Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα είμαι μανούλα διδύμων με δανικά ωράρια. Παλιά στο σπορ, μιας και τα μωράκια μου έφτασαν κιόλας 3,5 ετών. Λέμε με των άντρα μου να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια (τελευταια) για να κάνουμε ακόμα ενα μωράκι. Εχου με βλαστοκυστες d5 Kai d6 αλλά μετά από τόσο χρόνια δεν θυμάμαι καθόλου τι θα πει αυτό... είμαι καλές πιστευετε?

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

Καλημεραααααααααααααααααααα.

Καλο μηνα σε ολους.Πως θα τα περασετε σημερα?Εμεις σπιτι αλλα καλυτερα να ξεκουραστω λιγο γιατι χτες το απογευμα εκανα κατι δουλειες και παρολο που η μεση μου δεν αντεχε εγω συνεχιζα με αποτελεσμα το βραδυ που ειχα ξαπλωσει και ημουνα ανασκελα οταν πηγα να γυρισω στα δεξια ενιωσα σαν να μου βαλανε το μαχαιρι στη μεση.Δεν υπηρχε!!!!!!!!!Παραλιγο να βαλω τα κλαματα!!!!Αν λεω ποναω τωρα ετσι στη γενννα τι θα κανω????Δεν ξερω γιατι αλλα εχω την αισθηση οτι μεχρι την αλλη κυριακη θα εχει βγει ο μπεμπης μου!!!!Φιλακια σε ολες καλα να περασετε οτι κι αν κανετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια τι κανετε?? μπαινω ποτες ποτε αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. εδω και 2 βδομαδες μου εχουν πεσει μαζεμενα και με εχουν φερει στα ορια μου, το αποτελεσμα βεβαια μπορειτε να το μαντεψετε?????? συσπασεις συσπασεις πολλες συσπασεις, εχτες το βραδυ ειχα καθε 3 λεπτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οχι οχι δεν γεννησα αλλα.... θα μεινω στο κρεβατι με αυξημενη δοση χαπιων συν αντιβιωση γιατι μεσα σε ολα τα αλλα η μπεμπα μου τεμπελιαζει και ο γιατρος για να ειναι σιγουρος οτι δεν υπαρχει καποια λυμωξη μου προτεινε να την παρω και βεβαια αφου καταλαβε μεσες ακρες σε τι κατασταση με εφεραν μου ειπε πανω απ ολα ηρεμια και οχι αγχος σε 4 βδομαδες ακριβος μαπινω στον μηνα μου και πρεπει να φτασω μεχρι εκει το νωριτερο!!!!! αυτα... ηθελα να σας γραψω και αλλα πανω σε αυτα που κουβεντιαζετε αλλα δεν εχω ουτε σωματικη αλλα ουτε ψυχικη δυναμη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?? μπαινω ποτες ποτε αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. εδω και 2 βδομαδες μου εχουν πεσει μαζεμενα και με εχουν φερει στα ορια μου, το αποτελεσμα βεβαια μπορειτε να το μαντεψετε?????? συσπασεις συσπασεις πολλες συσπασεις, εχτες το βραδυ ειχα καθε 3 λεπτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οχι οχι δεν γεννησα αλλα.... θα μεινω στο κρεβατι με αυξημενη δοση χαπιων συν αντιβιωση γιατι μεσα σε ολα τα αλλα η μπεμπα μου τεμπελιαζει και ο γιατρος για να ειναι σιγουρος οτι δεν υπαρχει καποια λυμωξη μου προτεινε να την παρω και βεβαια αφου καταλαβε μεσες ακρες σε τι κατασταση με εφεραν μου ειπε πανω απ ολα ηρεμια και οχι αγχος σε 4 βδομαδες ακριβος μαπινω στον μηνα μου και πρεπει να φτασω μεχρι εκει το νωριτερο!!!!! αυτα... ηθελα να σας γραψω και αλλα πανω σε αυτα που κουβεντιαζετε αλλα δεν εχω ουτε σωματικη αλλα ουτε ψυχικη δυναμη

