Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα.... θελω και εγω μπανιο στην θαλασσααααααααααα...... αλλα δεν κανει στον μηνα που ημαστε οπως και να ημαστε γιατι το κρυο νερο δημιουργει συσπασεις (το θυμαμαι απο την πρωτη εγγυμοσυνη και ετσι τωρα δεν ρωτησα γιατι θα μου πεταγε τιποτα στο κεφαλι ο γιατροσ)!!!!!!!!!!!! πραγματικα το καλυτερο αντικαταθλιπτικο ηστε εσεις!!!!!!!!!!!!!!!:oops::oops::oops::oops:

οσο για τον μαρσιπο μου ειχε λυσει τα χερια, μονο με τον μαρσιπο εβγαινα και πηγαινα και για περπατημα και οσο μεγαλωνε ο μικρος πιο πολυ το απολαμβαναμε, μη πω για την ευκολια στα ψωνια η σε αλλες δουλειες που εμπαινα και εβγαινα οπου ηθελα χωρις δυσκολια που θα αφησω το καροτσακι η πως θα το ανεβασω στα σκαλια κτλ., εχω τησ κικκο τον κλασικο αλλα που ειναι πανω απο 3 μηνων αν θυμαμαι καλα και τωρα πηρα και http://www.irabebe.gr/product/0062705/marsipos-vavaslingι, το καροτσακι το ειχαμε μονο οταν πηγαιναμε για καφε η φαγητο, το περεγκο πραγματικα και μενα με δυσκολευει. υπαρχει ενα συστιμα στα μαδερ κεαρ, μια βαση με ροδες, το πηρε μια φιλη μου 70 ε που μπαινει πισω απο οποιοδηποτε καροτσι και το μεγαλυτερο παιδακι κρατιετε ορθιο και τσουλαει, πρακτικο μου φανικε αναλογα και την ηλικια του παιδιου βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου στο Facebook ειναι Eleni Aggouraki (Ελενη Αγγουρακη-Σημαιουδακη). Στειλε μου αίτημα φιλίας και θα δεις μέσα στους φίλους μου και τη Στεγια,την Βερα,την Μαρια,χαμός!!

Σε περιμένω!!!

Καλημερα!!! Μολις σου εστειλα αιτημα!! φιλια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μουυυυ!!τι κανετε?τι παθατε κ μου αγχωνεστε??οι μανουλες που εχουν ηδη παιδακια φανταζομαι θα ειναι λιγο πιο δυσκολο απο εμΑς που περιμενουμε το πρωτο.γιατι δε σε βολεψε το peg perego Ελινα μου??εγω αυτο πηρα,το easy drive!κοριτσια εχθες ειδα τη μπεμπα μου,2900 εφτασε το σκατουλι μου,πηρε κ θεσηηηηη!!ναι δεν ειναι πλεον ισχιακη προβολη!μα τι καλο κοριτσι εχω!αχχαααχα!!βεβαια ειναι ακομα ψηλα,η γιατρος με ειπε περπατημα κ εκοψα επιτελους τα χαζο yutopar,πηγα κ καρδιοτοκογραφο αλλα σιωπη στη μητρα μου,πουτε μιση συσπασουλα,μονο το μωρο εκανε χαρες!!η γιατρος μου ειπε σε κανα 2 εβδομαδες να γεννησω,ας μην παρω το μηνα μου γιατι η μπουμπου μεγαλωσε αρκετα κ θα με δυσκολεψει.αφου γυρισε εγω θα ξεκινησω το περπατημα μου κ ας κανει οτι θελει το μαναρι μου!εχω κ εγω face book,οπια με θελει για φιλεναδιτσα να τη στειλω σε πμ παρακαλω!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα και ειμαι πτωμαααααααααα..... καλυτερα προς το παρον αλλα μου ειπε πολυ ξεκουραση και τα χαπακια μου φυσικα!!! πρεπει να παρακολουθω μονη μου καθε μερα την κινητικοτιτα κια τις συσπασεις και οτι αλλαζει να τον ενημερωνω, μου εγραψε και αλλες 2 κορτιζονες αχριαστες να ειναι να υπαρχουν σε περιπτωση που χρειαστουν... αχ κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για την θετικη σας ενεργεια, πραγματικα βοηθατε πολυ. την επομενη φορα που θα παω θα κουβεντιασουμε και για την καταθλιψη, θα το αφησουμε ακομα λιγο να ηρεμησω και να δουμε πως θα παει. οταν ειμαι στα καλα μου εχω δναμη να το αντιμετοπισω αλλα οταν δεν..... δεν..........!!!! το φεις μου ειναι giota liv με φωτογραφια κατι πολυχρομα χερακια, θα τα πουμε και απο εκει πιστευω, φιλακιαααααααααα.......

