Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

help plz!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τελεια κοπελα μου!!!δεν ειναι φανταστικο να βλεπεις καρδουλιτσα να χτυπαει?πως παει η ξαπλα?εγω εχω ραντεβου την δευτερα για αυχενικη διαφανεια.αντε να περασει η εβδομαδα να το ξαναδω.εδω χιονισε στα βουνα και εβαλε κρυο.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

apo th stigmh pou akousa auto ton hxo den borei n bgei apo to mualo m.den xriazete pleon polu ksapla h giatros eipe oti borw n paw k kamia bolta an 8elw alla xalara.autes oi evdomades gia tis eksetaseis ontos den pernane me tipota alla ola kala 8a sou pane k esena,8a fernei h mia gourh sthn alh!!!!pou meneis k xionise??


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

γιαννενα μενω και εβαλε κρυακι.εσυ φιλεναδα?κι εγω δειλα δειλα κανω κατι βολτουλες.χθες σκεφτομουν οτι εχω πητ μεσα στο πασχα.το τελειο πασχαλινο δωρακι!!!!:D

θα παρω και κοκκινο φορμακι να μοιαζει με αυγουλακι :lol:.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καντε λιγο υπομονη να σας πει ο γιατρος ενταξει και καντε τις βολτες σας,προσεκτικα και χωρις να κουραζεστε πολυ! εγω οταν ημουν στον εκτο εκανα μερικες βολτες παραπανω και η μικρη με πεθανε στις κλωτσιες και τα ακουσα απο τον γιατρο μου γιατι η μικρη ειχε παρει θεση τοκετου! και μου ειπε ξεκουραση οχι δουλειες...ασε που ειπε στον αντρα μου οτι ευτυχως η μικρη εχει μυαλο και κλωτσαει για να βαλει μυαλο και στην μεγαλη!!!!τι να του πεις που ειχε δικιο?εκανα την παπια και καθομουν στα αβγα μου μετα.για αυτο χαλαρα και να προσεχετε!!!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τη γειτονισσα απεναντι παω να μου περασει η ωρα το απογευμα.

αχχχχ sidimire κι εγω με φορμες κυκλοφορω. ασε που απο τις πολλες αναγουλες δεν εχω διαθεση για τιποτα και ειμαι σαν......!!!!!μη πω τωρα.

αληθεια εσεις πως τις αντιμετωπιζετε αν εχετε?αυτοι οι σπασμοι στο στομαχι που πας να κανεις εμετο αλλα δεν στο τελος με εχουν πεθανει.χθες απελπιστικα μεχρι και τα κλαματα εβαλα.:cry:

ας αλλαξουμε θεμα.τα μωρακια σας τι κανουν?:P


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalhmera glukia m!!!egw den exw anagoules alla exw kati alo pio enoxlitiko gia ton antra mou idika to bradu pou ksaplono gia ypno k xalaronw(elpizw na katalaves ti enow)kai to kako einai oti den to prolavennw n paw s alo dwmatio....klaps.kane ypomoni mwro mou 8a perasoun oi anagoules prepei n einai polu asximo.to mwraki prepei n kalopernaei giati h mama tou trwei olh mera,an k den exw 8ema me koila me blepw na min th bgazw ka8arh mexrh to telos.mariannna mou ksexasa na rwtisw th giatro mou pote ksekinas na bazeis krema gia tis ragades???


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

soula poso einai to koritsaki sou???egw exw megali aporia th moraki exw!!!apo boltes k egw den exw hsixia,den einai oti vgenw ekso apla olh mera svourizw spiti,den me xwraei o topos.k mautes tis doulies ti kanete??emena o antras m den boh8aei ka8olou erxete ligo h kaimeni h pe8era m alla den 8eorei oti to spiti prepei n sfougarizete syxna alla mia fora stis 15 opote prospa8w n kanw pos den blepw...


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ευτυχως με βοηθαει ο αντρας μου.ολα αυτος τα κανει.εμενα ολα μου μυριζουν.μαγειρευει, καθαριζει, βαζει πλυντηριο.ειμαι πολυ τυχερη:D:D:D.

