Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Χριστίνα, πολύ καλή η προσφορά. Μόνο που εγώ δε μπορώ να τη δω στο site που μας βάζεις.

Και να σκεφτείς, ότι Σκόπελο ήθελα να πάω αλλά είδα τις τιμές στα ακτοπλοϊκά και απογοητεύτηκα. Πολλά λεφτά ζητάνε!!! Τέλος πάντων, θα δούμε τι θα κάνουμε.

Σάντυ μου, κι εγώ στις σαγιονάρες το έχω ρίξει. Μου αρέσει πολύ η διαδικασία. Χρησιμοποίησα και το cropadile για να ανοίξω τρύπες και δε διευκόλυνε πολύ. Πέρσι που είχα φτιάξει σαγιονάρες, παιδευόμουνα με ένα αυτοσχέδιο καρφί.

Προς το παρόν ετοίμασα μόνο για τις κόρες μου.

Τις δικές μου τις ξεκίνησα αλλά ακόμη ούτε τη μία δεν έχω τελειώσει. Συνήθως στην πρώτη ξοδεύω τον περισσότερο χρόνο. Μέχρι να βγάλω το σχέδιο που θέλω. Η δεύτερη γίνεται πιο γρήγορα γιατί στην ουσία απλά "αντιγράφω" την πρώτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστινάκι για πες μας για αυτό το ξεκίνημα!!!Ειδα ότι ειστε μερικες κοπέλες !Εσυ θα γραφεις στην στηλη διακοσμηση ?

Πως μπορούμε να βοηθησουμε ?πως λειτουργει εχετε καποιες διαφημησεις λογικα και με ποιό κριτηριο μπορείτε να τις ανεβασετε ?

θα μπω στο εκδρομή αλλα εμεις φετος δεν ειμαστε για πουθενα ...


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σάντυ μου, κι εγώ στις σαγιονάρες το έχω ρίξει. Μου αρέσει πολύ η διαδικασία. Χρησιμοποίησα και το cropadile για να ανοίξω τρύπες και δε διευκόλυνε πολύ. Πέρσι που είχα φτιάξει σαγιονάρες, παιδευόμουνα με ένα αυτοσχέδιο καρφί.

Προς το παρόν ετοίμασα μόνο για τις κόρες μου.

Τις δικές μου τις ξεκίνησα αλλά ακόμη ούτε τη μία δεν έχω τελειώσει. Συνήθως στην πρώτη ξοδεύω τον περισσότερο χρόνο. Μέχρι να βγάλω το σχέδιο που θέλω. Η δεύτερη γίνεται πιο γρήγορα γιατί στην ουσία απλά "αντιγράφω" την πρώτη.

Aλήθεια σε δυσκόλεψε το cropadile? Εννοείς πως δεν τρυπούσε εύκολα? Μου κάνει εντύπωση, εμένα πανεύκολα τρυπούσε! Το μόνο πρόβλημα είναι ότι και η μικρή του τρυπούλα είναι λίγο μεγαλούτσικη για σαγιονάρα, αλλά δεν πειράζει! Αρχικά δοκίμασα με ένα εργαλείο της μαμάς μου που τρυπάει δέρμα και έχει διάφορα μεγέθη στις τρυπούλες. Τρύπαγε εύκολα, αλλά ''στόμωνε'' εξίσου εύκολα και έκανα αμάν να το καθαρίσω και μετά δεν τρυπούσε. Έκανα πολλή ώρα μόνο για τις τρύπες.. Ενώ με το cropadile τσάκα τσάκα!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aλήθεια σε δυσκόλεψε το cropadile? Εννοείς πως δεν τρυπούσε εύκολα? Μου κάνει εντύπωση, εμένα πανεύκολα τρυπούσε! Το μόνο πρόβλημα είναι ότι και η μικρή του τρυπούλα είναι λίγο μεγαλούτσικη για σαγιονάρα, αλλά δεν πειράζει! Αρχικά δοκίμασα με ένα εργαλείο της μαμάς μου που τρυπάει δέρμα και έχει διάφορα μεγέθη στις τρυπούλες. Τρύπαγε εύκολα, αλλά ''στόμωνε'' εξίσου εύκολα και έκανα αμάν να το καθαρίσω και μετά δεν τρυπούσε. Έκανα πολλή ώρα μόνο για τις τρύπες.. Ενώ με το cropadile τσάκα τσάκα!

Όχι, δεν κατάλαβες καλά. Με το cropadile ΔΕΝ δυσκολεύτηκα καθόλου.

Βέβαια στις σαγιονάρες της μικρής μου είχα αρκετά περιορισμένο χώρο αλλά βρήκα τον τρόπο. Οι τρύπες πάντως άνοιγαν πανεύκολα.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ πέρσι που είχα φτιάξει της μικρής σανδάλια, το cropadile μια χαρά έκανε την δουλειά του...μπορεί να μην ασχολούμαι με το scrapbooking και πολύ,αλλά την αρχή την έχω κάνει!!

https://www.ekdromi.gr/ Λευκή μου τώρα στο ανοίγει?

