Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ πρόλαβα καμία?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααααααααααααααα επισης βρηκα αυτο για τις μανουλες που ισως χρειαστουν βοηθεια με το θηλασμο ωστε να το εχουν υποψιν τους

http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/08/blog-post_6833.html

Το εχω δει κι εγω αυτο το site ειναι πολυ καλο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσομανουλιτσες μου τι κανετε??

θα ηθελα να σας ενημερωσω για αυτο παρακατω.αν θελετε αφιερωστε λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο απο τον χρονο σας.οσες διαθετετε φυσικα

http://ibfan.gr/εκστρατείες-δράσεις/υπογράψτε-για-να-γίνει-ο-διεθνής-κώδικ/#

nelly28 προσπαθησε να ηρεμισεις κ θετικη σκεψη!!!ευχομαι να πανε ολα καλα κ περιμενω τα ευχαριστα!!!απο εμενα εχεις πολυ πολυ θετικη ενεργεια κ σκεψη!!!!σου ευχομαι το καλυτερο!!!

εγω σημερα κοριτσακια το εριξα απο το πρωι στο shopping!!!πηγα κ ψωνισα φορμακια μικρουλακια για τον μπιμπικο μας,φορεματακια για την πατατουλα κ πυτζαμακια κ μια φορμουλα για την μαμα!!!αν κ μπορω να πω οτι ειχα απο την πρωτη γεννα σκεφτηκα οτι χαμενα δεν θα πανε!!!!η διαθεση μου στα ουρανια!!!ξετρελαθηκα με τα φορμακια γιατι μεχρι τωρα οτι ειχα δει δεν μου αρρεσαν.αυτα ομως κορυφη!!!

Οπως και αυτο ειναι πολυ καλο.Εγω ειμαι κομπλε μονο το καθισμα αυτοκινητου θελουμε να παμε να παρουμε και να φτιαξει ο αντρας μου τη συρταριερα για να βαλω μεσα τα ρουχαλακια του μικρουλη μου.Δεν το πιστευω ποοοοοοοοοοοσο γρηγορα περασε ο καιρος!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nelly28 βρε κοριτσακι ηρεμησε...δε κερδιζουμε κατι με το να φρικαρουμε...ολα θα πανε καλα θα το δεις..πιστεψε το ομως πρωτα εσυ η ιδια!!θα περιμενουμε νεα σου!!!

οσο για το φεις θα προσπαθησω να σου στειλω προσωπικο απο εδω για να κανονησουμε...για να δουμε θα τα καταφερω??χαχαχα

Ωραια η ιδεα σου.Αν δεν τα καταφερεις πες μου να σε βοηθησω

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα.... αχ κοριτσια μεσα στο αγχος ειμαι... λειπει και ολη μερα ο μικρος απο το σπιτι σημερα γιατι σε λιγο θα φυγω για τον γιατρο και μετα τον παιδικο πηγε στην πεθερα μου κια δεν εχω με τι να ασχολιθω και καθομαι και σκευτομαι........ μια μια τις μετραω τις μερες.... εχω και κατι πονακια σημερα..... ξεκινησα και εγω την βαλιτσα μου γιατι φοβαμαι με ολα αυτα, λειπουν καποια πραγματακια αλλα θα τα συμπληρωσω αυτες τις μερες. μπηκα στο σαιτ του ΡΕΑ και βρηκα ακριβως τι πρεπει να παρω μαζι και τι παρεχει το μαιευτηριο. ωρες ωρες με πιανουν τα κλαματα... δεν με βλεπω καλααααααα......τρεμω και ολη μερα απο τα γιουτοπαρ... τιποτα αλλο δεν θελω παρα μονο να παρω στην αγκαλια μου την μπεμπα μου... ουφφφφ. συγνωμη αν σας κουραζω αλλα στην κυριολεξια εχω χασει τον ευτο μου τον τελευταιο καιρο, θα σας πω νεα μας αργοτερα, φιλακιαααααα....

νατνατ πολυ καλη η ιδεα σου με το φεις...

Μην κανεις ετσι κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε.Να σκεφτεσαι θετικα!!!!!!!!Περιμενουμε νεα σου που φυσικα θα ειναι τα καλυτερα!!!!Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες σας!!!! Τι μου κανετε???

Μπαινουμε στην τελικη ευθεια ε???Αχ αντε ολα με το καλο!!!

Εμεις καλα ειμαστε...κλωτσαμε τρελα...ξενυχταμε την μαμα χαλαρα..κουραζομαστε πανευκολα αλλα και τι να κανουμε που πρεπει να ερχομαστε ακομα στο μαγαζι...

Αναμενουμε να παμε ξανα στον γιατρο την Τεταρτη να δουμε τι γινεται με τον πλακουντα...προσπαθω να μη το σκεφτομαι και να λεω πως ολα θα κυλησουν ομαλα...:)

Τι αλλα??Α απο κιλακια πηραμε μαζεμενα αυτο τον μηνα...εχουμε φτασει τα 13..αλλα οπως λετε και εσεις ειπα τωρα απο εδω και περα ας ερθουν...τι να κανουμε...το τελευταιο που με νοιαζει...