για τα κιλα ο γιατρος μου ηταν κατηγορηματικος.8 το πολυ να παρω γιατι εχω μονο ενα νεφρο και δεν πρεπει να το επιβαρυνω.απο τη τρομαρα μου εχασα 3 μεχρι στιγμης :lol:.κρεμουλες καλη μου νομιζω βαζουν οταν η κοιλιτσα μεγαλωσει λιγο και αναλογως το δερμα που εχεις αλλα δεν ξερω ποιες επιτρεπονται.μ'αρεσει το baby oil αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται.το μπεμπακι σου τι κανει?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


yparxoun idikes kremes egimosinis gia ragades,alla h 8eia m avazelinh kai den ekane ka8olou ragades.bravo ston antra sou pantws.to meraki den kserw kala 8a einai mesa sth folitsa tou!!!thn allh deutera 8a to ksanadoume m to mwraki giati o babas tou den to eide akomi k griniazei pou ekleisa ola ta rantevu prwi k autos douleue.nomizw pws 8a to riksei to klama giati 8 einai k pio sximatismeno m xerakia k podarakia.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

soula poso einai to koritsaki sou???egw exw megali aporia th moraki exw!!!apo boltes k egw den exw hsixia,den einai oti vgenw ekso apla olh mera svourizw spiti,den me xwraei o topos.k mautes tis doulies ti kanete??emena o antras m den boh8aei ka8olou erxete ligo h kaimeni h pe8era m alla den 8eorei oti to spiti prepei n sfougarizete syxna alla mia fora stis 15 opote prospa8w n kanw pos den blepw...

ειναι 27 μηνων τωρα.ειδαμε τι ειναι στους τρεις μηνες εγκυμοσυνης και χαρηκα παρα πολυ γιατι εχω ηδη δυο αγορια μεγαλα.καλε μην σκεφτεσαι τις δουλειες καθολου τουλαχιστον τωρα.να κοιταζεις να μην κουραζεσαι να πανε ολα καλα με το μωρακι και οι δουλειες μετα.βαλε μπροστα τον αντρα σου.εμενα βοηθουσε σε ολα ,πρεπει και ο δικος σου να βοηθησει!!!!κοριτσακια φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!!ζηλευωωωω,θελω και εγω:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

yparxoun idikes kremes egimosinis gia ragades,alla h 8eia m avazelinh kai den ekane ka8olou ragades.bravo ston antra sou pantws.to meraki den kserw kala 8a einai mesa sth folitsa tou!!!thn allh deutera 8a to ksanadoume m to mwraki giati o babas tou den to eide akomi k griniazei pou ekleisa ola ta rantevu prwi k autos douleue.nomizw pws 8a to riksei to klama giati 8 einai k pio sximatismeno m xerakia k podarakia.

λες να κλαψει φιλεναδα?φανταζομαι οταν θα γεννησεις τι κλαμα εχει να ριξει!!κι εμενα ακομα δεν το ειδε γιατι τα πρωινα δουλευει συνεχως.εχω τη δευτερα ραντεβου να το ξαναδω.αυτη τη φορα μου ειπε οτι θα ερθει αλλα απο το αγχος του τον πιανει κοψιμο.αντε να βρεις τουαλετα!!!!αχχχχ να περασουν οι μερεςνα το δω!!!!!!φιλακια στο μωρακι


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι 27 μηνων τωρα.ειδαμε τι ειναι στους τρεις μηνες εγκυμοσυνης και χαρηκα παρα πολυ γιατι εχω ηδη δυο αγορια μεγαλα.καλε μην σκεφτεσαι τις δουλειες καθολου τουλαχιστον τωρα.να κοιταζεις να μην κουραζεσαι να πανε ολα καλα με το μωρακι και οι δουλειες μετα.βαλε μπροστα τον αντρα σου.εμενα βοηθουσε σε ολα ,πρεπει και ο δικος σου να βοηθησει!!!!κοριτσακια φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!!ζηλευωωωω,θελω και εγω:D

βρε σουλα πως τα βγαζεις περα με 3 παιδια?εγω θυμαμαι τη μανα μου με 4 και φρικαρω.στη σειρα μας ειχε ανα ηλικια.χαχαχαχαχαχαχα!!!!!δεν ειχε βοηθεια και απο κανεναν.να σου ζησουν κουκλα μου!!παντα ευτυχισμενα!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...