Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κ Σημερα κοριτσακια,άλλη μια εβδομαδα φεύγει σιγα σιγα..Πλησιαζω κ εγω κουτσα κουτσα κ εσείς φτανετε στο τέλος!!!

Πως περναει έτσι ο καιρός...

Ώρες ώρες νιώθω οτι πέρασε γρήγορα,κι αλλες οτι δεν περνάνε οι μέρες του τέλους...

Σημερα έλεγαν για βροχές στην Κρήτη αλλα εχουμε λιακαδα!!!Τι καλα!!!

Καλημερες!!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Εφάκι μου εδώ είμαστε δεν θα αφήσουμε το καφέ που μας ένωσε!!!!

Εδώ βρέχει αλλά σήμερα ήρθε το κρεβάτι του Γιάννου!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Εφάκι μου εδώ είμαστε δεν θα αφήσουμε το καφέ που μας ένωσε!!!!

Εδώ βρέχει αλλά σήμερα ήρθε το κρεβάτι του Γιάννου!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ααααα με γεια!!!!Αντε με το καλο να έρθει και εμάς η κούνια να την στήσουμε επιτέλους!!!!!!Απο Ιταλία έρχεται..Με τα ποδια έρχεται;;;χαχαχα!!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ έρθει Μελιτάκι μου.....είμαι πολύ χαρούμενη θα μπαινοβγάινω καθαρίζω....

Έφηηηηηηηηηηηηηηη γέννησε και η φωτογράφος!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα.Τι μου κανετε?Εφη μου δεν εχεις fb και αν οχι γιατι δεν φτιαχνεις ενα?

Ναι Εφακι ειναι πολυ ευκολο και ανταλλασσουμε και φωτο..........Βλεπουμε τις φατσες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σας ξαναβρήκα (πρέπει να είχα γράψει μια φορά παλαιότερα στο ποστ αυτό...) τώρα που ψάχνω τη διαφορά mdf κ μελαμίνης, θα πάρουμε σήμερα κρεβατάκι κ συρταριέρα... Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με βοηθήσατε...

Είμαι στην 33η εβδομάδα, κανονικά γεννάω 6/7 αλλά λόγω καισαρικής πάμε για 23/6...

Εύχομαι με το καλό όλες να υποδεχθείτε τα μωράκια σας υγιή κ χαρούμενα!


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Axxx να σου ζήσει φωτογράφε.............!!!!!!!!!!!!!Να το χαίρεσαι το μωράκι σου γερό και δυνατό..........

Όχι κοριτσάκια μου δεν έχω fb.............

Άντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη.............με το καλό όλες......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με λιακάδα σημερααααα!!!

Εφακι κανε κι εσυ ενα λογαριασμό στο φεισμπουκ κ έλα!!!Εχει πολυ γέλιο!!!Και το Ελινακι δεν είχε κ έφτιαξε κ τωρα εχει γίνει εξπερ!!

Σημερα Εχουμε επέτειο γνωριμίας,αρραβώνα και γάμου με τον αντρουλη μου!!!Ολα μαζι!!!13χρονια γνωριμίας!!Μια ολόκληρη ζωή!!!Και τα καλύτερα θα έρθουν σε λίγες μέρες!!!!

Καλημεραααα!!!Σημερα θα στήσουμε την κούνια!!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σας ξαναβρήκα (πρέπει να είχα γράψει μια φορά παλαιότερα στο ποστ αυτό...) τώρα που ψάχνω τη διαφορά mdf κ μελαμίνης, θα πάρουμε σήμερα κρεβατάκι κ συρταριέρα... Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με βοηθήσατε...

Είμαι στην 33η εβδομάδα, κανονικά γεννάω 6/7 αλλά λόγω καισαρικής πάμε για 23/6...

Εύχομαι με το καλό όλες να υποδεχθείτε τα μωράκια σας υγιή κ χαρούμενα!

Με το καλο κοπελα μου!!! Πλησιαζει η μερα!!! Γιατι σε βαζει νωριτερα ομως???

Επισης δε ξερω αν ειδες εχουμε μαζευτει και στο φειςμπουκ...αν εχεις σε αναμενουμε!!!

Efffiiii κανε και εσυ!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...