Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Μαράκι σου παραθέτω τι λεει ο κατασκευαστης για την κούνια

Βασικά χαρακτηριστικά:

-Παράγεται και πιστοποιείται σύμφωνα με το Ευρωπαϊκό Πρότυπο Ασφάλειας και Ποιότητας ΕΝ 716-1,2

-Από ξύλο οξιάς και MDF

-Με ξυλόγλυπτα διακοσμητικά ζωγραφισμένα στο χέρι

-Με πρεσαριστή βάση από φυσικό ξύλο φουρνιστής οξιάς για μεγαλύτερη αντοχή και ασφάλεια

-Η βάση προσαρμόζεται σε 3 θέσεις για μεγαλύτερη άνεση της μαμάς και ασφάλεια του μωρού

-Έχει πλαϊνά κάγκελα από φουρνιστή οξιά που συμμορφώνονται στους κανόνες ασφάλειας για τα διάκενα

-Με χρώματα μη τοξικά, πιστοποιημένα για την καταλληλότητα τους σε βρεφικά προϊόντα

Και η φώτο ειναι αυτή

http://www.irabebe.gr/product/Ε3836/sifoniera-winnie-the-pooh

Γεια σου κοριτσακι.

Ναι δεν ειναι μελαμινη ειναι mdf πολυ καλυτερο απο τη μελαμινη.Δεν ''φουσκωνει'' απο το νερο τοσο ευκολα οπως η μελαμινη και για καθαρισμα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι αυτο που σου εχω πει για τη μελαμινη αλλα και απολυμαντικο μπορεις αρκει να εχεις στυψει καλα το πανι που θα χρησιμοποιησεις.Θα ξεμυρισει συντομα.Καλο ειναι να το κανεις ομως με σκετο νερο γιατι τα διαφορα χημικα καθαριστικα μπορει να καταστρεψουν τη γυαλαδα που.Ελπιζω να σε βοηθησα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Ειρήνη! Άντε, έλα κι εσύ στο fb, έχουμε ξεσαλώσει!!! Σου έκανα add...νομίζω...:tongue:

Καλέ, πώς να μην κουραστείς με τόσα που έκανες! Και έγκυος να μην ήσουν, πάλι πτώμα θα γινόσουν!

Πότε σταματάς τα μαθήματα? Υπομονή...

Ναι ευτυχώς σήμερα κοιμόμουν μέχρι αργά και συνήλθα! Μαθήματα έχω μέχρι 25. Ας ελπίσουμε οτι θα μας αφήσει βέβαια η μικρή και δεν βιαστεί... lololol


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια συνεχίζω να μην έχω λάβει κανένα αίτημα... Μόνο το Μελιτάκι βρήκα επειδή έχει δώσει εδώ το όνομά της... Πάντως εμένα το όνομα που εμφανίζει είναι Irene Myl . Υπάρχει περίπτωση να κάνω λάθος... ? Στο timeline μου έχω βάλει ένα βάτραχο του National Geographic... για αποφυγή μπερδέματος...


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια συνεχίζω να μην έχω λάβει κανένα αίτημα... Μόνο το Μελιτάκι βρήκα επειδή έχει δώσει εδώ το όνομά της... Πάντως εμένα το όνομα που εμφανίζει είναι Irene Myl . Υπάρχει περίπτωση να κάνω λάθος... ? Στο timeline μου έχω βάλει ένα βάτραχο του National Geographic... για αποφυγή μπερδέματος...

Εγώ έψαξα το όνομά σου χθες και μάλιστα έκανα και add, αλλά μάλλον υπάρχει κι άλλη γιατί βάτραχο δε βλέπω!!!...τι να πω!Κάνε add στο Μελιτακι και θα σε βάλει στο group.


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έψαξα το όνομά σου χθες και μάλιστα έκανα και add, αλλά μάλλον υπάρχει κι άλλη γιατί βάτραχο δε βλέπω!!!...τι να πω!Κάνε add στο Μελιτακι και θα σε βάλει στο group.

Λοιιπόν, τώρα έψαξα το όνομα και έχει το ίδιο άλλη μια τρελή που την πνίγουν..... Σύμπτωση,ε; Εγώ έχω βάλει εξωτερική φωτογραφία ένα γαλάζιο κοριτσίστικο πρόσωπο από κόμικ, και επίσης γράφω και τόπο κατοικίας(Χανιά)!


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου άνοιξα σελίδα να ευχηθούμε στην κατερινά μας....για κοπιάστε!!!!

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=6219


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοριτσακι.

Ναι δεν ειναι μελαμινη ειναι mdf πολυ καλυτερο απο τη μελαμινη.Δεν ''φουσκωνει'' απο το νερο τοσο ευκολα οπως η μελαμινη και για καθαρισμα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι αυτο που σου εχω πει για τη μελαμινη αλλα και απολυμαντικο μπορεις αρκει να εχεις στυψει καλα το πανι που θα χρησιμοποιησεις.Θα ξεμυρισει συντομα.Καλο ειναι να το κανεις ομως με σκετο νερο γιατι τα διαφορα χημικα καθαριστικα μπορει να καταστρεψουν τη γυαλαδα που.Ελπιζω να σε βοηθησα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύυυυυυυυυυυυυυ!!!!Ήσουν κατατοπιστικότατη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...