Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες IVF 2023


Recommended Posts

On 23/8/2023 at 2:03 ΜΜ, Lotos είπε:

Κλαίω από συγκίνηση...να της ζησει !!ελπίζω να έρθουμε κ εμείς στη θέση της σύντομα !!!την αγάπη μας

Κορίτσι μου πώς πας? Σταμάτησε το αίμα? Έκανες ξανά υπέρηχο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Neverstop είπε:

Κορίτσι μου πώς πας? Σταμάτησε το αίμα? Έκανες ξανά υπέρηχο? 

Έλα κοπέλα μου .ναι .Έκανα την τρίτη  μας πέρασε...ήταν οκ και τα 2 με μια μικρή διαφορά μεταξύ τους ..το αίμα σταμάτησε αλλά είχα μια σταγόνα τη Δευτέρα και κάποιες την Πέμπτη !τώρα  μπήκα 7η εβδομάδα κ έχω ραντεβού την Τετάρτη ..μεγάλο άγχος .

  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ρούλα87 είπε:

Κορίτσι μου Καλημέρα...ειμαι στην 5 η μέρα ετ με 2 βλαστοκυστες το άγχος μου εχει πιασει νομιζω ταβάνι..Δεν έχω καθόλου αίμα που διαβάζω ότι είχατε οι περισσοτερες από λίγο κ με έχει πιάσει πολύ το άγχος.

Μην ανησυχείς καθολου που δεν έχεις αίμα! Ουτε εγώ ειδα ποτε και όμως το μικρουλι μου εμεινε κ είμαι 14 εβδομάδων. Μην αγχώνεσαι παραπάνω για αυτό, δεν είναι λόγος. Σου ευχομαι τεράστια χοριακη 🌟🌟🌟🌟🌟

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Liony είπε:

Μην ανησυχείς καθολου που δεν έχεις αίμα! Ουτε εγώ ειδα ποτε και όμως το μικρουλι μου εμεινε κ είμαι 14 εβδομάδων. Μην αγχώνεσαι παραπάνω για αυτό, δεν είναι λόγος. Σου ευχομαι τεράστια χοριακη 🌟🌟🌟🌟🌟

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...την Τετάρτη θα κανω την χοριακη κ ελπίζω να είναι όλα καλα..με το καλό το μωράκι σου...🥰🥰

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ρούλα87 είπε:

Κορίτσι μου Καλημέρα...ειμαι στην 5 η μέρα ετ με 2 βλαστοκυστες το άγχος μου εχει πιασει νομιζω ταβάνι..Δεν έχω καθόλου αίμα που διαβάζω ότι είχατε οι περισσοτερες από λίγο κ με έχει πιάσει πολύ το άγχος.

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς! Ότι είναι να έγινε έχει ήδη γίνει!!! Άλλες είχαμε αίμα, άλλες όχι... κανε λίγη υπομονή ακόμη και εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Ρούλα87 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...την Τετάρτη θα κανω την χοριακη κ ελπίζω να είναι όλα καλα..με το καλό το μωράκι σου...🥰🥰

Εγώ πάντως ούτε αίμα είχα, ούτε υγρά, ούτε μισό συμπτωμα κι ήμουν! Καλή επιτυχία! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2023 at 1:33 ΜΜ, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα σας σας γράφω εκ μέρους της @Xristina96 .

μετά από 25 ώρες έφερε στον κόσμο την όμορφη κόρη της 3,5 κιλά με καισαρική τελικά. Είναι μια χαρά τα κορίτσια μας. εύχομαι και στα δικά σας κορίτσια μου 

Σ' ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!!! Να τις δώσεις πολλά φιλιά!!! Να της ζήσει η μπεμπούλα της :) 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Sisheido είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς! Ότι είναι να έγινε έχει ήδη γίνει!!! Άλλες είχαμε αίμα, άλλες όχι... κανε λίγη υπομονή ακόμη και εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!!

Σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια μου..να είστε καλά όλες...Μακαρι να πάνε όλα καλά...τοσο καιρό δεν  είχα  καθόλου άγχος τώρα έχω. λίγες μερες ακόμη κ θα μάθουμε ❤❤

  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, και εγώ μετά από λάθος διαγνώσεις γιατρού κατάφερα φέτος μέσω εξωσωματικής να μείνω έγκυος στο 1ο μου παιδί. Έκανα την εμβρυομεταφορα μου στις 20/3 και τώρα διανύω την 26η εβδομάδα. Στην αρχή βέβαια είχα αιμοραγι4και πανικοβληθηκα, πήγα στον γιατρό και με εξέτασε μου είπε ότι το μωρό είναι μια χαρά (κάπως ηρέμησα). Επικοινώνησα και με τον εξωσωματικο μου ο οποίος μου έδωσε αγωγή για μερικές μέρες και ευτυχώς από εκείνη την ημέρα δεν ξανά εμφάνισα κάποιο πρόβλημα. Σας εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειομηνη και ομαλή εγκυμοσυνη. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με την εμβρυομεταφορά! Όσες πήγατε με ένα έμβρυο πόσες είχατε επιτυχία με την πρώτη φορά; επίσης εμένα ο γιατρός μου είπε πως με δύο έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα. Ευχαριστώ πολύ ♥️ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KateDim είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με την εμβρυομεταφορά! Όσες πήγατε με ένα έμβρυο πόσες είχατε επιτυχία με την πρώτη φορά; επίσης εμένα ο γιατρός μου είπε πως με δύο έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα. Ευχαριστώ πολύ ♥️ 

Καλημερα!

και εμένα ο γιατρός μου 2 ήθελε αλλά ένα μόνο ωάριο  γονιμοποιηθηκε. Κ βάλαμε ένα εμβρυακι. Ευτυχώς όλα πήγαν καλά με την πρώτη προσπάθεια και τώρα είμαι 15 εβδ.

καλη επιτυχία!🌸

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Liony είπε:

Καλημερα!

και εμένα ο γιατρός μου 2 ήθελε αλλά ένα μόνο ωάριο  γονιμοποιηθηκε. Κ βάλαμε ένα εμβρυακι. Ευτυχώς όλα πήγαν καλά με την πρώτη προσπάθεια και τώρα είμαι 15 εβδ.

καλη επιτυχία!🌸

Αχ τι καλά! Με το καλόοοο όλα!!!! Σε ευχαριστώ πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, KateDim είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με την εμβρυομεταφορά! Όσες πήγατε με ένα έμβρυο πόσες είχατε επιτυχία με την πρώτη φορά; επίσης εμένα ο γιατρός μου είπε πως με δύο έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα. Ευχαριστώ πολύ ♥️ 

Καλημέρα!!! Σίγουρα αυξάνονται οι πιθανότητες με παραπάνω έμβρυα αλλά γενικά ποτέ δεν ξέρεις πιο θα είναι το τυχερό!

Εγώ μετά από 3 εμβρυομεταφορες (2-2-3 εμβρυα) έκανα το γιο μου... Μετά από 3 χρόνια ξαναμεταφεραμε 2 τίποτα πάλι... και τώρα μετά από εμβρυομεταφορα πάλι 2 εμβρυων κυοφορω δίδυμα αν και είναι αρχή ακόμη και δεν ξέρω πως θα συνεχίσουν... Επομένως ποτέ δεν ξέρεις μπορεί το ένα να είναι και το τυχερό σου!!!

  • Ευχή 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KateDim said:

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω κάποιες απορίες σχετικά με την εμβρυομεταφορά! Όσες πήγατε με ένα έμβρυο πόσες είχατε επιτυχία με την πρώτη φορά; επίσης εμένα ο γιατρός μου είπε πως με δύο έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα. Ευχαριστώ πολύ ♥️ 

Και εγώ πήγα 3 φορές με 1 και έπιασαν, ασχέτως κατάληξης, οπότε είναι θέμα τύχης, ίσως και ηλικίας. Με 2 αυξάνονται λίγο οι πιθανότητες εγκυμοσύνης όμως υπάρχει περίπτωση βέβαια να πιάσουν κ τα 2, όπως νιώθεις εσύ. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...