Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

@Tintin @Sisheido κορίτσια ποια βίβλο της εγκυμοσύνης ! σε τσόνταδικο θα παω σε λίγο έτσι όπως το βλέπω! αλλιώς θα ανοίξω το συρτάρι με τα καλούδια που ειχα στα νιάτα μου! οχι σεξ σεξ δεν κάνει ούτε ο άντρας μου , του εχω πει ότι  οι ορμόνες μου είναι άλλου αλλά δεν προτείνει καν να προσπαθήσουμε , φοβάται! ο γιατρός είχε πει αφού δέν έχουμε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα μπορούμε να κάνουμε μια στο τόσο χαλαρά 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

24 minutes ago, Angot said:

κανε σεξ τώρα που μπορείς εχω να σ πω ! χαχαχααχ εγώ χθες το έπαθα 3 φορες … μόνο αυτό σ λέω! κάθε μέρα το παθαίνω 

Κάνω και πάλι τα ίδια … τι στο καλό .. ρχω σκεφτεί ακόμα και ότι μ λείπει κάποια βιταμίνη .. χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

Κάνω και πάλι τα ίδια … τι στο καλό .. ρχω σκεφτεί ακόμα και ότι μ λείπει κάποια βιταμίνη .. χαχαχαχαχαχα

εσυ είσαι αχόρταγη αχαχαχαχ μη παίζεις με τον πονο μας! εμείς λίγο μελακι για την τηγανιτα μας ζητάμε 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

@Tintin @Sisheido κορίτσια ποια βίβλο της εγκυμοσύνης ! σε τσόνταδικο θα παω σε λίγο έτσι όπως το βλέπω! αλλιώς θα ανοίξω το συρτάρι με τα καλούδια που ειχα στα νιάτα μου! οχι σεξ σεξ δεν κάνει ούτε ο άντρας μου , του εχω πει ότι  οι ορμόνες μου είναι άλλου αλλά δεν προτείνει καν να προσπαθήσουμε , φοβάται! ο γιατρός είχε πει αφού δέν έχουμε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα μπορούμε να κάνουμε μια στο τόσο χαλαρά 

Εμεις είχαμε  11 μήνες χωρίς.. Ηρωας ο σύζυγος 😂😂😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Angot said:

εσυ είσαι αχόρταγη αχαχαχαχ μη παίζεις με τον πονο μας! εμείς λίγο μελακι για την τηγανιτα μας ζητάμε 

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχα είμαι πανάθεμά με εκεί 10η με 14η μερα ψάχνουμε υην ωορρηξία… θελουμε δ θελουμε σεξ θα γίνει συν η Ονείρωξη καταλαβαίνεις χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Tintin είπε:

Εμεις είχαμε  11 μήνες χωρίς.. Ηρωας ο σύζυγος 😂😂😂

εγώ από το καλοκαίρι 5 μήνες δλδ! οριακα παρθένες και έγκυες ! αυτοί μια χαρά τα λένε με την Μαρια παλάμη ! εμείς ούτε αυτό δεν κάνουμε….. ή το κάνουμε και δε το εχω σκεφτεί ; 🤔

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tintin said:

Εμεις είχαμε  11 μήνες χωρίς.. Ηρωας ο σύζυγος 😂😂😂

Ήρωας …. Εμείς με πυρετό ; Με κούραση ; Με ότι θες το παλεύουμε .. τι μας λένε οι γιατροί με εξωσωματική εμείς εκεί ψάχνουμε τις γόνιμες  … χθες μ έλεγε δ θέλω σεξ .. τι πάει να πει δεν θες άνθρωπε μου ;;;; Όταν μείνω θα πανηγυρίζει θα κάνει αποχή από το σεξ και θα το χαίρεται κιόλας χαχαχχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχα είμαι πανάθεμά με εκεί 10η με 14η μερα ψάχνουμε υην ωορρηξία… θελουμε δ θελουμε σεξ θα γίνει συν η Ονείρωξη καταλαβαίνεις χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχά

ναι ναι καταλαβαίνω ! ένα δράμα ζεις βρε άμοιρο κορίτσι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

εγώ από το καλοκαίρι 5 μήνες δλδ! οριακα παρθένες και έγκυες ! αυτοί μια χαρά τα λένε με την Μαρια παλάμη ! εμείς ούτε αυτό δεν κάνουμε….. ή το κάνουμε και δε το εχω σκεφτεί ; 🤔

Αν δεν εχεις συσπασεις το κάνεις κανονικοτατα το αλλο.. 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot said:

ναι ναι καταλαβαίνω ! ένα δράμα ζεις βρε άμοιρο κορίτσι 

Χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα σας βλέπω να κυνηγείστε στο σπίτι …. Βρε δ κάνει να κάνουμε σεξ βρε έλα εδώ που σου λέω χαχαχαχα αχ μ φτιάξατε τη διάθεση κορίτσια !

Just now, Tintin said:

Αν δεν εχεις συσπασεις το κάνεις κανονικοτατα το αλλο.. 🤣🤣🤣

Ναι συμφωνώ ….😂😉

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Tintin είπε:

Αν δεν εχεις συσπασεις το κάνεις κανονικοτατα το αλλο.. 🤣🤣🤣

μετά το πρώτο 3 μηνο σταμάτησαν πι πονοι μετά την ονείρωξη! τώρα απλώς  ολοκληρώνω το έργο μου! όσο για το άλλο δεν ξέρω , παθιάζομαι και φοβάμαι μη ζοριστώ χώρις να το θέλω! αχχαχαχαχαχαχαχ λίγο η μέρα , λίγο τα λόγια του παππα! καταλαβαίνεις…..

