Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

Just now, Sisheido είπε:

Με το καλό το αντράκι σας!!!! Καλέ τι είναι αυτά που σκέφτεσαι... γιατρός είναι αν έβλεπε κάτι θα το έλεγε... δουλειά του ειναι! Δεν υπάρχουν συναισθηματισμοι σ αυτά... Όλα καλά είναι!!! Απόλαυσε επιτέλους την εγκυμοσύνη σου!!!! Πραγματικά θέλω να σε πετύχω καμία μέρα στο ιατρείο... τρελή!

εχω πάλι υπερηχο 14 φεβρουαρίου ! αχχαχα ψήσου!!! μωρέ με αγχώνουν αυτά τα κουκιδακια στα χαρτιά του υπερήχου ! τα είδα χαμηλά και ξαναπήρα να ρωτησω γιατί και μ είπαν όλα είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια να μην αγχώνομαι ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κ φτάνει η β επιπέδου Κ πέφτουν απτά σύννεφα 

Just now, Angot είπε:

εχω πάλι υπερηχο 14 φεβρουαρίου ! αχχαχα ψήσου!!! μωρέ με αγχώνουν αυτά τα κουκιδακια στα χαρτιά του υπερήχου ! τα είδα χαμηλά και ξαναπήρα να ρωτησω γιατί και μ είπαν όλα είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια να μην αγχώνομαι ! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Όχι ότι είναι θα στο πει μην ανχωνεσε οι γιατροί δεν φοβούνται. 

Μετά την αυχενική Κ μέχρι τις 18 εβδομάδες δεν υπάρχει κάτι που είναι ολοκληρωμένο Κ μπορεί να βγάλει συμπέρασμα έτσι Κ αλλιώς . 

Το μόνο που θα του λες να ελενχει είναι ο τράχηλος γιατί δεν τον ελενχουν όλοι στο μεσο διάστημα 

τον κοιτάζει κάθε φορά είναι 32,5  τώρα που τον μετρήσαμε ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

Κ φτάνει η β επιπέδου Κ πέφτουν απτά σύννεφα 

 

γιατί το λες;

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

Μην ανχωνεσε όλα καλά 

τος άλλες μετρήσεις που έγραψε δεν ξέρω ! κάτι fl κάτι ac τι είναι αυτά; και το βάρος κατάλαβα που είναι περίπου 140 gr και οι παλμοί 144

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Angot είπε:

εχω πάλι υπερηχο 14 φεβρουαρίου ! αχχαχα ψήσου!!! μωρέ με αγχώνουν αυτά τα κουκιδακια στα χαρτιά του υπερήχου ! τα είδα χαμηλά και ξαναπήρα να ρωτησω γιατί και μ είπαν όλα είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια να μην αγχώνομαι ! 

Εχω στις 30/1  το doppler και λογικά μετά εκεί γύρω θα ξαναπάω γιατί θα με βλεπει με μεγαλυτερη συχνότητα... βρε λες?!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sisheido είπε:

Εχω στις 30/1  το doppler και λογικά μετά εκεί γύρω θα ξαναπάω γιατί θα με βλεπει με μεγαλυτερη συχνότητα... βρε λες?!

θα κρατάω ένα μπλε τριαντάφυλλο ! χαχαχα  

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά κ για εμάς! Στο διάστημα που μεσολάβησε έκανες κάτι, πήρε κάποιες βιταμίνες ή άλλαξες κάτι κ είχε  αποτέλεσμα? 

Τπτ το διαφορετικό... γενικά έπινα χυμό αλόης με κρανμπερι εκείνα τα χρόνια αλλά όχι συστηματικά. Ο γιατρός με πήγε λίγο διαφορετικά στα φάρμακα στις ποσότητες και έβλεπα από τους υπερηχους ότι δεν φαίνονται πολλά ωάρια. Όταν του έλεγα ότι δεν την βλέπω καλά τη διέγερση, μου απαντούσε η ποιότητα μετράει και δικαιώθηκε 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν σε αυτό το φόρουμ πρέπει να κάνω την ερώτηση μου αλλά θα κάνω μια προσπάθεια! Την Δευτέρα 15/01 έκανα την 1η εμβρυομεταφορα και εδώ και 2 μέρες περίπου με ενοχλεί η κοιλιά μου κάτω αριστερά, δεν ξέρω αν είναι κράμπα απλά μια ενόχληση που έρχεται κ φεύγει! Μήπως έχει συμβεί κ σε κάποια από σας, δεν ξέρω αν μπορεί να είναι εμφύτευση ή κάτι άλλο! Κάθε απάντηση καλοδεχουμενη, ευχαριστώ 🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Elenika είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν σε αυτό το φόρουμ πρέπει να κάνω την ερώτηση μου αλλά θα κάνω μια προσπάθεια! Την Δευτέρα 15/01 έκανα την 1η εμβρυομεταφορα και εδώ και 2 μέρες περίπου με ενοχλεί η κοιλιά μου κάτω αριστερά, δεν ξέρω αν είναι κράμπα απλά μια ενόχληση που έρχεται κ φεύγει! Μήπως έχει συμβεί κ σε κάποια από σας, δεν ξέρω αν μπορεί να είναι εμφύτευση ή κάτι άλλο! Κάθε απάντηση καλοδεχουμενη, ευχαριστώ 🙏