Να ρωτησω οσα κοριτσακια εχουν παραγγειλει αυτοκολητα απο το ε-μπαι (χαχαχα αλλα ελληνικος) τους εχουν ερθει?εμεις ακομα τα περιμενουμε...

Α και κατι ακομα...βρε κοριτσια οσες εχετε φειςμπουκ και αν θελετε βεβαια δεν ανταλασουμε να εχουμε επαφη κι απο εκει? Ειναι κριμα να χαθουμε μετα τον ερχομο των μικρων..εγω δε θα το ηθελα εστω..τι λετε? ή καμια αλλη ιδεα?? Σας φιλωωωωωω ...μακια μουκια!!!

Καλώς την!!!!!Μην σκέφτεσαι όσα σε αγχωνουν!!!Μονο τα θετικά!!!!

Εγω παραγγειλα αυτοκόλλητα μέσω eBay σε κάποιον carbonfibre888 και έκαναν 2 βδομάδες να ερθουν,αλλα ήρθαν επιτέλους και ειναι τέλεια!!!

Πόσο καιρο τα έχεις παραγγείλει;;Αν μπορείς επικοινώνησε με τον πωλητή με email και ρώτησε τον ποτε ακριβώς τα έστειλε και σε πόσο καιρο συνήθως παραλαμβάνουν οι πελάτες του...

Το όνομα μου στο Facebook ειναι Eleni Aggouraki (Ελενη Αγγουρακη-Σημαιουδακη). Στειλε μου αίτημα φιλίας και θα δεις μέσα στους φίλους μου και τη Στεγια,την Βερα,την Μαρια,χαμός!!

Σε περιμένω!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα και ειμαι πτωμαααααααααα..... καλυτερα προς το παρον αλλα μου ειπε πολυ ξεκουραση και τα χαπακια μου φυσικα!!! πρεπει να παρακολουθω μονη μου καθε μερα την κινητικοτιτα κια τις συσπασεις και οτι αλλαζει να τον ενημερωνω, μου εγραψε και αλλες 2 κορτιζονες αχριαστες να ειναι να υπαρχουν σε περιπτωση που χρειαστουν... αχ κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για την θετικη σας ενεργεια, πραγματικα βοηθατε πολυ. την επομενη φορα που θα παω θα κουβεντιασουμε και για την καταθλιψη, θα το αφησουμε ακομα λιγο να ηρεμησω και να δουμε πως θα παει. οταν ειμαι στα καλα μου εχω δναμη να το αντιμετοπισω αλλα οταν δεν..... δεν..........!!!! το φεις μου ειναι giota liv με φωτογραφια κατι πολυχρομα χερακια, θα τα πουμε και απο εκει πιστευω, φιλακιαααααααααα.......

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα και ειμαι πτωμαααααααααα..... καλυτερα προς το παρον αλλα μου ειπε πολυ ξεκουραση και τα χαπακια μου φυσικα!!! πρεπει να παρακολουθω μονη μου καθε μερα την κινητικοτιτα κια τις συσπασεις και οτι αλλαζει να τον ενημερωνω, μου εγραψε και αλλες 2 κορτιζονες αχριαστες να ειναι να υπαρχουν σε περιπτωση που χρειαστουν... αχ κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για την θετικη σας ενεργεια, πραγματικα βοηθατε πολυ. την επομενη φορα που θα παω θα κουβεντιασουμε και για την καταθλιψη, θα το αφησουμε ακομα λιγο να ηρεμησω και να δουμε πως θα παει. οταν ειμαι στα καλα μου εχω δναμη να το αντιμετοπισω αλλα οταν δεν..... δεν..........!!!! το φεις μου ειναι giota liv με φωτογραφια κατι πολυχρομα χερακια, θα τα πουμε και απο εκει πιστευω, φιλακιαααααααααα.......

Ειναι οι ορμονες, το άγχος, η μεγάλη κοιλιτσα,τα κιλα...Πιστεύω οτι όλες μας δεν είμαστε κ μέσα στην τρελή χαρά αλλα παίρνουμε κουράγιο η μια απο την άλλη κ θετική ενέργεια!!

Το καλο ειναι οτι ο πολύς καιρός πέρασε κ μετα δεν θα σκεφτόμαστε τίποτα!!

Αλλα κι εγω δεν θέλω να χαθουμε!!!

Εχω δεθει μαζι σας σκατουλιτσες!!!χιχι!!

Θα μου λειψετε,όλες φεισμπουκ να κρατήσουμε επαφή κ να ανταλλασουμε φωτο με τα ζουζουνια μας!!!!