πρίν από 7 λεπτά , Lila ki είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα σας βλέπω να κυνηγείστε στο σπίτι …. Βρε δ κάνει να κάνουμε σεξ βρε έλα εδώ που σου λέω χαχαχαχα αχ μ φτιάξατε τη διάθεση κορίτσια !

Ναι συμφωνώ ….😂😉

σιγά μη δε συμφωνούσες εσυ λυσσάρα! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

καλημερα κορίτσια.  Ξεκιναω με ερώτηση φωτιά αλλά εχω τρελαθεί! το μισό βράδυ γυρίζω πλευρό γιατί πιάνομαι και το άλλο μισό ξυπνάω γιατί παθαίνω ονείρωξεις ….. χωρία που και στον ξύπνιο μου όλη μέρα το σεξ σκέφτομαι! τι κάνουμε σε αυτές τις περιπτώσεις; ντρέπομαι να μιλήσω με τον γιατρό και φοβάμαι να κάνω και σεξ! το έχει καμια σας ή μόνο εγώ θέλω να ξαναγυρίσω τις νέες εκδόσεις  του γκουσγκουνη;

Δύο πράγματα έβλεπα συνέχεια στον ύπνο μου: σεξ και τσιγάρα. Φυσικά σεξ δεν κάναμε,ο άντρας μου έκανε μόνος του🤣 Εγώ ούτε αυτό,φοβόμουν τις συσπάσεις της μήτρας.Οποτε περίπου για ένα χρόνο το είχα τάξει στον αγιο Αραχνιο🤣 Όσο για το τσιγάρο,το έκοψα,είμαι δύο χρόνια ακαπνη 😁

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

καλημερα κορίτσια.  Ξεκιναω με ερώτηση φωτιά αλλά εχω τρελαθεί! το μισό βράδυ γυρίζω πλευρό γιατί πιάνομαι και το άλλο μισό ξυπνάω γιατί παθαίνω ονείρωξεις ….. χωρία που και στον ξύπνιο μου όλη μέρα το σεξ σκέφτομαι! τι κάνουμε σε αυτές τις περιπτώσεις; ντρέπομαι να μιλήσω με τον γιατρό και φοβάμαι να κάνω και σεξ! το έχει καμια σας ή μόνο εγώ θέλω να ξαναγυρίσω τις νέες εκδόσεις  του γκουσγκουνη;

Γιατί να μην κανείς σεξ; Το απαγορεύουν τις πρώτες εβδομάδες για τις συσπάσεις αλλά μετά επιτρέπεται. Να πάρεις τηλ τον γιατρό σου, υπερβολή.

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Blue Velvet said:

Δύο πράγματα έβλεπα συνέχεια στον ύπνο μου: σεξ και τσιγάρα. Φυσικά σεξ δεν κάναμε,ο άντρας μου έκανε μόνος του🤣 Εγώ ούτε αυτό,φοβόμουν τις συσπάσεις της μήτρας.Οποτε περίπου για ένα χρόνο το είχα τάξει στον αγιο Αραχνιο🤣 Όσο για το τσιγάρο,το έκοψα,είμαι δύο χρόνια ακαπνη 😁

Χαχαχαχαχαχαχαχχα εγώ το τσιγάρο το ελάττωσα κάνω τρία έκανα βασικά … τώρα ένα το πρωί με το καφέ …νομίζω και αυτό το ένα σε λίγες μέρες θα γίνει κανενα !!! Το περίμενα δύσκολο να το κόψω αλλά τελικά δεν είναι τόσο ! Μπράβο μας !!!!

3 minutes ago, Σποράκι said:

Γιατί να μην κανείς σεξ; Το απαγορεύουν τις πρώτες εβδομάδες για τις συσπάσεις αλλά μετά επιτρέπεται. Να πάρεις τηλ τον γιατρό σου, υπερβολή.

Παρτον τηλέφωνο και φερτο με τρόπο …. Βασικά πέρα από τη πλακα έχει δίκιο το σποράκι ! Μίλησε με τον γιατρό !

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Elenika είπε:

Όντως είναι υψηλή η τιμή σου. Εμένα φαντάσου οι τιμές ήταν 260, 110 και 80 αν θυμάμαι καλά την τελευταία! Η γιατρός ήθελε κάτω από 55 για να ξεκινήσουμε. Μου έδωσε averkap και έτσι κατάφερα και τη μείωσα. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Υπομονή και καλή διάθεση ❤️

Εμένα μου είπε η μαία ότι θα αρκεστούν το πολύ σε τιμή 60. Το Νοέμβρη είχα ένα πανέμορφο 39. Κλαψ, βαρέθηκααααααα! Ένα και μοναδικό έμβρυο έχω να ξεπαγιάζει στην κατάψυξη, άντε πια να τελειώνουμε! Τα αντισυλληπτικά που μου έδωσαν εμένα τι στον κόρακα θα κάνουν? Ούτε καν ρώτησα, μπούχτισα πια 😠

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...