Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Χάθηκα τις τελευταίες ημέρες χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο. Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν και μόνη στο γραφείο και είχα και πρόβλημα με τη σύνδεση στο ιντερνετ.

Τώρα είμαι εντάξει.

Σάντυ μου τέλειες και οι τελευταίες σου σαγιονάρες όπως και σύνθεση που ετοίμασες για τη φίλη σου. Τα είδα απλά δεν μπήκα να σχολιάσω. Θα γίνει κι αυτό...

Είμαι λίγο "πεσμένη" αλλά ελπίζω να επανέλθω.

Θέλω να φτιάξω τόσα πράγματα αλλά προς το παρόν μένω στη σκέψη μόνο. Δεν έχω και πολλή όρεξη. Λίγο η ζέστη, λίγο όλα αυτά που ακούμε καθημερινά...δε θέλει και πολύ για να μην έχεις διάθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ti κάνετε? Εγώ δεν έχω ίντερνετ εδώ και πολλές μέρες στο σπίτι και έχω εκνευριστεί. Τώρα μπήκα από άλλο υπολογιστή. Επιτέλους έπεσε λιγάκι η ζέστη.. Και επιτέλους βάλαμε και την περιβόητη ταπετσαρία! Πολύ ωραία έγινε! 'Αντε να ταχτοποιηθούμε σιγά σιγά! Από scrapping πάλι τίποτα δεν κάνω!:tongue:

Την pva λες? Προσωπικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη από αυτή. Σαν να υγραίνει το χαρτί.

Πάντως θεωρητικά είναι καλό να χρησιμοποιείς κόλλα που κάνει για φωτογραφίες και να μην έχει οξέα. Εμένα με βολεύει και η ταινία διπλής όψεως και η κόλλα ρόλλερ. Δεν ξέρω αν μελλοντικά κολλάνε οι φωτό μεταξύ τους. Όντως στα παλιά (τα κλασικά) άλμπουμ κολλάγανε καμιά φορά οι φωτό, γι' αυτό και πολλά είχαν ριζόχαρτο.

Καλημέρα!

Αναμεσα στις σελιδες ριζοχαρτο για να μην κολλανε οι φωτο

Η pva βγαζει υγρασια. Όταν τη χρησιμοποιειτε για να κολλατε designer paper πανω σε χαρτονι, μετα να στριμωχνετε το χαρτονι αναμεσα σε βαρος (εγκυκλοπαιδειες ας πουμε) και να βαζετε πανω και κατω φυλλα εφημεριδας και να το αφηνετε 24 ωρες. Θα δειτε οτι η εφημεριδα θα βγει υγρη! Κι αυτο γιατι τραβαει την υγρασια της κολλας. :D

Φιλακιαααα


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αναμεσα στις σελιδες ριζοχαρτο για να μην κολλανε οι φωτο

Η pva βγαζει υγρασια. Όταν τη χρησιμοποιειτε για να κολλατε designer paper πανω σε χαρτονι, μετα να στριμωχνετε το χαρτονι αναμεσα σε βαρος (εγκυκλοπαιδειες ας πουμε) και να βαζετε πανω και κατω φυλλα εφημεριδας και να το αφηνετε 24 ωρες. Θα δειτε οτι η εφημεριδα θα βγει υγρη! Κι αυτο γιατι τραβαει την υγρασια της κολλας. :D

Φιλακιαααα

Τις έβαζα κι εγώ τις σελίδες που κατσάρωσαν κάτω από εγκυκλοπαίδειες για να ισιώσουν! Δεν υπήρχε κι άλλος τρόπος! Αλλά τις εφημερίδες δεν τις είχα σκεφτεί! Καλή ιδέα! ;)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια!!

Σάντυ σε ψήφισα στον διαγωνισμό, κοινοποίησε το κι εδώ!!

αυτές τις μέρες έχουμε 28 βαθμούς!!γιούπι!!!!!

θα φάμε και θα βγάλω την μικρή βόλτα, το έχουμε ρίξει στις ποδηλατάδες...

το σκ όλη μερα έξω!!

να αρπάξουμε λίγο ήλιο και ζέστη γιατί σύντομα βλέπω να χαλάει!