ελα κοπελα μου, ειδες που ολα πανε καλυτερα? αρκει να ηρεμησεις ,να το πιστεψεις και να το προσπαθησεις...ασε που ειμαστε στην τελικη ευθεια...κρατησουυυυυυυυ..αχαχαχχα

σου εστειλα κι εσενα μολις αιτημα στο φεις...πολλα φιλια!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τι κάνετε?

Εδώ όλα καλά...Ζέστη,κούραση,κλωτσιες και ευτυχία!!!!

Μην ακούω πεσιμιστικά πράγματα...Να σκέφτεστε τα θαυματάκια μας και πως σε λίγες μέρες θα τα έχουμε αγκαλιά....

Εγώ καρότσι δεν έιχα ούτε σκέφτομαι να πάρω...Πάλι καλά είναι τουπερπατήματος ο Γιάνος οπότε και η Σταχτοπούτα μας στο σλινγκ και ο Γιάννος με τα πόδια.....

Εγώ τα έχω πάρει από τη Στέλλα από το babywearing και τα ρινγκ και το μειται...Τώρα ετοιμάζομαι να παραγγείλω της Σταχτοπούτας!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μουυυυ!!τι κανετε?τι παθατε κ μου αγχωνεστε??οι μανουλες που εχουν ηδη παιδακια φανταζομαι θα ειναι λιγο πιο δυσκολο απο εμΑς που περιμενουμε το πρωτο.γιατι δε σε βολεψε το peg perego Ελινα μου??εγω αυτο πηρα,το easy drive!κοριτσια εχθες ειδα τη μπεμπα μου,2900 εφτασε το σκατουλι μου,πηρε κ θεσηηηηη!!ναι δεν ειναι πλεον ισχιακη προβολη!μα τι καλο κοριτσι εχω!αχχαααχα!!βεβαια ειναι ακομα ψηλα,η γιατρος με ειπε περπατημα κ εκοψα επιτελους τα χαζο yutopar,πηγα κ καρδιοτοκογραφο αλλα σιωπη στη μητρα μου,πουτε μιση συσπασουλα,μονο το μωρο εκανε χαρες!!η γιατρος μου ειπε σε κανα 2 εβδομαδες να γεννησω,ας μην παρω το μηνα μου γιατι η μπουμπου μεγαλωσε αρκετα κ θα με δυσκολεψει.αφου γυρισε εγω θα ξεκινησω το περπατημα μου κ ας κανει οτι θελει το μαναρι μου!εχω κ εγω face book,οπια με θελει για φιλεναδιτσα να τη στειλω σε πμ παρακαλω!

Καλημερα!!! τελεια τα νεα σου κι εσενα!!!Πολυ χαιρομαι!!!

Μια χαρα μου κανει η μπουμπου σου ομως και για την βδομαδα που ειστε...τι μεγαλη...

Σου εστειλα πμ..φιλια!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια Σελεστινακι!!!Αντε μπραβο γυρισε η μπουμπου ειδες?χαχαχα

Να σου πω ρε συ τι κολλημα κι η γιατρος σου να στο βγαλει νωριτερα ρε γμτ τι θα σε δυσκολεψει ρε κοριτσαρα μου καταρχην οι υπερηχοι εχουν αποκλισεις και επισης τι φαγωθηκε το μωρακι ας βγει μονο του ρε παιδι μου δεν ειναι καλο να το κανεις πριν να θελει να βγει αυτο θα πονεσεις περισσοτερο με προκληση...Αχ δεν ξερω ελπιζω να μην με παρεξηγησεις αλλα ξερω οτι οσο περισσοτερο μεινει μεσα το μωρο τοσο το καλυτερο.Κι ο γιατρος μου της ιδιας αποψης ειναι ουτε καν συζηταει για προκληση αφηνει οσο θελει το μωρο...Δεν θα σε δυσκολεψει ελεος και μεγαλο να βγει τι εγινε δηλαδη?Ετσι κι αλλιως επισκληριδιο θα κανεις κι εγω μεγαλο μωρο εβγαλα και μια χαρα το βγαλα δεν επαθα τιποτα...Εγω λεω εαν δεν θες κι εσυ να της το πεις να σε αφησει να γεννησεις φυσιολογικα οποτε ερθει η μπεμπα γιατι να την σκαλιζει τωρα μωρε...ΔΕν εμεινε πολυ πια!Αφου ολα σας ειναι μια χαρα αστο το μωρο να βγει οποτε θελει...Δεν καταλαβαινω το κολλημα μερικων γιατρων ειλικρινα...Δεν πιστευω να με παρεξηγησεις ετσι?Απο αγαπη στα λεω αν ησουν αδερφη μου ετσι θα σου λεγα!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατ νατ μόλις γίναμε φίλες?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αντε να δουμε... απλα απο την αρχη κατι παθαινω γι αυτο με εχει ριξει.. βεβαια λεω και δοξα τον Θεο που ειναι μικροπραγματα απλα με πιανει αγχος, μια νεα μερα ξεκινησε και μπορω να πω ειμαι καλα......οποτε (για αλλη μια φορα) ας τα αφησω ολα πισω!!!!!

