Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

help plz!!!


Recommended Posts

koritsia kalimera,eimai nea sthn parea k 8e;w ta fonta sas.eimai sthn 5h evdomada ths kuhshs k ex8es to bradu eixa liges stagones aima,phga shmera to prwi sth giatro akoma mono sakos fenete,8elei n perimenoume mexri thn epomenh deutera p 8a akousoume k kardia,episis mou egrapse utrogestan 200 proi bradu.basika fobame polu giati exw parel8on apoboleis me polu aimoragia alla tote htan ximiki kuhsh h opos to lene.opos katalavenete ta exw kanei pano m.8elw n kserw an eixe kapia paromoia empiria klp yg.8a skasw mexrh thn alh deutera k psaxnw parigoria


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχας σταματα να αγχωνεσαι(οσο μπορεις,καταλαβαινω πως ειναι δυσκολο,αλλα πρεπει να ηρεμησεις) κανε οτι σου ειπε η γιατρος κ γρηγορα θα περασουν οι μερες για να δειτε το σπορακι σας!!!!!!!!!!πολλες μα παρα πολλες κοπελες ξεκινησαν με λιγο αιματακι κ σημερα εχουν αγκαλια τα θαυματακια τους!!!!!με το καλο κ για σενα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalimera,eimai nea sthn parea k 8e;w ta fonta sas.eimai sthn 5h evdomada ths kuhshs k ex8es to bradu eixa liges stagones aima,phga shmera to prwi sth giatro akoma mono sakos fenete,8elei n perimenoume mexri thn epomenh deutera p 8a akousoume k kardia,episis mou egrapse utrogestan 200 proi bradu.basika fobame polu giati exw parel8on apoboleis me polu aimoragia alla tote htan ximiki kuhsh h opos to lene.opos katalavenete ta exw kanei pano m.8elw n kserw an eixe kapia paromoia empiria klp yg.8a skasw mexrh thn alh deutera k psaxnw parigoria

μην αγχωνεσαι ,τα εχω περασει και τα δυο .μην νομιζεις οτι επειδη ειχες την προηγουμενη αποβολη θα παθεις τα ιδια.εγω μετα την αποβολη εμεινα εγκυος ηπια τα χαπια μου και ολα πηγαν καλα.για αυτο ηρεμησε κατσε ξαπλα και πινε τα χαπακια σου και ολα καλα θα πανε.θα περασει η βδομαδα πριν το καταλαβεις!!!θα πας και θα δεις το σπορακι σου και θα γελας με αυτα που σκεφτεσαι τωρα!!!!!χαλαρωσε μονο κακο θα κανεις με το αγχος !ελπιζω να πανε ολα καλα.περιμενω νεα σου φιλακιαααα και στην κοιλιτσα σου!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουκλα μου μην αγχωνεσαι.ειχα κι εγω κατι τετοια πριν μια εβδομαδα και μου εδωσε ο γιατρος utrogestan και εντολη για ατελειωτη ξαπλα.σημερα μετα απο μια εβδομαδα τα συμπτωματα υποχωρησαν αλλα η ξαπλα ξαπλα.ουτε για αστειο να κουραστω.σε αυτο βοηθαει και πολυ ο συζυγος!!!ολα καλα θα πανε καλη μου.να σκεφτεσαι αισιοδοξα.κατσε στον καναπε οσο πιο αναπαυτικα μπορεις και απολαυσε την ξεκουραση τωρα γιατι μετα δεν μας βλεπω.:D


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια υπομονη και ξαπλα.τι να γινει αφου πρεπει να ειναι ετσι.σκεφτειτε οτι που θα βρειτε αλλη ευκαιρια να σας εχουν στα ωπα ωπα και να σας προσεχουν τοσο πολυ.αντε με το καλο να ακουσετε και καρδουλα να ηρεμησετε.φιλακιααααα

οι υπολοιπες κοπελες τι κανετε?ελπιζω να ειστε καλα φιλακιααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην 11 εβδομαδα. ακουσαμε καρδουλα και το ειδαμε να χοροπηδαει σαν κατσικακι αν και μικρουλι ακομα.ηταν μια χαρα.χαλαλι και η ξαπλα και οι αναγουλες.οπως λεει και η σουλα ποτε θα μας ξαναπεριποιηθουν ετσι?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξερετε τι καλα που ειστε τωρα?να πανε ολα καλα και μετα θα τρεχετε για τα μωρακια σας και θα λετε να μπορουσατε να κατσετε λιγο.πως ειστε καλα?εδω στη ροδο βρεχει και εμεις με τα ραντακια!!φιλακιααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...