Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

help plz!!!


Recommended Posts

kalhmera agaph mou.koitaksa kapoia site k etsi ta lene oti eixas kanane 8erapeia k ola kala.alla emena h giatros mou einai polu austhrh k me agxose,den mou eipe min stenaxoriese den einai tpt,mou leei aman bre paidi mou pou to brhkes auto,einai polu epikindino klp.tr opos sou eipa ka8e bdomada uperixo na akoume kardoula.entometaksi apo ex8es me epiase to stomaxi mou k eimai olh mera m anagoules.eseis ti kanete zouzounakia??sas agxosa me ta dika mou.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mariannaki m ti kaneis ??s exasa.akou to neo!!!phgame shmera sthn pe8era mou m ton antra m gia fagito k h pe8era mou mas eixe etimasei thn ekpliksi!!!eixe kse8apsei apo to patari ta rouxa tou antra mou ths dekaetias tou 80 k ta epline k ta etimase gia to mwro m!!!otan t eida karafliasa,giati m ta edikse ena ena,kane eikona,ena poukamisaki eixe rameno papiyon!!!opos feugoume leei 8a ta balw s balitsa n ta parene!!!ths lew mama den exoume xoro spiti,ase n doume m to kalo th mwraki exoume,borei n einai koritsaki kai meta pernoume oti xreiastoume.otan fugame lew to giannh kakomirh mou otan paei n mas ta dwsei kanonise n peis esu oti den sou aresoun k den ta 8eloume alios kaikes!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχει στο parents σαιτ ,γραφεις στην αναζητηση μυκοπλασμα και στο βγαζει.παντως εγω καταλαβα οτι κανεις τη θεραπεια και ολα καλα.να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε το γιατι ειδα οτι αγχωθηκες και δεν υπαρχει λογος.μια χαρα ειμαστε,μου ηρθε και 3 μερες νωριτερα η περιοδος.ας αποφασισει ο αντρουλης μου να μου κανει τεταρτο.....δεν λεω δικιο εχει αλλα οπως τα βγαλαμε περα τις αλλες φορες θα τα καταφερναμε.ουφ!φιλακια και στην κοιλιτσα σου!!!!!

φιλακια σε ολες κοριτσια!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pantos apo ta paradeigmata pou blepw kamoia den apevale apo mukoplasma!!!aurio paw gia uperixo na doume an ola einai kala,giati h giatros mou mou eipe oti prepei tr ka8e vdomada na akoume kardoula,ekei einai pou fobi8ika.tetarto mwro?????exeis tetio kouragio???bravo pantos an den kaneis plaka.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

πως περασατε το τριημερο?εμεις μπλεξαμε!!γενεθλια, επετειοι, τραπεζωματα χαμος!!!

sidimire μου πως εισαι?ελπιζω να χαλαρωσες λιγακι.με τον υπερηχο ολα καλα?

η πεθερα σου ειναι πολυ μουρη!!!!:lol::lol: σαν να σου λεει κανε αγορι.φανταζομαι την αντιδραση σου.

απο αναγουλες κοπελα μου αστα να πανε.χθες νομιζα θα αφησω τα κοκαλακια μου στο μπανιο απο το ζορισμα.δεν ξερω τι να κανω πια.ποτε θα περασουν οι σκασμενες?

κοριτσαρες μου φιλακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

marianna83 να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.ελπιζω να εισαι απο αυτες που τελειωνουν οι εμετοι στο πρωτο τριμηνο.κουραγιο!!!!!

sidimire μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι.δες το θετικα ,θα βλεπεις το μωρακι σου καθε βδομαδα.τελεια θα ειναι !!!!

καθολου δεν κανω πλακα.ας μου καθοταν ο αντρας μου και θα το ειχα ετοιμο αλλα δεν θελει!!!αχ!αυτη η κριση τι κανει.....χαχαχα

περιμενω νεα σου!φιλακια

φιλακια σε ολες


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

koritsia mou,ola kala.to mwro ekane parti mesa sth koilitsa!!!alla h 8erapeia synexizete.polu xairomai pou eida thn bourbouli8ra mou.dimitris soula xara sto kouragio sou!!!o antras kati kserei kai den ka8ete,xixi!!!marianna mou egw den exw anagoules alla ahdiazw eukola k etsi kanw emeto upomoni pisteuw oti opou na nai 8a perasei.emeis thn alh vdomada exoume baftish kai trexamata asta.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο μαναρι μου, πολυ χαρηκα που ειστε ολοι καλα!!!!!το μπεμπακι τρελο παρτι?τελεια τελεια!!!!εγω σε 10 μερες εχω ραντεβου και ανυπομονω να το ξαναδω.μου ελειψε.δεν δινει και καμια κλωτσια.αλλα και να δωσει ειναι μικρο δεν θα το καταλαβω.

καλο μηνα σε ολες!!!!!!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα φιλεναδα!!!πως εγινε η φασολαδα?κατι τετοιες μερες ειναι οτι πρεπει αυτα τα φαγακια.εγω πριν την εγκυμοσυνη ουτε να τη μυρισω δεν ηθελα,τωρα δεν τη χορταινω.εγω σημερα λεω να φτιαξω βραστο με πατατουλες.αχ φιλεναδα τελικα χθες ενιωσα ενα σκιρτημα στην κοιλιτσα μου.ηταν το μπεμπακι!!!!!:P:p:p:p.δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα.σαν χαζοζαρουμενο εκανα μετα :lol::lol::lol:.ελεγα για τον υπερηχο οτι ειναι φοβερος που βλεπω το μωρακι αλλα αυτο δεν συγκρινεται με τιποτα.

φιλακια στις κοιλιτσες!!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

filenaditsa,auto einai teleio neo!!!prepei na nai tromero sunais8ima.pisteuw apo dw kai pera 8a ginei xamos sthn koilitsa.ante na ma8oume k to filo sas.k egw arxisa ligo na kanw koilitsa,polu ligo mono egw to blepw xwris rouxa kai xairomai!!!dws tou polla filakia k apo mas!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

πες καμια συνταγη αγαπουλα γιατι εγω μονο τα γλυκα πετυχαινω.τα υπολοιπα αναλατα, αλαδωτα, μερικες φορες ξεχναω ακομα και το κρεμμυδι :shock::shock:.

αχ το μπεμπακι θα με τρελανει.στην αρχη νομιζα ηταν το εντερο αλλα με γαργαλαγε συνεχεια και το καταλαβα.σαν μικρη μπουνιτσα ειναι!!!!το φυλο φανταζομαι θα το δουμε στον επομενο υπερηχο.αντε να περασουν οι μερες.

εσεις πως ειστε?η θεραπεια συνεχιζεται?φιλακια σε ολη την οικογενεια


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...