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνουν οι μανούλες σήμερα? nelly μην αγχώνεσαι, είδες που είναι καλύτερα τα πράγματα? Ηρεμία για να μην ταράζεται και η μικρή σου! Και μην ακούω για κατάθλιψη...Εδώ είμαστε εμείς, το νο1 αντικαταθλιπτικό!!!:tongue:

Μ'αρέσει η ιδέα του fb, θα σας κάνω φίλες όλες να τα λέμε κι από εκεί!

Τι τέλειες μέρες που κάνει! Βέβαια η ζέστη, ζέστη! Νιώθετε κι εσείς δυσφορία? Λες κι έχει 40 βαθμούς νιώθω κι όλο ξεφυσάω! Και στριφογυρνάω όλο το βράδυ, μήπως και βολευτώ κάπως, αλλά δεν τα καταφέρνω...

Έχω μια ερώτηση...Εμείς μένουμε δίπλα στη θάλασσα και τώρα με τη ζέστη τη βλέπω και τη λιγουρεύομαι! Στη φάση που είμαστε μπορούμε ν'αρχίσουμε μπάνια? Τι λέτε? Βέβαια με προβληματίζει και το πώς θα εμφανιστώ έτσι όπως έχω γίνει, αλλά μπροστά στο κολύμπι...το προσπερνώ...!


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!!Ωραιες μερες αν κι εγω αυπνη ρε γμτ,ξυπναω για τουαλετα η για τον μικρο και μετα σκεφτομαι σκεφτομαι και δεν με παιρνει ο υπνος...

Νελλυ κοριτσακι μου ηρεμησε ολες νιωθουμε καπως καποιες φορες κι εγω τα ιδια καποιες φορες θελωνα βαλω τα κλαμματα ειναι οι ορμονες ειναι και η κουραση που εχω με τον μικρο μου καημο το χω να πω θα κατσω να ξαπλωσωι στον καναπε οποτε θελω και να σηκωθω οποτε θελω ....δυομιση χρονια τωρα αυτα τα χω ξεχασει και στην τουαλετα με συνοδεια παω χαχχαα...Τι να κανουμε...Ειναι βεβαια τοσα τα καλα που σου προσφερει μητροτητα που τα ξεπερνας ολα...

Επισης να πω ολο λαθος μετραω τα κιλα μου +15 εχω βαλει και αγχωνομαι μηπως δεν τρωω πολυ....Τρελη ειπαμε...Τελος παντων το μωρο να ναι καλα..

Α και χθες εφαγα φλασια λεω μηπως πουλησω το πεγκ περεγκο το καροτσακι μου γιατι σας ειχα πει οτι δε με βολεψε...εχθες το εβγαλα για να παω με τον μικρο στη λαικη και μου φυγε η μαγκια να το ανοιξω να το κατεβασω στις σκαλες κτλ,μου υπενθυμισε ποσο ΔΕΝ με βολευει εμενα....Δεν ξερω ελεγα να το βαλω αγγελια στο παρεντς και να κοιταξω απο κανα σαιτ εξω για το μακλαρεν που θελω,αληθεια ποια ειχε αγορασει απεξω καροτσι να μου πει κι εμενα το σαιτ??...Δεν ξερω και τι θα κανω με δυο παιδια που χρειαζονται καροτσακι και τα δυο μαζι...:rolleyes:Αληθεια ΣΤΕΓΙΑ τι θα κανεις εσυ με τον μικρο και την μπεμπα με το καροτσι?Θα την βαζεις σε μαρσιππο και τον μικρο σε καροτσι η θα τον εχεις με τα ποδια?προβληματιζομαι δεν ξερω πως θα το κανω ακομη...Παντως εχω παραγγειλει και το μει -ται που ηθελα για να χωνω τη μπεμπα -μαρσιππο χρησιμοποιησα παρα πολυ με τον γιο μου οπως εχω ξαναπει...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρσιπο ακούω και πετάγομαι κι εγώ!!!

Θέλω πληροφορίες από όσες το χρησιμοποίησαν... Σκέφτομαι να πάρω κι εγώ ένα ring sling κι ένα mei tai. Τι προτείνετε? Να τα πάρω και τα δυο? Και από πού τα πήρατε εσείς???(Καταιγισμός ερωτήσεων...):roll:

Έχω βρει διάφορα στο internet αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα...


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

Θεοδωρα μπες στο ntanta.gr εκει εχει πληροφοριες για το ποιο να διαλεξεις συμφωνα με αυτο που προσφερει,εχει πολλα σχεδια και επισης τις στασεις για να το φορεσεις!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Είναι ένα από τα site που είχα δει κι έχω σταμπάρει κι ένα sling που μου αρέσει και τελικά θα το πάρω μάλλον...Έχει και πολύ καλές τιμές!

ναι ειναι πολυ καλο εγω πηρα το μει-ται απο κει το κοκκινο χρωμα με τα λουλουδια red spring λεγεται!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...