Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Με το καλο κοπελα μου!!! Πλησιαζει η μερα!!! Γιατι σε βαζει νωριτερα ομως???

Επισης δε ξερω αν ειδες εχουμε μαζευτει και στο φειςμπουκ...αν εχεις σε αναμενουμε!!!

Efffiiii κανε και εσυ!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές! Με το καλό όλες μας! Ο λόγος της κ.τ. δεν αφορά τον μπέμπη, εγώ έχω κάποιο πρόβλημα υγείας... Η εγκυμοσύνη ευτυχώς προχωρά ομαλά!


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τι μου κάνετε?

Μου λείπει το καφέ μας!!!!!

Δήμητρα με το καλό να αγκαλιάσεις το θαυματάκι σας(δε παίζει ρόλο πως γεννάς,αλλά το ότι γίνεσαι ΜΑΝΑ)!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

ΣΤΕΓΙΑ έχεις δίκιο, κ εγώ έτσι παρηγοριέμαι!!!

Facebook έχω κ εγώ, αλλά δεν κατάλαβα γιατί δεν πολυμπαίνετε πια εδώ. Καλά, είμαι καινούρια, δεν δικαιούμαι να μιλάω!!! Συγχωρήστε την αδιακρισία μου!:|:neutral::|


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τι μου κάνετε?

Μου λείπει το καφέ μας!!!!!

Δήμητρα με το καλό να αγκαλιάσεις το θαυματάκι σας(δε παίζει ρόλο πως γεννάς,αλλά το ότι γίνεσαι ΜΑΝΑ)!!!!

Κι εμένα μου λείπει Γι αυτο μπαίνω και γράφω κι εδωωω!!!

Ασε Εχουμε σκάσει στο φεισμπουκ γιατι η Ρανια μετα το χθεσινό αιμα θα πήγαινε ξανα νοσοκομείο το πρωι και Εχουμε αγωνία μήπως γεννάει γιατι δεν Εχει δώσει σημεία ζωης!!!Ουφ!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε λές?????????????????????????Ράνια?????????????


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε λές?????????????????????????Ράνια?????????????

Ακυρος ο συναγερμός για τη Ρανια!!!χαχαχα!!!Δεν ήρθε ακόμα η ώρα της!!!Χαχαχα!!!Για να δούμε,ποια θα ειναι η επόμενη μανούλα;;;;Εχουμε μέρες να δούμε γεννητουρια!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!! Έχει χαλάσει για πολλοστή φορά φέτος ο υπολογιστής μου και μπήκα τώρα στα κλεφτά από αλλού να δω αν είχαμε κανένα νέο μπεμπάκι....αλλά δεν νομίζω..δεν είδα κάτι....κοριτσάκια μου υπομονή και καλή συνέχεια σε όλες μας....εγώ έχω Δευτέρα γιατρούλη που μπαίνω στην 38η.....και είμαι πολύ περίεργη να δω τι γίνεται τελικά εκεί κάτω.......:oops::oops::oops:

Μελιτάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για τις προσκλήσεις για το fb, ξέρω πως είναι εύκολο όμως είμαι τελείως αντίθετη με αυτό και ως εκ τούτου δεν έχω κάνει ποτέ λογαριασμό...χωρίς να κρίνω ποτέ αυτούς που έχουν(και τα αδέρφια μου μέσα σε αυτούς)!!!!!!!!!

Θα σας λέω τα νέα μου από εδώωωωωωωωωωωωω!!!

Καλό απόγευμα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!! Έχει χαλάσει για πολλοστή φορά φέτος ο υπολογιστής μου και μπήκα τώρα στα κλεφτά από αλλού να δω αν είχαμε κανένα νέο μπεμπάκι....αλλά δεν νομίζω..δεν είδα κάτι....κοριτσάκια μου υπομονή και καλή συνέχεια σε όλες μας....εγώ έχω Δευτέρα γιατρούλη που μπαίνω στην 38η.....και είμαι πολύ περίεργη να δω τι γίνεται τελικά εκεί κάτω.......:oops::oops::oops:

Μελιτάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για τις προσκλήσεις για το fb, ξέρω πως είναι εύκολο όμως είμαι τελείως αντίθετη με αυτό και ως εκ τούτου δεν έχω κάνει ποτέ λογαριασμό...χωρίς να κρίνω ποτέ αυτούς που έχουν(και τα αδέρφια μου μέσα σε αυτούς)!!!!!!!!!

Θα σας λέω τα νέα μου από εδώωωωωωωωωωωωω!!!

Καλό απόγευμα....

Εφακι μου αν νιώθεις έτσι για το φεισμπουκ πολυ καλα κανεις και δεν φτιάχνεις λογαριασμό..Σιγα το πράγμα!!!

Εγω πήγα χτες στο μαιευτήριο,ειμαι στην 35η εβδομαδα και επειδη το μικρο ειναι ακόμα ίσχιακο με πάνω το κεφάλακι,προγράμματισαμε για καισαρικη 19/06 σε περιπτωση που δεν γυρίσει,αλλα κάθε βδομάδα θα τον παρακολουθούμε.. Δεν πειράζει,ας βγει και όπως να ναι!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφακι μου αν νιώθεις έτσι για το φεισμπουκ πολυ καλα κανεις και δεν φτιάχνεις λογαριασμό..Σιγα το πράγμα!!!

