Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Tίποτα. Το άνοιξα κι απλά μια διαφήμιση ήταν. Μην αγχώνεστε και κυρίως μη βάζετε το χατζικάκι στη black list :tongue::tongue::tongue::tongue:

ναι διαφημισεις ειναι ως συνηθως απο κινεζικες εταιρειες.....δεν ειναι απαραιτητο να παθεις κατι αν το ανοιξεις.......

αυτο μια φορα θα γινει και δεν ξερεις ποτε.....

εμενα το πσ μου απο τετοια διαφημιση καταστραφηκε......


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς γι αυτό έγραψα πως πρέπει να συμβουλευτεί και δερματολόγο. Δεν ξέρω αν τα παραπάνω πρoϊόντα τα σύστησε η γιατρός στην μητέρα μου για την ατοπική δερματίτιδα ή για το γενικότερο πρόβλημα ξηροδερμίας που αντιμετωπίζει. Εξάλλου η μητέρα μου χρησιμοποιεί και διάφορες φαρμακευτικές αλοιφές για την ατοπική δερματίτιδα. Μόνο ο ειδικός γιατρός μπορεί να εκτιμήσει την κατάσταση και να συστήσει κάτι. Η αναφορά των ενυδατικών κρεμών και ντους ήταν ενδεικτική και θα μπορούσε να συζητήσει με τον γιατρό της γι αυτά για το αν ταιριάζουν στην περίπτωσή της.

Κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ και τις 2!!! :P:p

Σε αυτη τη φαση που ειμαι τωρα χρησιμοποιω το υγρο καθαρισμου και τις αλοφες που μου εδωσε ο δερματολογος απλα ηθελα info γενικα για προιοντα σχετικα με την ατοπικη οταν τουλαχιστον δεν θα ειμαι σε φαση εξαρσης οπως τωρα!!!!

(μιλαμε για ΠΟΛΥ ξυσιμο μαμωτο:-(:sad:)


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

AN έχει ιό ....την έβαψε το pc σου...

Τίμησα κ το αγγλικο τζαβαρι...:tongue:

Για το γιο κ για τη μικρα 14 ευρώ το ζευγαρι βγήκαν...καλά ειναι πιστεύω... (αν δεν είναι μη μου το πείτε..χαχαχαχα)

στο γαλλικο οι τιμες ξεκινουν απο 14 ευρώ αλλά δεν ειχε τα νουμερα μας κ η αμέσως επόμενη επιλογη ηταν 17-19 ευρώ

Ποιο χρωμα ειχε 14 ευρω;

Εκτος απο το μωβ που ειναι 4 ολα τα αλλα ειναι πολυ πιο ακριβα.

Πολύ καλές τιμές. Αυτό στέλνει δωρεάν στην Ελλάδα, σωστά? Πρέπει η παραγγελία να υπερβαίνει κάποιο ποσό για να ισχύει η δωρεάν αποστολή?

Δεν εχει οριο.

Αν δεν ενδιαφερεται αλλη κοπελα,μπορεις να το στειλεις σε μενα?

Εδωσα κωδικο λιγο πιο πριν για 10 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο χρωμα ειχε 14 ευρω;

Εκτος απο το μωβ που ειναι 4 ολα τα αλλα ειναι πολυ πιο ακριβα.

Δεν εχει οριο.

.

To μώβ πήρα στο 4 για τη μικρή μου 11,33 βγήκε τελική τιμή ;)

και στο αλλο πήρα το κόκκινο σε 10 >11,81 τελική

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για αυτό το link. Λέει ότι έχει 20% έκπτωση στο κατάστημα στη Στουτγκάρδη που έχει εγκαίνεια. Δεν γράφει κανέναν κωδικό.

Αααα!!!!Ωραία!

Να πεταχτούμε μια βόλτα :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια ψάχνω ένα παιχνίδι σαν αυτό που είναι μια καμηλοπάρδαλη και γυρνάνε μπάλες γύρω της μέσα από μικρές τσουλήθρες...

Δε ξέρω τι φίρμα είναι. Αν έχετε κάτι υπ΄όψη θα βοηθούσε, thanx προκαταβολικά!!!


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ψάχνω ένα παιχνίδι σαν αυτό που είναι μια καμηλοπάρδαλη και γυρνάνε μπάλες γύρω της μέσα από μικρές τσουλήθρες...

Δε ξέρω τι φίρμα είναι. Αν έχετε κάτι υπ΄όψη θα βοηθούσε, thanx προκαταβολικά!!!

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Sit-To-Stand-Giraffe-Activity-Tower/dp/B000LT2IHI/ref=sr_1_215?s=kids&ie=UTF8&qid=1331503196&sr=1-215

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για αυτό το link. Λέει ότι έχει 20% έκπτωση στο κατάστημα στη Στουτγκάρδη που έχει εγκαίνεια. Δεν γράφει κανέναν κωδικό.

Merci! :D

Μ\έβγαλες απο τον κοπο.

To μώβ πήρα στο 4 για τη μικρή μου 11,33 βγήκε τελική τιμή ;)

και στο αλλο πήρα το κόκκινο σε 10 >11,81 τελική

Με γεια! Σαν το κοκκινο που πηρες, το ιδιο σε φουξια το εχει στο αμαζον 7,68 αν ενδιαφερεται καμια κοριτσομανουλα.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ψάχνω ένα παιχνίδι σαν αυτό που είναι μια καμηλοπάρδαλη και γυρνάνε μπάλες γύρω της μέσα από μικρές τσουλήθρες...

Δε ξέρω τι φίρμα είναι. Αν έχετε κάτι υπ΄όψη θα βοηθούσε, thanx προκαταβολικά!!!

Αν εννοεις της fisher price το ειχαμε παρει για τον ανιψιο απο τα τζαμπο 40Ε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...