δεν συμφέρει νησιά αν και αξίζουν...έχει και για Μάνη, που πολύ θα ήθελα να πάω!!

Σάντυ μου ακόμα δεν ξέρω πως θα το κάνω...να κάνω αναρτήσεις λες με τα καινούρια μου άρθρα ε?στην σελίδα μου το φέις τα βάζω σίγουρα...

για την ώρα έχω γράψει 8 άρθρα, κάποια για διακόσμηση και κάποια για παιδί-οικογένεια...κυρίως με αρχιτεκτονική-διακόσμηση θα ασχολούμαι, αν και είμαι ελεύθερη να γράψω ότι θέλω...όπως στο blog μου.

το σιτε ανήκει στην Art nouveau, που είναι και blogger, υπάρχει μια ομάδα για να στηρίζει όσο περισσότερα θέματα γίνεται...διαφημίσεις δεν υπάρχουν για την ώρα...αφιλοκερδώς το κάνουμε...η διαχειρίστρια θέλει να βάλει χορηγούς...αυτά ξέρω για την ώρα.

μπορείτε να γραφτείτε στο site αν θέλετε και να αφήνετε σχόλια...

ελπίζω σύντομα να έχουμε και διαφημίσεις για να παίρνουμε κι εμείς κάτι!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχως αυτες οι προσφορες που εχει είναι μεχρι 15/07 και μεις παιρνουμε αδεια 30/7 που τότε φευγουν όλοι !!Παντως η Ελλαδα εχει τοσα ωραια μερη Μανη, Μονεμβασια, Πυλο, Πήλιο, Χαλκιδική μακαρι να μπορεσουμε να τα γυρισουμε όλα !!!!

Ειναι καλή η ιδεα σας , πρεπει να βρειτε κόσμο να σας στηρίξει και μπορεί όλο αυτό να οδηγησει καπου !Μακαρι σου το ευχομαι !


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σάντυ μου, κι εγώ στις σαγιονάρες το έχω ρίξει. Μου αρέσει πολύ η διαδικασία. Χρησιμοποίησα και το cropadile για να ανοίξω τρύπες και δε διευκόλυνε πολύ. Πέρσι που είχα φτιάξει σαγιονάρες, παιδευόμουνα με ένα αυτοσχέδιο καρφί.

Όχι, δεν κατάλαβες καλά. Με το cropadile ΔΕΝ δυσκολεύτηκα καθόλου.

Βέβαια στις σαγιονάρες της μικρής μου είχα αρκετά περιορισμένο χώρο αλλά βρήκα τον τρόπο. Οι τρύπες πάντως άνοιγαν πανεύκολα.

Μα λέω κι εγώ! Έγραψες καταλάθος ''δε διευκόλυνε'' και μπερδεύτηκα! Μάλλον ήθελες να γράψεις ''με διευκόλυνε''! Είναι φοβερό εργαλείο τελικά!

Χριστίνα μου νομίζω καλό θα ήταν να κάνεις ανάρτηση στο blog σου με το link του κάθε άρθρου σου! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ κορίτσια, πολύ πολύ!!

κι εγώ θα ήθελα να γυρίσω όλη την Ελλάδα, είναι τόσα μέρη που δεν έχουμε πάει...πρώτα είμασταν φοιτητές που διακοπές!!μετά για κάμπινγκ μόνο άντεχε η τσέπη μας...μετά μέχρι τα πεθερικά και πολύ μας και καλό μας...

τώρα για να δούμε,από του χρόνου θα καταφέρουμε τίποτα που είναι και καλές οι τιμές εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Μα λέω κι εγώ! Έγραψες καταλάθος ''δε διευκόλυνε'' και μπερδεύτηκα! Μάλλον ήθελες να γράψεις ''με διευκόλυνε''! Είναι φοβερό εργαλείο τελικά!

Χριστίνα μου νομίζω καλό θα ήταν να κάνεις ανάρτηση στο blog σου με το link του κάθε άρθρου σου! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Συγνώμη βρε Σάντυ μου! Ούτε πρόσεξα τι έγραψα!!!

Τέλος πάντων, ευτυχώς συνεννοηθήκαμε.

Ανέβασα και τις δικές μου σαγιονάρες (των κοριτσιών μου δηλαδή!!!) :

http://lefkihandicrafts.blogspot.gr/2012/07/blog-post.html

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε Σάντυ μου! Ούτε πρόσεξα τι έγραψα!!!

Τέλος πάντων, ευτυχώς συνεννοηθήκαμε.

Ανέβασα και τις δικές μου σαγιονάρες (των κοριτσιών μου δηλαδή!!!) :

http://lefkihandicrafts.blogspot.gr/2012/07/blog-post.html

Άντε καλέ, τι συγγνώμη, σιγά το πράγμα!

Φανταστικές οι σαγιονάρες σου!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...