Προσοχή βρε...κάτσε στο κρεβάτι και εγω μια απ τα ίδια...υπομονή για να βγάλουμε γερά μπεμπάκια. Ο όγδοος είναι επικίνδυνος μήνας!!!Γι αυτό ηρεμούμε οσο μπορούμε, παιρνουμε τα χαπια μαςκ ξεκουραζομαστε για να παρουμε εστω μια μερα απ τον ενατο!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?? μπαινω ποτες ποτε αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. εδω και 2 βδομαδες μου εχουν πεσει μαζεμενα και με εχουν φερει στα ορια μου, το αποτελεσμα βεβαια μπορειτε να το μαντεψετε?????? συσπασεις συσπασεις πολλες συσπασεις, εχτες το βραδυ ειχα καθε 3 λεπτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οχι οχι δεν γεννησα αλλα.... θα μεινω στο κρεβατι με αυξημενη δοση χαπιων συν αντιβιωση γιατι μεσα σε ολα τα αλλα η μπεμπα μου τεμπελιαζει και ο γιατρος για να ειναι σιγουρος οτι δεν υπαρχει καποια λυμωξη μου προτεινε να την παρω και βεβαια αφου καταλαβε μεσες ακρες σε τι κατασταση με εφεραν μου ειπε πανω απ ολα ηρεμια και οχι αγχος σε 4 βδομαδες ακριβος μαπινω στον μηνα μου και πρεπει να φτασω μεχρι εκει το νωριτερο!!!!! αυτα... ηθελα να σας γραψω και αλλα πανω σε αυτα που κουβεντιαζετε αλλα δεν εχω ουτε σωματικη αλλα ουτε ψυχικη δυναμη

Υπομονη κοπελα μου.Ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.... τι αλλο να κανω???? υπομονη μονο!!!! για πειτε μου μια και πρεπει να φτιαξω την βαλιτσα μου απο τωρα!!!!!!! για το μωρακι τι θα παρετε μαζι?? ρουχαλακια οπως μπλουζακι παντελονακι η μονο φορμακι καλοκαιρινο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.... τι αλλο να κανω???? υπομονη μονο!!!! για πειτε μου μια και πρεπει να φτιαξω την βαλιτσα μου απο τωρα!!!!!!! για το μωρακι τι θα παρετε μαζι?? ρουχαλακια οπως μπλουζακι παντελονακι η μονο φορμακι καλοκαιρινο??

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!Μονο υπομονη και ξεκουραση!!!!

Και αισιοδοξια γιατι ολα θα πανε καλα!!!!!!!!

Εγω για το μικρο πηρα

-5 φορμακια μακρυμανικα (ο παιδιατρος μου ειπε οχι κοντομανικα τις πρωτες μερες και φανελενια λεπτα,οχι χνουδωτα)

-5 φανελακια ολοσωμα κοντομανικα (2 αμανικα)

-Αρκετα σελτεδακια (για τις γουλιες)

-7 σαλιαρες

-πετσετουλα μπουρνουζακι για το μπανιο

-λαδακι της Apivita για τα συγκαματα

-Αφρολουτρο- σαμπουαν της proderm

-1 πακετο πανες 0+

-2 πιπιλες 0+ (αχρειαστες να ναι)

-3 πανες αγκαλιας

-2 φλις κουβερτακια

-1 σετ γαντακια

-1 σκουφακι

Αν καποια μανουλα προτεινει κατι διαφορετικο ας μας πει!!!

Τα σιδερωσα ολα και τα εχω φυλαξει στη βαλιτσουλα του..

Τη δικη μου βαλιτσα δεν εχω φτιαξει ακομα!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

μμμ τοσα πολλα ε? μαλλον ειναι θεμα μαιετηριου, θα ρωτησω και τον γιατρο μου για σιγουρα γιατι στον πρωτο ειχα παρει μονο 1 φανελακι, ενα φορμακι καλοκαιρινο (22 ιουλιου) και καλοκαιρινο σκουφακι αλλα επειδη θα γεννησω σε αλλο μαλλον θα ξερει αν χρειαζετε κατι εξτρα α ναι και σεντονακια για το καθησματακι του για τον δρομο. παμπερσ και πιπιλα μασ εδωσαν εκει οπως και κρεμουλα για το συγκαμα. στο ΜΗΤΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

μμμ τοσα πολλα ε? μαλλον ειναι θεμα μαιετηριου, θα ρωτησω και τον γιατρο μου για σιγουρα γιατι στον πρωτο ειχα παρει μονο 1 φανελακι, ενα φορμακι καλοκαιρινο (22 ιουλιου) και καλοκαιρινο σκουφακι αλλα επειδη θα γεννησω σε αλλο μαλλον θα ξερει αν χρειαζετε κατι εξτρα α ναι και σεντονακια για το καθησματακι του για τον δρομο. παμπερσ και πιπιλα μασ εδωσαν εκει οπως και κρεμουλα για το συγκαμα. στο ΜΗΤΕΡΑ

Εγω γενναω βεβαια σε δημοσιο (αν και ειναι σαν ιδιωτικο σε παροχες και δωματιο)

Οποτε ισως καποια δεν θα τα χρειαστεις τελικα.

Αυτα ειναι τα μαξιμουμ που ξερω σιγουρα οτι θελω εγω..Οποτε δες τι παρεχουν και αφαιρεσε τα απο τη λιστα!!