Εγω πήγα χτες στο μαιευτήριο,ειμαι στην 35η εβδομαδα και επειδη το μικρο ειναι ακόμα ίσχιακο με πάνω το κεφάλακι,προγράμματισαμε για καισαρικη 19/06 σε περιπτωση που δεν γυρίσει,αλλα κάθε βδομάδα θα τον παρακολουθούμε.. Δεν πειράζει,ας βγει και όπως να ναι!!!

Μελιτάκι μου μην αγχώνεσαι....μέχρι και την τελευταία στιγμή μπορεί και να γυρίσει το μπεμπάκι....έχει συμβεί...'οπως λες όμως ας βγει με το καλό και ας είναι με όποιον τρόπο επιλέξει....μπορεί να μη θέλει να ζοριστεί ...να βγει ΚΥΡΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Dimitra καλώς ήρθες κι εσύ......σε ποια εβδομάδα είσαι?τι έχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα Εφουλα τι κανεις?Εγω και το αγορακι μου ειμαστε καλα.Δεν εχει κατεβει ακομα αλλα ελπιζω μεχρι τις 7/06(πητ νοσοκομειου) να εχει κατεβει αν και τις τελευταιες 2 ημερες τον νιωθω πιο χαμηλα.Την τεταρτη που θα παω για καρδιοτοκογραφημα θα δω αν επιβεβαιωθω.Εσενα τα νεα σου?Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι....εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό...ούτε εμένα έχει κατέβει ακόμη...και ο τράχηλος είναι ακόμη κλειστός...θα ξαναπάω την Τρίτη ...βέβαια έχω ΠΗΤ 14/06 αλλά έλεγα μήπως μας κάνει την χάρη να μας επισκεφθεί νωρίτερα...θα δείξει....άντε κι εσένα βολεύτηκε ε????

Άδικα ανησυχούσες.....πόσο ζυγίζει ο δικός σου???

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου γυρίσαμε....Η Σταχτοπούτα είναι στην τέλεια θέση και έφτασε 3300γρ(τόσο ήταν ακριβώς και ο Γιάννος στις 38 εβδ.)Την βρήκε τέλεια και τώρα θα τον ξαναδώ στην γέννα!!!Δε με εξέτασε από κάτω....

Έκανε σχέδια να με πιάσουν οι πόνοι Κυριακή 10 Ιούνη γύρω στις 4:30 το πρωί και μέχρι τις 9 το πρωί να έχω γεννήσει της Δευτέρας..... Πρώτον να έχει τελειώσει και να πάει στο ΙΚΑ(είναι γυναικολόγος του ΙΚΑ)και δεύτερον να βγώ Παρασκευή για να μη χάσουμε την ψήφο!!!χαχαχαχχαα

Μου λέει δεν με πειράζει να γεννήσεις και αυτήν την εβδομάδα....Ούτε εσένα εε?χαχαχαχχαα

Καλά έριξα το γέλιο.........σχολιάζαμε τις γυναίκες πόσο περίεργες είναι λες και είμαι άντρας!!!!

ΑΑΑΑΑ το άλλο δε σας το είπα κάνει απεργία η επιχείρηση του άντρα μου και πήγαμε μαζί....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Στέγια μου τι ωραία.....Όλα καλά και τέλεια!!!!!!!Σε ζηλεύω με την καλή έννοια που είναι το δεύτερό σου και είσαι τόσο χαλαρή και τρελήηηηηηηηη!!!!!!!!!!Με το καλό!!!!!!!!!!και η μπουμπού μια χαρά 3300 εεεε????μπράβο....:D:D

Ελπίζω να κατέβει και ο δικός μου:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι....εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό...ούτε εμένα έχει κατέβει ακόμη...και ο τράχηλος είναι ακόμη κλειστός...θα ξαναπάω την Τρίτη ...βέβαια έχω ΠΗΤ 14/06 αλλά έλεγα μήπως μας κάνει την χάρη να μας επισκεφθεί νωρίτερα...θα δείξει....άντε κι εσένα βολεύτηκε ε????

Άδικα ανησυχούσες.....πόσο ζυγίζει ο δικός σου???

Γεια σου Εφουλα Ναι βολευτηκε τρομαριτσα μου!!!!:P:pΣημερα ειμαι 38+6 στις 36 ηταν 3030 που τον ειδα στο ιδιωτη.Τωρα δεν ξερω ποσο ειναι γιατι στο νοσοκομειο δεν μπορουν να δουν το βαρος του μονο απο καποιες μετρησεις μπορουν να δουν αν θα ειναι μεγαλο και το δικο μου σιγουρα θα ειναι.Ενταξει εχεις καιρο μπορει και να κατεβει αλλα και να μην γγινει αυτο μην αγχωνεσαι σημασια εχει να πανε ολα καλα και να τα κρατησουμε στην αγκαλιτσα μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...