Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Κορίτσιααααα! Γεια σας! Μόλις σήμερα κατάφερα να μπω. Τις προηγούμενες μέρες παρακoλουθούσα μαθήματα στο πικπα της περιοχής για προετοιμασία για το μωρό. Πολύ χρήσιμα είναι και θα σας συμβούλευα να τα παρακολουθήσετε κι εσείς, εάν έχετε στην περιοχή σας!

Ααααχ , θέλω κι εγώ φέις. Melitaki προσπαθώ να μπω στην ομάδα αλλά δεν μου επιτρέπει... Το όνομά μου είναι όπως κι εδώ irene_myl. Please κάντε με add!

Zimages?q=tbn:ANd9GcTxhiX7R63G0Pl4ZYDT2SNd57f9IKgoNSo8mEqgrf_qqKrCF2t1

Z8.gif

Α, και τα γλυκάκια για να κεραστούμε, γιατί λόγω της απόστασης μόνο έτσι γίνεται! Να 'χαμε μια παστα τώρα....


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσιααααα! Γεια σας! Μόλις σήμερα κατάφερα να μπω. Τις προηγούμενες μέρες παρακoλουθούσα μαθήματα στο πικπα της περιοχής για προετοιμασία για το μωρό. Πολύ χρήσιμα είναι και θα σας συμβούλευα να τα παρακολουθήσετε κι εσείς, εάν έχετε στην περιοχή σας!

Ααααχ , θέλω κι εγώ φέις. Melitaki προσπαθώ να μπω στην ομάδα αλλά δεν μου επιτρέπει... Το όνομά μου είναι όπως κι εδώ irene_myl. Please κάντε με add!

Zimages?q=tbn:ANd9GcTxhiX7R63G0Pl4ZYDT2SNd57f9IKgoNSo8mEqgrf_qqKrCF2t1

Z8.gif

Α, και τα γλυκάκια για να κεραστούμε, γιατί λόγω της απόστασης μόνο έτσι γίνεται! Να 'χαμε μια παστα τώρα....

Κοριτσαρα καλημέρα και χρονια πολλαααααα!!!!!

Σου έκανα αίτημα φιλίας στο φεισμπουκ.Κανε με Φιλη να σε βάλω στο γκρουπ μας!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Egoδεν ξερω καν πως γινεται!!χαχαχα

Ειναι πολυ εύκολο!!!Μπες στο www.facebook.gr και κανε έγγραφη!!

Αν θες δήλωσε ψευδώνυμο,αλλιώς το όνομα σου..Ειναι το ίδιο που έκανες και όταν έκανες έγγραφη στο φόρουμ μας!!

Μόλις το τελειωσεις,στην αναζητηση του Facebook ψάξε μια απο εμάς,κανε μας αίτημα φιλίας και θα σε βοηθήσουμε στα υπόλοιπα!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα κορίτσια...

Με το καλό σε όλες....φτάσαμε στο τέλος....

Κορίτσια έχει παρακολουθήσει καμια σας μαθήματα ανώδυνου τοκετου?

Eγω δεν εχω παρακολουθησει και δεν ξερω αν γινονται και στη πολη μου.Στο νοσοκομειο που θα γεννησω δεν γινονται σιγορα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάρες μου...Πήγαμε βόλτα στο πάρκο ήρθε και ο μπαμπάς μας καθώς σήμερα απεργεί!!!!

Γυρίσαμε και έβαλα να γίνετε μπριαμ το σκέφτομαι και γλύφομαι...

ΑΑΑ να σας πω ωραίο το φατσομπουκ αλλά να μην χαθούμε εδώ.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια!!!Μελιτακι μου σε ευχαριστω θα κοιταξω να δω πως γινεται!!

Λοιπον εμενα ειναι εδω η μαμα μου και πηγαμε με τον μικρο στο λητω γιατι ειναι πολυ κοντα μας κι εδω ψωνιζουμε συνηθως και πηγαμε να του παρω κατι βερμουδιτσες κτλ κανα ρουχαλακι γιατι του χουν μικρηνει ολα τα καλοκαιρινα του και ειδα το καροτσι που ζαχαρωνα,ελαφρυ ιδιο με του γιωργου...δεν θα παρω μεγαλο καροτσι τελικα αφου ετσι κι αλλιως δεν το πολυχρησιμοποιουμε παρα για μεγαλες αποστασεις (θα εχω και το μει ται)

κι ετσι θελω να βαλω αγγελια το πεγκ περεγκο μου...

