουρη ότι θα βρεις κάτι καλύτερο. Και δυστηχώς αυτές οι δουλειές ποτέ δε γίνονται όπως τις υπολογίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ξεμπερδέματα κορίτσι μου!!!

Να σκέφτεσαι πάντα ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό. Είμαι σίγουρη ότι θα βρεις κάτι καλύτερο. Και δυστηχώς αυτές οι δουλειές ποτέ δε γίνονται όπως τις υπολογίζουμε.

Σε ευχαριστώ! Ελπίζω να βρω κάτι σύντομα, διαφορετικά δε θα σκάσω κιόλας, θα κάνουμε καμιά τεχνοτροπία στη βαφή , όπως μου πρότεινες και θα ξεμπερδεύουμε!

Τα αλμπουμάκια σου είναι απίστευτα! Πότε πρόλαβες βρε θηρίο? Έχεις πολύ μεγάλη εξέλιξη, μπράβο!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαντυ κουράγιο!

Λευκή είναι υπέροχα!!! Να μας πεις πως έκανες τις τσέπες!

Καλημέρα! Η Λένα είπε ότι θα ανεβάσει καινούρια σήμερα αν προλάβει.


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

Σάντυ, είμαι σίγουρη ότι θα κάνεις κάτι καλύτερο. Και σίγουρα δε χρειάζεται να σκάσεις!

Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα αρκετά για να τα προλάβω τα άλμπουμ. του χρόνου σκέφτομαι να τα ξεκινήσω νωρίτερα.

Βάλια, όσον αφορά τις τσέπες θα σου το εξηγήσω όπως μπορώ και ελπίζω να γίνω κατανοητή. Αν χρειαστείς κάτι με ρωτάς.

Για το μίνι τύπου ακορντεόν, πήρα ένα χαρτί 30Χ30 και το έκοψα στη μέση. Έτσι είχα δύο χαρτιά 15Χ30. Δίπλωσα το κάθε χαρτί στα τρία. Μετά πήρα ένα χαρτί 20Χ15 και το δίπλωσα στη μέση. Το κομμάτι αυτό το χρησιμοποίησα για να ενώσω τα άλλα δύο χαρτιά του "ακορνεόν. Είχα βρει κάτι ανάλογο στο ιντερνετ. http://www.scrapbook-crazy.com/accordion-album.html. Απλά δεν κόλλησα όλη την πλευρά του χαρτιού αλλά μόνο στις άκρες για να σχηματίσω την τσέπη.

Και στο άλλο πρόσθεσα ένα χαρτί από πάνω από τη μία πλευρά για να φτιάξω θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια την περασμενη βδομαδα πηγα για μαθημα στη Ζεφφυ. Ειναι καταπληκτικη, πολυ ταλαντουχα, ευχαριστη παρεα και γενικα περασα τελεια!!! Φτιαξαμε μια συνθεση υπεροχη! (Εγω απο μονη μου δε θα την εφτιαχνα εννοειται) Μαλλον το ΣΚ θα την ανεβασω. Απο Σεπτεμβρη θα ξαναπαω σίγουρα!!!


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Βάλια μου, σ'ευχαριστώ πολύ!

Χαίρομαι για σένα και περιμένω να δω τη σύνθεσή σου.

Εγώ πάλι περιμένω το crop στη Θεσσαλονίκη που θα γίνει αυτό το Σάββατο!!!

Απ'οτι έμαθα θα μαζευτούμε 25 άτομα και ελπίζω να περάσω όμορφα και δημιουργικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ελπίζω!!!

Αν και αμφιβάλλω αν θα δουλέψουμε καθόλου!

Πιο πολύ κουβεντούλα και καφεδάκι. Χαλαρά, όπως λέμε κι εμείς στη Θεσσαλονίκη!!!Χαχαχαχα!

Σίγουρα όμως θα γνωρίσω κάποιες κοπέλες που ασχολούνται από την πόλη μου και όχι μόνο και έτσι θα έχω την ευκαιρία και στο μέλλον να βρεθώ σε ανάλογη παρεούλα.

Και εσείς όμως στην Αθήνα έχετε πολλές τέτοιες ευκαιρίες!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις έχουμε αρκετες αλλα όπως εχω πει μας βρηκε σε λάθος timing , εγω προσωπικα εχω μεγαλη δυσκολια να συμμετασχω σε αυτα ..η μικρη ειναι σε φαση που με χρειαζεται και ειναι και πολύ ζωηρη .


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτό που λες Σοφία μου, έχεις απόλυτο δίκιο. Μην νομίζεις! Κι εμένα που οι δικές μου μεγάλωσαν, πάλι με δυσκολία τις αφήνω. Απλά, σκέφτηκα ότι εφόσον συμβαίνει κάτι τέτοιο για πρώτη φορά στην πόλη μου ότι θα ήταν καλό να μπορέσω να συμμετάσχω. Να μη χάσω αυτή τη μοναδική ευκαιρία! Τώρα αν γίνονταν συνέχεια τέτοια πράγματα, σίγουρα δε θα μπορούσα να πηγάινω σε όλα. Έχω τόσο γεμάτο πρόγραμμα που με δυσκολία προλαβαίνω τα βασικά. Τουλάχιστον γίνεται τώρα που έκλεισαν τα σχολεία και είμαι σχετικά πιο ελεύθερη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...