Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

help plz!!!


Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε?ελπιζω να ειστε καλα!!!να μην κουραστηκατε.εγω εμαθα πως η συνυφαδα μου ειναι εγκυος στο δευτερο και ελπιζω να της πανε ολα καλα γιατι ειχε καποια προβληματα πιο παλια.

φιλακια πολλα!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια τι κανετε?ελπιζω να ειστε καλα!!!να μην κουραστηκατε.εγω εμαθα πως η συνυφαδα μου ειναι εγκυος στο δευτερο και ελπιζω να της πανε ολα καλα γιατι ειχε καποια προβληματα πιο παλια.

φιλακια πολλα!!!

καλημερα κουκλες!!!!

συγχαρητηρια για τη συνυφαδα σου :P:p:p:p:p:p.

ολα καλα να της πανε της κοπελας.ωραιο δωρακι για χριστουγεννα!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!

τελικα ηταν εξωμητριο και το εβγαλαν .ατυχια και αυτη και ειχε χαρει τοσο πολυ.ελπιζω να τα καταφερει την επομενη φορα αν και ο αντρας της δεν θελει γιατι ειναι ανεργος λεει και κατι κουλα οτι ειναι 42 και με νευριαζει.τελος παντων ας κανουν οτι θελουν.

φιλακια κοριτσια και σας ευχομαι οτι επιθυμειτε.


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...