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίριασε Χριστίνα? Σε ευχαριστώ, αν και δεν έχω πολλές ελπίδες! Αλλά ας βάλω κι εδώ το διαγωνισμό. Όποιος θέλει, ψηφίζει το άλμπουμ μου, για να κερδίσω ταξιδάκι στη Μύκονο!

https://apps.facebook.com/offerpop/Contest.psp?c=166024&u=45635&a=254553244581393&p=190637814324354&v=Entry&id=471989&rest=1


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια!!Μου χαλασε η φωτογραφικη και δεν τα ανεβασα τελικα..Αλλα και το βιβλιο ευχων και το αλμπουμ που εκανα για την κουμπαρα εκαναν θραυση!!!Μου ζητησαν πολλοι να τους φτιαξω και σκεφτομαι να παραγγειλω διαφορα απο το craft superstore...Σκεφτομαι και για το big shot...Τι λετε?αξιζει?Θα στειλω την παραγγελια σε 2-3 μερες και επειδη μου βγαζει 0 μεταφορικα σκεφτηκα μηπως σας χρειαζεται τιποτα και θελετε να τα βαλω μεσα στην δικια μου παραγγελια...Βεβαια μενω Μυκονο και θα πρεπει να σας τα στειλω απο δω αλλα μαλλον συμφερει...Αν καποια θελει κατι ευχαριστως να το κανω!!

Και μια αλλη ερωτηση ...Πως τα κοστολογειτε αυτα που φτιαχνετε?νομιζω οτι καποιες πουλατε κιολας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστρέψαμε από τις διακοπές μας στη Σάμο χθες και σήμερα πρώτη μέρα στη δουλειά!

Ξέρω ότι πολλές θα κάνατε αμέσως τη σκέψη οπότε σας λέω ότι ναι... πήγα στη Λένα και τη γνώρισα και φυσικά πήρα πολλά καλούδια!!! Γύρισα με γεμάτες βαλίτσες και πολλές ιδέες και ελπίζω να μπορέσω να κάνω τουλάχιστον τα μισά από αυτά που έχω σκεφτεί. Πάντως ο ένθουσιασμός και η όρεξη δε μου λείπουν και εύχομαι η ρουτίνα της δουλειάς και οι υπόλοιπες υποχρεώσεις να μη με εμποδίσουν.

Παρεπιπτόντως, θα ξεκινήσω από το να αναρτήσω αρκετές καρτούλες και ένα αλμπουμ που έχω φτιάξει εδώ και καιρό και δεν πρόλαβα να κάνω τις αναρτήσεις.

Όταν είμαι έτοιμη θα σας ενημεώσω!

Δε θα πω καλό χειμώνα (πολύ απαισιόδοξο το βρίσκω αμέσως μετά τις διακοπές) θα ευχηθώ όμως καλό φθινόπωρο που είναι νομίζω πηγή έμπνευσης!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εγώ έχω μία εβδομάδα που γύρισα αλλά ακόμη προσπαθώ να οργανωθώ. Ετοιμάζω το έδαφος για να υποδεχτούμε τη νέα σχολική χρονιά. Η μικρή μου θα είναι πρωτάκι φέτος κι έτσι κάναμε κάποιες αλλαγές στο δωμάτιό της.

Βιβή, σε ζηλέυω!!!! Με την καλή έννοια πάντα. Και διακοπές και ψώνια γιατο χόμπυ! Σούπερ ο συνδυασμός!!!!! Με τα καλό να τα χρησιμοποιήσεις τα καινούρια σου καλούδια και αναμένουμε φωτογραφικό υλικό.

Άντε σιγά-σιγά να μαζευόμαστε κορίτσια. Πού είστε οι υπόλοιπες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!

να σας ρωτησω πως μπορω να φτιαξω και εγω blog για να σας δειξω καποια πραγματακια που εχω φτιαξει ως πρωταρα και αγχωμενη?

επισης πως μπορω να βλεπω τα δικα σας τωρα που δεν τα εχετε στις υπογραφες?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Na μαι και εγω...με το καλοκαιρι δεν υπάρχει μεγάλη όρεξη για δημιουργιες ...

Βεβαια εγω ειχα τα γενεθλια της μικρης μου αυτό τον μήνα οπότε δεν ειχα πολύ χρόνο να κανω κατι αλλο.Ελπίζω χειμωνιάζοντας να μπουμε παλι στους ρυθμους του χόμπι μας για να χαλαρωσουμε λίγο ,μας εχει φαει το αγχος!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Χρειάζομαι επειγόντος τα φώτα σας!!!

Κάτι έχω κάνει (κάποια ρύθμιση, χωρίς να το καταλάβω) στο blog μου και δε μπορώ να κάνω ανάρτηση. Δε μου βγάζει πουθενά εικονίδιο να πατήσω για να κάνω τη νέα ανάρτηση! Εσείς που είστε πιο έμπειρες για δείτε το (www.vivisscraps.blogspot.com) και πείτε μου αν ξέρετε τι να κάνω να το επαναφέρω στην αρχική του μορφή. Αν θυμάμαι καλά πήγα να αλλάξω το background από το κλασσικό σε κάποιο άλλο και μετά έχασα τα αυγά και τα πασχάλια!

Αχ, καλέ βοηθείστε την άσχετη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...