Καλή επιτυχία!!! Είχες κάνει διέγερση σε αυτό τον μήνα; Αν ναι μπορεί να είναι από αυτό αλλιώς συνήθως δεν είναι κάτι ανησυχητικό, πολύ πιθανό το έντερο σου. Είναι και πολλά τα φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Σποράκι είπε:

Καλή επιτυχία!!! Είχες κάνει διέγερση σε αυτό τον μήνα; Αν ναι μπορεί να είναι από αυτό αλλιώς συνήθως δεν είναι κάτι ανησυχητικό, πολύ πιθανό το έντερο σου. Είναι και πολλά τα φάρμακα.

Σ ευχαριστώ πολύ! Όχι δεν έκανα διέγερση, έβαλα 3 κατεψυγμενα εμβρυακια. Μπορεί να είναι κ το έντερο, μιας κ είμαι 5 μέρες ξάπλα κ δεν μετακινούμαι (οδηγίες γιατρού). Απλά αναρωτιόμουν αν έχει συμβεί κ σε κάποια άλλη αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenika είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν σε αυτό το φόρουμ πρέπει να κάνω την ερώτηση μου αλλά θα κάνω μια προσπάθεια! Την Δευτέρα 15/01 έκανα την 1η εμβρυομεταφορα και εδώ και 2 μέρες περίπου με ενοχλεί η κοιλιά μου κάτω αριστερά, δεν ξέρω αν είναι κράμπα απλά μια ενόχληση που έρχεται κ φεύγει! Μήπως έχει συμβεί κ σε κάποια από σας, δεν ξέρω αν μπορεί να είναι εμφύτευση ή κάτι άλλο! Κάθε απάντηση καλοδεχουμενη, ευχαριστώ 🙏

Καλησπέρα! Μια ενόχληση, ένα φούσκωμα κάτι τραβηγματακια τα έχω κι εγώ που έκανα εμβρυομεταφορα τη Δευτέρα, αλλά δεν με προβληματίζουν. Σε κάθε μεταφορά κάπως έτσι είναι. Και κάνα δυο τρεις μέρες πριν την χοριακη αισθάνομαι ότι έρχεται περίοδος. Πότε με το καλό η χοριακη σου;

Καλή επιτυχία εύχομαι από καρδιάς 

  • Ευχή 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα! Μια ενόχληση, ένα φούσκωμα κάτι τραβηγματακια τα έχω κι εγώ που έκανα εμβρυομεταφορα τη Δευτέρα, αλλά δεν με προβληματίζουν. Σε κάθε μεταφορά κάπως έτσι είναι. Και κάνα δυο τρεις μέρες πριν την χοριακη αισθάνομαι ότι έρχεται περίοδος. Πότε με το καλό η χοριακη σου;

Καλή επιτυχία εύχομαι από καρδιάς 

Ίδια ημερομηνία κάναμε την εμβρυομεταφορα? Τι ωραία σύμπτωση❤️  29/1 θα κάνω χοριακή, αλλά η γιατρός μου δεν θέλει να πάω δουλειά πριν την χοριακη. Οπότε θέλει να είμαι 15 μέρες κρεβάτι, καναπέ, τουαλέτα... Οχι τίποτα άλλο αλλά έκοψα κ το τσιγάρο λόγω εμβρυομεταφορας κ έχω φρικάρει λίγο! Εσύ πόσα εμβρυακια έβαλες κ πότε θα κάνεις χοριακη? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Elenika είπε:

Ίδια ημερομηνία κάναμε την εμβρυομεταφορα? Τι ωραία σύμπτωση❤️  29/1 θα κάνω χοριακή, αλλά η γιατρός μου δεν θέλει να πάω δουλειά πριν την χοριακη. Οπότε θέλει να είμαι 15 μέρες κρεβάτι, καναπέ, τουαλέτα... Οχι τίποτα άλλο αλλά έκοψα κ το τσιγάρο λόγω εμβρυομεταφορας κ έχω φρικάρει λίγο! Εσύ πόσα εμβρυακια έβαλες κ πότε θα κάνεις χοριακη? 

Εγώ γύρισα στη δουλειά αλλά χαλαρά... πρωτη φορα ομως εχω υπνηλια απο το μεσημέρι και μετά. ένα έμβρυο έβαλα και χοριακη 24/1


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...