Λοιπον πηγα εκει και ειδα μπροστα μου αυτο που ηθελα να παρω και....το τσιμπησα :D!!!!Μου το εκανε και η μαμα μου δωρακι βεβαια γιατι μου εδωσε λεφτα και ειχα και δωροεπιταγη την οποια εξαργυρωσα και πηρα μια πολυ ομορφη τσαντα αλλαξιερα ροζακι με καφεγκρι καπως, beaba.:D

To καροτσακι μου ειναι αυτο http://www.welovetoys.gr/karotsia/wdn04022-maclaren-karotsi-quest-coffee/carmine-rose

βγαζω το αχτι μου με το ροζ!!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελίνα καλορίζικο με το καλό να βάλεις την μπιζουδένια σου!!!!!!

ΦΟΒΕΡΟ χρώμα....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελίνα καλορίζικο και καλοτάξιδο...

Εμείς σήμερα ξεκινήσαμε να φτιάχνουμε την ντουλάπα στο παιδικό (ο μάστορας δλδ), το έχουμε βάψει πολύ ωραία...χοντρή ρίγα γαλάζιο-πράσινο ο ένας τοίχος και οι άλλοι δύο τοίχοι πράσινα βουναλάκια με γαλάζιο ουρανό για να μπούν τα αυτοκόλλητα με τα zωάκια της fisher price. Ο 4ος τοίχος θα είναι όλος ντουλάπα...

Νομίζω οτι έχω μείνει πίσω με τις ετοιμασίες..22 μπαίνω στο μήνα μου και μέχρι 5 θα μου το έχει πάρει...σε ένα μήνα ακριβώς...και δεν έχω φτιάξει ούτε την βαλίτσα ακόμη...και ούτε έχω αποφασίσει για κούνια...Ευτυχώς πήρα ένα παρκοκρεβατο με στρώμα για να τον έχω δίπλα μου στην αρχή..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάρες μου...Πήγαμε βόλτα στο πάρκο ήρθε και ο μπαμπάς μας καθώς σήμερα απεργεί!!!!

Γυρίσαμε και έβαλα να γίνετε μπριαμ το σκέφτομαι και γλύφομαι...

ΑΑΑ να σας πω ωραίο το φατσομπουκ αλλά να μην χαθούμε εδώ.....

ΑΑΑ εμείς σήμερα λαβράκια στα καρβουνα...Σ αυτην την εγκυμοσύνη με τραβάει πολύ το ψάρι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας ευχαριστω κοριτσακια! μαρουτσος δεν ξερω αν υπαρχει κατι για καθαρισμα αλλα εγω οταν μου τα χαν φερει τα επιπλα στον γιομου τα χα καθαρισει απλα με ενα ντετολ αοσμο κ τα χα αφησει ανοιχτα συρταρια κτλ να ξεμυρισουν.σε λιγες μερες θαναι οκ πιστευω παντως


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!

Τι κανετε κοριτσια!καλο το fb,αλλα μην ξεχνιομαστε!κι εμεις ολο το πρωι βολταραμε στη θαλασσα! Πριν λιγο φαγαμε και τα σνιτσελακια μας και αραζουμε! Αυριο ο αντρουλης μου θα λειπει ολη μερα γιατι τον καλεσανε εφορευτικη και προσπαθω να τον χαρω σημερα! Και το απογευμα λοιπον,βολτα εχει το προγραμμα!

Maroutsos κι εγω το ιδιο προβλημα εχω με τη συρταριερα του μικρου.Την επλυνα,την ξαναεπλυνα,τιποτα! Μονο αν μεινει ανοιχτη κατι γινεται νομιζω...Βαλε και κανενα αρωματικο απ'αυτα για τα χειμωνιατικα και βλεπεις!


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

πω ναι χρονια πολλα ειρηνη μου μου διεφυγε τελειως!καλα να σας πω μην γραφετε μονο φειςμπουκ να μπαινετε κ δω εγω δεν εχω κ μεχρι να κανω θα νυχτωσουμε οποτε γραφετε κ δω μη μας ξεχνατε!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...