Και σε μας εχει πιπιλα και παμπερς αλλα ξερω γω, καλου κακου..Θα τα κραταω μην εχουν καμια ελλειψη...χαχα


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοροτσακια τι κανετε?Εγω εδω ψιλοκουρασμενη,βαραινω κιολας πολυ εχω κανει μια κοιλια χαχαχα.

ΕΔΩ κ λιγες μερες δεν εχω κ πολλη ορεξη για φαγητο ειναι καπως το στομαχι μου,θελω πιο πολυ φρουτα, χυμους κ σαλατες...

Οσο για ταρουχαλακια παρτε τηλ εκει που θα γεννησετε μην κουβαλατε τσαμπα πραγματα αν δεν χρειαζονται...Μαιευτηριο με μαιευτηριο διαφερει...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενναω βεβαια σε δημοσιο (αν και ειναι σαν ιδιωτικο σε παροχες και δωματιο)

Οποτε ισως καποια δεν θα τα χρειαστεις τελικα.

Αυτα ειναι τα μαξιμουμ που ξερω σιγουρα οτι θελω εγω..Οποτε δες τι παρεχουν και αφαιρεσε τα απο τη λιστα!!

Και σε μας εχει πιπιλα και παμπερς αλλα ξερω γω, καλου κακου..Θα τα κραταω μην εχουν καμια ελλειψη...χαχα

μια χαρα ειναι τα δημοσια και δεν πετας και χρηματα αλλα το φοβαμαι εγω γιατι ειναι η δευτερη καισαρικη και θελω τον γιατρο μου και δεν θα εχω βοηθεια μεσα στο μαιευτηριο και τι θα κανω οσο δεν θα μπορω να σηκωνομαι??

ελινα δεν το ηξερα αυτο για το τηλ. ειχα παρει πολλα αχριστα πραγματα και βασικα που μου χρειαστικαν δεν τα ειχα.

και εγω μια απο τα ιδια, εφαγα εχτες λιγο παρα πανω το βραδυ και εχω ξυπνησει απο τις 4.30 με το στομαχι μου.... ζιγηστικα σημερα, ειχα αρκετες μερες να το κανω και ειδα +6 απο την αρχη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια χαρα ειναι τα δημοσια και δεν πετας και χρηματα αλλα το φοβαμαι εγω γιατι ειναι η δευτερη καισαρικη και θελω τον γιατρο μου και δεν θα εχω βοηθεια μεσα στο μαιευτηριο και τι θα κανω οσο δεν θα μπορω να σηκωνομαι??

ελινα δεν το ηξερα αυτο για το τηλ. ειχα παρει πολλα αχριστα πραγματα και βασικα που μου χρειαστικαν δεν τα ειχα.

και εγω μια απο τα ιδια, εφαγα εχτες λιγο παρα πανω το βραδυ και εχω ξυπνησει απο τις 4.30 με το στομαχι μου.... ζιγηστικα σημερα, ειχα αρκετες μερες να το κανω και ειδα +6 απο την αρχη!

+6?Μια χαρα σε βρισκω....!!!!

Εγω ξεκινησα 54 και ειμαι +7.

Μπηκα πριν λιγες μερες στον 8ο οποτε πιστευω οτι εχω περιθωριο να παρω κι αλλα...χιχι...Ξερετε πανω κατω στον 8ο και 9ο ποσα κιλα περιπου παιρνουμε?


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειμαι στα + 16-17

Στον γιο μου ημουν +18 εως να γεννησω και τωρα ευελπιστω τοσα να παρω...Καλα που δεν φαινονται μιλαμε:tongue::tongue:Ολοι κοιλια βλεπουν μονο!!!

Ξεκινησα ομως αδυνατη σχετικα ετσι?:tongue:


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα ολοι κοιλια λένεοτι βλέπουν, αλλα εγω βλέπω κ το προγουλι κ τα μπούτια μου κ τα μπράτσα μου, για να μην αναφερω τον πλαδαρο μου κωλο...αλλά δεν θα γεννήσω...το καροτσι κ δροοοοοόμο...χαχα!

Link to comment
Share on other sites

γειαααα!!!Νελη λιγο υπομονη κοριτσι μου.ξαπλα κ θα περασει ενα μηνακι ακομα!!αυριο παω κ εγω γιατρο να δω την κοριτσαρα μου κ μετα κλινικη για καρδιοτοκογραφο.μπηκα στο μηνα μου εχθες!!!αντε ας κατσει αλες 2 εβδομαδες μεσα στην κοιλιτσα κ μετα να βγει!!σημερα παντως ειναι πολυ ζωηρη,λες κ καταλαβαινει οτι ερχετε η ωρα της!!εχθες πως περασατε κοριτσια??εγω εφαγα τα παντα κ μετα ανακατευομουν!!χααχαχαχ!!κοριτσα εγω ξεκινησα 54 κ ειμαι 64,το εφτασα το 10 κιλο!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...