θα βαλω και εγω φωτο αυτες τις μερες, ειχε χαλασει το λαπ τοπ και δεν μπορουσα αλλα τωρα οκ. βλεπω τις δικες σας και ζηλευωωωωω... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Εγώ τα έχω πάρει από τη Στέλλα από το babywearing και τα ρινγκ και το μειται...Τώρα ετοιμάζομαι να παραγγείλω της Σταχτοπούτας!!!!

Καλημερα!!! τα εχω δει και εγω και μου αρεσει το σλινγκ...δε ξερω βεβαια κατα ποσο ειναι ευκολο...αλλα και μονο σαν εικονα μου αρεσει!!

εσυ που εχεις και τα δυο...πιο ειναι καλυτερο λες? ειδικα τωρα που θα ειναι μικρουλι και απο ποτε το χρησιμοποιεις??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τι κάνετε?

Εδώ όλα καλά...Ζέστη,κούραση,κλωτσιες και ευτυχία!!!!

Μην ακούω πεσιμιστικά πράγματα...Να σκέφτεστε τα θαυματάκια μας και πως σε λίγες μέρες θα τα έχουμε αγκαλιά....

Εγώ καρότσι δεν έιχα ούτε σκέφτομαι να πάρω...Πάλι καλά είναι τουπερπατήματος ο Γιάνος οπότε και η Σταχτοπούτα μας στο σλινγκ και ο Γιάννος με τα πόδια.....

Εγώ τα έχω πάρει από τη Στέλλα από το babywearing και τα ρινγκ και το μειται...Τώρα ετοιμάζομαι να παραγγείλω της Σταχτοπούτας!!!!

Αχ ναι ξεχασα εσυ δεν ειχες καροτσακι!!!Κι εμεις δεν το χρησιμοποιουσαμε καθολου μονο το χρησιμοποιω οταν παω για ψωνια αλλα το μεγαλο το σιχαθηκα ειλικρινα τριαξονικο μου φαινεται.Καλα η μπεμπα στο μει ται θα μπαινει αλλα τι να κανω εχω και τη γκουμουτσα για να την πηγαινω εως το παρκο αλλα ο γιος μου δεν νομιζω να αντεχει πολυ περπατημα...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μουυυυ!!τι κανετε?τι παθατε κ μου αγχωνεστε??οι μανουλες που εχουν ηδη παιδακια φανταζομαι θα ειναι λιγο πιο δυσκολο απο εμΑς που περιμενουμε το πρωτο.γιατι δε σε βολεψε το peg perego Ελινα μου??εγω αυτο πηρα,το easy drive!κοριτσια εχθες ειδα τη μπεμπα μου,2900 εφτασε το σκατουλι μου,πηρε κ θεσηηηηη!!ναι δεν ειναι πλεον ισχιακη προβολη!μα τι καλο κοριτσι εχω!αχχαααχα!!βεβαια ειναι ακομα ψηλα,η γιατρος με ειπε περπατημα κ εκοψα επιτελους τα χαζο yutopar,πηγα κ καρδιοτοκογραφο αλλα σιωπη στη μητρα μου,πουτε μιση συσπασουλα,μονο το μωρο εκανε χαρες!!η γιατρος μου ειπε σε κανα 2 εβδομαδες να γεννησω,ας μην παρω το μηνα μου γιατι η μπουμπου μεγαλωσε αρκετα κ θα με δυσκολεψει.αφου γυρισε εγω θα ξεκινησω το περπατημα μου κ ας κανει οτι θελει το μαναρι μου!εχω κ εγω face book,οπια με θελει για φιλεναδιτσα να τη στειλω σε πμ παρακαλω!

σιγουρα θα ειναι πιο δυσκολο αλλα προσωπικα δεν το σκευτομαι αυτο ακομα:tongue:χαχαχαχα, μια χαρουλα η μπουμπου σου, αχ αυτα τα γιουτοπαρ.... αντε εσενα εφυγε το πρωτο βασανο χαχαχαχαχαχα, σου στελνω πμ, αν δεν ερθει ποτε και θες προσπαθησε και εσυ!!!!!!!!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...